Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım Ekran kartı ve PSU tavsiyesi

Arkadaşlar yardımcı olursunuz sevinirim 1677759068
  2. M

Yardım Ekran kartı ve PSU tavsiyesi

Arkadaşlar herkese şimdiden teşekkür ediyorum. Bilgilendirme konusunda yardımcı olacağınızı her zaman bildiğimden 1-2 ufak sorum olacak Sistem ryzen 3 1200. 8 GB ram 500 SSD mevcut. Anakart b450 m s2h. 400 w psu mevcut. GT 630 2 gb ekran kartı Bu sistemime ekran kartı ve PSU yu yükseltme...
  3. M

Monitör Tavsiyeleriniz ne olur.

Asus VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms siparişini az önce geçtim. Emeği geçen yardım eden fikir sunan herkese hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese sağlıklı huzurlu ve mutlu yıllar dilerim şimdiden.
  4. M

hep asus gamepower jamesdonkey aocda vievsonicde baktım da bir türlü kafamda oturtamadım modeli.. açıkcası hep 144 hz 1 ms olarak baktım araştırdım. 4 ms kafamı karıştırıyor açıkcası... yani aldım mı tam olsun istiyorum. 24 altında da kalmak istemiyorum
  5. M

Arkadaşlar incehesapta gaming gecesinde 27 gamepower var sizce bu monitör alınır mı bu gece ki indirimde.
  6. M

Daha önceki danıştığım konularda da çok yardımlarınız oldu hatta sistemi sizin öenerinizle topladım asusun bu modeli ve fiyata alternatif varmıdır yoksa bu modele okey der misiniz.
  7. M

james donkey ve gamepower ürünleri için iyi diyorlar kullanım açısından sorun yaşadığınız birşey varmı. ısınma dışında?
  8. M

monitör tv istemiyorum düz monitör yeterli ders ve oyun için kullanılacak sadece
  9. M

tv de 144 hz olsa zaten herkes monitör değil de tv alırdı 32 " bi tv yeterlidir sanırım :)
  10. M

Merhabalar uzun zamandır araştırdım marka model vs bir türlü işin içinden çıkamadım. Sistemimi yine forumdaki arkadaşların sayesinde topladım gerekli upgrade işlemlerinide yine sizlerin tavsiyeleriniz üzerine alıp kullanıyorum. sizlerden rica şimdi eksiklerden bir tanesi daha olan MONİTÖR de...
  11. M

Canon mu HP mi tanklı yazıcı

Bütçe 1250 tl, renkli çıktıda alabileceğim, sadece siyah olarak değil de ödev çıktıları alacağız daha çok gündelik evde rutin kullanılıyor .. kartuşlu maliyeti yüksek 2 ayda 1 sureklı kartus alıyorum dolum yapıncada çok gıtmıyordu sattım artık
  12. M

işte internetten araştırdım videolar karşılaştırmalar vs baktım sadece kararsız kaldım aslında hp 500 alıyordum bu sabah ama fırmadaki adam dedi ki g24 serisine de bakabılırsınız siz bilirsiniz ama hp de güzeldir yani karar sizin dediği için kararsız kaldım. HP officejet 4500 vardı sattım...
  13. M

Arkadaşlar herkese merhabalar. 2 marka arasındaki yazıcılar arasında kararsız kaldım. HP smart tank 500 alacaktım firmayı aradım canon da öneririm dedi modellere baktım fiyatlar konusunda bütçeme uygun (max 1250 TL) bu modellerden bulabildim. Yani sizlerden de ricam olacaktır ki bana...
  14. M

Canon Hp tanklı yazıcı tercihi?

max 1250 TL tanklı olması gerekiyor wifiye-ethernet çıkışına gerek yok .Evde kullanılacak şekilde istiyorum
  15. M

Renkli de olması gerekiyor benim için yazıcı tarayıcı fotokopide de dahil olmalı ..
  16. M

Arkadaşlar herkese bu pandemi sürecinde zorlu geçen yaşamlardan kolaylıklar gelsin. 2 marka arasındaki yazıcılar arasında kararsız kaldım. HP smart tank 500 alacaktım firmayı aradım canon da öneririm dedi modellere baktım fiyatlar konusunda bütçeme uygun (max 1250 TL) bu modellerden bulabildim...
  17. M

Ekran/monitor secimi

Dolar yukseliyor farkindayim o yuzden acikinden Hangi monitoru almaliyim bilemedim
  18. M

Ekran/monitor secimi

Herkese tekrar tekrar merhaba 2.el yahut sifir olarak monitor tavsiyeleriniz nelerdir? Butce 1400 tl dir. 75 hz yerine 144 hz secmek istiyorum Oncesinde 1-2 baslikta aoc , acer gbi marka onerilerinizi gordum fakat piyasada gamepower gibi wievsonix markalarsa var..... suan kasim indirimleri ile...
  19. M

PSU seçim sorunu?

Zalman ZM600-LXII 600W Güç Kaynağı Aktif PFC / 12cm Fan bu ürünü alıyorum hocam o halde yeterlidir benim için yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  20. M

PSU seçim sorunu?

bende 400 w var fakat ekran kartından dolayı almışken biraz daha yükselteyim istiyorum. çok kafamı karıştırdılar biraz fazalasıyla her kafadan bir ses çıkınca :))
  21. M

PSU seçim sorunu?

FSP FSP500-60AHBC 500W Aktif PFC Güç Kaynağı Rampage RMP-500-80P 500W 80 PLUS 12cm Fan Güç Kayn Zalman ZM500-LXII 500W Güç Kaynağı Aktif PFC,120mm Fan Rampage RMP-600-80P 600W 80PLUS 12 cm Fan Güç Kayn bunlardan hangisine en net şekilde gözün kapalı şekilde al diyebilrsiniz?
  22. M

PSU seçim sorunu?

1650 s i tavsiyeniz üzerine alacaklar listeme ekledim. Tek sorunum PSU da FSP FSP500-60AHBC 500W Aktif PFC bu yeterli olacak mı?
  23. M

PSU seçim sorunu?

https://www.hepsiburada.com/fsp-fsp500-60ahbc-500w-pfc-aktif-power-supply-pm-HB000001LTTW?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-bilgisayar-bilesenleri&gclid=Cj0KCQjwuL_8BRCXARIsAGiC51CjBZt7la7wd3hvPL58RYkBy24StlasTvAIh_Hx4VRGcOp9ImUEzFUaAtp3EALw_wcB bu psu dan bahsediyoruz değil mi? örnek verecek olursam...
  24. M

PSU seçim sorunu?

saphire Rx 580 8 gb gpu düşünüyorum.sizce nasıl olur?
  25. M

PSU seçim sorunu?

Öncelikle herkese hepinize merhabalar, PSU seçeceğim fakat +80 bronzu var plusu var düz yazanı var açıkcası 350 tl net bütçem var ve hangi PSU yu seçeceğim bilemedim. Sistemim hazır daha önce burdaki yorumlardan ve önerilerden yola çıkarak pc topladım sorunum yok tek eksiğim ekran kartım ve psu...
  26. M

PSU seçim sorunu?

Öncelikle herkese hepinize merhabalar, PSU seçeceğim fakat +80 bronzu var plusu var düz yazanı var açıkcası 350 tl net bütçem var ve hangi PSU yu seçeceğim bilemedim. Sistemim hazır daha önce burdaki yorumlardan ve önerilerden yola çıkarak pc topladım sorunum yok tek eksiğim ekran kartım ve psu...
  27. M

temizlik robotu mu? DYSON elektrikli süpürge mi?_

xiomi robot vacuum pro clenar dusunuyorum aslinda, surekli gezip temizlik yapsin cocuk oldugunda rahatlik olur diye dusunuyoruz eşimle, gun icinde de kendisi temizlik yapsin bos durmasin aslinda :) dyson evet kaliteli oldugu konusunda suphem yok asla da ,
  28. M

temizlik robotu mu? DYSON elektrikli süpürge mi?_

Merhabalar herkese hepimize, Önerileriniz doğrultusunda genelde birçok şeyi kullanıcıların yorumlarıyla alırım. Elektronik ürünleride çok araştırma yapmadan almam da asla.. Sizlerden ricam bu xiomi tarzı yada kaliteli kullanışlı kendi kendine bütün gün ev temizleyen robotlardan mı alsam, yoksa...
  29. M

iphone 8 mi se 2020 mi

Tüm arkadaşlara bilgilendirme ve tecrübelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Biraz daha paraya kıydık XR ı aldım çok şükür . Tüm yorumlarınıza tek tek teşekkürler
  30. M

iphone 8 mi se 2020 mi

Yorumlar ve deneyimleriniz için herkese tek tek teşekkür ederim. Evet biraz paraya kıyıp birazda tecrübelerinizden yola çıkara XR 64 aldım :)
  31. M

iphone 8 mi se 2020 mi

Merhaba arkadaşlar; Yeni bir cihaz almayı düşünüyorum 2 cihaz arasında kararsız kaldım. İPhone 8 128gb mi yoksa iphone se2 64 gb mi karar veremedim. Elimde henüz ocak 2020 de turkcelden alınmış sıfır kutulu faturalı garantili vs 2020 samsung A50 beyaz var. Samsung cihaza pek alışamamdan dolayı...
  32. M

Ekran kartı tercihi

900 tl bandina cikiyor o zaman fiyatlar buldum bir kac tane de fiyat klarak baya cikiyor iste ondan dolayi
  33. M

Ekran kartı tercihi

GTX 1060 3gbİlan No: 786298252 https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-gtx-1060-3gb-786298252/detay MSI GTX 1060 3GB OCİlan No: 711227156 https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-msi-gtx-1060-3gb-oc-711227156/detay...
  34. M

Ekran kartı tercihi

Öneriniz nedir?
  35. M

Ekran kartı tercihi

1060 ın bellek hızı 192 bıt var 2.elde. bendeki bütçe 750 tl hadi pazarlıkla falan aldım dıyelım bırınden 192 bit az değil mi? 256 512 varken? yada öneriniz hangisi
  36. M

Ekran kartı tercihi

Elimde kasa+ssd+işlemci mevcut. RX 570 önermiştiniz daha öncesinde aynı sisteme o sisteme devam ediyordum ben sadece ekran kartları arasında Geforce GTX 960 önermiştiniz bulabilirsen rx 570 alabilirsiniz dediğiniz için soruyorum. gtx 960 2 gb fakat? 2 den yüksek birşey istiyorum ben. 750 tl...
  37. M

Ekran kartı tercihi

daha önce ki yazışmamızda ilk önerinizde Gigabyte GA-A320M-H AM4 DDR4 A320 vardı. karıştırdım :) çokta bir bütçem yok 1300-1400 kadar. 1585045669 Yolladığım ekran kartlarından hiçbiri olmaz mı yani?
  38. M

Ekran kartı tercihi

alacğım ekran kartına göre psu alacağım. Gigabyte GA-A320M-S2H S+V+GL DDR4 AM4 bu anakartı daha öncesinde VECTORR arkadşımız önermişti onun tavsiyesine göre işlemlere devam ettim. ekran kartı na göre psu kaç w almalıyım. 1585044660 ryzen 3 1200 yerine 1600 mü diyorsunuz yani? anakartı neden...
  39. M

Ekran kartı tercihi

Merhaba herkese Ryzen 3 1200 sistem topluyorum aklıma takılan 1-2 soru olacak yanıtlayabilirseniz sevinirm. Evde oyun oynanacak 10 yaşında yiğen için topluyorum. Öncelikle 2 anakart arasında ne fark var. Gigabyte GA-A320M-H S+V+GL DDR4 AM4 Gigabyte GA-A320M-S2H S+V+GL DDR4 AM4 mantıklı...
  40. M

İntel i3 den geçilecek sistem.

Bakabilecek biri varmi?
  41. M

1 - ANAKART TERCİHİ - tercih hangisi olmalı ikisi arasında 24 tl fark var. her iki anakarta da daha sonrasında ryzen 5-7 sistemi kullanabilir miyim. Gigabyte GA-A320M-H S+V+GL DDR4 AM4 Gigabyte GA-A320M-S2H S+V+GL DDR4 AM4 İşlemci ryzen 3 1200 yada 2200 olacak 8 gb vengace ddr4 3000 mhz 2-...
  42. M

t tamamdır çok tşk ederim yardımlarınız için.
  43. M

Öneriniz nedir?
  44. M

çok teşekkür ederim. ben vectorr arkadaşın dediği sistemi toplayayım kafam rahat olsun en iyisi. bir önceki yanıtımda psu da yollamıştım yeterli olur mu toplarlayacağım sistem için.
  45. M

Power elimde fazladan var kasanin haricinde 1582144722 Arkadasda amd a8 7600 16 gb ram 1 tb hdd r7 240 ekran karti var 1300 satarim dedi. Sizce ederi dogru mudur yada kac olmalidir?
  46. M

Öneriniz nedir? Upgrade konusunda neyi tavisye edersinjz?
  47. M

Ssd leri hic satmayacagim 2 ssdyide kullanmayi dusunuyorum. Belki zamanla 120 cikartir 1 tb hdd eklerim 240 in yanina. Mevcuttakini hic degistirme mi diyorsunuz yani? Banada dediler i7 al devam et ama degismisken komple degiseyim İstiyorum. Yenilensin ddr 4 olsun. 2. Elde bakigimda i5 3.nesiller...
  48. M

Beklemesinden yana problemim yok tr deki fiyatlar malumumuz tavanlarda, ama suanki cinde etkili olan virusden dolayi siparisin gelmemesi gibi olanagi olabilirligi varmi sizce yada ne derece etkili olur
  49. M

Psu fotograftaki. Suan icin aliexpressten urun almak mantikli olur mu gelmeme gibi sorunu yasatabilirler diye dusuyorum? Virus vs dolayindan? Bundan yana sikinti yasar miyim sizce?
  50. M

450 w psu mevcut elimde.kasanın içindekinden hariç.Kasada 400 w var. bir şekilde 2.elde olsa 100 tl ye kasa ayarlarım her şekilde diye düşünüyorum. 1 alıcı var 850 ye alacak komple (HDD dahil,SSD hariç şeklinde) 1500 tl bandına çıkarsam fiyatta ne önerebilirsiniz?
  51. M

800 tl ye gideri var diye düşünüyorum.
  52. M

Herkese merhaba arkadaşlar, hepinizin fikrine bilgisine ve uyarılarına ihtiyacım var diyebilirim., Yiğenimin pc değişmek istiyoruz artık. Elimizde aşağıda belirttiğim özelliklerde PC var satıp yerine 2.el olarak hangi sistemi alabilirim. Anakart:ASUS H61M-E / ram slotunun teki bozuk ama tek...