Arama sonuçlarınız

1. B

2020 de monitör almak

Haziran'da toplama bilgisayar alacağım monitör de yok monitör ü şimdimi almalıyım PC alacağım zaman mı ? Teşekkürler 300 TL bütçem var monitör için
  2. B

2020 Haziran'da toplama bilgisayar

Şuan 800 TL var bende okuldan biriktirip onu 2500 yapacağım 2500 e bilgisayar alınır mı haziran da
  3. B

2500 TL bilgisayar tavsiyesi.

https://www.teknobiyotik.com/amd-ryzen-3-1200-3-1ghz-gtx1650-4gb-8gb-ram-240gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html Bu alınır mı PSU yeter mi yetmezse değiştirme var siteye 45 liraya 400w yerine 500w var.
  4. B

2500 TL bilgisayar tavsiyesi

Selamlar 2500 TL bilgisayar alacağım https://www.teknobiyotik.com/amd-ryzen-3-1200-3-1ghz-rx570-4gb-8gb-ram-240gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html Buradaki bilgisayar alınır mı itopyadan alamam teknobiyotik de kapıda ödeme var o yüzden buradan alacağım kredi kartım yok iyimi bu sistem.
  5. B

1500 TL bilgisayar

1500 TL ye kadar masaüstü bilgisayar lazım Ama internetten alamam Evkur gibi yerlerden önerirmisiniz 2 ay sonra alacağım Teşekkürler.
  6. B

Laptop temizleme sorunu

Elimde HP Pavilion dv5 1250us modeli var 4 senedir bizde ilk aldığımızda temizletmiştik 2.el aldık ve daha temizlemedik şuan elimde termal macunu yok ve bilgisayarı açamıyorum her yerini açmadan olmuyor bilgisayarı nasıl temizlerim ısınıp kapanıyor flash oyun oynarken bile Mx linux yüklü
  7. B

Linux Mint'te grub rescue hatası alıyorum

Linux mint silmek için USB ile takıp linux mint kurulum yerine gelip disk i biçimlendirdim ve Windows 7 kurmak için yeniden açtım PC yi USB ye ile ve açılmıyor Grub rescue hatası veriyor benim klavyem çalışmıyor başkada klavye yok ne yapacağım
  8. B

A8 vs asus zenfone 5 uzun kullanım?

Hangisi daha uzun ömürlü başka telefon önermeyin lütfen.
  9. B

Mağazadan mi 8 lite vs Asus zenfone 5

Evkur ve teknosada mi 8 lite var ama 2299 lira Asus zenfone vatanda 2599 300 lira fark var kredi kartıyla alamayacağım hangisi acaba?
  10. B

Asus zenfone 5 VS Mi 8 lite

Kamera ve batarya önemli benim için performans olmadan olmaz ama
  11. B

Gm 9 pro kronik sorun

kronik sorun varmıdır acaba alınır mı ilerde bir sorun çıkarmı ve mi a2 mi gm 9 pro mu
  12. B

ev telefonundan asus zenfone 5 e geçme

fark olur mu
  13. B

Mi A2 vs Asus Zenfone 5

Hangisi acaba pil ve kamera performans hepsi olsun :)
  14. B

Mi a2 vs Note 6 pro

Mi a2 kamera ve işlemci olarak onde note 6 pro batarya ve bence arayüz ben note 6 pro yu istiyorum sizce hangisi
  15. B

2500 TL telefon vs bilgisayar

Hangisini almalıyım konuyu yanlış yere açmış olabilirim ama hangisi mantıklı
  16. B

Kurulum olmadan oyun indirmek

Sorduğum şey korsan mesela FIFA 15 indircem kurulum çok uzun sürüyor internet 6-7 ile indiriyor kurulum olmadan indirip direk exe ye tıklayıp açmak onun için ne yapmam lazım
  17. B

Telefoncudan 2500 e kadar uzun kullanım

2500 e kadar Sakarya'da telefonculardan Telefon
  18. B

A8 2018 vs Asus zenfone 5

Uzun kullanım için hangisi daha iyi Sakarya'da teledonculardan alacağım
  19. B

Nokia 8 vs Asus zenfone 5 uzun kullanım ?

Kamera ve oyun ve stabil olsun uzun uzun süre kullancam
  20. B

Nokia 8 vs Asus Zenfone 5

Oyun Performansı olarak Nokia 8 tabiki biliyorum kamera Asus dur Nokia nın ekran sorunları varmış telefonculardan alacağım Internetten değil meizu 16th LG v30 plus önermeyin o yüzden yoksa tabiki meizu :) Oyun ve kamera istiyorum
  21. B

Asus Zenfone 5 alınır mı ?

Oyun performansı ve kamera'ya önem veriyorum Sakarya'da teledonculardan alacağım.
  22. B

A8 2018 vs Asus Zenfone 5 vs p20 lite ve GM 9 pro

Oyun performansı ve kamera'ya önem veriyorum 2500 e kadar Sakarya da telefonculardan alacağım
  23. B

asus zenfone 5 vs mate 20 lite

hangisi kamera işlemci vb daha iyi hangisi tercih edilir asus vatanda 2999 mate 20 lite 2899 ?
  24. B

GM 9 pro vs Nokia 8

Oyun çok oynarım pili iyi olsun kamerası da iyi olsun artık v30 plus önermeyin internette bile 2600 ben mağazadan alacağım yoksa bende biliyorum bu fiyatlarda en iyi v30 plus GM 9 pro mu Nokia 8 mi veya A8 2018 de olabilir
  25. B

S7 hala alınır mı

Magazalardan sakarya çarşıdan alcam 2200 e kadar bulabilirmiyim ve 9 alacakmı
  26. B

2200 tl ye kadar mağazadan telefon

İşlemcisi iyi olsun internetten değil ama magazalardan suya dayanikli olursa cok sevninirim öneride bulunursaniz çok sevinirim
  27. B

Telefoncularda 2500 e kadar LG v30 plus

LG v30 u istiyorum vatan da 4300 TL olmuş Sakarya'da 2500 e bulabilirmiyim ? Acaba.
  28. B

Nokia 8 Alınır mı ve android 10

kamera çok önemli değil oyunları kasmadan oynatmasını istiyorum internetten değil ve sıkıntıları varmı ?