Arama sonuçlarınız

1. V

Hangi Windows Sürümü 20 Yaşında?

arada windows me yi unutmuşsun... :) pek sevilmemişti....
  2. V

Office 2010 Beta Ne Kadar İndirildi ?

2010 word - excel - power point ücretsiz olacağını okumuştum. Doğruluğu muamma tabbi..
  3. V

USB'de Windows 7

bunu microsoft yapmazsa zaten, mutlaka yapan olacaktır :) microsoft yapsında hiç olmazsa güvenli olacağından microsoftu seçelim
  4. V

İşveren Mi, Paparazzi Mi?

microsoft şifre almak için uğraşmaz direk bakar. Sonuçta Pc konusunda herşeye hakim.
  5. V

İşveren Mi, Paparazzi Mi?

Herkes özeLini açığa vurduğu sürece yöneticiLerde bu şekilde bir yöntem almaya başladıLar. Ben bunun daha önce oLacağını tahmin ediyordum. Farkında değilsiniz ama hepimiz izLeniyoruz. Yok hırsızlık, yok personelin kaçırmaması için yok, trafik plakalarını almak için, yok güvenlik için diye diye...
  6. V

Firefox 3.5'ta Sona Doğru

bu ne ya, iyice abarttılar, çocuk oyuncağı haline getirdiler resmen.
  7. V

Google, 20 Dolar'ımı Kabul Etmedi

GooGLe bu durumdan sonra "biz çok fazla kota vermişiz 7 GB kotayı düşürüyoruz" diyormuş.:)
  8. V

100.000 RPM'lik Sabit Disk

son nokta neresi olacak biz görebilecekmiyiz? :)
  9. V

Çalışan Başına 1100 Dolar Tasarruf

MSN'den farkı nedir? tam anlayamadım...
  10. V

Internet Explorer 8 Karın Doyurur mu?

dünya üzerinde birçok sömürücü varken. Hele bu şekilde yardım kampayası için birçok insan kullanmasa bile indireceğini düşünürsek microsoft'ta olsun, daha kralı olsa bile yine sınırlama koyar. Ki çok fazla microsoft'la uğraşıyorlar. unutmayınki sizde microsoft sayesinde burdasınız!!! bu kadarı...
  11. V

Microsoft Paçayı Kurtaramadı

MS ie yi kullanımda zorlamıyor ki. sen yine istediğin tarayıcıyı kur, yasak mı var. adam kendi yaptığını kendi sisteminde veriyor. apple, linux v.s. gibi. bu mantıkla düşünürsek windows media player, paint, notpad v.s. gibi programları da kaldıralım. bu programlarda serbest rekabete girsin...
  12. V

Microsoft Paçayı Kurtaramadı

1- windows'ta ie'de adamın, kendi malı istediğini koyar. 2- linux,apple v.s. işletim sistemleride istediğini koyuyor onlara bu dava sıçraması gerekiyor. bu adamlarda Türk aklı yokki, böyle davalar açıyorlar...
  13. V

Firefox 3.5RC1'in İlk Aday Sürümü Yayınlandı

Ne fark oLabilir ki?
  14. V

Microsoft Geri Adım Attı

ie kendini düzenleme için kolları sıvasaydı, bu şekilde bir dava açılması bile söz konusu olmazdı. Bütün söylemlere karşı ie kendi bildiğini yaptı. Diğerlerine göre daha çok güvenli olduğu kesin. Çok fazla üstüne geliyorlar, diğer tarayıcılarda o kadar üstüne gelmediklerinden güvenli gibi...
  15. V

Apple Safari 4 Çıktı, İndirin!

Ram'dan çok fazla harcıyor.... Ben tavsiye etmem.
  16. V

Silverlight 3'e Hazırlanın

görsel olarak çok güzel fakat ben bir türlü www.trt.com.tr den canlı yayına bakamadım. Çok fazla yoğunluk mu var acaba. siz izlerken kesikli mi izliyorsunuz buffer durumu nasıl.
  17. V

İşte Opera'nın Yeni Yüzü

her tarayıcıda kullanıyorum. hepsininde farklı özellikleri var. girdiğim sitelerde ayrı ayrı hızlı olduğu noktalar var... 1- IE8 2- Opera , 3- Firefox 4- Google Chrome 5- Safari
  18. V

Google'da Mühendisler Ne Yapıyor?

youtube engeliii çıkıyor. Mühendisler bu site engelleme yerine yasaklı uploadları engelleseler artık.. :d
  19. V

Nissan'ın Yeni Sitesi Yayında

bence çok sade olmuşşş biraz daha gösterişli olabilir di
  20. V

GittiGidiyor.com Üyeye mi Sıkıştı?

Sadece gittigidiyor.com değil, birçok site bu şekilde kaç siteye üye olduğumu ben bile bilmiyorum. önüne gelen site üye ol üye ol... bu ne kardeşim site yapıyorsun böyle kısıtlamalar kullanmaaa... üyelik için crack filan olsa kullanacağım :D
  21. V

ADSL Fiyatları Yenilendi!

SDN Editörleri daha iyi bir açıklama yayınlayabilirlerse yada mevcut yazının altına not yazarsa bu haberi okuyanlara tarifelerle ilgili daha iyi olacağını düşünüyorum. Mevcut bulunduğumuz tarifeyle ilgili bir değişiklik olacak mı? yani otomatik olarak 1 Mbps'den 8 Mbps'e mi çıkartıp...
  22. V

Windows 7 Kutuları Böyle mi Olacak?

ambalaj önemli değil, sadece cd'yi verselerde olur. Önemli olan herkese uygun fiyatı olması?
  23. V

En Şanslı ADSL Abonesi

benimde abonelik 3,5 sene olmuştur. Bizde hediyeyi hakketmedik mi :D
  24. V

En Yeni Windows 7 İnternete Düştü!

nereden indiriliyorki acaba :D
  25. V

Firefox Yine Güncellendi

çok abartı olmaya başladı. birçok tarayıcı var... birçok program var. devamlı güncelleme yapılıp duruyor. bir yerlerde birileri birşeylere dur demesi gerekiyor. laçkalaştı bence... NOT: Sadece Firefox için değil. Bütün Programlar için... Sıra Opera'da.... :D
  26. V

ADSL'de Sabit Hat Zorunluluğu Kalkıyor Mu?

desenizya sıfıra sıfır elde var sıfır :D bu arada teşekkürler.
  27. V

sabit hatların iptaliyle ilgili son durum nedir bilgisi olan varmıdır?
  28. V

LG X110 Netbook

ram desteği yapabiliyormuyuz? yapabiliyorsak ne kadar ram desteği sağlıyor.
  29. V

Yeni Windows 7 Torrente Düştü mü?

shiftdelete.net + rise arkadaşımıza bende katılıyorum. Torrent'teki dosyaları güvenli olmayabilir, kullanırken farkında olmadan sizin sisteminize zarar verebilir. Torrent sitelerinde yorumlara gelince çoğu "teşekkürler, süper paylaşım, ellerine sağlık, çok performanslı" gibi yazılar. Bunları...
  30. V

CeBIT 2009: Bir Klavye PC Olabilir mi?

tek kelimeyle süperr bir teknoloji... bunun geliştirilmiş halini düşünseniz yaaa... şimdi böyle ama ilerisi daha fena şeyler bizi bekliyor :d
  31. V

Yunanistan'dan GSM Operatörü Alıyoruz

Yabancı operatörleri kullanmak yerine Türk operatörleri kullandığımız sürece bu şekilde satın alırız. Tabi bu GSM operatörü dışındaki ürünler içinde geçerli....
  32. V

Opera'yı Güncelleyin

hepsini kullanıyorum. ama daha çok opera ie'den sonra...
  33. V

Her Yöne Sınırsız'dan Şikayet Var

bencede... Turkcell her yönüyle tek bence... Avea'nın bu kampayasına ben diğer operatörlerin karşı çıkacağını düşündüm fakat tüketicilerin canını iyice sıkmışlar :D
  34. V

Safari 4'ü Hemen Deneyin!

kullanan varmı arkadaşlar... ben birkaç defa kullanmaya çalıştım ama alışamadım. görünüm çok kötüydü.
  35. V

FTP Yazılımınızı Güncelleyin

dediğine destek veriyorum. bende kapatmak yerine iki tane açmak zorunda kalıyorum
  36. V

Site Sahiplerinin Vazgeçilmezi

Google Analytics daha faydalı bu gibi program genelde daha fazla site durumunu bozmakta ama bilgisayardan takip etmek güzel. siteyi takip etmek için 7/24 açık olması gerekiyor.
  37. V

Yahoo'ya Neler Oluyor?

sıralama google yahoo mynet
  38. V

Opera Mini'yi, Yahoo dağıtacak

opera son zamanlarda baya iyi yerlere gitmekte.
  39. V

süper ya... kafadan 20 YTL kârda olacağım. adsl + tel fatura devri bitip adsl faturası devri başlayacak :D
  40. V

52'si 1 Arada Kart Okuyucu(!)

dur kardeş bizimkilerde 152 in 1 yaparlar. Türk milleti abartmayı sever :D birde hoşgörüyle önce siz yapın, sonra biz abartırız diyorlar.
  41. V

Ruslara Göre Türkiye

sonuna kadar doğru. sizde dışarıdan Türkiye'ye baksanız bu kadar iyi görürdünüz.... tabii bunlar iyi tarafları kötü taraflarıda vardır mutlaka. denge için iyi - kötü :d
  42. V

BT Seminerleri Adana Hilton'da

ne üniversitemiş sanki saklanmış gizli çiftlik gibi :D
  43. V

Sitenizin 1 Milyar Ziyaretçisi Olsa

kurumsallaşma yolunda hızlı bir adım atardım :D
  44. V

Google Translator

Gerçekten can sıkıntısına yapılmış bir program :D
  45. V

Bilgisayarınızdaki Gözünüz

çocukların korkulu rüyası deseniz ya :D
  46. V

Internet Explorer Kan Kaybediyor

yavaşlık ve çok fazla ram'dan kullandığından dolayı çok fazla sayfa açacaksam ie'yi kullanmıyorum. ama sayfaların daha anlaşılır olması sebebiyle ie'nin hakkını yememek gerekiyor. Eminim ki yakında ie bir bomba patlatacaktır....
  47. V

İnterneti Takip Etmenin Kolay Yolu

anlaşılan sende BeşikSaray'lısın. (Beşiktaş + Galatasaray) iki takım bir bütün. :D
  48. V

Siz Yazın O Hatırlasın

güzel birşey word'teki gibi birşeyse çok kişinin işine yarayacaktır eminim :D word'deki 15 Ay benim çok işime yaradı :)
  49. V

Internet Explorer Kan Kaybediyor

herşey ie'ye göre ayarlanmışken. ne kan kaybetse de yakında öne geçer, geçmezse bile diğer web tarayıcılarını satın alır olayı bitirir :D ben bütün tarayıcıları kullanıyorum. iki farklı hotmail, facebook hesabını aynı anda kullanabiliyorum :D....
  50. V

İnterneti Takip Etmenin Kolay Yolu

http://translate.google.com/?hl=tr azda olsa bu google translate işini görür :D biraz eksikleri var onuda biz anlamaya çalışacağız artık :D
  51. V

Sabit Diskiniz Sistem Tepsisinde

güzel bir yazılıma benziyor. disk birleştirme için windowsu tercih ederim.
  52. V

9 Yaşında iPhone Kodu Yazdı

Analar ne evlatlar doğuruyor... Fazla zeki olmak iyi değildir başa bela :D
  53. V

Windows Problemlerini Tek Tuşla Çözün

buna benzer çok fazla program var. hepsi windowsu daha kötü yapıyor. bu tuş ona benziyor :D windows fazla oynanmasını sevmiyor... :D
  54. V

Her Şeyi Hızlı Başlata Ekleyin

bence opera firefox'tan daha kullanışlı... birazda operayı kullanmanızı tavsiye ederim.
  55. V

Sana Dün Bir Tepeden Baktım New York

artık özel diye birşey yok... duyurulur....
  56. V

Korsanın Sonu Hüsran Oldu

hangi torrent sitelerini kullanıyorsunuz. hangileri sağlam siteler acaba bilen varmı?
  57. V

Windows7 Sorunlarına Çözüm Arayalım...

K46 verdiğin bilgiler için teşekkür.
  58. V

Windows7 Sorunlarına Çözüm Arayalım...

Windows 7 kullanan arkadaş veya bilen arkadaşlar En Düşük Sistem gereksinimi nedir? teşekkürler....