Arama sonuçlarınız

1. C

Banlanan ve Ceza alanlar Hakkında.

Yanlız değilsin
  2. C

SDN Caps

Adamı şekilden şekile sokmuşsunuz :D :D :D 1597742487 ???
  3. C

Oyun Oynarken FPS'im Çok Düşüyor

Aleyküm selam
  4. C

Bu Bilgisayarı Kaça Satabilirim

trabzondan 2000 kar ettim üstünede kendim katarım 2500 e bırakırsan ilgileniyorum kardeşim
  5. C

win 7 oyun önerisi

Half life 2, fallout new vegas, portal serisi, live for speed, nfs underground 2, nfs most wanted
  6. C

EPİC Games İki Oyunu Daha Ücretsiz Bir Şekilde Oyuncular İle Buluşturdu [₺137]

epic games dur durak bilmiyor!!1!!!
  7. C

şuan dinlediğin şarkıdan bir cümle yaz, hadi :)

yakacaksın sobayı ısıtacan odayı saat 5'e gelincede göreceksin pompayı ?
  8. C

Atatürk le ilgili youtubeda tartıştım suç olur mu

şimdi 28 oldu
  9. C

Günde en az 3 litre su içiyorum

yapıştırr koçum
  10. C

Cyberpunk 2077 İçin Üç Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Fallout new vegas 2 ye katlar bunu
  11. C

Cıtır hasarlı araba 200 bin tl :D

bırak şu hondayı adamların daha mazotlu taksisi yok 1597314764 gerçi bu devirde benzinli almak daha mantıklı 1597314831 umarım s2000 cilerin gazabına uğramam :rolleyes:
  12. C

Cıtır hasarlı araba 200 bin tl :D

hangi nfs o? 1597313999 kim kaldı eski undergroundçulardan ne yanlardım 206 ile
  13. C

Su Orucu Tutmak İstiyorum Ama Yıllar Önce Kötü Bir Şey Yaşadım?

yaramıyorsa tutma kardeşim
  14. C

Bilgisayarı kastırmayacak antivirüs programı varmı ?

eset nod 32 iyidir
  15. C

Türkiye'de islamofobi var mı?

forumda 5 vakit kılmayan arkadaşlar varmış onların tercihidir saygı duyarız... ben beş vakit namazımı kılıyorum geceleride kimseye zararım dokunmadan (forum üyeleri hariç) alkol alıyorum... kıssadan hisse islama saygı duyun ve ters ilişki yapmayında ne yapıyorsanız yapın
  16. C

Gerçekten Para Kazandıracak Bir İş Fikri Olan Var Mı

döviz alım satımıyla tfx target tan kazanabilirsin dolar euro gümüş altın borsa vs vs Altin.in Ons $1993.53 Altın fiyatları, Döviz, Altın arşivi burdan yorumlarına bakarsın artık
  17. C

Baba, annemi taşıma zamanı!

***** karının suçu büyük ona kaçan adamın suçu dahada büyük ulan kuru ** için değermiydi bee 1595885343 Tamam abi kafam güzeldir o zaman kusura bakma tekrardan 1595885362 rahatsızlık verdim 1595885415 ama yine enazından harfleri düzgün yazmışım haa ;) 1595885488 kaşların arasından domdom...
  18. C

11 Maddeden oluşan sosyal medya maddelerine ek bir madde daha! VPNLER YASAKLANMALI.

Abazanların gözü yaşlı ?
  19. C

Dün 8.18 yazıyor bu sabahmı yoksa öğleden sonra mı demek? ben sabahın 8 inde ne yapıyormuşum yaa o_O 1595884867 Bu arada abi Allah herkeze böyle bir eş nasib eylesin tabii kıymetini bilene... adamda **** önde gideniymiş 1595884964 Abi hikayenin devamında at hırsızı yine karıya kaçıyormu onu...
  20. C

Valla abi dün ne olduğunu bende hatırlamıyorum ayıkken mi yazdım iyiyken mi yazdım... hatta dün mü yazdım onu bile hatılramıyorum ama muhtemelen ya başım ağrıyorken ya kafam iyiyken yazmışımdır... kusura bakma tekrardan abi benim dayanıksızlığım
  21. C

Abi mesaj attığım saate baksana zaten gece sızmıştımda... başım ağrırken yazmışım onu :D 1595884185 tamamen okumadım bile :D
  22. C

Evlilik ile ilgili GÜZEL sözler

Allah bağışlasın abi
  23. C

Evlilik ile ilgili GÜZEL sözler

çoluk çocuk var mı abi?
  24. C

Markalar Sizi Nasıl Tuzağa Düşürür

ilk gözüme çarpan adamın beyazları oldu ;)
  25. C

Abi öyle anlattın ki seni evli çocuklu sandım köşeye bir yere yazsaydın ya alıntı diye
  26. C

FPS sorunları

vallahi ben ram değiştikten sonra gta 5 test ettim kasma olsa bile araba sürerken felan donma takılma olmuyordu ama senin için ne sonuç verir %100 bilmek mümkün değil ancak ben yinede 8gb yükselt derim ben çözülür diye düşünüyorum... tabii burda benden kat kat bilgili arkadaşlar var ben onların...
  27. C

FPS sorunları

aynen dediğim gibi ram yüzünden büyük ihtimal bende de gta 5 drop vardı 4gb ram iken 1595801464 biraz da araştırdım ram almadan önce drop ile bir alakası varmı diye
  28. C

Abi Allah bağışlasın oğlan kaç yaşındaydı?
  29. C

FPS sorunları

vallahi ram alırsan iyi olur millet bu sistemle gta 5 oynuyor farklı oyunlar nasıl iyi çalıştırıyormu? bu arada sen windows 10 kullanıyordun değilmi?
  30. C

Laptop u şarjda kullanmak sakıncalımı

Ben kendimi bildim bileli hep şarzda kullanırım bir zararı olmadı bana :cool:
  31. C

FPS sorunları

sen otomatik seç ile ekle hocam
  32. C

FPS sorunları

benim harici kart amd oyunların çoğunda çalışıyor ancak bazılarını manuel atıyorum
  33. C

FPS sorunları

ikisinden birini alıcam dersen ram tavsiye ederim ben ssd nin fps ye çok etkisi olmuyor ancak oyunların yüklenme hızını arttırıyor ve masaüstü performansında vs vs. hdd den kat kat hızlı mesela benim laptop ssd ye geçtikten sonra rahatladı hardisk kastırıyordu win 10 u 1595798450 Hocam oyunun...
  34. C

FPS sorunları

540p de iyi fps alman lazım senin. demekki bir sorun var
  35. C

FPS sorunları

yok hocam ama bendede benzer lenovo var ama 4gb ram ve ssd eklemesi yapılmış hali :)
  36. C

FPS sorunları

Hocam sistem fena değilde ram biraz az gibi mesela gta 5 te de aynı problem vardır ram 4gb ise droplar yaşanır en az bir 4 daha koyman lazım bence... En azından ben öyle yaptım 4gb yetersiz hele ki win 10 kullanıyorsan... şuan 8 gb bile yetersiz diyenler var :)
  37. C

mizah sayfası nick önerisi

oralet osman
  38. C

Otomobil Önerisi #1 [10.000 - 20.000 TL]

umarım kimse dediklerimi ciddiye almamıştır :D bu devirde toros mu kaldı bee :p 1595693357 yani ben kalmadığını düşünüyorum :rolleyes:
  39. C

kardeşim şaka maka bu devirde toros alınmaz :D urfada bizim harranlı hemik ağada var :D :D :D diyarbakıra kız almak için gidilen araba xD 1593812710 bizim 2000 kangoyuda ustaya verdik iş karşılığında 1593812794 yok o kadarda değil kardeşim nediyorsun sen 18-19 binlik araba nasıl 40 milyon olsun
  40. C

Kartalın krem rengi ben küçükken babamda vardı bir gün dayım arabayı geri kaçırıp ağaca çarpmıştı çok iyi hatırlıyorum :D:D:D
  41. C

toros ta düşünebilirsin ilk defa torosta araba sürmeyi öğrendim... vites ve direksiyonun kullanması çok zordu zar zor alıştım aracı düzenli kullanımda insanın kollar kas yapar namussuzum... birde daha dün gibi hatırlarım kış günü o zaman daha yaşım küçük kirada oturuyoruz sobalı evde dedem...
  42. C

Tiner İçilirse Ne Olur?

İsim ve başlık uyumu :D
  43. C

Kamp Yapmak Yasak Mı?

Hocam bende ilkadımdayım :D
  44. C

Kamp Yapmak Yasak Mı?

Hocam bende samsunda oturuyorum siz nerede ikamet ediyorsunuz ?
  45. C

amd ekran kartı driver indirmeme sorunu

Sol alttaki Windows işaretine tıklayıp, cmd yazın. Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın. Komut istemine aşağıdaki komutları yazın ve her komutun ardından Enter tuşuna basın: sfc / scannow , dism / Online / Cleanup-image / Restorehealth. Bilgisayarınızdaki tüm bozuk sistem dosyalarını...
  46. C

Cs go da mermi sesleri bozuk geliyor

Link kısaltmış :D hemen sil
  47. C

gamin pc için olmazsa olmaz yazılımlar nelerdir ?

Efsaneler eskimez :cool:
  48. C

gamin pc için olmazsa olmaz yazılımlar nelerdir ?

winamp, gom player, eset nod32 (win 7 ise mse), hd tune, irfanview, directx tüm sürümleri vs vs...
  49. C

Biligisayaraıma virüs bulaşmış olabilirmi?

yükle bence ben halledicem bekle bir sn
  50. C

Biligisayaraıma virüs bulaşmış olabilirmi?

Olabilir bazen virüsle böyle adlarla kendini gizliyor 1593178033 eset nod32 ile tarat
  51. C

Evrim Sizce var mıdır

Yoktur böyle bir şey milletin kafasını karıştırmayın
  52. C

Bülent Arınç'ın "fetöcü müsünüz" sorusuna cevabı

Bu abimiz çok şey biliyor ama konuşmasına izin verilmiyor maalesef :(
  53. C

2.375tlye almak istedigim bilgisayar hakkında

APU sistem bakabilirsin 1593122299 Nerde Izoly nerde Turbox orda b*k'luk
  54. C

Zalim mi olmak istersin, Mazlum mu?

Zalımın zulmü varsa mazlumun Allah'ı var ;)
  55. C

Dünyada en çok çay tüketen ülkeyiz ne mutlu bize !

ne mahmood ne el ruha ne de ahmed en iyisi ece karEdeniz bence :)
  56. C

Dünyada en çok çay tüketen ülkeyiz ne mutlu bize !

Reyisss sevdim seni 1592480563 Ceylon çayı sadece çay değildir bir yaşam tarzıdır samsuna fındık ırgatı olarak gelen urfalılar mutlaka tüpgaz ile gelir çayını demlemek için :cool: 1592480745 Bizimkisi bitti ama kaçağa tad olarak en çok benzeyen kırmızı paketli çaykur tiryaki Hangi marka...
  57. C

LGS ye 5 Gun kaldi Ama ben Henuz Calismadim

Benim kardeşim de 5 gün sonra girecek Allah sonunuzu hayretsin aslında okul okumayada gerek yok iklimi uygun bir yerde kelepire büyük bir arazi alıp kafanı kullanarak tarıma da atılabilirsin kafasını kullanan çok para da kazanır ailesine çoluğuna çocuğunu lüküs içinde yaşatır... sen beni dinleme...
  58. C

18 yaş altı tek başına yakın yere gidebilirmi?

Benim kardeşimde tek başına çıkıyor birşey olmaz korkma 1592039709 Birde bizim burda çiftlikte polisler volta atıyor ona rağmen bir sıkıntı olmuyor
  59. C

Söyle Rahatla

Beypazarı zaten her dolapta bulunur genelde çok hızlı yemek yediğimiz için şişkinlik yapıyor sonra
  60. C

Söyle Rahatla

Acısız şalgam suyu gibi tadı :p
  61. C

pc nizde hangi işletim ssitemi var

Windows 7 nin performansı daha iyi kötü sistemlerde daha iyi çalışıyor bende eski bir compaq laptop vardı windows 10 kurulu olan windows 7 ye geçince rahatladı laptop öte yandan oyun konusunda haklısın windows 7 o konuda zayıf
  62. C

Dosyaları geri dönüşüme atamıyorum. Direk siliniyor.

geri dönüşüme sağ tıkla özellikler de ordan silme onay iletişim kutusunu gösterin tikini kaldır
  63. C

Bunlar ne kadar eder

Tamam muhattap olma kardeşim ban yememe az kalmış zaten
  64. C

Bunlar ne kadar eder

Ne reklamı kardeşim adam orada birşey yazmış bende kendi görüşümü savunuyorum örneklere destekliyorum
  65. C

Bunlar ne kadar eder

Tamam abicim seni yerine alalım 1591625524 Resmen crack kullanıyorum kardeşim var mı diyeceğin o 20 lirayı kazanmak için insanlar tezgah başında uyukluyor o zaman winrar a da para verelim 1591625587 Açtırmayın bayramlık ağzımı benim
  66. C

Bunlar ne kadar eder

Kardeşim gözünü seveyim git zikir çek birşeyler yap 1591625197
  67. C

Bunlar ne kadar eder

Crack konuşmuyorum kardeşim
  68. C

Bunlar ne kadar eder

Vallaha hocam ben orasını burasını bilmem hocam ben techbench sitesinden windows 10 single language versiyonunu ücretsiz bir şekilde indirdim hiçbirşeyde kitli felan değil kaymak gibi :D
  69. C

Sürat Kargo battı mı?

Kuş gibi uçma ARAS'tan şaşma yazık olur sakın haa
  70. C

Bunlar ne kadar eder

Windows 10 single language zaten ücretsiz
  71. C

Bunlar ne kadar eder

Bende compaq marka laptop vardı 1 haftada 10 farklı kişi yazdı alıcı buluyor illaki 1591623409 Seninkinin sıfırı 3500 civarı durumuna göre en az 2000 eder diye düşünürüm 1591623450 Sen benim dediğim yap gir letgoya araştır 2500 ede satabilirsin
  72. C

Bunlar ne kadar eder

Letgoda satabilirsin letgo da çok laptop sattım ilk önce bilgisayarının özelliklerine yakın olan laptopları araştır letgodan yani fiyat araştırması yap tak diye satılıyor şerefsizim
  73. C

gta 4 aynı anda 2 save açma

Açılmıyor diye biliyorum hocam 1591622905 Başlata çalıştır yaz çalıştır kutsunun içine appdata yaz ondan sonra local a tıkla rockstar games/ gta iv/ savegame
  74. C

düşük sistemli oyun önerisi

wolfenstein return to castle
  75. C

On bin tl'ye kadar laptop önerisi

Onun yerine şunu da düşünebilirsin
  76. C

Steam hesabın çalındı

kimsenin ahı kimsede kalmaz reis bunu unutma
  77. C

Telefonumu nasil saguk tutabilirim?

Urfada dolaba atıyorduk telefonları o sıcakta laptoplar zaten çalışmıyor :D
  78. C

En iyi müzik programı hangisi? (Video)

tabi ki winamp
  79. C

Ekran yırtılması

vsync ayarı var bende onu açına düzeliyordu
  80. C

Planlı Eskitme Zenfone 2 Laser

Samsung keystone tuşlu telefon
  81. C

Tatil planı yaptınız mı?

Memlekete urfa'ya gideceğiz ablam
  82. C

Aleyna Tilki: “Keşke arkadaş satılan bir yer olsa”

Kazancı Bedih üstad bunun gibi cigeri 10 para etmez sözde sanatçılar kadar ünlü değildi ama icra ettiği bunların hepsini toplasan tokatlar geçer...Yaşarken değeri bilinmedi böyle üstadların
  83. C

usb den windows yuklerken hata

Yardımcı olabildiysem ne mutlu kolay gelsin hocam
  84. C

Ankara Gazozu mu Niğde Gazozu mu?

Denizlide köyü olan bir arkadaşım vardı koli koli getiriyodu buraya gelirken ilk o zaman denedim zaferi gerçekten güzel mandalinalısı da var
  85. C

Beyoğlu da fena değildir tabii niğdenin yerini tutmaz 1591549383 Zafer'in hakkı Zafer'e
  86. C

usb den windows yuklerken hata

şu videoda anlatıyor reis kolay gelsin
  87. C

Otomobil Önerisi #1 (10.000 - 20.000 TL)

Toros
  88. C

Oyum niğde'den yana
  89. C

Bu Sistem Daha Kaç Yıl Götürür?

Benimki de 2015 model hala götürüyor bi sıkıntısı yok sadece 4gb ram ve 128 gb ssd eklendi
  90. C

2500 / 3500 tl arasında bilgisayar tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v145-amd-a9-9425-8gb-128gb-ssd-radeon-530-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81mt0025tx01-p-HBV00000QUTVS?magaza=teknoraks hocam bir arkadaşım bundan aldı içinde sadece windows yok bilgisayarıcıya 20 30 lira ye formatını attırırsın
  91. C

Htc telefon kapandı

Bendede aynı problem aniden kapandı daha açılmıyor servis anakart arızası dedi kronik bir sorun htc desire 500 benimki bu arada
  92. C

Ne zaman evleniceksin?

Şu virüs geçsin birini bulayım direk nikahı basarım anasını satayım
  93. C

Şaçma sapan reklam yapıyorsunuz.

Vay azgın teke vayy
  94. C

Bütçem 10 kuruş ıphone alcam

Sıkıntı yok numaranın başına 9696 eklemek var
  95. C

#erkekleryerinibilsin akımı ve ortaya çıkanlar

Erkek adam dediğin kundura+kumaş pantol+gömlek üçlüsünü bozmayacak 1591523637 Neden görüyorsun reis görmeyeceksin
  96. C

Bütçem 10 kuruş ıphone alcam

Kontürleri mezara mı götüreceksin reisss
  97. C

Laptopa Win 7 Kuramıyorum

Bende işte onu deniyorum flash bellek çıkmıyor rufus ile isoyu basıyorum ancak ne denesem olmuyor 1591211337 removable device çıkmıyor burada hocam
  98. C

phoenixbios sürüm kısmında f2.d yazıyor
  99. C

Dervişler nasıl illet imiş bu
  100. C

Hocam temiz kurulum olmuyorki windowsun üstüne windows kuruyorsun yamulmuyorsam
  101. C

Adamda sağlam birinci bölüm yazıyor ayırdığı alan bende logical drive bölümü etkin olarak işaretle kısmında sorun oluyor öyle bir yazı çıkmıyor
  102. C

Zaten ilk rufusla denedim olmadı
  103. C

Olmuyor hocam usb seçme yeri yok
  104. C

Olmuyor hocam bir türlü usb flashdan başlatmıyor formatı 1591179118 hep normal başlatıyor bilgisayarı
  105. C

Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar HP Compaq presario v6000 laptopda win 10 mevcut ben ise 32 bit windows 7 kurmak istiyorum rufus ile isoyu flaş belleğe bastım ayarlar kısmında mbr ntfs olarak mevcut fat32 ayarı namevcut...Biosa giriyorum tüm ayarları denedim bir türlü kuramadım biostan...
  106. C

150 küsür milyonluk Watch Dogs Bedava

Öncelikle selamun aleyküm (selamı almak farzdır!!!) din kardeşlerim epic games storda 154 lira olan Watch Dogs oyununu 26.03.2020 (2 Şaban 1441) tarihine kadar bedava olarak edinebilirsiniz...
  107. C

En Sevdiğiniz Araç Modeli Hangisi?

Brodway yine iyi :D 1582129765 Bu yeni çıkan mı yoksa eski kasamı ? 1582129842 Kartal veya toros sw iyidir.
  108. C

Küçük yaşta oyun oynarken korktuğunuz saçma şeyler

Korkunu yendin mi önemli olan o... yenemediysen vah haline.
  109. C

nasıl meşhur olurum ?

Otur oturduğun yerde...
  110. C

radyo kanalı

Trt türkü açarmı reyyyis?
  111. C

Bağcılar'ın Ağaç Dedesi

Birde ayran dede vardı hatta türbeside var diye biliyorum
  112. C

En son okuduğunuz kitap

BINGILDAKLAR ile etik değerlerimiz cömertlik kitabını okudum...
  113. C

Farming Simulator 2019 Bedava Dağıtılacak!

Estağfirullah arkadaşlar 1581187021 Bu epic gamesi takip edin her hafta bedeva oyun dağıtıyorlar :D
  114. C

Tamam ben hesap satmak bakımından demiştim... ticaret kafası :cool: 1580252995 Steam indirimler bekle ets 2 için 9 tl ye düşüyor dlc lerde baya uygun... hadi iyi akşamlar
  115. C

Ekran kartımda 1 fan var

Uğraşma böyle işlerle... az ile yetinemiyen çoğu bulamaz... zaten kartta iyi
  116. C

Öyle deme hocam kesinlikle edin... sace 1 hafta sürecek bak üzülürsün sonra Yüklemiceksen bile kalsın kenarda köşede gün gelir değerlenir... 10 tane hesap aç tanesi 30 tl den satarsın...
  117. C

.reha dosyası

:p:p:p
  118. C

ücretsiz en iyi antivirüs programı önerisi?

win 7 kullanıyorsan microsoft security esssayintalıs
  119. C

Boy Uzatma Ameliyatı Olmak İstiyorum

Yüreğine sağlık reyiss
  120. C

En son hangi diziyi seyrettiniz?

KADIN dizisi :)
  121. C

Windows 10 1903 beyaz tema

Kırek anahtarına bak netten
  122. C

GTA V FPS Sorunu

Vsync ayarını açıp denesene bi
  123. C

Cumhurbaşkanına ve Ailevi Değerlere Küfür

Kimdir o deyyus
  124. C

Başlıktada okuduunuz gibi farming simulator 2019 30 ocak ile 6 şubat arası Epic Games Store da bedava...( Şuan ki değeri 100 milyon) yapmanız gereken zor değil bilakis gayet basit 1- Bilgisayarına epic game store yi indir abisi hesabın varsa giriş yap yoksa kayıt ol 2- 30 ocağı bekle ve epic...
  125. C

Dünyada bir ilk: Drone ile tost teslimatı yapıldı

Drone değil UÇARÇEKER
  126. C

Team Fortress 2 Açılmıyor

Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi steamdan tf2 yi çalıştırıyorum daha sonra kapanıyor... oyuna giremiyorum... Oyunun dosyalarını doğrulamayı denedim...Teşekkürler Sistem: Win 7 pro 64 bit Intel i3 4030u 1.90 ghz 4 çekirdek (güç tasarruflu olanlarından) 8gb ddr3 ram AMD r5 m330 2gb harici...
  127. C

Windows 7 UEFI Kurulum Nasıl Yapılır?

Artık Var...
  128. C

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

J7 Prime 2015 sahibiyim... Alacak olsam huawei alırdım.
  129. C

Eşkıya (1996) vs Kabadayı (2007) Türk Filmi

Şahsen reyim eşkıya dan yana... :) Aslında senaryolar benzerlik gösteriyor şener şen önceden silaha tövbeli olup değer verdiği kişiler zarar görünce yemini bozuyor...
  130. C

Samsung Galaxy Note 10 Plus alınır mı yoksa Note 11 Plus mu beklemeliyim

Burası milyoner değil ve bende kenan imirzalıoğlu değilim :p
  131. C

[PC] Dev Oyun Tavsiyesi - 1 (4 GB RAM)

Portal neden yok?
  132. C

laptobum thread stuck in device driver mavi ekran hatasını veriyor

Drive booster felan kullandın mı?
  133. C

Ne dinliyorsunuz?

134. C

İyi partinin ülkeyi iyi yönetebileceğini düşünüyor musunuz?

Meral Akşener'in Kirli Çamaşırlarını Ortaya Dökmeyeyim Şimdi... Cuma Cuma Açtırmayın Ağzımı ;)
  135. C

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Winamp Kokuyo Winamp Winamp...
  136. C

Güç Kaynağı Olmazsa Ne Olur?

Vurdurarak Çalıştırırsın Artık :p
  137. C

Avast Black List uyarısı nedir?

Avast kullanılmaz... En kralı eset nod32
  138. C

Technopat'tan 2025'e Kadar Ban Yedim Vatana Millete Hayırlı Olsun

Öylesine Gırgır Olsun Diye Açtım Konu Dışı Olarak... :p
  139. C

Uyguladığı politika yanlış bence... 1575030743 Biz Recep'i Severiz Hocam
  140. C

İşine Yarayan Birisine Atabilirim

at at bana at
  141. C

Steam 3 TL Ve Altı Oyun Önerirmisiniz? |Bakarsanız iyi olur|

Onun şeyi var neyse sen anladın onu ;) 1574971604 Yasaklı kelimeyi kullandın bu forumda "crack" tabu resmen :p
  142. C

Steam 3 TL Ve Altı Oyun Önerirmisiniz? |Bakarsanız iyi olur|

Diyince kızıyorsunuz ama CS 1.6 ya da para verilmez be... 1574971484 En güzeli 1.5 ti bi tane masaüstüm vardı eskiden onla oynuyordum... fena da değildim...
  143. C

2500 TL Laptop Tavsiyesi

Lenovo Olsun 5 Kuruş Fazla Olsun...
  144. C

Avast Secure Browser 77

Chrome Kullan da işte
  145. C

Hepsiburada’dan büyük indirim(!)

Hile Hurda bunlar hep
  146. C

Ben Dönekmiyim ?

Aman Aman Nereye Geldik Daaa Demin Saathane Meydanında Çaqma Barbi Satıyordum... 1574970223 Bana Dönek Demiş İtin Biri...
  147. C

Ülkemizdeki e-ticaret siteleri Black Friday'de neler sunuyor?

Hep Hile Hurda... İndirimden Önce Fiyatları Çıkarıyolar... İndirim Zamanında Aynı Fiyata (Güya) İndirim Yapıyorlar...
  148. C

Diyanet yeni bir hutbe yayınladı

Biz Ali'yi Severiz
  149. C

İBB'de Suya Büyük İndirim

31 Martta Çoğu önemli yeri zaten kaybettiler... Erim Erim Eriyorsun Recep Bey... 1574969600 https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarlar/emin-colasan/vatandas-usuyormus-5476929/
  150. C

Ban sebebi "Trollük" ss lere bakınca daha iyi anlayacaksınız... :p Technopatın kuralları biraz ağır... Aynısını burada yapsam birşey olmazdı... herneyse öyle gırgır olsun diye konu açtım zaten neticede biz Recep'i Severiz:p
  151. C

Düşük Bütçeli Bilgisayar Önerisi

Hayır 1574944610 1500 tl yi geçmeyecek şekilde 1574944647
  152. C

Düşük Bütçeli Bilgisayar Önerisi

Merhabalar ufak tefek işlerimi halledebileceğim CD sürücüsü bulunan bir pc arıyorum... (Turbox, İzoly tarzı markalar önermeyiniz lütfen!!!) Teşekkür Ederim...
  153. C

Oyun Önerisi

Anlamadım?
  154. C

SSD Tavsiyesi

Bende hıkvısıon 120 gb ssd var şuanlık memnunum taktıktan sonra büyük ölçüde bir performans artışı yaşadım... office 3 saniyede açılıyor
  155. C

Eleştirilen Tesla Cybertruck ön sipariş sayısıyla şaşırttı!

Berbat bir tasarım... Bi C Cabrio AMG'nin tasarımına hatlarına bak Birde buna... Yok Elektrik Yok şarzlı... 1574600000 Göz var nizam var yani
  156. C

En Sevdiğiniz Dizi ?

Yasak Elma :p
  157. C

Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

Linux Yok abi
  158. C

GTA 5 Online Hile Kodlama

Gerek Yok Uğraşma Böyle İşlerle... Gel Kardeşin Seni Bi Kadayıfa götürsün
  159. C

Vergiler Nereye Gidiyor ?

Öğrenemezsin. Söylemezler. Söylerlerse bile işin içinde hile hurda vardır
  160. C

SDN'de Kendinizi Nasıl Tanımlarsınız?

Vector ve Melih Gibi Darağacını yakında boylayacakmıyım acaba?
  161. C

Android ve iOs farkları

Memleket nere hocam?
  162. C

Oyun Önerisi

Portal 1 ve 2, Gta 4
  163. C

Oyun Önerisi

Çengelci duygularım kabardı sadece... neyse konuya dönelim
  164. C

laptop kasıyor

HD tune programını indirip hardisk taraması yaptırsana birde health kısmına gözat 1574597853 https://www.hdtune.com/files/hdtunepro_575_trial.exe 1574598376 Böyle ise sıkıntı yoktur
  165. C

Oyun Önerisi

tamam abi 1574597763 eski dilde abi= aka su=ma su,ma= ab hitit=eti kumaş= etamin, ekose kanunla ilgili = kanuni birde urfa ilçesi çıkar=has bir urfalı olarak sivereği yapıştırırım... HEY YAVRUM HEYY...
  166. C

laptop kasıyor

Formattan sonra felan tüm sürücüleri eksiksiz kurduğuna emin misin ekran kartı sürücüsü, directx, dot net herşeyi eksiksiz kurmalısın...
  167. C

Oyun Önerisi

Şahsen ben half life ın tüm serisini (yanlış hatırlamıyosam) 3.75 gibi bir fiyata almıştım indirimlerde... Ancak crack oynayabilirsin half life, need for speed gibi...
  168. C

laptop kasıyor

SSD al. 1574597382 Word felan 1 dk de açılıyordu ssd alıp taktım... şimdi 3 saniyede hazır oluyor... çözüm ssd
  169. C

A101+bim+mediamarkt'ta satılan ucuz elektronik ürünler

O değil piyasada rw özellikli cd yok eskisi gibi... bir de memlekette princo marka cd kıtlığı var galiba... hep saçma sapan çaqma markalar var piyasada
  170. C

Sayısal oynayaydım iyiydi 1574596862 Ben hala cd leri kullanıyorum :p
  171. C

1 kere aldım hata yaptım birdaha düşmem bu batağa... 1574596694 Laptop değil mi ki? 1574596763 Şimdi baktım tabletmiş. :astonished:
  172. C

Win 10 performansı nasıl peki?
  173. C

Bende gosmart'ın kablosuz faresini aldım 1 hafta kullandım çöp oldu... şuan önümde bozuk vaziyette duruyor...
  174. C

Notebook Soğutucu

Gerek yok.
  175. C

Chp nin ülkeyi iyi yönetebileceğini düşünüyor musunuz?

biz ALİ'yi severiz efenim...
  176. C

Vodafone'nun 27 TL Olan Kampanyasına İnsan Çekse de Kullanasak Diyor!

Bizim köyde vodafone çekmiyor... Türk telekom da sıkıntı yok ama...
  177. C

Vodafone'nun 27 TL Olan Kampanyasına İnsan Çekse de Kullanasak Diyor!

Bu Türk Telekom neden sevilmiyor? Kaç yıldır aynı hattı kullanıyorum en son 4.5 g olanını vermişlerdi... Hayır yaani bu "TT" ile alıp veremediğiniz şey nedir? Neden sevilmeyen çocuk... 1572812569 O değilde eskiden türk telekomlarda sıra sıra ankesörlü telefonlar oluyordu... onlarla...
  178. C

Serbest takılabileceğim güzel kaliteli araba oyunu

NFS Rivals,LFS,My Summer Car
  179. C

Cumhurbaşkanı maaşına 7 bin TL Zam

Kaçak çay + BuzZz gibi Bira' da iyidir... biraz da biber salçası ohh miss bunların yanında közde biber patlıcan felan...
  180. C

Her An ama Her An Başlayabilir, BARIŞ PINARLARI ..!

Harekatı destekleyen olur desteklemeyen olur... polemik yaratmaya gerek yok... 1572172710 Bana günde bi posta yetiyo abi...
  181. C

Recep Tayyip ERDOĞAN (Biz Sevenleri İçin Konumuz Özeldir)

Yüksek dozda Sabah gazetesi... ve sonuç... Üzücü 1572172434 Aman Aman Nereye Geldiq... Daa Demin Saathane Meydanında çaqma barbi satıyordum...
  182. C

HTC Desire 500 Kırmızı Işık Yanıp Sönüyor

Merhabalar Htc Desire 500 şarja taktığımda kırmızı bir ışık yanıp sönüyor... tüm tuş kombinasyonlarını denedim açılmadı... Galiba sorun htc ler için kronikmiş bir çok kişi muzdarip...
  183. C

Hangi İşletim sistemi

Win 7, Win 10 Herhangi bir Linux Dağıtımıylanda dual boot yapılabilir...
  184. C

E-Spor (CS-GO diyelim) bahisleri yasak mı? (Türk yapımı site değil)

E-spor la felan olmaz bu işler oynuyorsan gerçek iddaa oynican yiğenim. Eskiden lotto daha rağbet görerdi... 1571599929 Vpn felan... niyeti bozma sonra
  185. C

küçükken hiç zile basıp kaçtınız mı?

ARAS KARGO GİBER.
  186. C

A Haber'den sosyal medyayı sallayan fotoğrafa ilişkin açıklama

Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana Bilmem söylesem mi söylemesem mi... Harekatı destekleyen olur desteklemeyen olur... En ufak birşey de ya görevden alırlar yan da hapse... Sonuçta sadece görüş...
  187. C

Felaket Durumdayım (Babama Her Şeyi Açıklamam Gerekiyor)

Selahattin özdemir olmazzzz... Çok tehliKELi...
  188. C

rüyaların karşılığı gerçekmi

Chock tehliKELi bir durum...
  189. C

GTA 6 için RX 580 yeterli mi?

ATİ BİBER. 1570469725 Ati hd5000 serisi ile çatur çutur oynarsın bence...
  190. C

GTA 6 için RX 580 yeterli mi?

Gta 6 çıktı mı yaa ?
  191. C

Windows Defender RAM kullanımı normal mi?

En iyisini yapmışsın hocam... Bende win 10 kullanırken Nod32 8.1 veya 7 Kullanırken MSE'yi tercih ediyorum...
  192. C

Polise Makas Attım! Ceza Yedim!

Dikkat et her an arkanda belirebilir!!!
  193. C

Trafik Magandası :p
  194. C

Ehliyetini Aldılarmı bari :p
  195. C

En uzun ilişkiniz ne kadar sürdü?

Aman Yanlış anladım tövbe estağfirullah
  196. C

Mezun Oldum

SESSİZCE PROFİLE YORUM BIRAKIP ÜZÜMLÜ KEKİNİZİ ALIYORSUNUZ...
  197. C

telefonlarda type c olması önemlimi ?

Type-c Micro USB yokken bu vardı :p:p:p Bide bunun ince uçlu olanı vardı.
  198. C

Söyle Rahatla

Uzatmayın kardeşim herkez sessizce üzümlü kekini alsın :p 1568390561 Proxy Vpn felan açmıyormu Kyk sansürlü siteleri?
  199. C

Söyle Rahatla

Çok Pis G** Oldum Şuan Anladım... 1568385487 Nero ve Winamp Kullanan adamdan ne beklersin ki... 1568385596 Vay anasını teknoloji piri nesile bak ??? 1568385665 Silsemmi ilk attığımı acaba ? 1568385696 Yok yok daha çok dikkat çeker bence :rolleyes: 1568385732 En iyisi sessizce üzümlü keki alıp...
  200. C

Söyle Rahatla

Saat akşam 7 ye kadar 100 mbit 7 den sonra 25 mbit... Kablonet memnunum :D 1568379253 Yurttaki o internete belki 100 kişi bağlanıyor tabii ki yavaş olucak :D en yüksek interneti getirsen yine dayanamaz ki :D
  201. C

Yatırım yapmak için öneri

Sattık bu arada... Artık Zenginiz lao :cool::cool::cool:
  202. C

Kral Sahnede!

Aaaa Winamp Çakması Audio Player Değil mi bu? 1567685944 Sonuna Kadar WINAMP çıyız... Yaşasın Winamp Yaşasın Özgür Llama'lar 1567686025 Yaşasın WINAMP çı Gençlik...
  203. C

Laptop HDD'im Hasarlı mı?

Ufak işlerimi halledeyim yeter... Yakında yeni bir sistem almayı düşünüyorum... 1567616139 En güzeli ssd aslında hem 8 kat hızlı olur hemde dönen parçası olmadığı için böyle sorunlarlada karşılaşmam... laptopun ssd slotu yok cd rom un yerine takalım diyorumda cd romda lazım oluyor bana...
  204. C

Fatih Rom Yayında!

Şunu kabul edelim arkadaşlar dünyanın en iyi web sitesi: ASIK MAHZUNI SERIF 'dur
  205. C

Fatih Rom Yayında!

En güzeli amd dimi hocam :p
  206. C

Fatih Rom Yayında!

Hakikaten yavaş sakin ol hocam yeni Türkçeseverimiz sensin...
  207. C

Fatih Rom Yayında!

Ben samsunda yaşıyorum... Baba tarafım urfada gittim mi sarma tütün veriyolar o kadar... Bu sene unuttular galiba :p
  208. C

Sigaradan Ötürü Ses Telleri Alınan İnsanların Konuşması

Ahh ordan kafama bir taş mı geldi ne :p
  209. C

Fatih Rom Yayında!

Neyse ya konuyu sapıtmayalım :p Başarılar dilerim çalışmalarınızda...
  210. C

Fatih Rom Yayında!

Param olsa canımı ye hocam vallahi geçen gittim büfe ye bir tane bira kapayım dedim 25 kuruş eksik kaldı... bu devirde 5 kuruşu olmayana ekmek vermiyorlar ey gidi ey... 1567611125 Bende linke tıkladım site bozulmuş geçmiş olsun.
  211. C

Fatih Rom Yayında!

index ide açıklarsan sana zahmet :p
  212. C

Fatih Rom Yayında!

Bu kısaltma işinden cüzi miktarda para geliyormuş linki kısaltsana az da olsa bi gelirin olsun zira 22 saat yazmışsın...
  213. C

Kullanılmayacak durumdamı sence? Temiz kurulum yapsam faydası olurmu? Hasar fiziksel mi?
  214. C

Fatih Rom Yayında!

Ben yine bir şey anlamadım ama neyse :rolleyes:
  215. C

Fatih Rom Yayında!

Benim bildiğim rom cd/dvd rom başkasını bilmem valla
  216. C

Fatih Rom Yayında!

ROM nedir?
  217. C

Mehraba hd tune ekran görüntüleri aşağıdaa mevcut... bazen cızırtı gibi bir ses gelebiliyor hardiskten... 500 gb seagate 5400 rpm hardisk...
  218. C

Steam Oyun Önerisi (2019)

1.5 ezer geçer.
  219. C

Steam Oyun Önerisi (2019)

My Summer Car, GTA 4, EFLC, Farming Simulator, House Flipper, City Car Driving...
  220. C

Parayı Değerlendirme

E tabi öğrenciysen durum farklı...
  221. C

Söyle Rahatlada Donanım Muhabbeti Yapılmasından Rahatsız mısınız?

Asıl tekel çay çok tehliKELi
  222. C

Söyle Rahatlada Donanım Muhabbeti Yapılmasından Rahatsız mısınız?

"Os*ruktan Teyyare Selam Söyle O Yar" değilmiydi yaa o 1567454055 Kaçak Çay var istermisin?
  223. C

Parayı Değerlendirme

Uğraşma kardeşim bu işlerle... kendine düzenli gelir elde edebileceğin tam zamanlı bir iş bul tamam... akşam eve geldiğinde dolaptan buzz gibi bir bira çıkarır öteki elinede sigara oh bee hayattan başka beklentin ne ki? Şahsen ben bu dediklerimi yapıyorum ve evet mutluyum biraz daha biriktireyim...
  224. C

Bilgisayarımda Eskiden Oynayabildiğim Oyunu Şu Anda Oynayamıyorum. :(

Benim şuanki laptopla düşük ayarlarda 1280x720 çözünürlükte 35 fps my summer car oynasam yeter... 1567431379 Amd radeon settings-ekran kartı 1567431540 i3 4030u, onboard: intel family, harici ekran kartı r5 m330 2gb ddr3, 4gb ram ddr3, 500 gb 5400 rpm hdd, 64 bit sistem, windows 10 Pro
  225. C

Yok öylede değil her zaman fps bi düşük amd ayarını felan yaptım zaten şimdi öyle bir problem yok :)
  226. C

Bilgisayar bakıyorum dizüstü yardımcı olur musunuz

En güzel masaüstü ısınma derdi felanda yok... Laptop almak istiyorsan muhtemelen bilgisayarı yanında taşımak istiyorsundur... Lenovo çok kaliteli üretiyor bi gözat derim ;)... Ayrıca kesinlikle ama kesinlikle casper marka bilgisayar alma!!! Hala kalitesiz donanımları kullanıyorlar... malzeme...
  227. C

Yoksulun Sırtından Doyan Doyana Bunu Gören Yürek Nasıl Dayana Yiğit Muhtaç Olmuş Kuru Soğana Bilmem Söylesem Mi Söylemesem Mi... Yanlız değilsin hocam... ? Bence zaten olan minecraftı sil farklı bir yerden indir... Ben oyunu indirip açtığımda kasıyordu silip farklı bir site denedim kasma sorunu...
  228. C

What if(Gta San Andreas Film)

Sonu GTA 4 Melodisiyle bitmiş :cool:
  229. C

kablusuz kulaklik

kablusuz kulaklik :p
  230. C

ÜCRETSİZ Ashampoo Burning Studio'nun Farkı Nedir?

nero 7 de güzeldir... ashampoo kullanıyorum o ayrı tabii :)
  231. C

3D Oyunlar Açılmıyor

Chrome da Unity eklentisi desteği yok diye biliyorum... Opera, Firefox, Yandex ve IE destekliyor IE, Firefox, Yandex denedim birazdan opera kuracağım ama çok umutlu değilim...
  232. C

3D Oyunlar Açılmıyor

Flash Player değil ki flash oyunlar zaten sorunsuz çalışıyor... 1566129494 Denedim ancak update failed hatasını verdi...
  233. C

Malwarebytes Tarama

Revo Uninstaller ile Malwarebytes ı sil daha sonra esetnod32 kurup güzelce tarat... Crack olayını key ile hallettim ben...
  234. C

3D Oyunlar Açılmıyor

Merhabalar bundan yaklaşık 6-7 sene önce 3d oyun oynadığım siteyi buldum... Oyunları açmak istiyorum UnityWebPlayer eklentisini kuruyor kurduktan sonra browserı kapatıp tekrar açıyorum siteye girip herhangi bir 3doyuna tıklıyorum ancak maalesef karşıma şu ekran geliyor; Firefox 68.02 güncel...
  235. C

Yatırım yapmak için öneri

Biz arsa ya oynuyoruz... elde 2 tane kaldı satmaya çalışıyor... millette alacak para yokki ama :p (at yalanı) bir de zamanında babam 500 bin e alt geçitten dükkan almış şuan 1.250 ye alıcı bekliyoruz 1 milyon teklif geldi
  236. C

minecraft oynayanlar

En azından oynanabilir seviyede :p
  237. C

minecraft oynayanlar

Sene olmuş 2019 ben hala Minecraft oynamayı bilmiyorum... ? Şaka bi yana öğretin şunu bana... (uyaklı oldu galiba)
  238. C

Windows 10 oyunları tam ekran yapınca donması ve siyah ekran vermesi

Sistemi Güvenli modda önyükle ddu gibi bir programla ekran kartı driverini sil safe moddan çık normal önyükleme yap daha sonra ekran kartı üreticinin sitesinden ekran kartı modeline uyumlu sürücüyü indir kurulumu yap bilgisayarı yeniden başlat... ?
  239. C

İnternet üzerinden telefon alınır mı

Asıl Teknosa-Vatan gibi kazık yerlerden alınmaz...
  240. C

Nobel Ödüllü Ünlü Yazar Toni Morrison Hayatını Kaybetti

Toni Morrison, 88 yaşında hayatını kaybetti. TONI MORRISON KİMDİR? 1931'de Ohio'da doğdu. Howard ve Cornell üniversitelerinde edebiyat eğitimi aldı. Tezini Virginia Woolf ve William Faulkner'in eserleri üzerine hazırladı. Texas Southern Üniversitesi'nde ve Howard'da İngilizce dersleri verdi...
  241. C

Günün Komik Fotoğrafları

FETO operasyonlari kapsaminda Niko Bellic gozaltina alindi... Vay Be Niko Bellic Sende mi?
  242. C

CCleaner Browser - Efsane sahada

peki hocam "if you say so" ayrıca edge chromium u denedim sağol yinede ?
  243. C

Chrome dan daha hızlı açıyor ama ben öyle gözlemledim...
  244. C

Chromium yerine chrome kurmak daha mantıklı bence chromium un entegre flash player i yok diye biliyorum... En güzel Mozilla Firefox kullanımı kolay, chrome dan hızlı, arayüzü basit daha ne olsun ki Phoenix ağam ?
  245. C

Bilgisayarım "KAPANIYOR..." yazınsında kalıyor geç kapanıyor.

Hardiskten kaynaklanıyor olabilir benim laptopun eski hdd si (seagate 5400rpm) hakkın rahmetine kavuşmuştu bilgisayar geç açılıp kapanıyordu 2. el sağlam bir hdd bulup değiştirdik şimdi daha iyi stabil çalışıyor... açılış kapanış ve masaüstü hızında gözle görülür fark var... Birde hangi işletim...
  246. C

Yine de yapmayın @Usain in dediği gibi hardiske zarar veren bir işlem *sorumluluk kabul etmiyoruz!!!* :cool:
  247. C

Cd dvd felan takılımı bi kontrol et olmazsa sistem geri yüklemesini dene... :p ?
  248. C

Bilgisayardan gelen dıt dıt dıt sesi

Neden konuyu yanlış yere açtınki biraz baksaydın eline mi yapışırdı...
  249. C

Android için en iyi VPN hangisi?

Hotspot shield vpn iyi diye biliyorum...
  250. C

Bilgisayarımdan virüs temizleme

Kaspersky iyi hoş da Eset nod32 nin üstüne yoktur!!! (tecrübe ile sabit) :p
  251. C

Avast konusunda hak veriyorum ancak Microsoft Security Essentials eskidende kullanırdım gayet güzel işimi görüyor hafif hızlı stabil çalışıyor üstüne üstük tamamen ücretsiz Windows 7 kullansam kesinlikle yola MSE ile devam ederdim... 8.1 ve 10 içinse gözüm kapalı Eset nod32...
  252. C

2019'da Hala Winamp Türevi Programlar Kullanıyorum Teknocahil Sayılırmıyım?

Demeyin hocam öyle neyimiz legal ki kullandığımız program da legal olsun... 1564988982 Yapmayın hocam gözünüzü seveyim bir gom player 25 dolar yani 140 tl :eek::eek::eek: edit: bu "ameriganyanlar" para basıyor onlar alsın hocam bende ne gezer o kadar para.... Ne demiş ünlü düşünür Niko Bellic...
  253. C

Ben spotify a para verenleri ele aldım aslında sizin dediğiniz mantıklı şarkı keşfedilebilir... Deezer ı bilmiyorum maalesef hocam... Spotify a para verenleri winrar a para verenlerle bir tutmak lazım bence :p 1564943809 Bence korsan diye bir şey yok al kullan hocam işte :eek::p
  254. C

Gom kullanmak istiyorum ancak bilgisayarım gom u yavaş açıyor ben onun için vlc ye geçtim iyi bir pc alırsam gom (kırek :p) ile yola devam ederdim... Gom kullanmamın sebebi arayüzüne çok aşina olmamdır bu arada... 1564942981 Hocam dürüst olayım hayatımda şu spotify dan daha gereksiz bir sistem...
  255. C

Haklısın Ashampoo nun boş beleş programları var örnek: Ashampoo Uninstaller, Ashampoo Driver Updater Özelliklede PDF 2 Pro sırf adam kazıklamak için... Nero ağır ve paralı bir program herkesin o kadar iyi sistemi yok işte burda ashampoo devreye giriyor ben diğer ürünlerini bilmem ama Burning...
  256. C

Hiçbir browser Firefox gibi olamaz... (belki biraz opera) Avast CCleaner i aldıktan sonra bir sürü güvenlik açığı çıktı... Onun yerine Wise Disk Cleaner'ı kullanıyorum...
  257. C

Win 10 1903 den merhaba :) 1564940249 İşletim sistemleri yıllar boyunca değişti.... ama kullandığım programlar hep aynı kaldı.
  258. C

Note 5 hala alınır mı ?

Bırakın iphone'yi, samsung, xiaomi'yi alacaksan huawei al en iyi kamera onda sonuçta... :D edit: hakkaten dslr kamera gibi çekiyo helal olsun ne diyeyim...
  259. C

Bağımsız-Hikaye-Single Player Oyun Önerisi

Hocam oyun almış olmak için alma bence o dediğin oyunları kırık ta oynayabilirsin... Kalsın o para en yakın indirimde (eğer düşerse) gta 4 alırsın... edit: sisteminide söylersen çok iyi olur bence... edit 2: şimdi tekrar baktımda gerçekten para vermeye değmeyecek 2d oyunlar hani ona bişe...
  260. C

brazzer üyelik iptal ettiremiyorum yardım

Biraz açarmısın denemeye para veriyormusun veya 2 gün sonra senden para mı alacaklar? 1564761232 Ayrıca katılımın nasıl 3 ağustos oluyor yahu bugün 2 ağustos cuma...
  261. C

Öz savunma nedir,hangi durumda ne,nasıl yapılmalı

Helal olsun güzel yazı +respect ?
  262. C

internet

Türk Telekom un sil süpür diye bir uygulaması var haftanın belli bir günü silip süpürüyorsun ona göre gb, sms ve konuşma çıkıyor... Güzel uygulama bana bi ara 5 gb çıkmıştı ayrıca hatlarıda ucuz oluyor diğerlerine göre... ?
  263. C

Linux Cafe

Bende Majaro yu bi ara kullanmıştım gerçekten kullandıklarım (Ubuntu, Mint, Elementary) arasında en stabiliydi bir sorun çıkarmadı ve benim gibi acemi kullanıcılar için dost canlısıydı gayet sevdim kendisini... Yeni bir bilgisayar alsam win 10 ile dual boot yapardım kendisini :D...
  264. C

Bu Yazının Fontu Ne?

Arial black galiba...
  265. C

Hangi Beyaz Eşya Markasını Tercih Ediyorsunuz?

Boch sağlam ve kaliteli üretiyoruz evde bulaşık ve çamaşır makinası var sorunsuz tıkır tıkır işliyor...
  266. C

Günün Komik Fotoğrafları

İyiydi :D
  267. C

Ne Oynuyorsunuz ?

Süper :p
  268. C

Oyun Tavsiyesi (Çevrimdışı)

Unutmadan söyleyeyim Mafia 2, Just Cause 2, Portal 1/2, Postal 2 güzel single oyunlardır denemen şiddetle tavsiye edilir...
  269. C

5 defa bitirdim hocam ne diyosun ;) 1564669916 Ayrıca oyun kolunada tam destek var auto aim filan kafan rahat olur yani...
  270. C

Grand theft auto iv yi bitirmediysen tavsiye ederim single olarak oynayabilirsin... ayrıca onun peşine episodes from liberty city de iyi gider.
  271. C

Hala kullananları görmek güzel... Gözlerim yaşardı ;)
  272. C

Sözlük Projemiz Açıldı! Desteklerinizi bekliyorum

Ben şimdiden yazar oldum bile ;)
  273. C

Sözlük Projemiz Açıldı! Desteklerinizi bekliyorum

Sonu ekşi gibi olmasın yeter... Belki ilerde patlar üye oldum şimdiden ;)
  274. C

Ne Oynuyorsunuz ?

Bazen Gta 4 ve Eflc giriyorum yabancı bi arkadaş grubum var onlarla birlikte oynaması çok zevkli oluyor... Bi kaç tane screenshot paylaşayım buyrunuz; Gta 5 te bu varmı :)
  275. C

Eset nod 32 kullan ccleaner'a hiç bulaşma derim avast satın alınca bir sürü güvenlik problemi ortaya çıktı kullanıcıların verileri felan çalınıyor... Onun yerine Wise Disk Cleaner kullan... Riskli sitelere giriyorsan proxy veya vpn kullan bende ayriyeten opera var onun kendi vpn i ile pastebin...
  276. C

Asphalt 9: Legend PC

Windows 10 store'dan edinilebiliyor diye biliyorum :D 1564484298 Hocam bakın ne buldum :) Kimin ekran görüntüsü bu
  277. C

Hamile Kadına Saldıranlar Serbest Bırakıldı!

İktidara yakın oldukları için bırakıldılar tabiki de :imp::imp::imp:
  278. C

Lenovo G50 Kronik Problem

Merhabalar Lenovo G50 80-l0 kullanıcısıyım ve laptop bilgisayarım maalesef stabil çalışmıyor eski konularımdan bilen bilir daha öncede bundan yakınmıştım zaten... Biraz araştırma yaptım ve Şikayetvar sitesindeki lenovo g50 şikayetlerine baktım ne göreyim çoğu kişi benim gibi aynı konudan...
  279. C

Neden Laptopum Windowsta Yavaş Çalışıyor

Teşekkür ederim bildiğim iyi oldu kenarda köşede ufak bir birikimim var ilerde AMD'li güzel bir sistem almayı düşünüyorum... (Ve tabikide win 10'lu) Firefox 68.0.1 kullanıyorum hızı felan google'ya bin basar internet anlamında hızlı... Masaüstü hızı hakkında birkaç sıkıntı vardı sistemi win 7 ye...
  280. C

Mehmet Akif Alakurt Türk Bayrağına Hakaret Etmişti! Soruşturma Başlatıldı!

Az da olsa milletin gözünü korkutmuştur belki... Millete tecavüz eden adamın ifadesini alıp serbest bırakan bir sistem bu sistem...
  281. C

Mehmet Akif Alakurt Türk Bayrağına Hakaret Etmişti! Soruşturma Başlatıldı!

Soruşturma başlatılması iyi olmuş en azından bunun gibi insanımsı lar ders alırda birdaha böyle bir olay gündeme gelmez...
  282. C

Bana niye uyumlu değil hocam o zaman kasım kasım kasıyor bende win 7 kurdum laptop nefes aldı resmen... 1564337315 Ben istemezmiyim en güncelini kullanmak maalesef ssd miz yok ben napayım hocam... Vatandaş Ne Yesin
  283. C

2019 Yılında ısrarla hala winamp, irfanwiev, picosmos shows, Mozilla thunderbird programlarını kullanıyorum teknocahil sayılırmıyım? :p
  284. C

Kurdum bile hocam bu 10 sevdanızı da anlamıyorum :p ssd'im yok hocam ben napayım son çare windows 7 hee birde linux konusu var becerebilirsem dual boot yapmayı düşünüyorum...
  285. C

Win 7 Ultimate 64 bit kurdum driverları felan yükledim şimdide program yüklüyordum sağolasın tekrardan...
  286. C

Hemen bakıyorum 1564256454 Hocam sağolasın verdiğin rehberdeki uefi kısmına baktım uyguladım artık usb stick'im hazır tekrardan teşekkürler. :cool:
  287. C

Merhaba Windows 7 Uefi kurulumun nasıl yapılacağını tane tane anlatırsanız çok sevinirim. Memlekette win 7 iso su kalmadığından dolayı şu siteye itibar etmek zorunda kaldım ve iso yu indirdim... Galiba Uefi için gpt bölüm düzenini seçeceğim peki ya bios ayarlarını nasıl yapmalıyım? bu arada...
  288. C

Neden Laptopum Windowsta Yavaş Çalışıyor

Şuan win 7 uefi kurmak için hazırlık yapıyorum 10 ve 8.1 i esgeçdim 1564248226 kazasız belasız win 7 yi kurayım test edeceğim teşekkür ederim :) 1564248264 Driver konusunda çok hassasımdır tüm driverları elle kurdum güncel ve sorunsuz ;)
  289. C

Elementary Os'ta Windows 7 İçin İso Dosyası Hazırlama

Denedim hocam ben napayım 10 kurdum kasıyor 8.1 kurdum 10 a göre daha iyi ancak en sonunda oda azıttı... Son çare windows 7
  290. C

Maalesef techbench te windows 7 iso yok... Ne yapabilirim diye düşünüyorum şu anda.
  291. C

Maalesef win 7 için key istiyor microsoftun kendi sitesinde... techbench siteside microsfttan alıyormuş galiba ordan denesem olurmu peki?