Arama sonuçlarınız

1. N

Bilgisayara görüntü gelmiyor!

Merdiven altında 6 aydir yatan pc yi çıkardım temizledim fise taktım herşeyi sorunsuz çalışıyor. Fakat ekrana görüntü gelmiyor. Vga kablosunu çıkarınca ekranda kabloyu kontrol edin yazısı çıkıyor takınca gidiyor ama görüntü yok. Ve bip seside gelmiyor. Bios pilini çıkardım bekledim taktim gene...
  2. N

Gtx 1050ti mı rx 570 armor 8gb mı?

Öncelikle merhaba. Yeni bir ekran karti almayi düşünüyorum ama iki kart arasinda kaldim. Biri gtx 1050 ti diğeri rx 570 8gb. Rx 570 in fiyati 1050 den daha düşük ama edindiğim bilgiye göre performans olarak daha iyi sizce hangisini almalıyım vede rx in fiyatı neden bu kadar düşük...
  3. N

Ets 2 truckersmp açılmıyor ?

öncelikle herkese kolay gelsin bi sorum olucaktı. truckersmp de dün oyuna sorunsuz girebiliyorken bugün giremiyorum. Bir tür dll hatası veriyor dll eksik şeklinde o eksik dll yi yüklüyorum ama bu sefer başka bir dll sorun çıkarıyor yardımcı olursanız sevinirim
  4. N

Pc çoğu oyunda kasıyor

tm anladim hersey icin sağolun ---- Mesajlar birleştirildi ---- peki bisi sorucam benim anakartim asus m5a 78l-m lx core unlocker bunda cekirdek acma mi oyle bi olay varmis herhangi bir isime yararmi ?
  5. N

Pc çoğu oyunda kasıyor

harddisk taraması yaptım sorunsuz çıktı yani sırf ekran kartı yüzündenmi bu kadar kasıyor ?
  6. N

1000-1500₺ arası telefon arıyorum

demekki ondan benimki pahalı 2 yıl samsung tr + 1 yıl kasko hırsızlı durumunda anında %70 para iadesi var
  7. N

valla bilmiyorum ama ben kaskoyla beraber aldım sizinkinde kasko varmı ?
  8. N

sizinkinin tuşları nasıl ? az önce turkcelle baktım 1750 tl
  9. N

mediamarktan j7prime '2' yanlışlık olmasın ve çoğu yerde gördüm 2 diye normal primleri satıyorlar normal prime ile 2 nin ön tuşları farklı bi bakın isterseniz
  10. N

Klavye + Mouse Set Tavsiyeleri

100-150 lira arası setlerin pek fazla kullanışlı ve ömrü olduğunu düşünmüyorum ama kısa sürelik idareten istiyorsanız everest rampage nin çok güzel setleri var
  11. N

Pc çoğu oyunda kasıyor

tm yardımcı oldugunuz için sonsuz minnetarım teşekkürler
  12. N

Pc çoğu oyunda kasıyor

akasa power supply 550 w
  13. N

Pc çoğu oyunda kasıyor

şuan 45 dk geçti herhangi bir sorun çıkmadı bitince tekrar bilgilendirme yapıcam ısınmaya gelirsek normal ısılar yazılımda da ne gibi bir sorun olabilir ki ? işlemci olarak önerebileceğin bişi varmı bu sisteme ?
  14. N

Pc çoğu oyunda kasıyor

Arkadaslar oncelikle merhaba yeniyim şuan bir hatam olduysa veya yanlış yerde konu açtıysam özür dilerim geçenlerde assassins creed 4 black flag indirdim ama sistem gereksinimlerimin yetmesine rağmen kasıyor bu yüzden en düşük ayarlarda oynuyorum sizce hangi parçayı değiştirmeliyim ? Sistem...
  15. N

j7 prime 2 kullanıyorum düşük ayarlarda rahatca oynuyorum tavsiye ederim ama 1700 civarı bişey o yuzden sadece j7 prime alabilirsin oda 1300 civarı olması lazım