Arama sonuçlarınız

1. Trucking Turkey

Ekran kartı kullanımı ve sıcaklık değerleri

ı Yaklaşık 20 dk kullandım sonuç bu değerler normal mi i7 2600 rx 570 oyun: euro truck simulator 2 multiplayer
  2. Trucking Turkey

1000 TL Ekran Kartı Önerisi

1000 TL param var sistemim için ekran kartı önerisi istiyorum. Mümkünse başlıca sahibinden.com get yolu ile almak tercihim. Sistemim i7 2600 8 gb ram 600w cooler master psu
  3. Trucking Turkey

GSkill RAM Tamir Edilebilir mi?

Bir abim bozuk sandığı GSkill marka 1600 MHz RAM belleği hediye etti. Bilgisayardan anlamadığı için çalıştıramamış. Sizce bu RAM çalışır mı? Tamiri olur mu? Fotoğraflarda işaretlediğim yerlerde beyazlıklar var. Görüşlerinizi bekliyorum, teşekkürler. Not: Sistem olmadığı için deneyemiyorum.
  4. Trucking Turkey

Güç Kaynagı

Merhaba, Power supply'imin içine plastik birşey kaçtı ve fotoğrafta gösterdiğim yer yandı. Bu güç kaynağı çalışırmı? Tamirini nasıl yapabilirim? Birde sistem zarar görmüş müdür? Yenisini alacak durumum hiç yok. Yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar. Screenshot
  5. Trucking Turkey

[SATILIK] Çok Ucuza Gidiyor.Anakart-İşlemci-Ram 3'lü

Ecs h61h2-m2 (v1.0) anakart + celeron g550 + 2 gb ram çok ucuza gidiyor. Ürünlerin [anakart hariç] hiçbir kusuru yoktur Anakartın bazi kusurlari vardır ancak ofis için hertürlü i̇htiyacınızı görür. Anakartın kusurları: 1- ses portları çalışmıyor (ses kartı alarak sorunu çözebilirsiniz.) 2-...
  6. Trucking Turkey

Java Kitap önerisi

Merhaba, Java'ya yeni başladım.Programlarını v.s kurdum.Java'da bilgim 0 diyebilirim.Bana Java ile ilgili güncel-ayrıntılı bir kitap lazım.Ne önerirsiniz? Okuldada okumak istediğim için kitap tercih ediyorum.Güncel kitaplar önerirseniz sevinirim.İyi forumlar. Edit: Android uygulamalar yapmak...
  7. Trucking Turkey

Eski Konuları Güncelleme Hakkında

Merhaba Sevgili Shiftdelete, Eski konuların güncellenmesinin yasaklanmasını talep ediyorum. Yeni mesajlar kısmında senelik konular oluyor.Lütfen eski konuları güncelleyenlere uyarı/puanı verilsin. Teşekkürler.
  8. Trucking Turkey

Merhaba SDN!

Merhaba SDN ailesi ben Trucking Turkey :) Size kendimden kısaca bahsedeyim; Günümün yarısı bilgisayarın başında geçer.Favori oyunum Euro Truck Simulator 2 Multiplayer'dir.Yöneticilik yapmayı,birşeyleri yönetmekten çok hoşlanırım.Ve bunun için gayret gösteririm. Kişilik olarak...
  9. Trucking Turkey

Windows Boot Manager 0xc000000d Hatası

Merhaba, Windows 7 olan bilgisayarımı Windows 8.1 yapmak istedim.Microsoft'un kendi sitesinden iso kalıbını indirdim ve rufus ile yazdırdım. Ancak resimdeki gibi bir hata veriyor. (Resim alıntıdır.) Ne yapabilirim? Teşekkürler.