Arama sonuçlarınız

1. Saffet Ö.

Pc ile ilgili Bildiğiniz garip şeyler

Bilgisayarın sanırım cinsiyeti vardı bir kodla bakıyorduk gerçekliğini bilmem ama aklıma bu geldi :D
  2. Saffet Ö.

2.el monster alicam yardimci olurmusunuz

GTX 1050 Ti + i7 7700 civarı rahat oynamak için yeterli.
  3. Saffet Ö.

Steam Hesabım Çalındı Yardımcı Olur Musunuz ?

Steam Destek - Parolamı değiştir Buradan devam ettiğinizde Steam Guard seçeneği sunuyor mu size?
  4. Saffet Ö.

sistemim kaç fps alır oyunlarda

Büyük ihtimalle ısınmadan dolayı, fan temizliği ve termal macun yenilemesi yapabilirsin belki bir nebze rahatlatır.
  5. Saffet Ö.

Sitemime uygun ekran kartı önerisi arıyorum.

GTX 1050 Ti kullanıyorum sorularınıza da yardımcı olabilirim.
  6. Saffet Ö.

Steam önce owervatch,sonra vac yedim

Hiçbir şey yapamazsınız maalesef geçmiş olsun. VAC sebeplerini kontrol edin farklı bir bilgisayardan veya aynı hesabın birden fazla kişi tarafından kullanılması da ban sebebi olabilir.
  7. Saffet Ö.

Steam Hesabım Çalındı Yardımcı Olur Musunuz ?

Dostum Steam Guard kullanarak şifre sıfırlaması yapabilirsin. Çalan kişi Steam Guard'ı kaldıramaz onun için telefon onayı gerekiyor çünkü. Sana Steam Guard kurarken verilen bir sıfırlama kodu var onunla yapacaksın.
  8. Saffet Ö.

3 Telefondan Hangisi?

Sony Xperia XZ1
  9. Saffet Ö.

Pubg de tpp ve fps

First person ve Third person anlamına gelir. Birinci şahıs ve 3. şahıs kamera açıları.
  10. Saffet Ö.

Bilgisayar da android oyunu nasıl oynanır

Bunun için programlar mevcut en çok bilinenlerden Bluestack programını önerebilirim.
  11. Saffet Ö.

Akıllı saat önerisi.

Xiaomi Mi Band 3 bir ara kullanmıştım memnun kaldım.
  12. Saffet Ö.

Windows Boot Manager 0xc000000d Hatası

Yazdırma esnasında bir sorun olmuş sanırım. Direk .iso içeriğini USB atarak biosdan ilk tercihi o halde seçerseniz windows kurabilirsiniz.
  13. Saffet Ö.

Mouse Önerisi

Logitech G300s olabilir.
  14. Saffet Ö.

FIFA 19 Tuş Ayarları Hatası

Eğer kurulum üzerine tekrar yazmayıp aynı dosyalar kaldıysa evet silip kurma işleminiz boşa gitmiş olabilir. Oyun ile ilgili ne kadar kayıt var ise silmeniz gerekirdi. Ben de internetten araştırdığım kadarı ile size yorum yaptım dosyalar olmayabilir kendim teyit edemiyorum çünkü FIFA 2019 yok...
  15. Saffet Ö.

Oyun ile aynı klasörde, oyuna sahip başka bir arkadaşınız var ise ondan Settings-b.dll veya belgelerdeki settings.dat dosyasını alabilirsiniz işe yarayabilir internette araştırdım bu sorunu yaşayan epey insan var yabancı forumlarda dolaştım. Oyunu tekrar kurmak zorunda da kalabilirsiniz eğer...
  16. Saffet Ö.

LoL - 8.20 Yaması ile Giderilen Hatalar

Jarvan'ın Pasif - Ordu Marşı yeteneğinin Tiamat'ın pasifiyle bir araya geldiğinde istenenden daha az hasar vermesi hatası giderildi. Vi'ın birkaç kostümünün bazı görsel efektleri geri getirildi. Tristana'nın E - Patlayıcı Yük pasifi, Fırtınabiçen'in garanti kritik vuruşuyla tetiklendiğinde artık...
  17. Saffet Ö.

LoL eSpor - Shernfire Dire Wolves’dan Ayrılıyor

Dire Wolves’a Okyanusya Profesyonel Ligi’nde iki yıl boyunca muazzam başarılar yaşattı ve Dire Wolves’un bölgenin en iyi takımı olmasında büyük çaba sarf ederken kişisel olarak OPL’nin en iyi oyuncularından sayılıyordu. Başarılı Ormancı Tekliflere Açık Shernfire durumla ilgili olarak...
  18. Saffet Ö.

Geceye Bir Şarkı Bırak

19. Saffet Ö.

League of Legends 2018 Sezonu Bitiş Tarihi Açıklandı

Şu an Dünya Kupası heyecanı ile ortalığı kasıp kavuran LoL bu yılın dereceli sezonunun biteceği tarihi açıkladı. Oyuncular profillerine girdiğinde alt kısımdaki görselde gördüğünüz gibi yeni eklenen bir kısım ile karşılaştılar. Dereceli sezonunun son günü 12 kasım olarak duyuruldu. 12...
  20. Saffet Ö.

Settings uygulamasına bağlı ayar dosyasının içinden manuel olarak tuş atamalarını yapmaya çalışın.
  21. Saffet Ö.

Euro Truck Simulator 2

Güzel oyun arkadaşlarla biraz daha eğlenceli oluyor. Tabi oyun ilerledikçe hep aynı fazla bir aksiyonu yok fakat arada vakit geçirmek için güzel.
  22. Saffet Ö.

Euro Truck Simulator 2

Kış indirimleri yaklaşıyor büyük ihtimal girer indirime dostum.
  23. Saffet Ö.

Popüler Oyun PUBG'ye Türklerden "Real Life"

Emek var güzel görünüyor tebrikler.
  24. Saffet Ö.

Ekran daralıp genişliyor sürekli

Herhangi bir değişiklikten sonra böyle mi oldu yoksa birden bire mi?
  25. Saffet Ö.

Didem Soydan'dan takipçisine büyük jest

Güzel hareket tebrik etmek lazım. Bana da ardı arkası kesilmez gibi geliyor.
  26. Saffet Ö.

Playerunkown's Battlegrounds: Silah Hasarları, PUBG En Güçlü Silah?

Oyuncular tarafından sevilerek oynanan ve Battleroyale türünün en iyilerinden olan PUBG'de silahların hasarlarını aranızda merak edenler vardır. Hangi silah ne kadar hasar vuruyor bunu bildikten sonra silah tercihlerinizi silahların güçlerine göre yapabilirsiniz. Alt kısımda verilen bilgilerde...
  27. Saffet Ö.

Pubg Fps önerileri

Bilgisayarının kasasını soğutmak için bir çalışma yapman gerekebilir. Dizüstü bilgisayarlarda genellikle yaşanır bu sorun sanırım sizin bilgisayarınızda dizüstü.
  28. Saffet Ö.

Pubg türklerle oynama?

Rastgele geliyor dostum oyuncular, fakat Steam üzerinden arkadaş eklersen oynayanları birlikte lobi açıp oynayabilirsiniz. Steam'da bunun için gruplar var o gruplara katılıp kendine arkadaş bulabilirsin.
  29. Saffet Ö.

Warbant mı Skyrimi

Oyun başlarda güzel gelebilir fakat ileriye doğru hep aynı mantıkla ilerliyor. Eski oyuna başlamak yerine yenisi gelince onu denersiniz.
  30. Saffet Ö.

Bu Hangi Oyundu ?

Age of Civilizations olabilir mi?
  31. Saffet Ö.

Counter Strike Tam Ekran Açılmıyor

Merhaba, Oyunun üzerine sağ tıklayıp "Özellikler" tıkladıktan sonra "Uyumluluk" sekmesine gelip Windows 7 yapıp kaydedin. Oyuna giriş yaptıktan sonra ise Oyun ayarlarına girip video seçeneklerinden wide-screen yapıp çözünürlüğü en yüksek olan seçeneğe tıklayıp kaydedin.
  32. Saffet Ö.

yazılım ve matematik

Algoritma veya diğer konular korkutucu gelmesin dostum. Zaten sen matematiksel işlemlerin bilgisayar diline çevrilmesini öğreneceksin o kadar gözünde büyütme halledersin. İnternette bir sürü kaynak var günlük bir program hazırla kendine düzenli olarak çalış faydasını görürsün.
  33. Saffet Ö.

Durduk yere İşlemci ısınması

Sadece termal macun ile ilgili bir sorun olmayabilir, fan hızı ne durumda?
  34. Saffet Ö.

Direct X hatası

Rica ederim, iyi oyunlar.
  35. Saffet Ö.

Grand Theft Auto VI

Resmi olarak yayınlanmış bir trailer henüz yok.
  36. Saffet Ö.

Bilgisayarım Kaç TL Eder

Maks 800.
  37. Saffet Ö.

fortnite , pubg gibi oyunları oynatırmı ?

1280x720 - Medium settings rahat oynatır diye düşünüyorum.
  38. Saffet Ö.

Sistemim Zula Kaldırır mı?

Merhaba, sisteminiz minimum gereksinimleri karşılıyor. Düşük çözünürlük ve bununla birlikte düşük grafik ayarlarında oynayabilirsiniz.
  39. Saffet Ö.

ETS2 MP Error veriyor

Merhaba, hata kodunu, mesajını paylaşabilir misiniz?
  40. Saffet Ö.

Fortnite Açılmıyor Yardım Edin

Merhaba alperen_can33 C:\Windows\System32\X3DAudio1_7.dll dosyasını silin ve bunu kurun: Download DirectX End-User Runtimes (June 2010) from Official Microsoft Download Center Bu işlemleri yaparken yedek almayı veya sistem geri yükleme kaydı oluşturmayı unutmayın. Kesin çözüm olmayabilir.
  41. Saffet Ö.

Online Oyun Tavsiyesi 2018

Rocket League, CS:GO, LoL, Ring of Elysium...
  42. Saffet Ö.

Mid ve Jung Tavsiyesi

League of Legends 8.20 Yaması meta şampiyonları: Jungle: Kha'Zix & Lee Sin Mid Lane: Zed, Le'Blanc ve Ahri
  43. Saffet Ö.

Direct X hatası

Merhaba tahirazak16 , League of Legends için; Ekran kartın Nvidia ise kontrol merkezine girip physx yapılanmasını CPU olarak tercih edip oyuna girmeyi deneyebilirsin. Ekran kartı sürücülerinin güncel olduğundan emin ol.
  44. Saffet Ö.

GTA 4 Siyah ekran hatası

Merhaba kayrakaya , Sorun bilgisayarınızın çift ekran kartı (Onboard & Harici) olmasından kaynaklı oluyordur büyük ihtimal. Çoğu oyun bunu otomatik olarak yapar fakat biz yine her adımı deneyelim. Oyunu yüksek işlemcili GPU ile çalıştırmayı deneyin. Diğer bir çözüm önerisi ise. Steam ->...
  45. Saffet Ö.

steamda dolar keyi aktif edersek tl olur mu

Merhaba @ilker günfer , Dolar olarak eklenen bakiye dolar olarak hesabınızda kalabilir ve alışveriş yapamayabilirsiniz. 2015 yılında böyleydi belki değişiklik yapılmış olabilir, daha kesin yanıt için Steam Destek ile iletişime geçmenizi öneririm.
  46. Saffet Ö.

Cs:Go ekran sorunu

Merhaba @arda010 , Biraz daha detay isteyeceğim senden. Öncelikle oyunu Steam üzerinden mi satın aldın? yanıtın evet ise sırasıyla Kütüphane -> Counter Strike: Global Offensive -> Özellikler -> Dosya Doğrulama Bu adımları yaptıktan sonra hala çözülmez ise. Ekran kartı'nın shader modeli...