Arama sonuçlarınız

1. mertince

Ne kadar Overclock (Hız aşırtma) yapabilirim ?

Dostlar benim sistem İşlemci: i5 5. nesil Ekran kartı:Msı Radeon R7 240 Anakart: American Megatrends Powersupply: 500w platoon (250w everest'te var) Ram:8GB
  2. mertince

Ekran kartı fanı çok ses çıkarıyor

Ekran kartım amd radeon r7 240 almadan önce çok ses çıkardığını biliyordum ama bu sesi düşürmenin bir yolu/yolları var mıdır ?
  3. mertince

Hocam psikolojik bir hastalığım mı var ?

Hep arkamda birinin beni izlediğini düşünüyorum, korku filmi falanda izlemiyorum.
  4. mertince

Hocam oynamaya değer bir mmorpg var mıdır ?

Blackdesert'ı saymıyorum.
  5. mertince

Hocam şu American Megatrends'i nasıl güncelliyoruz ?

Benim anakartın modeli american megatrends bunu nasıl en son sürümüne güncelleştireceğim ? kendi sitesinde hiçbir şey yazmıyor bununla ilgili.
  6. mertince

Windows 2000 tuhaflığı

Arkadaşlar esetle bligisayarımı tarattığımda birkaç sorun buldum ve eset bunları silemiyor dedim combofix yükleyeyim. Yükledim sonra açtığımda karşıma combofix windows 2000 işletim sistemini desteklemiyor yazısı geldi ama ben bilgisayarın özelliklerine bakınca windows 8.1 yazıyor bunun sorunu...
  7. mertince

Profi fotosu

Hocam ben profilime bir oyunla ilgili fotoğraf koysam reklama giriyor mu ?
  8. mertince

Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hatası ve ... exe'in görüntü sürücüsüne erişimi engellendi hatası

Arkadaşlar google'da ki nerdeyse bütün çözümleri denedim ama bir sonuç alamadım bilen varsa.
  9. mertince

Warframe güncelleme başarısız oldu ve indirilen veri bozuk hatası

İkisinide aynı hata kutusunda bir arada alıyorum neden bu hatayı alıyorum ?
  10. mertince

Görüntü sürücüsü devre dışı bırakıldı ve bu durumdan kurtuldu hatası

Arada bir bu hata geliyor sonra ekran 2-3 saniyeliğine gidiyor geri geldiğinde bu hata mesajını veriyor.
  11. mertince

SDN'de rütbe nasıl atlanıyor ?

Rütbedem kastım proffesör,saygın üye gibi
  12. mertince

SDN'de en bilgili bulduğunuz kişi/kişiler

Evet
  13. mertince

Romanya nasıl bir yer ?

Arkadaşlar ben Romanya'ya gitmeyi düşünüyorum.Aranızda giden var mı ? gittiyseniz nasıl bir yer ?
  14. mertince

Hocam şöyle hafif bir gitar önerisi

Hocam ben ustaca çalmak için değilde hani evde 1-2 çalarım diye ucuz internetten alabilceğim bir gitar önerir misiniz ?
  15. mertince

8 bitle 16 bit müziğin farkı nedir ?

.
  16. mertince

Yasaklananlar

Hocam ben forumda yeniyim bu yasaklanan kişilerin olayı nedir?
  17. mertince

Tahtaya çıkınca konuşamıyorum

Arkadaşlar itiraf doğru bir konu mu bilmiyorum ama mesela hoca beni tahtaya konuşma yapmam için çıkardığında ellerim aşırı derecede yani normal bir şekilde değil titriyor ve bunu durduramıyorum.Öneri alabilir miyim ?