Arama sonuçlarınız

1. C

konu telefon degil, Braun tras makinasi

Arkadaslar gorunsun diye buraya yazdim kisa bir cevap almak istiyorum sadece, ilk defa braun tras makinasi alicam, sadece biyik,sakal ve vucut icin sakal biyik 0 kesmiyormus 0,5mm ye kadar inebiliyormus (elektroik bicak modelleri haric) MGK vs BT modeller var bunlarin hangisi en iyisi benim...
  2. C

Hangi secenek en iyi kaliteyi sunuyor ?

Screenshot 2 90gb olanin bilgileri video dosyasi ile aram iyi degil yardimci olur musunuz ? !bu arada film indirmek icin degil sadece merakimdan!
  3. C

Cok dosya secince web sitesi donuyor

Goole drive'da sinirsiz resim secenegini kullanip yedekleme yapmistim, bircok resim ve dosya kucuk boyutlu oldugu icin depolamayi kullanmis, suan depolama olanlari siliyorum ve secerek silmek zorundayim, asagi inip dosyalarin yuklenmesini sagliyorum ve control+a'ya basip hepsini birden silmeye...
  4. C

Corsair hx1000i icue problemi

psu icue de gostermiyor sorun ne olabilir? Sadece corsair linkín eski surumunde gozukuyor ama eski oldugu icin commander pro duzgun calismiyor o yuzden icue de calistirmam lazim :/
  5. C

Corsair hx1000i psu Corsairlink problemi

Icue uygulamasindan psu bilgileri gorunmuyor, Corsairlink4 uygulamasida dahil ama eski versiyonunda calisiyor fakat diger cihazlarin sonuclarini hatali gozteriyor eski oldugu icin. Baska bir uygulama varmi psu bilgilerini gorebilmem icin? (Bilgisayari bazen yeniden baslattigimda HWMonitor...
  6. C

M.2 ssd windows 10 indir

Pc de sadece ssd kullaniyordum bugun m.2 satin aldim asus rog strix z390e anakarti kullaniyorum nasil windowsu m.2 ye tasiyabilirim ?
  7. C

MSI MPG Z390 Gaming Pro Carbon AC vs Asus RoG Strix Z390-E Gaming

Hangisini tercih ederdiniz ?
  8. C

i7 9700k ve asus rog strix z390-e

Arkadaslar corsair 400c kasa var guc kaynagi corsair hx1000i, grafik karti nvidia rtx 2080 kullaniyorum, ekran 2k 144hz, eski bir i5 7600 islemci kullaniyordum corsair h150i pro sogutucu ile birlikte, i7 7900k almayi dusunuyorum pazartesi gunu, 4266 mhz ram veya daha hizli bir ram almak...
  9. C

RTX 2080 50FPS BF1

Gigabyte windforce rtx 2080 ile battlefield 1'de 60fps zor alıyorum genellikle 50 55 ama 45lere dustugu oluyor (ultra grafiklerde),bunun sorunu nedir acaba, i5 7600 kullanıyorum 4.0ghz, 8 gb ram 2666 mhz ve samsung 860 evo 500gb kullanıyorum 600W Psu ve msi b250m vdh anakartı. (Aynı zamanda...