Arama sonuçlarınız

1. S

Xiaomi mi8

beyler mi8 alicam nerden aliyim ve garantide sıkıntı çıkarmı?
  2. S

3200tl butce

Selam beyler bayanlar 3200 tl butcem var bu fiyata alabilcegim telefon ariyorum Kesinlikle antalyada yetkili servisi olmak zorunda Ithalatci garantili telefonlar olmiyacak Su gecirmez olmak zorunda Bu fiyata ve bu sartlara uygun sadece s8 gordum sizce alinirmi veya bu sartlar altinda baska bir...
  3. S

2600 tl butce ile telefon

Beyler ithalatçı garantili telefonlari tercih etmiyorum 2600 tl butcem var bana pubg gibi yuksek sistem gereksinimleri oyunlari kasmadan oynaticak bir telefon ariyorum Antalyada servisinin olmasi sartim .
  4. S

Amazon uzerinden lg v30+ almak

Amazon türkiye izerinden lg v30+ almayi dusunuyorum bazi yorumlarda urunun turkiye kayitli olmasigi yaziyo Aciklamada ise kutu iceriginde kulaklik olmadigi yaziyo sizce amazondan alsam sikinti yasarmiyim?
  5. S

Lg v30+ fiyatları uçtu honor play alinirmi

Beyler lg v30+ 3000 tl nin uzerine cikti tam tersi bir sekilde honor play 2300 tl ye dustu sizce honor play beni 3 sene gotururmu
  6. S

Hepsiburada stok sorunlari

Beyler alcagim telefonun stogu bitti v30+ 2650 tl ydi hemen aldilar stoklar dolarmi geri sizce umidimi kesmelimiyim
  7. S

Lg v30+ kılıf ve kırılmaz cam onerisi

Beyler bu telefona saglam bir kilif ve kirilmaz cam ariyorum bi el atin be
  8. S

Lg v30+

Beyler telefonu ayin 20sinde alcaktim hepsiburadada 3000 tl olmus amazonda 2650 tl ordan aliyimmi yoksa hepsiburadadan indirime girmesini mi bekliyim amazonda bir sikinti yasarmiyim yani ?
  9. S

Hepsiburada ile ilgili soru

Beyler karacumadan lgv30+ alcam sizce o gun yaptigim alisveriste bi karisiklik olurmu yogunluktan dolayı?
  10. S

240 w psu 750 ti

Beyler bugün aliexpresten 2.el bir gıgabyt gtx 750ti alcam parayi hazirladim yukledim tam alcam dur bi psuya bakiyim dedim 240 w yaziyo Islemcim intel core 2 duo cpi E 7500 2.94GHz Bide gtx 750 ti taksam desteklermi ?
  11. S

Xz premiummu lg v30+

Xz preminum her yonden daha iyi kamera dayaniklilik ekran 2 k islemcisi 835 fiyatlari ayni ama lgninde albenisi var sizce hangisi daha iyi hangisi alinir ?