Arama sonuçlarınız

1. Mucahitt

8. sınıf öğrencisiyim matematik problemlerini çözemiyorum ne yapmalıyım?

Temelin varsa, pratik yap, zorlandığın bölümü ele al, mesela, üçgenler, ilk önce bir youtube kanalı izle, sonra bunu kendin rakamları değiştirerek çözmeye çalış. bunu denersen ilerlersin
  2. Mucahitt

Harddisk hatası

bir test yaptırın.
  3. Mucahitt

Bilgisayarım a format attım ve şifre soruyor??

Güvenli moddan başlatıp şifreyi kaldırabilirsiniz iyi günler.
  4. Mucahitt

Oyun silinmeden format atılır mı?

Harici diske backup layabilirsiniz, ve sonra geri aktarabilirsiniz. Ama bunu tercih etmeyin. indirmesi daha uygundur.
  5. Mucahitt

Ekran kartı gt750m

Resim falan at tam anlayalım
  6. Mucahitt

Laptopumdaki sorunlar :/

1- O ses fandan gelir fazla işlem sırasında yada pc soğuk oldugunda ısıtmaya başlar ve öyle ses çıkar, taki başka sorunlar yoksa eyer. 2- yeni bir şarj aleti al yada yoksa çıkar fişe tak öyle kullan. 3-ekrankartı yokken yük ram'lere biner ve buda dayanamaz , iişlemcin ısınır haricinde chipsette...
  7. Mucahitt

TTnet'den kurtulma planları

Türknet öneririm.
  8. Mucahitt

Google ' ın uyarısı

çerezleri temizle tekrar dene.
  9. Mucahitt

Android Alt Bölümde sadece geri gelme çalışıyor

geri gelme tuşu derken kardeşim?
  10. Mucahitt

İnternete erişim sorunu

Güzel de kardeşim, ya adam farklı bir siteden indirdiyse.
  11. Mucahitt

Adsl Hat Değerleri

Biz 2 senedir başvuruyorduk , şöyle yapın , binada herkesin neti öyleyse yada bir kaçınızın , gidin , imza toplayın sonra gidin başvurun.
  12. Mucahitt

Monitör karardı

Dostum kasanı yanına al git teknik s cilere , kontrol ettir bakalım. monitoru alma sadece kasa ile git.
  13. Mucahitt

Bilinmeyen kablolar, gelmeyen ekran

Video çekip yada ayrıntılı resim çekip özelden bana iletin.
  14. Mucahitt

Monitör karardı

Ozaman anakartta dostum.
  15. Mucahitt

GTA 5 indirdim kurulum dosyasını silmeli miyim?

Silersen kuramazsın torrent indirdiysen sanal alanı siliceksin ve kaybolacak oyununda bir sorun olunca ingilizcen de yok galiba hiçbir zaman hatanı ayıklayamazsın. Torrenti silersen zaten oda gidiyor :)
  16. Mucahitt

GTA 5 indirdim kurulum dosyasını silmeli miyim?

Sanal sürücü optik disk yazma programıdır. yani kaçak indirdiysen buda varsa iso tutulmuşsa silinsede yeniden kurabilirsin.
  17. Mucahitt

Bilinmeyen kablolar, gelmeyen ekran

bu güç kaynagı kablosu. Buda sata kablosu hdd veya ssd için. elinde tuttugun büyük ihtimal hdd kablosu güç kablosu kardeşim.
  18. Mucahitt

Dvi-Hdmi dönüştürücü

bak 2 bak Bunlardan biri ama senin yerinde olsam ilk attıgımı alırdım metresine fazla bakma , yani uzun olmasın kısa olsun. yada direk 30 cm lik lerde var onlarada bakabilirsin sadece , hdm kablon varsa direk dvi hdm dönüştürücü adaptörüde alabilirsin.
  19. Mucahitt

İnternete erişim sorunu

Bilgisyarını güvenli modda internetli şekilde başlat sonra kasprysmidir nedir sil onu, düzgün bir tane indir eset yada avast , sonra yeni bir kullanıcı aç , adminlik ver, eski kullanıcınıda sil. kolay gelsin.
  20. Mucahitt

Dvi-Hdmi dönüştürücü

Bak alırken dikkat ediceksin eyer monitor girişi , dvi ise ozaman hdmi to dvi al değilse vga arasındaki fark dvi birazdaha iyi kaliteli , vga titreme güç kaybı gibi nedenlere yol açıyor dvi direk , iletim gücüde yüksek oldugu için ideal istersen onu al ama dikkat et.
  21. Mucahitt

Adsl Hat Değerleri

Alt yapı dostum, çok basit bir alt yapın var fiber bile yok . Bu durumu yetkililere bildirmen gerek. f Ben böyle durumlarda aramak yerine gidip ordaki yetkililerle anlaşıyordum.
  22. Mucahitt

Yazılımdan anlayan bi bakabilirmi ?

object oriented var birazcık , ama sana kalmış, anladıgım kadarıyla oyun tarzı bir scriptin local tarafı design edilmiş. esneklik biraz javaya benziyor.
  23. Mucahitt

Teknik Servis Problemi

Bu gibi durumda led değilde panelde bir sorun olmuştur genelde öyle oluyor , Büyük firmalar eski ürünü elinde olmayınca bunun yediğini ararlar. ama bulamazlarsada önüne seçenek sunarlar, yapacagın tek şey , güzel bilindik bir teknik servisciye vermendi. tabi o teknik servisci daha önce tv led...
  24. Mucahitt

Monitör karardı

monitoru başka bir cihazda denermisin dostum tvnzde yada vga yada hdmi girişi varsa tvde orda denermisin, eyer monitorde bir hata var ise, bunu , teknik servisci seni yanlış bilgilendirmiş, eyer anakartında sorun varsa zaten sana direk yandı demez. sorunu söyler, ki söylediğinide sanmıyorum...
  25. Mucahitt

Dvi-Hdmi dönüştürücü

performans kaybı , ama fazla etki edeceğini sanmıyorum. Hdmi to Vga Kablo Çevirici Dönüştürücü alıcaksın.
  26. Mucahitt

Donanım değiştirme.

Anladıgım kadarıyla kendin takamazsın, götür bilgisayarcıya yada teknik servisciye, ssd taksın birde ram takılcak zaten, güvendiğin birine götür, kendim takarım dersende samsung ssd öneririm, ram için mesela 4 gb varsa onu 8 gb daha al 12 gb kullanılsın eyer çift slot ram girişi varsa , yoksa...
  27. Mucahitt

Donanım değiştirme.

egpu gerek ekran kartı için , ama sadece diyelim takıldı yine düzgün fps alamazsın, git ssd ve ram al , yüksek bir seviyede oyna. ve gereksiz programlarda kullanma.
  28. Mucahitt

Donanım değiştirme.

ssd veya ram almanı tavsiye ederim ama yapıcaksan ssd ve ram.
  29. Mucahitt

Donanım değiştirme.

intel işlemcileri notebookda 2 ye ayrılır , 1. tip işlemci 'embebed denilen gömülü tip işlemciler entegreli anakarta, yani sök tak yapamazsın, bunlarda yapacagın en iyi yükseltme , ram vs ssd dir. 2. tip , soketli işlemcilerdir yani sök tak olur , bunlarda yükseltme sorun yapabilir aynı nesil...
  30. Mucahitt

Donanım değiştirme.

Başlat> ekran alıntısı yaz yenide al ss i , sonda kopyala buraya yapstr
  31. Mucahitt

Windows 10 wifi yok, ne yapmalıyım ?

Güvenli mod ile yaparmısın , sürücüleri kaldırıp indirdiğini yeniden çalıştırarak.
  32. Mucahitt

Tablet harddisk çalıştırır mı ?

otg desteği varsa neden olmasın , lakin gücü beslermi bilmmiyorum, birde dosya türleri var, destekleme açısından, fat 32 fat 16 nts ve exfat diye. yapacaksan hdd kutusu almanı tavsiye ederim,
  33. Mucahitt

Donanım değiştirme.

Güzel kardeşim , işlemci ve ram alabilirsin, yazdıklarımı tekrar oku.
  34. Mucahitt

Donanım değiştirme.

Bildiğim kadarıyla ekran kartın paylaşımlı yani , onboard olarak entegre edilmiş, eyer durum böyleyse sadece ram yükselt sistemde grafik belleği olmadıgından , ramden yer buda performansı düşürür. ram almanı tavsiye ederim birde oynuyacagın yada çalısacagın şeylere göre hesaplanmalı.
  35. Mucahitt

Online veresiye scripti

Yani arayüz tasarımını yaparım, istediğiniz fonksiyonel bir tasarım , ve bunlar bir veritabanında tutulacak , veri tabanı na biz back end diyoruz , arayüz front end , yani arayüzü tasarlayabilirim.
  36. Mucahitt

Online veresiye scripti

Front-end kısmını yaparım, lakin back-end kısmını yapamayabilrim. dashboard tample bu.
  37. Mucahitt

Online veresiye scripti

Web üzerindenmi yapılacakdır. ?
  38. Mucahitt

ses gelmeme sorunu

jack ile alakalı olabilir tv de deneme şansın var ise, öyle dene hoporleri alıp.
  39. Mucahitt

TWITTER Telefonunu onaylamak için izin verilen deneme sayısı üst sınırına ulaştın. Lütfen daha sonra tekrar dene. HATASI

Veya vpn ile hiç girdiysen senden yine doğrulama ister veyahut güncellendiğinde ister.
  40. Mucahitt

TWITTER Telefonunu onaylamak için izin verilen deneme sayısı üst sınırına ulaştın. Lütfen daha sonra tekrar dene. HATASI

yeni bir twitter hesabı açtıgında telefon numaranı eklemediysen , tabiki bootlar sana bir süre veriyor , bunu aştıgında bloke ediyor yani senden onaylamanı istiyor vpn ile dene bir kaç gün sonra. sorun düzelir.
  41. Mucahitt

Instagram Sorunu

Farklı bir apk mod falan kullanmıyorsun değilmi instagram için , ne bileyim takipçi kasmadır vs vs modlar kullanma sakın ondanda olabilir.
  42. Mucahitt

Instagram Sorunu

Sorun başka kullanıcılardada aynı ise , vpn ile değiştirmeye çalış , eyer birtek sende var ise , şifreni sıfırlamaya çalış. Epostanı web instagram üzerinden değiştir. telefonunu kaldrı tekrar güncelle. birde böyle dene bakalım....
  43. Mucahitt

Laptop şarj olmuyor

şarja takıp bir süre bekleyin, ve sonra tekrar deneyin.
  44. Mucahitt

Windows 10 kurulum hatasi

usb ile olan bütün sürücüleri çıkar, ardından , biosu sıfırla , klavye usb si kalabilir , format isosunu doğru attığına emin ol. Sata 3 kablosu ile takıyorsan ssd yi kabloyu kontrol et tekrarr tak. Yeniden dene. uefi bir anakart ise boot ayarları zor olur tabi bu anakarta göre değişiklik...
  45. Mucahitt

bu anakart ve işlemci uyumlu mu ?

https://www.msi.com/Motherboard/support/A320M-A-PRO#support-cpu burdan bak bakalım işlemcini destekliyormu :) desktekliyorsa al.
  46. Mucahitt

A320m s2h anakart

Evet benimki öyle birtanesi anakarta bağlı diğer 3'ü psuya.
  47. Mucahitt

A320m s2h anakart

Evet benim anakartımın aynısı direk mavi ledli fan lar var 4 tane, rgp de alabilirsin güç kaynagından bir fan portu var onunla devre sokucaksın.
  48. Mucahitt

ekran kartı sürücü sorunu

Merhaba eren bey, teknik bir ayarlama yapmadıysanız , windows 10 ' a geçebilirseniz geçiş yapın.
  49. Mucahitt

Ekran Yırtılması Hakkında

Rica ederim.
  50. Mucahitt

Ekran Yırtılması Hakkında

Ayarları defaulta alıp tekrar dene yani grafik ayarlarını, ki bunu denemişsindir. dönüştürücü ile görüntü alıyorsun onada bir bak derim, sürücü güncel değil ise güncelle derim. bunun için ekran kartı ddu programı kurup sürücünü kaldırıp en son güncel sürücünü indirebilirsin. hmdi ile görüntü...
  51. Mucahitt

Wps

modem admin panelinden şifreyi görebilirsiniz iyi günler.
  52. Mucahitt

CHP ülkenin başına gelirse neler yaşanacak?

Ben zaten yok demiyorum, ama krallar gibi yaşatıyorlar burda onları buna kızıyorum, senin namusuna bakanları göremdiğin için sen rahatsız değilsin tabi.
  53. Mucahitt

WhatsApp Beta'ya gece modu geldi.

Bunun modlu versiyonları var illa betayı bekleyeme gerek yok.
  54. Mucahitt

Saniye bugu artık çözülsün

Bu durum genelde server ile alakalı oluyor.
  55. Mucahitt

CHP ülkenin başına gelirse neler yaşanacak?

2 Parti iyi' de diyemeyiz , 2 parti ' kötü'de diyemeyiz.. Ama milletini soyup suvana çeviren, bir diktatör asla görmedim. Ne varsa suriyeliye var.
  56. Mucahitt

6800TL Fatura!?

Belkide avm nin aylık yada günlük wifi kullanım parasıdır, yani panel olarak sanada gösteriyor olabilir , müşteri hizmetleriyle görüş sorunu öğren ama panik yapma.
  57. Mucahitt

Kargomu almasam ne olur

İade talebi oluştur geri gider.
  58. Mucahitt

Wps

wps 8 haneli bir şifreleme metodudur, wifilerde kullanılır, bu güvenlik açığına neden olur, çünkü bunu kıran brute force app ler mevcuttur, günvenliğiniz için, wps y, devre dışı bırakın.. wps app yazdığınızda karşınızda bir sürü program çıkmakdatır, en çok indirileni tercih ederek...
  59. Mucahitt

ethernet driver gigabyte

Ben driverboosteri keyli kullanıyordum zaten pro yapıyordum zaten çok kullanmadım sadece arada hangi güncellemeler var onlara bakıyorum ama indirmiyorum kontrol ediyorum, donanım kimliğinden kontrol biraz zahmet veriyor :)
  60. Mucahitt

ekran kartı sürücü sorunu

ilk önce ekran kartının sürücüsünü indir , ddu programı var onunla kaldır ekran kartını , sonra yeniden başlat sistemi , indirdiğin sürücüyü kur :)
  61. Mucahitt

ethernet driver gigabyte

Ya uğraşmak istemeyene normal bence, ozaman program önerin :) zaten win 10 güncellemede direk yüklüyorda sürücüleri gerek kalmıyor.
  62. Mucahitt

Klasör veya dosya başka bir programda açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilemiyor hatası

Tamam özelden team verip baglanayım izniniz var ise, birde öyle bakalım.
  63. Mucahitt

Bilgisiyarıma format attıktan sonra bazı oyunlar açılmamaya başladı

Önceki kurdugun iso sürümü , ve ilk kurdugun iso sürümü , farklarının karşılaştır ve teknik detaylarınada göz at.
  64. Mucahitt

Klasör veya dosya başka bir programda açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilemiyor hatası

1. çözüm ; Oturumu kapatıp yeniden denermisin. 2. çözüm ; Bir'de Ctrl+Alt+del , komutuyla görev yöneticisine gir. Girdikten sonra işlemler kısmından o uygulama hakkındaki klasör veya dosyaların işlemini sonlandır. Sonra tekrar dene bakalım.
  65. Mucahitt

ethernet driver gigabyte

Anakartın kendi driveri , indirmek istemiyorsan, driver booster ile güncel olanı indir. sürücüler, modele göre ayrılır en güncel modeli kullanmak daha iyi , benim resimdeki attıklarım montaj driveri yani ilk açtıgında kurman gereken driver tabi dolaylı yoldan direk güncel driver kullanılıyor...
  66. Mucahitt

ethernet driver gigabyte

En üsttekini indir.
  67. Mucahitt

windows ayarlar

Kardeşim istersen özelden halledelim, team indirebilirsen indir sana bi bağlanayıp bakayım.
  68. Mucahitt

windows ayarlar

Çocuk cevap verse üreticez , burda ahinlik yapmıyoruz.
  69. Mucahitt

windows ayarlar

Bir syntax ci böyle bir program yok adında bir virüs yazıp bunu pc ye yediremez böyle virüs yazan biri çok usta biri olması gerek , normal lamerlar ordan burdan tutup c dosyalarını ele geçiren bir copy text virüsleri yazıyor. sizde buna virüs diyorsunuz....
  70. Mucahitt

windows ayarlar

Denetimi kitleyen virüs yok, bu servisler ile alakalı birşey.
  71. Mucahitt

windows ayarlar

Windows Kaç kardeşim ?
  72. Mucahitt

Zyxel Modem bağlantı sorunu

Kardeşim , laptop'a sürücüleri kurmadan ,ilk önce lan kablosunu tak bak bakalım çalısıcakmı , sonra driver booster yada aygıt yöneticisinden bak bakalım internette bir sorun varmı. geri yaz bana
  73. Mucahitt

Zyxel Modem bağlantı sorunu

Sürücüleriniz güncelmi ilk önce ona bakın. daha sonra lan kablosunu laptopda deneyin sorun hayla devam ediyorsa bu yorumumu yanıtlayın.
  74. Mucahitt

Lanet Boğaz ağrısı kaç günde geçiyor ? !

acılı şeyler iç mesela türk kahvesi.
  75. Mucahitt

ESET'i Kuramıyorum

win+r > appdata daki old şeyleri sil , gereksiz şeyleri , temp dekileride temizle, sonra regedit deki gereksiz şeyleride sil , pc yi yeniden başlat tekrar yükle.
  76. Mucahitt

Bilgisayar Ctrl+alt+del

Format atmayı denedinmi hiç :) , okuma hatası alıyorsun. yeniden bir format at.
  77. Mucahitt

Google da ki fotograflarimi nasil kaldiririm

Hangi sitede fotoğraflarınız var ise kaldırın. Ama google bunu çerezlere yerleştirdiyse silesiniz bile kalkmaz.
  78. Mucahitt

asgari ücret alıp isyan edenler açgözlümü?

Aynen ama buda zor.
  79. Mucahitt

asgari ücret alıp isyan edenler açgözlümü?

İşte aradıgım cevap
  80. Mucahitt

herhangi bir sitede videoyu nasıl hızlandırırım?

Kardeşim dediğin etkiyi sağlıyacak belki eklentiler uzantılar vardır, ama sana tam nasıl yapıldıgını aktardım.
  81. Mucahitt

herhangi bir sitede videoyu nasıl hızlandırırım?

Bu işi javascript dili yapıyor , eyer bir site başka bir yerden api çekiyorsa yani (kopyalama) o sitede diğer sitede iş gördüğü gibi hızlanır. Ama adamlar özen vermiyorsa bunu yapamazlar. Tryit Editor v3.6 iyi günler.
  82. Mucahitt

Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim?

kardeşim çek köşeye konuş bukadar kasma.
  83. Mucahitt

Kopya

Gidip özür dile , birdaha yapmayacağını dile getir. Olmazsa diğer sınavdan yüksek al , performanslarla geçersin. Buda ders olsun kardeşim birdakine daha dkkatli olursun.
  84. Mucahitt

aniden kapanıyor

Kullandıgın sistemin , fps durumunu kontrol et oynadıgın oyunlara göre , sonra yazılımlarını güncel tut , gerekirse , ekran kartı driverini sil , yeniden son sürümünü yükle , güç kullanımlarını test edebilirsin.
  85. Mucahitt

Oyun oynamak vaktini boşa harcamakmı ?

Bana göre boşa harcamaktır.
  86. Mucahitt

SqlCommandBuilder Güncelleme Hatası

Aynen atama işlemi olmadıgında , kabul etmiyor all error not command oluyor. buda again update make demek.
  87. Mucahitt

SqlCommandBuilder Güncelleme Hatası

Tam olarak aldığın hatayı buraya yazabilirmisin. ? ingilizce bir şekilde. Dökümanlar ::: https://stackoverflow.com/questions/10150189/sqldataadapter-update-or-sqlcommandbuilder-not-working%5D ADO.NET: INSERT, UPDATE and DELETE Using the SqlCommandBuilder - Ged Mead's Blog - vbCity - The...
  88. Mucahitt

Telefon hard reset atma

Kendi sitesinde yazar
  89. Mucahitt

Hdmi to VGA ile laptop umu eski vga monitorume bagladim ama goruntu gidiyor

Bazı markaların garantisi vardır mesea slink. bide aldıgın anloag+dijital değer.
  90. Mucahitt

Hdmi to VGA ile laptop umu eski vga monitorume bagladim ama goruntu gidiyor

Dönüştürücü kalitelimi ?
  91. Mucahitt

İngilizce öğrenmek istiyorum, ilk baş kelimeleri ezberleyeceğim site önerir misiniz?

Temel kavramları çözemeye çalış , zaten sonrası yavaş yavaş gelir, temel kavramlarda ' gelecek zaman geçmiş zaman ekler fiiller, gibi sıfatlara bak, olumsuz ve olumlu cümlelere bak , pdf olarak çok kelime mevcut internette , kurslar var, youtube önerirrim, bir deftere yaz kelimeleri onları...
  92. Mucahitt

Hoşlandığım kızın sevgilisi var mı?

Öncelikle sabretmelisin kardeşim, kendini bildiğin kadar karşındaki kişiyide tanıman ve bilmen lazım aynı şekilde sana şans verirse sende onu tanırsın, dilersen biyere davet et , dilersen kafe, yada düzgün biryere davet et konuş gerçekleri söyle, herzaman dürüst yol yalan atma, knk olman bile...
  93. Mucahitt

Düşük PHP Ve CSS Bilgisi İle Blog Sitesi Yazıyorum

Bakan kişilerin ip adresinide veya ıd lerinide yazdırabilirsiniz çerezle aynı mantıkda.
  94. Mucahitt

Olabilir , ama şuan sade olsun zaten hemen gelişmez, animasyonlu olur ilerde daha güzel olur , mesela sana bir tane örnek atayım. bak burda card lar gölgeli , altta yanıt yaz cartıda animasyonlu, o renkler gidip geliyor, mesela böyle geliştirilebilir ben sana örnek verdim, sen nasıl...
  95. Mucahitt

Emekliler Dünyada Ne kadar Yıllık Ücret Alıyor?

Zamanla artar.
  96. Mucahitt

Statik elektrik zararlımı

Evet statik elektrik yüklerin birbirleriyle etkileşme sonucu çıkar, ellerini yıka suyla yada duvara sür öyle tak.
  97. Mucahitt

Oturumu açtığımda istediğim program ve sekmelerin açılması ?

sekme derken browser için , windows crontab var
  98. Mucahitt

Oyuncu bilgisayarım için Windows 10 Home mu kurayım yoksa Windows 10 Pro mu?

Windows 10 Home ve Pro Karşılaştırması | Microsoft Windows bu gibi şeyleri kendi sitesinden bakabilirsiniz.
  99. Mucahitt

Ozaman userları çekiceksin, user id , yada log lara göre.
  100. Mucahitt

okuma için ise güncelleme yapalım :
  101. Mucahitt

Instagram'da cihaza tanımlanan erişim izinleri hakkında

Kayıtta kalan mesela kaydedilenleri görebilir, kişilerini görebilir,
  102. Mucahitt

CHP'li belediye başkanı FETÖ'den tutuklandı

Fetö terör örgütünün hayla adamlarıyla oldugu bir ülkedeyiz, bence ciddi bir , denetim yapılması gerek.
  103. Mucahitt

Websitesi fikri arıyorum

Sipariş sitesi yapabilirsin, örneğin option select ile , ürünler gelir gider yazdırılır , oyun yapabilirsin, mesela taş kagıt makas, bunun için , random da kendini geliştir , eticart yapabilirsin küçük birşey mesela sepete ekle dediğinde farklı bir sayfa değilde , aynı sayfa içinde sağda hover...
  104. Mucahitt

Bir kaç taktit vereyim, sitenin , statikliğini oturtmadan dinamiğe geçiş yapma , local yönünden kendin bir tasarıma oturt sonra ufak şeyleri yap, görüntüleme için Website Visitor Report bu gibi anahtar cümlelerini kullanarak aratabilirsin. menüye fazla hover verme, stabil kalsın akıcı...
  105. Mucahitt

Websitesi fikri arıyorum

Kullandıgın teknolojiler nelerdir onuda yazsaydın bir sürü proje verebilirdim. (teknolojiler: yazılım dili , web dilleri..)
  106. Mucahitt

Ceza sistemimiz çok yetersiz çözüm önerim

Geçen açıklama yapıyorlar yine hani bu cezalarla alakalı adam diyoki yani ceza kuurumu başkanı , 6 cezaya inidirim yapılmıyor yani cezan 5 olcakmış , öldür birini yada çarp birine yaz para cezası bu nasıl ceza kurumu anlamıyorum ki arkadaş.
  107. Mucahitt

En iyi teknoloji forum sitesi hangisi?

Bu sorunun ' cevabını yöneticiler , veya moderatorler, vericektir.
  108. Mucahitt

DVD player

Bildiğim kadarıyla dönüştürücüde lazım olucak ilk önce analog baglantı yapıp sonra dijitale çevireceksin, her iki dijital alet için kablon vardır diye düşünüyorum yoksa dönüştürücü alıcaksın. direk tv ye baglayıp sesi ordanda çekebilirsin.
  109. Mucahitt

Ceza sistemimiz çok yetersiz çözüm önerim

Adamların derdi para kazanmak
  110. Mucahitt

Balıklarla ilgili bir sorum olacaktı.

Çok ters cins alma kıskanma olayı var birbirini yerler..
  111. Mucahitt

yaptığım mobil uygulamanın içerisine tanıtım ekleme

Introduce first-time users to your app | Android Developers https://flutter.dev/docs/development/packages-and-plugins Onboarding Support Fragment diye aratabilirsin.. https://blog.iamsuleiman.com/onboarding-android-viewpager-google-way/...
  112. Mucahitt

Samsung UE-43RU7100 4K Ultra HD TV

Harici derken nasıl bir program, app de yer alan programlar mevcut harici playstroeden kurman gerek ve tizenin desteklediği appler mevcuttur , tv ye gelirsek arakdaşlarda var güzel bir tv yani bir sorunun görmedik.
  113. Mucahitt

Huawei telefonlarını ülkeye sokar mı ?(google yasağı)

Deniyorlar bizi.
  114. Mucahitt

5G ve Ülkemiz

4g yetmiyormu bence yetiyor.
  115. Mucahitt

Huawei telefonlarını ülkeye sokar mı ?(google yasağı)

Sadece kısasüreli bir dava olacağından eminim.
  116. Mucahitt

Instagram Hesabım Silindi

oto quit , biraz saçma , ama yeniden kullanıcı adını ve şifreni girip deneyebilirsin.
  117. Mucahitt

GPU Kullanımı 0

DDu ekran kartınızdaki sürücüyü tamamen kaldırmakdır, programı mevcuttur, ve sürücüleri local olarak kurun yani kendiniz kurun. sitesinden.
  118. Mucahitt

GPU Kullanımı 0

Aynen öylede yapabilir aslında ben sorunu öyle çözdüm.
  119. Mucahitt

wifi sorunu

Anakart modelinizi internette aratarak, gerekli driverleri yani sürücüleri kurabilirsiniz. belkide chipsetiniz wifi destekli değildir, yada wifi desteği yoktur, belkide sürücüden kaynaklıdır, belkide windows 10 pro kullanıyor iseniz.....
  120. Mucahitt

GPU Kullanımı 0

Farklı bir program ile denedinizmi sonuçlar aynımı ?
  121. Mucahitt

Trafiğe kapalı yollar

Tam hangi bölgedesiniz. Şifreli bir şekilde yazarsanız iyi olur.
  122. Mucahitt

Disiplin

Eywallah kardeşim varsın fazla olsun demekki bizde böyle sınanıyoruz...
  123. Mucahitt

Disiplin

Tamam kardeşim , bende ilkten cevabı yazdım müdürle konuş diye, tanıdıgım çok müdür vardır ve ne yönden ne yöne verdiği kararlarıda bilirim, senin gibi zamanında çok arkadaşım vardı. özür dile , yani hatalarından ders çıkar, kimse seni okuldan atamaz uzaklaştıramaz.
  124. Mucahitt

Arama motorumuzun yenilenen tasarımı

Dediğim gibi , api ile çalışıyor aratma metodalarından anladım.
  125. Mucahitt

Formattan sonrası

Knk programları driverleri güncellediğin gibi , işletim sisteminide güncelle.
  126. Mucahitt

Formattan sonrası

Windowsuda güncelleseydin programlardan sonra,..
  127. Mucahitt

Api çekiyordur kendi yazamaz. uzun sürer.
  128. Mucahitt

Çok az birşey responsive de sorun var onlarıda halledersiniz , background animation a göre hareket ediyor herhalde öyle fark ettim.
  129. Mucahitt

Error while trying to use the following icon from the Manifest: https://hascoding.com/sistem/mobil/launcher-icon-0-75x.png (Resource size is not correct - typo in the Manifest?) consolede bir hata veriyor.
  130. Mucahitt

Hangi Minecraft Sürümünü Kullanıyorsunuz?

2013 de falan oynamıştım en son
  131. Mucahitt

Samsung TV hakkında

Güncelleme var ise güncelleyin , olmaz ise özelden halledebiliriz.
  132. Mucahitt

Disiplin

Kardeşim gel özele efendi gibi konuşalım.
  133. Mucahitt

Disiplin

O düzgün yazsaydı bende ona göre hareket ederdim. kimse burda bana nasıl davranmam gerektiğini öğretemez.
  134. Mucahitt

Telefonunuzun SAR değerini buradan öğrenebilirsiniz

Mesela redmi 3 En yüksek SAR değerleri aşağıdaki gibidir: Model 2015816 2.0 W / kg (10 g'nin üzerinde) SAR Sınır Başı: 0.904 W / kg Gövde: 0.562 W / kg (Maksimum mesafe 10mm)
  135. Mucahitt

Disiplin

Bak sen bide güçlü , kardeşim ozaman akıllanacaksın , madem gereksiz boş yapıyorum , sende adam olsaydın düzgün dursaydın , madem boş yapıyorum , ilk başta ozaman 'disiplin suçlarının nededini ' yazardın...
  136. Mucahitt

Disiplin

Bu müdüre bağlı birşey, git özür dile , sen okulamı gidiyorsun, hadsizlik yapmayamı düzgün gibi okumak derslerine çalışmak varken neden böyle gereksiz işlere kalkışıyorsun müdüründen özür dile.
  137. Mucahitt

Yeni mobil sosyal platformu StarChat!

Hemen hemen herkes beğenmiş akşam deneyelim bakalım.
  138. Mucahitt

Türkiye'de Üniversite Eğitim Kalitesinin Ciddi Anlamda Düşmesi

Öğrenci herzaman okula bağlı kalamaz.
  139. Mucahitt

b450m s2h kablosuz bağlanma

Hangisi uygunsa al.
  140. Mucahitt

141. Mucahitt

https://www.epey.com/anakart/gigabye-b450m-s2h.html
  142. Mucahitt

1881-193∞

Gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim.
  143. Mucahitt

Windows Gerçekten Malware'mi

En iyisi bizde öyle yapıyoruz.
  144. Mucahitt

işletim sistemi için çocuk gibi bide tartışıcakmısınız.
  145. Mucahitt

beyler modemin şifresi devre dışı kaldı

Rica ederiz.
  146. Mucahitt

Bilgisayarımın Ön Jak Girişi Çalışmıyor (realtek yaptım fakat bişey olmadı)

Burda bende 3 driver var , onden birinde olması gerek. Bu şekilde..
  147. Mucahitt

beyler modemin şifresi devre dışı kaldı

Panele gir yani , 192.168.*.* gibi..
  148. Mucahitt

Yazılımda kendini geliştirme

Onlar bitmez ki ' frameworklerini kullan css kütüphaneleri mevcut , front end de tamamen geliş , sonra back end yaparsın.
  149. Mucahitt

Sizce cevap nedir ?

Peki nedi cevabı bir toplumun adımı ' bir mensub adımı nedir.
  150. Mucahitt

Mesela güvenlik portu' 445 microsoft-ds miydi neydi ' diskin 100 ' de 100 kullanması , arka pilanda apileri çalışıtırmasıdır hatta bazı portları iptal etsen bile yine açık oluyor.
  151. Mucahitt

combobox -listview

2.bir textbox yapıp öyle denemelisin bence. 1575870852 https://stackoverflow.com/questions/51691441/changing-textboxs-text-in-a-listview-does-not-update-observablecollectionstrin
  152. Mucahitt

combobox -listview

textbox update on change bunu googlede kullan, anladıgım kadarıyla başlıgı seçip textboxtan bunu update edip save yapmak istiyorsun ?
  153. Mucahitt

Telefondan Veri Kurtarma Ve Uygulama Arızalarını Gidermeye yardımcı program

Teşekkür ederiz bilgi verdiğiniz için.
  154. Mucahitt

Sinyal yok hatasi

Dönüştürücü kullanıyorsan sıkıntı vardır. aldıgın ekran kartı 2.el ise ekran kartındada sorun olabilir.
  155. Mucahitt

Ekrandaki dikine mavi çizgiler

Ekran kartı. git sıfır al.
  156. Mucahitt

Ensem kanıyor

Hastaneye gitmen en iyisi değilmi kardeşim.
  157. Mucahitt

bilgisayarımın fanını ve termal macunu temizledim sürdüm ama hayla kapanıyor

Kardeşim steam yöneticilerine göre , oyun oynuyanların çogu win 7 kullanıyor. istersen araştır. ısınma sorunu disk sorunu vs vs ....
  158. Mucahitt

bilgisayarımın fanını ve termal macunu temizledim sürdüm ama hayla kapanıyor

Laptop kullanan sensin knk , ve win 10 kullanıyorsun.... çok pratik birşey istiyorsan sürücüleri yeniden kur.
  159. Mucahitt

Açilirken F1e basmam gerekiyor boyle yaziyor anlamadim yardimci olurmusunuz

Bios sıfırla nabıyorsunki hem yedekle işin ne senin , yada bir işletim sistemimi kurucaksın ?
  160. Mucahitt

Capture card

Capture Card Nedir, Ne işe Yarar? Farklı teknolojik aletlerle, evinizde en güzel vakitleri kaliteli ve uygun fiyata yaşamanız mümkün hale geliyor. Capture Card, bu eğlencelerin en güzel tarafı olarak karşımıza çıkıyor. Temel olarak, bir aygıttan diğer bir aygıta görüntü aktarma görevini...
  161. Mucahitt

RAM azalması

Bunu sorun etme , bios'tan bakabilirsin.
  162. Mucahitt

Rick And Morty

you can search and learn
  163. Mucahitt

Aşk Hikayeleriniz...

Çok sevmiştim, bursada tanışdık güzel bir tesettürlü bayandı yaşımız 17'ydi , 18 yaşına kadar beraber olduk , ama son zamanlar'da, hep birşeyler bahane edip , çarşıya falan gidiyordu , baya kız ortamı vardı , nerdeyse 2 haftada 1 kız arkadaşlarıyla dışarı çıkınca, bende herhalde bu haftada...
  164. Mucahitt

facebook reklam ücretini ne zaman alır?

Kesilir, atıyorum 100 tl ye ' örnek olarak 2500 kişiye gösterilmesi lazım, onu tam gösterip kesiyor.
  165. Mucahitt

Hepsiburada geç kargo

Olabilir , benim anakart 4 güne geldi, sistem'de yoğunluk olabilir.
  166. Mucahitt

İyi Microsoft Word Bilen Var mı?

Online word var outlook üzerinden buna bakabilirsin. PDF'den Word'e Dönüştürücü - %100 Ücretsiz
  167. Mucahitt

Yine Hepsiburada.com :)

Bunlar tamamen ilgi çekmek içindir.
  168. Mucahitt

Web Sitemde php hatasi aliyorum

Sürüm ile alakalı bir sorun.
  169. Mucahitt

İtopya çağrı merkezi telefonu açmıyor

Sen ulaştığını bildireceksin , ancak aradığımda sizi meşgüldünüz gibi cümleleri , kullanırsan iptal etme şansın olabilir, ama cevap vermemek , çok saçma.
  170. Mucahitt

İtopya çağrı merkezi telefonu açmıyor

Mail ile bildirebilirsin.
  171. Mucahitt

Sahibinden Dolandırıcı Müslüm Çetinkaya

Yakalanır paşa gibi çeker cezasını.
  172. Mucahitt

Ryzen 5 3400G ve RX 580 sistem oyunda kapanıyor

Basit, şimdi programla test yaptırmışsınız, kapanmamış, Farlı bir sorun'da da kapanmıyor ise, dediğim gibi yük bindiğindendir. Oyun'da yük binebilir, direk , sinyal kesebilir, bilmediğin ve kullanmadıgın programları kaldır, yüksek ayarda oynama.. aksi haldede diğer oyunlarda da kapanma oluyor...
  173. Mucahitt

Bilgisayarımın Anakart Modelini Bulamıyorum

Merhaba bu sorunu çözmek için , başlat > çalıştır > dxdiag yazarak> sağda bulunan "tüm bilgileri kaydet" butonuna tıklayak> masaüstüne kayıt edin > ardından dosyayı açın , anakart markası ve modeli bu şekilde görünür... ve diğer donanım bilgileride. İyi günler...
  174. Mucahitt

Ryzen 5 3400G ve RX 580 sistem oyunda kapanıyor

Bu genelde işlemciden kaynaklıdır. Ama sorunun işlemcide değil , işlemciye yük binmesindendir.
  175. Mucahitt

Samsung j7 pro

lcd flex cable, var o hasar görmüş olabilir.... Ve diğer smd elemanları...
  176. Mucahitt

Yazılım dilleri hakkında birkaç soru...

Pythonla başla , algoritmanı geliştir, web ve desktop üzerine istediğin bir dili seçip ilerleyebilirsin.
  177. Mucahitt

Bu saç modeli bu yüz şekline yakışır mı?

Knk çok fazla kaldırma yani önünü yakışmıyor. Bunun bieber gibi olursa tabiki yakışır.
  178. Mucahitt

Bilgisayarım mikrofonumun sesini almıyor

anakart modelinizin kendi sitesinde anakarta ait audi driveri olması gerek yada manuel kurulması gerek..
  179. Mucahitt

Yeni almış Oldugum ekran kartı okumuyor

Anakartını n veya ekran kartın sürücünüsü kaldırıp tekrar yüklermisiniz. birde 2.el mi aldın ?
  180. Mucahitt

Bilgisayarım mikrofonumun sesini almıyor

driverler güncelmi ve anakartınıza göre bir driver yükledinizmi realtek varmı ?
  181. Mucahitt

Windows7 0x000000ED Sorunu

Büyük olasılıkla Sistem Geri Yükleme'yi kullanarak düzeltebilirsiniz. İşte başlıyoruz: 1. Erken önyükleme aşamasında F8 üzerine dokunmaya devam edin. 2. Menüden Onar'ı seçin. 3. İstendiğinde Yönetici şifresini girin. Genellikle boştur. 4. İstendiğinde Sistem Geri Yükleme'yi seçin. 5. Bu sorun...
  182. Mucahitt

Reset-Engelleme

Güzellll.
  183. Mucahitt

Reset-Engelleme

Neden resetliyorsunuz'ki hackermısınız ?
  184. Mucahitt

Reset-Engelleme

Çok basit maclari loglarsın başka biyerde resetlendimi geri geçirirsin , bunlar tamamen üşenildiği için soruluyor :)
  185. Mucahitt

Windows Defender Yeterli mi?

pro birisi asla virüs koruma programı kullanmaz o tür programlar. hep windows'da class dosya uzantılarını tarıyor , ve driverleride tarıyor boş birşey. pro birisi virüs bulaşıp bulaşmıyacagını bilir. 1574716206
  186. Mucahitt

Excel veya powerpoint sunusunu A5 olarak yazdırma

Bir sayfayı aynı anda bastırmanız için excelde sayfa düzeni var orda gerekli ayarlamalar yapmanız gerek.... a5 küçük oldugu için nesnelerde küçük olmalı buna dikkat ediniz.!
  187. Mucahitt

okuduğunuz bir kitabın sonunu getirebiliyor musunuz?

Ben günde 3 kitap okurum , ve 3 üde ayrı ayrı 100 sayfadır. Yani meraklı gizemli kitaplar okursan daha iyi olur benim okuduklarım ise . bazıları ingilizcedir. ekonomi, siyaset,tarih , ülke , savaş , gelecek , teknoloji vs, vs. Ayrıca matematik ilgi alanımdır :)
  188. Mucahitt

Desteklerinizi bekliyorum.

nvidia iyidir. 1060 :)
  189. Mucahitt

Okul için saç modeli

Ben ona saçma demedim kardeşim niye atarlandınız anlamıyorumki ne yaparsanız yapın. umrumda değil.
  190. Mucahitt

Modem WiFi

Köprülerem işlemi uygunsa olur ama zaten aynı işlemi görecek mantıken..
  191. Mucahitt

Okul için saç modeli

Tamam kardeşim uzatmayalım herkes fikrini söyledi ve konu kapansın. hayırlı akşamlar.
  192. Mucahitt

Okul için saç modeli

Bilgisayar la saç konusu ap ayrı konu kardeşim. Ben sana model yapma yada fikir alma demiyorum ki . zaten yanlış anlıyorsunuz yaşınız ufak oldugu için. öneride yaptım gece , şöyle olur böyle olur sen ne yaparsan yap güzel olur diye. hani saçı yapacak kişi. Etrafına bir bakmalı. acaba nasıl...
  193. Mucahitt

Okul için saç modeli

Evet. Bir sorun mu vardı?.
  194. Mucahitt

Okul için saç modeli

Tamam anladım iyi geceler.
  195. Mucahitt

Okul için saç modeli

Neyi biliyorsun
  196. Mucahitt

Okul için saç modeli

Efendi gibi kendine neyi yakıştırıyorsan onu yap. Burda konu açmak saçma. Atıyorum bir sınıfta 100 kişi var 50'i si bonus kafa olsun der 25'i sağlar yok üstü kalsın der. 10 ' u düz yap der diğer 15 kişide nasıl istersen öyle yap der. Sen millete göre hareket etme sen nasıl istersen öyle yap...
  197. Mucahitt

Okul için saç modeli

Olum adam akıllı traş ol git işte işin manita yapmakmı okumakmı.
  198. Mucahitt

İstanbuldaki Netflix Posterleri

İllakin alt yapısı vardır yok diyemeyiz.
  199. Mucahitt

Sevgiliyle alakalı

Çıkarlara göre hareket etmek :) bu nasıl bir zeka.
  200. Mucahitt

Türktelekom

Alt yapın var ise , dediğine göre , hem türk telekomla konuş hemde turk netle ama zaten türk nette turk telekomun alt yapısını kullanıyor.
  201. Mucahitt

Türktelekom

Gidip konuşmalısın. ama türknet öneriririm.
  202. Mucahitt

Kara Cuma Gününe alternatif isimler

yabancılara göre black friday, biz bunu tr leştirince kara cuma diyoruz buda islam üzerine bir. kurgu kötü etki oluşturuyor. yani insanlarımız yapıyor. madem okadar kara cuma denilmesini istemiyorsunuz. diyenler sanki 4 4 lük müslümanlık yaşıyor..
  203. Mucahitt

Pingim Yok ama Pingim Var Gibi

Sana karşı gelen pakete paket atıp durumunu true yaptırıyorsun. ben öyle yapıyorum. kasmıyor oyun arada tabi lagda girebilir. bunlar oyunun sunucusundan dolayı kaynaklıdır. birde odadaki kişilerin internet hızı uyuşmadıgı içiin olabilir.
  204. Mucahitt

Pingim Yok ama Pingim Var Gibi

Şöyle dene pc de iken vpn e baglan , cmd aç , ping google.com -t şeklinde açık kalsın ve oyununa devam et. eyer yine aynı mevzu olursa bu oyunun sunucularının sana gönderdiği yanıt verme pingidir yani seni, yavaşlatır. sen dediğimi uygula belki çözülür.
  205. Mucahitt

İNSTAGRAM HESABINI AÇTIĞIM MAİL ADRESİNİ UNUTTUM ACİL YARDIM

Öylede alamaz. isterse kimlik atsın.
  206. Mucahitt

İmlec Donma Sorunu

youtubede videosu çok görev yöneticisi explorer kapatma de.
  207. Mucahitt

Telefondan Tvye Görüntü Aktarımı

Almana gerek yok , ve anlık görüntüyü chrome cast ile alabilirsin. biraz araştır. telefonun wifi destekli ise.
  208. Mucahitt

OYUN oynarken PC nin çokmesi veya crash yemem

Ozaman sorun driverlerde. ekran kartı arızasını analaman için bir arkadaşının anakartında deneme yapabilirsin.
  209. Mucahitt

Yeni İşlemci Güç Kesme Sorunu

:) yazdığım gibi :) her soketi desteklemez.
  210. Mucahitt

Hallettiysen ne mutlu bana.
  211. Mucahitt

Dediğim gibi almadan önce keşke danışsaydın buraya, ama her intel core 2 775 soketli işlemciler anakartını desteklemeyedebilir. veya ona uyumlu işlemciler sana attım zaten senin yeni aldıgın işlemci var ama. gücü yetiyormu bilimiyorum. örnek işlemcinin hızı 2.80ghz olsun ram 800 ghz. psu da 350...
  212. Mucahitt

, Ramların gücünü arttır. ddr2 bir bellek kullanıyorsun. Ramlerin maksimum hızları : 1066/ 800/ 533 MHz Intel Core 2 Duo, Soket 775 İşlemci - Intel & AMD CPU - n11.com burdan soketine göre alabilirsin. işlemcin her 775 soketi desteklemeyedebilir. belki donanımdada bir sorun olabilir...
  213. Mucahitt

OYUN oynarken PC nin çokmesi veya crash yemem

donanımsal bir sorun yok. Yeniden format atmanı öneneririm. birde virüs programları korunma vb programlar kullanma.
  214. Mucahitt

Yönetici sorunu

Off boş yapma.
  215. Mucahitt

Yönetici sorunu

Foto eski değil internete atılmadan önce bir pikseldeydi şimdi atıldıkdan sonra piksel düşüyor.
  216. Mucahitt

Windows 10 1909 Güncellemesi

Sadece diskde rahatlarsın.... şöyle yap derim oyun testini internetten hem win 7 den izle hem 10 dan hangisi performanslı ise onunla ilerle.
  217. Mucahitt

10'da disk sorunu var biliyorsun ssd bir nebze çözüyor ama win 7 de f 16 dan f 35 e biner gibi düşün.
  218. Mucahitt

Net Framework 3.5 Hatası

Rica ederim kardeşim :)
  219. Mucahitt

Yönetici sorunu

Ney eski konumu fotoğrafmı :)
  220. Mucahitt

3000 tl yi geçmeyecek akıllı saat önerisi

3000 tl verende ne bileyim :)
  221. Mucahitt

Excel'de sayfalar arası geçiş.

Yok diye biliyorum.
  222. Mucahitt

Net Framework 3.5 Hatası

Otomatik olabilir zaten görürsün program kaldırdan yüklümü değilmi diye...
  223. Mucahitt

8.1 10 pro tercih senin.
  224. Mucahitt

Net Framework 3.5 Hatası

Yok malesef sen onun dediklerinin resimdekilerin aynısını yap sana orda power shelin yönetici olarak çalıştır sonra ordaki kodu girmeni istiyor . 2. sitedede program kaldıra girmeni ve solda wnidows özellikleri aç orda net frameworku tikli oldugunu gösteriyor.
  225. Mucahitt

btk engeli

Dediğim gibi tabi adamların işi bu hani çok'da zorunuza gidiyorsa gidin şikayet edin dediğim gibi adamlar 1 hafta sonra yada 2 gün sonra engeli tekrar kaldırıcak süresiz atmıyorlar.
  226. Mucahitt

Sistemime dosyalarımın uzantısını readme.txt yapan fidye yazılımı bulaştı

Win+r yap appdata yap sonra locala tıkla sil.
  227. Mucahitt

btk engeli

Site geliştiricileri mevcut yani web developerlar, yani kendilerinin paylaşması daha iyi, ama btkanın işi gücü olmucak gidicek filimemi engel atıcak.
  228. Mucahitt

Instagram DM kendi kendine siliniyor

İnstagram engelleyemez.
  229. Mucahitt

Net Framework 3.5 Hatası

Unable to Install .NET Framework 3.5 Features using Server Manager | Dell Turkey https://www.techhit.com/how-to/install-.net-3.5.1/windows7/
  230. Mucahitt

Chp nin ülkeyi iyi yönetebileceğini düşünüyor musunuz?

Tüm siyaset yalan için yaratılmıştır. Amaçları, güçlü bir devlet değil. güçsüz bir halk inşa etmek.
  231. Mucahitt

Ekran kartı arızası

Sorun smd elemanlardaysa zaten yine çözmüş olacaksın sana çözümünü gösteriyorum :)
  232. Mucahitt

Farklı bir , kullanıcı açarak verilerinizi çekebilirsiniz. internet erişimini kapatın. ve standart kullanıcı ile hareket edin.
  233. Mucahitt

Cidden şimdi bu virüsmü var. ?
  234. Mucahitt

Net Framework 3.5 Hatası

microsoftun kendi sitesinden denedinmi ?
  235. Mucahitt

Ekran kartı arızası

Güç kaynagı tam güç vermiyorda olabilir. ekran kartını farklı bir kasa'da denemilisin.
  236. Mucahitt

Yönetici sorunu

Güncel zaten. sorunu çözdüm.
  237. Mucahitt

Yönetici sorunu

Merhaba arkadaşlar, 1 ay öncesine kadar windows 10 pro kurdum, ancak denetim masasına girdim , ek harici hesaplar olmamasına ragmen , hesap türüne bir bakayım dedim , standart kullanıcı aktifmiş aslında ben yönetici yim ama burda öyle göstermiyor ve yönetici radio butonuna basıncada hesap...
  238. Mucahitt

chroem uzantı eklenmiyor

Sıfırla. birde cookiesleride sil.
  239. Mucahitt

Eski bir sürüm dene sende.
  240. Mucahitt

Aynı MAC adresi sorunu

Farklı bir ip ver dns ver + vpn kullan. ayrıca, özelden admin panelinin dhcp kısmını bana atarsan yardımcı olabilirim.
  241. Mucahitt

Bilgisayarı Temizledim Ekrana Görüntü Gelmiyor.

Statik elektrik varsa boşalt ve tekrar cmos sıfırlaması yap tekrar dene. 2. çözüm olarak . anakart a gelen güç kablosunu çıkar. öyle dene . tak öyle dene çalıştırmadan.
  242. Mucahitt

C Diskim Dolu

Program filesi atamazsın :) onlar sistem dosyası ilk indirirken sana sorması lazımdı zaten. dilersen temiz format at. ve yeniden eşitle.
  243. Mucahitt

C Diskim Dolu

İndirme denetimini elle belirleyeceksin mesela birşey indirirken sana sorucak chromede böyle bir ayar mevcut "indirmeden önce bana sor diye' ", sende ona göre kurarsın. genelde gereksiz birşeyleri ben d ye kurarım ama sistem amaçlı şeyleride c ye.
  244. Mucahitt

Aynı MAC adresi sorunu

Telefonda bildiğim kadar değiştiremezsin. stabildir. ama farklı ip ve dns adresi verebilirsin.
  245. Mucahitt

Bilgisayar açılış ekranında takılı kalıyor

Bios sıfırla tekrar deneyiniz.
  246. Mucahitt

Özelden daha ayrıntılı yazarsan daha detaylı bir şekilde yardım edebilirim.
  247. Mucahitt

Uygulamayı sil tekrar yükle , eyer olmaz ise eski bir sürümü apk olarak yükle giden mesajı geri getiremezsin ama.
  248. Mucahitt

Oyun oynarken internetim kesilip duruyor.

Modeminden sıfırla, olmadı arıza kaydı oluştur hattına.
  249. Mucahitt

Oyun oynarken internetim kesilip duruyor.

Sadece oyundamı gidiyor ?
  250. Mucahitt

BT Hoparlör Sorunu

Soket tipimi sorun yarattı acaba donanımdada olabilir.
  251. Mucahitt

BT Hoparlör Sorunu

şarj kablosunu takın öyle deneyin, keşke aliexpresten almasaydınız.
  252. Mucahitt

BT Hoparlör Sorunu

Birkaç kere kapat aç yapın kulaklıgı.
  253. Mucahitt

Laptop Havalandırma Deliği

Bir bildikleri vardır :)
  254. Mucahitt

Ekran kartına driver yükleyince siyah ekran sorunu

anysek veya tw varsa ver çözelim.
  255. Mucahitt

BT Hoparlör Sorunu

Başka telefonda dene.
  256. Mucahitt

btk engeli

Onları istesende engelleyemezsin. geri açtırırlar . onlar bir geliştirici yani kapatamazsın sub domainleri mevcut oraya geçerler yani işe yaramaz. bu arada onlar rebot değil kendileri yükledikleri için kapanmaz frame zaten anlaşılıyor.
  257. Mucahitt

btk engeli

hepsi reboot çalışır zaten 1 sunucu üzerine frame yaparlar. btk el koyar :) ama illakin yedek s olur.
  258. Mucahitt

Ajax Php

textde hangi veri var numaramı harfmi ? , ve neden deger2 dedin.
  259. Mucahitt

Wifi Bağlantı Problemi

http://www.mmsrn.com/masaustu-bilgisayardan-kablosuz-internete-wifi-baglanma-nasil-yapilir/
  260. Mucahitt

Atatürk'e secde edilir mi?

Burda söz konusu atatürk rte ne alaka.
  261. Mucahitt

Ajax Php

Rica ederim.
  262. Mucahitt

Ajax Php

İşine yarıyacak siteler: https://www.w3schools.com/php/php_file_open.asp http://yazilim.cevapsitesi.com/Sorular/43/ajax-ile-txt-icindeki-veriyi-yazdirmak https://stackoverflow.com/questions/34610781/read-write-a-text-file-without-refreshing-the-page...
  263. Mucahitt

Ajax Php

Ne için işlem uyguluyacakki amacı nedir ?
  264. Mucahitt

Atatürk'e secde edilir mi?

Kula kulluk edilmez. Atatürk eyer yaşayıp görseydi büyük ihtimal kadın secde etmek zorunda kalırdı.
  265. Mucahitt

AutoCad 2019 Education sürümünde yaşadığım sorun

Eski bir sürüm kullanırmısın ?
  266. Mucahitt

Turkcell Rahat Tarifesinde Fırsat!

ben faturalıyım ilk ay 25 tl yatırdık. 1 gb bile tam kullanmadan dakikaları falan smsleri , 25 tl verdik , 2. ayda 75 tl verdik yine aynıydı. türkcell kazık.
  267. Mucahitt

Bilgisayar burada tepki vermiyo?

işletim sistemi kur işlem false olursa kapanacak diyor.
  268. Mucahitt

Güç kaynağı veya akım koruma tavsiyesi

Şalter boşunamı üretildi. akım korumalı kablo al.
  269. Mucahitt

Komşu Kızı

:):):):):):):)
  270. Mucahitt

Freedos bilgisayara nasıl flashtan windows kurarım?

Rufus programı var onunla imaj dosyasını indiriğ programa yani usb takılıyken import ediceksin . sonra bios tan boot ayarlarını yapıp başlıcaksın.
  271. Mucahitt

AutoCad 2019 Education sürümünde yaşadığım sorun

sistem yetersizdir belki.
  272. Mucahitt

Sabah Kalktığımda Motor Gaz Yemiyor

Soguktan kardeşim.
  273. Mucahitt

Bu konu hakkında akıl verebilir misiniz?

Yav sazan olsun olmasın delikanlı gibi verdiysen yeter o sana , Allah görüyor zaten kardeşim, merak etmesin ne gönüllerdesin. en iyisini yapmışsın bende çok yardım ettim öyle ve devamda ediyorum.
  274. Mucahitt

Matematik bilen programcılar içeri :( (C dili)

:)
  275. Mucahitt

İşlemci Oyuna Girince Çok Isınıyor

Laptop birde :) pek sonuç bekleme
  276. Mucahitt

Matematik bilen programcılar içeri :( (C dili)

#include <iostream> using namespace std; **** karekokal(double x) //fonksiyon başlığı { double a,n; n=(x+1)/2; // ilk işlemimiz bu. for (a=1; a<=10000; a++) //sayaç 10000 kere döndürdüm çünkü ne zaman bulacağı belli değil. {...
  277. Mucahitt

Masaüstü İçin Wifi Adaptör

bence iyi. 300 liralık modemle eş değer.
  278. Mucahitt

Komşu Kızı

Çok istiyorsan konuş ne kaybediceksinki sanki. tanısabilirmiyiz falan dersin en fazla ama ayıp olur yani.
  279. Mucahitt

Tarayıcılarda Siyah Ekran Gidip Geliyor

hm ozaman çözüm yollarını ara
  280. Mucahitt

Resimdeki Microsoft Office Word Hangi Sürümü?

2016
  281. Mucahitt

:) Test et bakalım, olucakmı bende oldu.
  282. Mucahitt

empati sıkıntımmı var ?

Sende galiba psikolojik bir sorun var kardeşim en iyisi görün. şiddete ilgisi olan ilk defa görüyorum.
  283. Mucahitt

Komşu Kızı

Komşu kızı kardeştir. :)
  284. Mucahitt

Komşu Kızı

Valla knk zor işin ozaman. bizde büyük sevdikde işte :)
  285. Mucahitt

Komşu Kızı

Hoşlanabilirsin normal, ama onunda hoşlandığı birileri belki vardır. kendi yaşıtlarını bulman daha iyi.
  286. Mucahitt

güncelleme varsa yap, olmadı tema kullan. aynı hata bendede var.
  287. Mucahitt

Apartmanda Ki Komşu Hakkında Ne Yapabilirim?

Allah bebeğinizi anne-babası ile mutlu mesut büyütsün inşallah, Böyle olaylar olabilir canını sıkma . itiraz dilekçesi yaz ver mahkemeye yada zabıtaya onlar gerekeni yapar birdaha senin kapının deliğinden bakmana gerek bile kalmaz :) .
  288. Mucahitt

Laptopumu nasıl hızlandırabilirim?

ram ssd.
  289. Mucahitt

Fizik mi Bilgisayar Müh. mi?

Şimdi fizik sosyal bir iş pc ise asosyal ben bir projemi atıyorum bir web projem var 1 ayda bitirdim. günlerin kod yazmakla ondan o siteye girmekle hatta kendini geliştirmekle başlıyorsun , ki zaten gelişiyorsun nekadar farklı oldugunu düşüncelerin davranışların değişiyor mühendis adam oluyorsun...
  290. Mucahitt

Neden yapamıyormuşsun ? henüz tam bilgi sahibi değilken olasılıksız düşünmek nekadar mantıklı, atıyorum yeni bir projen olur şirkette çalışırsen sürekli aynı şeyleri yaparsın, haricinde ülke için örnek robot yapmak , veya , muhasebe programları kurmak bunları tanıtmak. vb şeyler.
  291. Mucahitt

SD Karta Uygulama Yuklenmiyor

Aynı şeyi normal depolama alanındadamı aynı ? yoksa sadece sd karttamı . birde başka telefonda dene.
  292. Mucahitt

Bir işi yapmadan işin ne kadar zor ve basit oldugunu düşün , pc diyorsan ingilizce şart. fizikde kendine hangi alanında iş bulursun onu bilemem , ama hedefleri yüksek projeleride baz al meseal videolar izle her iki dalında. pc de en fazla yazılım donanım birde veritabanı işleri var. ama paralar...
  293. Mucahitt

Bluetooth kulaklik

markası ? , ayrı ayrı derken her baglandıgınızda bu değişiyormu ? sisteminizde ayarlama falan yapmadınız değilmi ?
  294. Mucahitt

AudaCity (0xc000007b) Hatası Yardım

Aşağıdaki dosyaları -eğer varsa- silin: C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll burda c++ sürüm kurucaksın. https://www.microsoft.com/en-ie/download/details.aspx?id=48145 eyer bunların hiçbiri olmazsa windows 10 kur birde...
  295. Mucahitt

Araç kararsızlığı acil

Bunun yerine bütçe verseydiniz ?
  296. Mucahitt

Bilgisayar acilmiyor bip sesi bir turlu gelmiyor

Statiklenmeyi alabilirsin. biliyorsan harici bilmiyorsan tamirciye ver.