Arama sonuçlarınız

1. C

Ankara Gazozu mu Niğde Gazozu mu?

Oyum niğde'den yana
  2. C

Laptopa Win 7 Kuramıyorum

Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar HP Compaq presario v6000 laptopda win 10 mevcut ben ise 32 bit windows 7 kurmak istiyorum rufus ile isoyu flaş belleğe bastım ayarlar kısmında mbr ntfs olarak mevcut fat32 ayarı namevcut...Biosa giriyorum tüm ayarları denedim bir türlü kuramadım biostan...
  3. C

150 küsür milyonluk Watch Dogs Bedava

Öncelikle selamun aleyküm (selamı almak farzdır!!!) din kardeşlerim epic games storda 154 lira olan Watch Dogs oyununu 26.03.2020 (2 Şaban 1441) tarihine kadar bedava olarak edinebilirsiniz...
  4. C

Farming Simulator 2019 Bedava Dağıtılacak!

Başlıktada okuduunuz gibi farming simulator 2019 30 ocak ile 6 şubat arası Epic Games Store da bedava...( Şuan ki değeri 100 milyon) yapmanız gereken zor değil bilakis gayet basit 1- Bilgisayarına epic game store yi indir abisi hesabın varsa giriş yap yoksa kayıt ol 2- 30 ocağı bekle ve epic...
  5. C

Team Fortress 2 Açılmıyor

Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi steamdan tf2 yi çalıştırıyorum daha sonra kapanıyor... oyuna giremiyorum... Oyunun dosyalarını doğrulamayı denedim...Teşekkürler Sistem: Win 7 pro 64 bit Intel i3 4030u 1.90 ghz 4 çekirdek (güç tasarruflu olanlarından) 8gb ddr3 ram AMD r5 m330 2gb harici...
  6. C

Eşkıya (1996) vs Kabadayı (2007) Türk Filmi

Şahsen reyim eşkıya dan yana... :) Aslında senaryolar benzerlik gösteriyor şener şen önceden silaha tövbeli olup değer verdiği kişiler zarar görünce yemini bozuyor...
  7. C

Technopat'tan 2025'e Kadar Ban Yedim Vatana Millete Hayırlı Olsun

Ban sebebi "Trollük" ss lere bakınca daha iyi anlayacaksınız... :p Technopatın kuralları biraz ağır... Aynısını burada yapsam birşey olmazdı... herneyse öyle gırgır olsun diye konu açtım zaten neticede biz Recep'i Severiz:p
  8. C

Düşük Bütçeli Bilgisayar Önerisi

Merhabalar ufak tefek işlerimi halledebileceğim CD sürücüsü bulunan bir pc arıyorum... (Turbox, İzoly tarzı markalar önermeyiniz lütfen!!!) Teşekkür Ederim...
  9. C

HTC Desire 500 Kırmızı Işık Yanıp Sönüyor

Merhabalar Htc Desire 500 şarja taktığımda kırmızı bir ışık yanıp sönüyor... tüm tuş kombinasyonlarını denedim açılmadı... Galiba sorun htc ler için kronikmiş bir çok kişi muzdarip...
  10. C

Laptop HDD'im Hasarlı mı?

Mehraba hd tune ekran görüntüleri aşağıdaa mevcut... bazen cızırtı gibi bir ses gelebiliyor hardiskten... 500 gb seagate 5400 rpm hardisk...
  11. C

3D Oyunlar Açılmıyor

Merhabalar bundan yaklaşık 6-7 sene önce 3d oyun oynadığım siteyi buldum... Oyunları açmak istiyorum UnityWebPlayer eklentisini kuruyor kurduktan sonra browserı kapatıp tekrar açıyorum siteye girip herhangi bir 3doyuna tıklıyorum ancak maalesef karşıma şu ekran geliyor; Firefox 68.02 güncel...
  12. C

Nobel Ödüllü Ünlü Yazar Toni Morrison Hayatını Kaybetti

Toni Morrison, 88 yaşında hayatını kaybetti. TONI MORRISON KİMDİR? 1931'de Ohio'da doğdu. Howard ve Cornell üniversitelerinde edebiyat eğitimi aldı. Tezini Virginia Woolf ve William Faulkner'in eserleri üzerine hazırladı. Texas Southern Üniversitesi'nde ve Howard'da İngilizce dersleri verdi...
  13. C

Lenovo G50 Kronik Problem

Merhabalar Lenovo G50 80-l0 kullanıcısıyım ve laptop bilgisayarım maalesef stabil çalışmıyor eski konularımdan bilen bilir daha öncede bundan yakınmıştım zaten... Biraz araştırma yaptım ve Şikayetvar sitesindeki lenovo g50 şikayetlerine baktım ne göreyim çoğu kişi benim gibi aynı konudan...
  14. C

2019'da Hala Winamp Türevi Programlar Kullanıyorum Teknocahil Sayılırmıyım?

2019 Yılında ısrarla hala winamp, irfanwiev, picosmos shows, Mozilla thunderbird programlarını kullanıyorum teknocahil sayılırmıyım? :p
  15. C

Windows 7 UEFI Kurulum Nasıl Yapılır?

Merhaba Windows 7 Uefi kurulumun nasıl yapılacağını tane tane anlatırsanız çok sevinirim. Memlekette win 7 iso su kalmadığından dolayı şu siteye itibar etmek zorunda kaldım ve iso yu indirdim... Galiba Uefi için gpt bölüm düzenini seçeceğim peki ya bios ayarlarını nasıl yapmalıyım? bu arada...
  16. C

Elementary Os'ta Windows 7 İçin İso Dosyası Hazırlama

Arkadaşlar 2.5 saattir uğraşıyorum... yok gparted indir kur yok unetbootin indir ntfs kabul etmesin falan fila birsürü şey denedim elimde bulunan windows 7 ultimate iso dosyasını usb ye yazdıramadım yardımlarınızı bekliyorum... Bu arada Elementary Os 5.0 Juno Kullanıyorum
  17. C

Neden Laptopum Windowsta Yavaş Çalışıyor

Merhaba windows 10 ve 8.1 denedim 8.1 de durum biraz daha iyi ancak yinede yavaş çalıştığını hissedebiliyorum (şuan sizlere elementary os tan yazıyorum).... Denemediğim yol kalmadı en son revo uninstaller ile windows un kendi uygulamalarını bile sildim (o derece yani) yinede durum aynı bizim...
  18. C

Microsoft Visual C++ 2015 Yüklenmiyor

Merhaba windows 8.1 işletim sistemi kullanıyorum daha dün format attım programları driverları hallettim laptopu test etmek için friday 13 the game adlı oyunu kurdum ancak açamadım dll eksik hatası verdi (api-ms-win-crt-runtime).... biraz araştırdım çoğu kişi c++ 2015 i sil tekrar kur düzelir...
  19. C

GTA 4 EFLC Performans Arttırma

Ekran Kartı Driverim Güncel Oyunu Harici Karta Atadım Oyunu En Low Ayarlarda 800x600 Çözünürlükte Oynuyorum Ayarları Biraz Olsun Arttıramazmıyım? Acaba Bu Konuda Yardım Edebilirmisiniz? Elinizde Config Vb. Gibi Birşey Varsa (Oyun Orijinal) Sistemim:* Core i3 4030u * R5 M330 2gb (harici ekran...
  20. C

Timer Resolution Ne İşe Yarar?

Merhaba İnternette Gezinirken Böyle Bir Program Buldum Sade Ve Öz Bir Biçimde Bu Programın Ne İşe Yaradığını Açıklarsanız Sevinirim...
  21. C

Gta IV Online Bitti Mi?

Bildiğiniz Gibi Gta SA Özellikle Gta V Online'da Hareketliliğini Sürdürüyor Geçen Günlerde Gta IV Online Giriyim Dedim Türkiye Sunucusu Bulmayı Bırak Farklı Ülkelerden Sunucu Bile Zor Buldum O Girdiğim Sunucuda ise Herkez Hack Açmış Birisi Yanıma Işınlanıyo Diğeri Beni Yanına Çekiyor Bi Oyun...
  22. C

GTA 5 DONMA/FPS DROP SORUNU

Merhaba GTA 5 FPS drop Yaşıyorum Birsürü Config Felan Denedim Programlar İndirdim Olmadı Şunu Bi 30 fps'de çalıştırırsam Kurban Keseceğim Yardımcı Olursanız Sevinirim... SİSTEM ÖZELLİKLERİM i3 4030u 1.90 ghz 4GB DDR3 RAM AMD R5 M330 2 GB DDR 3 (DAHİLİ EKRAN KARTI) INTEK FAMILY...
  23. C

Windows 7 Usb Algılamıyo

Merhabalar Win 7 Home Basic Kullanıyorum Usb Aygıtım Çalışıyor Farklı Bir Bilgisayarda Denedim İşletim Sisteminden Kaynaklandığını Düşünüyorum Çünkü Bios'ta Usb Okuyor Donanım Kimliğini Felan Aldım İndirdim Olmadı Driver Pack Solution İndirdim Yine Olmadı Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Başımı...
  24. C

Win 7 Format Atamıyorum

Merhabalar Win 7 Kullanıyorum Win 7 Ultimate Format Atacağım ınsydeh20 bios kullanıyorum ayarlarını yaptım ancak şuan kullandığım win 7 ne internete bağlanıyor ne usb okuyor driverlar yüklü değil sadece kablosuz mouse okuyor ondada mouse lag oluşuyor farklı bir laptop ile rufus win 7 ultimate...
  25. C

Win7 driver yok

merhabalar win 7 format attım ancak ne internet driveri nede usb var evdeki küçük notebooktan driver pack yükleyip usb ye attım kendi laptopuma taktım ancak okumadı yardımcı olursanız sevinirim bu arada sürüm home basic
  26. C

Win 7 Başlangıçta Donuyor

Merhaba Win 7 home basic indirdim kurulumu açtım ve yaptım daha sonra laptop startıng windows yazısı eşliğinde win 7 logosuyla açılmamaya başladı 10-20 defa power tuşuna uzun basıp kapattım açtım güvenli modu denedim cmd gibi bir yerden birşeyler yüklemeye başladı ancak sonu gelmedi bios'a...
  27. C

Razer Cortex Gibi Programlar İşe Yarar mı?

Merhaba Az Önceye Kadar Razer Cortex Kullanıyordum İçime Doğdu ve Programı Sildim Peki Gerçekten Game Booster,Razer Cortex Gibi Programlar İşe Yarar mı? Donanım a bir zararı varmı?
  28. C

Win 10 Eski Sürüme Dönmek

Win 10 da eski sürümlere dönmek istiyorum performans sorunu olmayan bir sürüme döneceğim ancak bunu nasıl yapacağım hakkında bir bilgim yok.
  29. C

Windows 10 AMD Driver'ı Açılmıyor

Merhaba Görev Çubuğunda radeon simgesi var tıkladığımda ise açılmıyor sürümüm 19.1.1 ddu ile kaldırmayı denedim yardımcı olursanız sevinirim...
  30. C

Win 10 Yavaşlık Sorunu

2016 Daha Yeni Girmişken Lenovo Marka Bir Laptop Aldım win 8.1 idi o zamanlar bedava geçiş sağlıyordu win 10 ve win10 geçtim sonuç başlat menüsü bile 8-9 saniyede açılıyor google Ne zaman açılır siz düşünün temiz kurulum yaptım yaklaşık 1 ay önce şimdi bir nebze daha iyi ancak gerçekten daha...
  31. C

PAYDAY 2 Hileciyi Report Etmek

Merhaba Yaklaşık 20 Gün Önce Bir Hileciyle Karşılaştım Hemen Ekran Görüntüsü Çektim (Zaten Ekran Görüntüsü Olayı Özetliyor) Daha Sonra Neden Hile Yapıyorsun? Diye Mesajlar Attım 20 saniye sonra Oyun İle Olan Bağlantım Kesildi Buyrunuz Buda Kendileri...
  32. C

Manjaro'da WoeUSB kurulumu

Manjaro Xfce Woeusb kurulumunu anlatabilirseniz sevinirim ;)
  33. C

[Çözüldü]Win10 ISO imajı 1.8 GB'ta Takılı Kalıyor

Merhaba Kullandığım İşletim Sistemi Manjaro Xfce Windowsun kendi sitesinden iso dosyasını indiriyorum herneyse bekliyor bekliyorum 1.8 gb olduğunda failed diyor baştan iniriyorum yine aynı yardımcı olursanız sevinirim.
  34. C

Ubuntu'da Windows .iso imajı yazdırmak

Merhaba Ubuntuda WIN 10 iso yazdırmak istiyorum başlangıç diski oluşturucuyu açıyorum ancak kuruluyor yazısında kalıyor 1-2 saat bekledim hiçbir ilerleme yok bu sorunun çözümünü veya başka bir program önerebilirseniz iyi olur (etcher kurmayı denedim ama beceremedim) ;)
  35. C

Ubuntu'da USB'den dosya silemiyorum

merhaba ubuntuda usb yi taktığımda içindeki dosyaları silemiyorum biçimlendirmeyi denedim olmadı buyrun buda ekran görüntüsü
  36. C

USB'yi Virüsten Kurtarmak

Merhaba USB de virüs olduğunu zannediyorum şuan ubuntu kullanıyorum windowsdayken muallat.exe özeldosyalar.exe gibi virüsler vardı ve usb nin kısayolu ancak kendi dosyalarımda şifrelenmişti ilk önce kendi dosyalarımın şifresini hallettim (cmd ile) daha sonra malwarebytes kurup flash diski...
  37. C

Linux'a günde birden fazla format atılırsa bu zararlı bir durum haline mi gelir?

Merhaba Bugün Saat (00.30)'da Elementary OS işletim Sistemini Bilgisayarıma Kurdum Ancak saat 17.30 gibi Mint'e Geçtim (Şuanda Mint'ten Yazıyorum) ve ubuntunun iso dosyasını indirdim ancak ubuntu kurmaya korkuyorum açıkçası internette biraz araştırma yaptım bi kesim zararsız diğer kesim zararlı...
  38. C

Elementary OS hakkında bazı sorunlarım mevcut

Merhaba Elementary OS iso dosyasını indirdim ve rufusla açtım ayarları yaptım ve başlata bastığımda şu hata çıkıverdi
  39. C

Bir Format Hikayesi

Merhabalar Olay Şöyle: İlk olarak Win 10 işletim sistemi kullanıyordum Ancak Yavaşlığından Şikayet ettiğim için Format Attırmak İstedim neyse Bi Bilgisayarcı bulduk ilk önce win 7 format attırmak istedim fakat win 7 yi bios kabul etmedi neyse win 8.1 yükleyelim dedim adamdan aldığımda win 8.1...
  40. C

Sam ba sabebimidir?

steam achievement manager ban sebebi mi? Tf2 De başarım açmak için yaklaşık 1 yıl önce kullandım acaba bu sebebten ban olurmu?
  41. C

Bilgisayar Tavsiyesi

Merhaba Benim bir kasam var 3gb Ddr2 ram intel core duo işlemcisi ve radeon hd 5000 serisi ekran kartı var ramını ve ekran kartını değiştirmek istiyorum aliexpressten 'ten satın almak istiyorum... (Bütçem biraz Kısıtlı Oynadığım oyunlarda çok fazla Sistem istemiyor Msc Csgo Insurgency Gibi...
  42. C

My Summer Car Kayıt Edilmiyor

Evet Oyundan Çıkarken Tuvalette Kaydediyorum Ancak Oyuna Tekrar Girdiğimde (mesela Marketin Ordaki Tuvalete Gitmişsem Eve Işınlanıyorum diyelimki Alişveriş YAptım Eşyaları Yerleştirip Oyunu tuvalette Saveliyorum.) Ancak Oyuna Tekrar girdiğimde Tüm Aldığım eşyalar Kayboluyor... Yabancıların Bu...