Arama sonuçlarınız

1. K

HP Omen Yavaşlık

Teşekkürler yakın zamanda format atacağım o zaman
  2. K

HP Omen Yavaşlık

Evet
  3. K

HP Omen Yavaşlık

Arkadaşlar bundan 4-5 ay önce HP Omen 2BU46EA oyun laptopu aldım özellikler şöyle: GTX 1050Ti 16 GB RAM I7 7700HQ 2TB HDD 240 GB SSD Bilgisayarda bu özelliklere yakışmayacak genel bir yavaşlık var. İlk açtığım 4-5 dakika kendine gelemiyor, masaüstünde sağ tıkladıktan 1-2 saniye sonra menü...
  4. K

Telefon VAC Ban

Merhaba arkadaşlar, ben geçen hafta hesabımı çaldırmıştım büyük bir aptallık yapıp. Hesabi support sayesinde geri aldım. Ancak çalan kişi cs:go oynayıp VAC yemiş. Ben de yeni bir hesap kurmak istiyorum en çok oynadığım oyun cs olduğu için. Sorum şu, eğer bu hesapta kullandığım telefon...
  5. K

Steam hesabımı çaldırdım :(

Steam guard falan vardı güvenliği tamdı ama resmen kendi ellerimle verdim hesabi, aninda her şeyi değiştirildi. Supporta her şeyi yazdim kanıtları sundum. Bekliyorum
  6. K

Steam hesabımı çaldırdım :(

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık iki gün önce "i want friends" diye birinin arkadaşlık isteğini kabul ettim. Dün bu adam bana mesaj attı yeni açılan sitemize 5 dolar ile başlayabilirsiniz falan. Ben de aptallık yapıp girdim. Anında hesabın e-posta adresi, şifresi falan değişti. Steame ticket attım...