Arama sonuçlarınız

1. BerkeCanSari

Android akıllı tv box + Wishbox uydu alıcı + Modem

ANDROİD AKILLI TV BOX + WİSHBOX UYDU ALICI + MODEM internette araştırmam sonucu buldum 300 tl'ye hem android hem uydu hemde modem... Ben bunu uydu için alacağım ayrıca televizyonum akıllı olsun istedim. Sizce alınır mı yada bu fiyata daha iyileri var mı? Teşekkürler...
  2. BerkeCanSari

300 TL'ye kadar Android uydu alıcısı?

Merhaba arkadaşlar 300TL'ye kadar android uydu alıcısı var mıdır? Sadece netflix, youtube, tarayıcı gibi uygulamalar olsun istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :)
  3. BerkeCanSari

400 TL Yazıcı Önerisi

Aslında tanklı olmasını istiyorum 500 tlye kadar
  4. BerkeCanSari

Xperia M4 Aqua Sony Yazısında Kalıyor!!

Beyler yeni telefon aldım p20 pro gayet memnunum cevaplarınız için teşekkürler :)
  5. BerkeCanSari

400 TL Yazıcı Önerisi

Yazıcım bozuldu yeni alacağım malum fiyatlar arttı, öğrenci olarak el yakıyor :) 400 tl ve civarında güzel wifi'li uzun süre kartuş dayanabilen yazıcı var mıdır? Cevaplarınız için Teşekkürler :)
  6. BerkeCanSari

Sony M4 Aqua E2303 Bootloader unlock code

E2303 cihazım bozuldu ve bootloader unlock yapacaktım (flashtool64 ile) ama unlock yaparken bana bi' tane code soruyor ne yapmam lazım, internet üzerinden baktım ama anlamadım yardımcı olursanız sevinirim :)
  7. BerkeCanSari

Xperia M4 Aqua Sony Yazısında Kalıyor!!

Cihazın modeli E2303 telefon tam anlamıyla açılmıyor, telefon açıldığında sony yazıyor ve kapanıyor ardından yine aynı şey oluyor sonsuz bir döngü gibi :D yazılım yükledim flash yoluyla ama yinede aynı recovery yüklemeyi düşünüyorum ama adb driverini bulamadım.Bu sorunu nasıl çözebilirim?