Arama sonuçlarınız

1. enesfatihan

Hangi dizüstü bilgisayar daha iyi?

Her iki markanın da cihazlarını kullandım ve tercihim msi'dan yana olurdu kesinlikle. Casper piyasada ya da çeşitli forumlarda bahsedildiği gib çöp bilgisayarlar üretmiyor artık fakat servis sorunu son gaz devam ediyor, en azından benim yaşadığım şehirde o şekildeydi. Msi'ın duruşu ve verdiği...
  2. enesfatihan

Size göre en dandik araba

Symbol her haliyle en dandik araba ünvanını hak ediyor bence :))
  3. enesfatihan

Spotify mobil odeme hakkinda

Spotify'ın attığı en güzel adım bence mobil ödemeden ziyade sanal kartları da ödeme yöntemi olarak kabul etmesiydi. Son birkaç yıldır steam başta olmak üzere internet üzerinden yaptığım tüm alışverişlerde sanal kartları kullanıyorum ve Spotify'ın da bunlar içerisine dahil edilmesi açıkçası beni...
  4. enesfatihan

iPhone Xr mı, Mi 9T mi ?

Eğer benim param var ve aradaki fiyat farkına bakmam diyorsan iphone'dan vazgeçme derim :)
  5. enesfatihan

Kapıda ödeme olan en güvenli alışveriş siteleri öneri

Kapıda ödeme tercih eden kaldı mı hala bilmiyorum çünkü biraz e-ticaret dünyasını takip edenlerin de bileceği üzere artık sanal kartlar var. Herhangi bir kişisel belgeye gerek olmadan yapacağın alışveriş tutarında bir kart alıyorsun ve tek kullanımlık bu kart dolayısıyla çalıntı ya da kayıp gibi...
  6. enesfatihan

Söyle Rahatla

Karadeniz'de köklerini toprağa sıkı sıkı sarmış ladin ağaçlarından başlıyor, Konya Ovası'na iniyor, oradan da Tekirdağ'ın düzlüklerine kadar her bir karışına küsüyorum :)
  7. enesfatihan

İphone 12 Bu Sene Çıkar mı ?

O açıdan baktığımızda kesinlikle haklısınız. Bu kadar yokluğun içerisinde olmazsa olmaz bir ihtiyaç değil.
  8. enesfatihan

Ben pek öyle düşünmüyorum hocam. Hoş almışken tam takım olsun dedik de aldık fakat oldukça kullanışlı ve hassas bir sistem olmaması da avantaj bence. En azından benimki öyle, şu ana kadar bir problem yaşamadım.
  9. enesfatihan

Hocam ben de içim yana yana 1100 TL'ye almıştım fakat şu çok mutluyum ve oldukça da kullanışlı bence. Kabloların boyna dokunmaması hissi... der giderim
  10. enesfatihan

Söyle Rahatla

Her geçen gün bu memleketin topraklarına küsüyorum.
  11. enesfatihan

Geceye Bir Şarkı Bırak

12. enesfatihan

Bu kurla almak pek mümkün değil gibi, 8S'den devam :)
  13. enesfatihan

Laptop klavyesinden geçersem zorluk yaşar mıyım?

Klavyeye geçişlerde öyle aman aman zorluk yaşadığıma hiç şahit olmadım :) arkadaşın da söylediği gibi birkaç gün içerisinde alışacaksındır.
  14. enesfatihan

Steam ödeme seçenekleri / Mobil ödeme

Aslında birçok farklı sanal kart var artık işlem yapabileceğimiz gönül rahatlığıyla ve bunlardan biri de Paykwik bildiğiniz üzere, yine Paykasa da çok popüler. Tabi malum sebeplerce güvenilir ve hızlı işleme garanti veren bu ön ödeme sistemlerini her yerden satın almak kolay değil, güvenilir...
  15. enesfatihan

Köpek İçin Pire ve Kene ilacı Ne Önerirsiniz?

Çıkış noktası olabilecek tavsiyeler var içerikte ama bu tip köpek hastalıkları noktasında ben her zaman alanında uzman bir veteriner ile iletişime geçilmesinden yanayım.
  16. enesfatihan

Mediamarkt S10+ alındı.

Güzel bir kampanya gibi duruyor. Daha önce bunların benzerini büyük firmalar araçlar için yapıyordu. Telefonlara kadar indi olay demek ki :)
  17. enesfatihan

kulaklık önerir misiniz

Benim de bu tarz bir kulaklık arayışım var. Rrazer man o war çok cool duruyor.
  18. enesfatihan

Adım Adım Yeni Ehliyet İçin Engelli Sağlık Raporu Nasıl Alınır?

Bu konularda hala birçok kursiyerin kafasında soru işareti oluşuyor. O nedenle hizmet alınacak sürücü kursu seçiminde hassas davranılması gerektiğini düşünüyorum. Sürücü kursu yalnızca ders süreçlerine değil, öncesi ve sonrasındaki belge işlerine de yardımcı olabilmeli.
  19. enesfatihan

Ofis perdesi türleri

Bu tarz ofis ortamlarında gerçekten en çok tercih edilen sistemler stor perde oluyor. Bunun nedeni ise; otomasyona daha müsait sistemler olması ve yapılarının ofis ortamlarına yakışabilecek şekilde dizayn edilmesi. Dolayısıyla ofis perdesi denince akla stor perdelerin gelmesi oldukça normal oluyor.
  20. enesfatihan

Bilgisayardan Parça Çıkışı Olursa Nasıl Anlarım ?

Ben de öyle düşünüyorum fakat yine de gerildim :)
  21. enesfatihan

Sisteme ait tüm detayları biliyorum hocam zaten.
  22. enesfatihan

Arkadaşlar merhaba, bugün laptopumu bir yetkili servise verdim fakat içim hiç rahat değil. Son dönemde sıkça rastlamasam da daha öncesinde bu tarz durumlarda bilgisayarın parçalarını çaldıran arkadaşları gördüğüm için sizlerin görüşlerini de almak istedim. Bilgisayar içerisinde herhangi bir...
  23. enesfatihan

Bedava Html tam eğitim seti bilen varmı?

YouTube'da Yakın Kampüs'ü tavsiye ederim. Buna ek olarak; yazılı kaynak ihtiyacın var ise mail adresine gönderebilirim elimdeki kaynakları.
  24. enesfatihan

cam balkon montajında dikkat edilmesi gerekenler

Geçtiğimiz ay ismini vermek istemediğim bir firmadan cam balkon hizmeti aldık, yağmurda her yerinden su sızdı, iş bilenin kılıç kuşananın der susarım :)
  25. enesfatihan

Zayıflamak İçin Ne yapmalıyım?

Kilo vermek için birçok kapsamlı öneri yazılmış burada fakat ben son dönemde piyasaya yeni sürülen bir bitkiden bahsetmek ve bu bitkiyi sizlerin de incelemesini istiyorum. Aronia ekstresi olarak piyasaya sürülen bu bitkinin temel alınarak oluşturulan XG-FIT kilo kontrol amacıyla enerjisi...
  26. enesfatihan

Technopat Gerçekleri

Eyy Teknopat, sen kimsin ya ?
  27. enesfatihan

Hangi Bilgisayarı Almalıyım

Fiyatları gördükçe başıma ağrılar saplanıyor, özellikle üçüncü modelde takılı kaldım..
  28. enesfatihan

Grand Theft Auto 5

Müthiş derin bir öngürü, gözlerime inanamıyorum hocam :D
  29. enesfatihan

en yakın fenerbahçe maçı ne zaman

Fenerbahçe 2 - Kasımpaşa 1 İsteyen arkadaşlara golleri de yazarım :)
  30. enesfatihan

Hangisini Almalıyım?

Bence duruş olarak 8 Plus daha hoş bir görünüme sahip
  31. enesfatihan

Amazondan kulaklık almak

Amazon'da herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum, daha önce alışveriş yapmadım fakat yapanlardan bu tarz bir problem ile karşılaşanı duymadım.
  32. enesfatihan

Sağlığınız için Türk ayakkabısını seçin!

Kesinlikle Türkiye'de üretilen ürünlere yönelmemiz gerekiyor. Ben bu konuda değinmek istiyorum. Günlük ayakkabı modeli kategorisine dahil edilen ürünlerden bir tane ayakkabı satın aldım ve oldukça da memnunum. Yine müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar vs. hayli yardımcı oldu konuyla ilgili, bence...
  33. enesfatihan

Kargo Rezaleti

Yasal noktada tam anlamıyla bir bilgim yok fakat çağrı merkezi'nde biraz çirkeflik yaparsanız bir şekilde bu hatalarını telafi edeceklerini düşünüyorum. Yanında telefon aksesuarı gönderimi gibi mesela :)
  34. enesfatihan

2.5k bu pc alınır mı?

2500 TL'ye çok daha iyi bir donanım toplayabilir ya da satın alabilirsin. Arkadaş hayli açıklayıcı yazmış zaten, bu forumun en sevdiğim tarafı da bu :D
  35. enesfatihan

Müfredat Karışıklığı

okulu ziyaret edip sorsan sana cevap vereceklerini düşünüyorum
  36. enesfatihan

Müfredat Karışıklığı

Bence bu konuda referans almanız gereken kişi okuldaki öğretmenleriniz. Özellikle okul öğretmeni diyorum çünkü dershane ya da etüt merkezindekilere kıyasla müfredata daha hakim oluyorlar.
  37. enesfatihan

Büyük Steam İndirimlerinin Tarihleri!!! (2018 son çeyreği)

Bu yıl içerisinde bildiğim kadarıyla bu tarz indirimler oldu ve takibi yapan arkadaşlar kazançlı çıktı :) Bir kenara not ediyorum bu tarihleri