Arama sonuçlarınız

1. S

Xiaomi mi8

beyler mi8 alicam nerden aliyim ve garantide sıkıntı çıkarmı?
  2. S

3000 TL bandında en mantıklı telefon [ANKET]

Peki mi 8 in garantörü nedir mesela ben kırdım nasıl ve nerde yaptırabilirim?
  3. S

3200tl butce

Arkadaslar ben bu islerden pek anlamadigim icin bole servisi falan takinti yapiyorum peki antalyada servisi yoksa baska bir yerdeki servise gondersem bir sikinti yasarmiyim ?
  4. S

3200tl butce

Meuzi 16th iyi bir secenek olsa bile antalya ve civar cevrelerde servis goremedim baska onerisi olan
  5. S

3200tl butce

Selam beyler bayanlar 3200 tl butcem var bu fiyata alabilcegim telefon ariyorum Kesinlikle antalyada yetkili servisi olmak zorunda Ithalatci garantili telefonlar olmiyacak Su gecirmez olmak zorunda Bu fiyata ve bu sartlara uygun sadece s8 gordum sizce alinirmi veya bu sartlar altinda baska bir...
  6. S

2600 tl butce ile telefon

Ben biraz arastirdim ve lg v30+ in mantikli oldugunu gordum peki hepsiburada uzerinden yilbasi indirimi olurmu yada ucuz nerden alabilirim ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Kilif ve kirilmaz cami nerden aldiniz ?
  7. S

Ded Peki lg nin antalya servisi varmi ve kronik bir arizasi varmi ?
  8. S

Beyler ithalatçı garantili telefonlari tercih etmiyorum 2600 tl butcem var bana pubg gibi yuksek sistem gereksinimleri oyunlari kasmadan oynaticak bir telefon ariyorum Antalyada servisinin olmasi sartim .
  9. S

2500-2750TL civarı telefon önerisi

Ithalatci garantisine guveniyosa poco f1 var ha eger benim gibi ithalatci sevmiyosan gidip lg v30+ aliyosun kafa raad :)
  10. S

iphone 8+ alinirmi

Senin iphone alasin var galiba sadece surdan da onay gelsin mantiginda gibisin bence note 9 almalisin ust duzey bir telefon
  11. S

Amazon uzerinden lg v30+ almak

Yani bu ne anlama geliyor lg turkiyenin servislerini kullanabilcekmiyim bide icinden kulaklik cikiyomu ?
  12. S

250 tl far var ve suan 250 tl farki kapaticak param yok maalesef alicam galiba amazondan
  13. S

Ama lg türkiye garantili yaziyo bilgiliysenin urunu bir incelermisiniz lütfen ---- Mesajlar birleştirildi ---- Kullanicinin biri ole yazmis
  14. S

Amazon türkiye izerinden lg v30+ almayi dusunuyorum bazi yorumlarda urunun turkiye kayitli olmasigi yaziyo Aciklamada ise kutu iceriginde kulaklik olmadigi yaziyo sizce amazondan alsam sikinti yasarmiyim?
  15. S

Mobil oyunlar için ios mu android mi?

Genis ekran ve muhtesem oyun deneyimi icin note 9
  16. S

Lg v30+ fiyatları uçtu honor play alinirmi

Performans ve ithalatci garantisi olmicak
  17. S

Suan 2600 tl var bende ne alsam bilemedim lg alcaktim cuma gunu zam yedi
  18. S

Beyler lg v30+ 3000 tl nin uzerine cikti tam tersi bir sekilde honor play 2300 tl ye dustu sizce honor play beni 3 sene gotururmu
  19. S

2500-3500 TL Aralığında Telefon Önerileri

Beyler lg v30+ stoklar bitmis geri dolarmi veya baska bir telefon alinirmi yerine en az 3 yil idare etmesi lazim
  20. S

Hepsiburada stok sorunlari

Beyler alcagim telefonun stogu bitti v30+ 2650 tl ydi hemen aldilar stoklar dolarmi geri sizce umidimi kesmelimiyim
  21. S

Lg v30+ vs poco f1

Honor play sasirtici bir sekilde 2300 tlye kadar indi bir sikda o olabilir ama ben galiba v30+ alcam ---- Mesajlar birleştirildi ---- H Hocam kirilmaz cami nerden bulabilirim
  22. S

Lg v30+ kılıf ve kırılmaz cam onerisi

Beyler bu telefona saglam bir kilif ve kirilmaz cam ariyorum bi el atin be
  23. S

S7 edge den sonra Note 9 nasildir

Tabiki oneririz gidip 7000 tl iphone x e para vermekten kat be kat daha iyidir s7 edgeden sonra size ilac gibi gelecektir ?
  24. S

Telefon fiyatları

Insanlardaki bu lg dusmanligini anlamiyorum abi tamam firmanin eskiden yaptigi hatalar yuzunden firmayla baginizi kesip atmayin insanlar at gozlugu takmis bende 23 unde v30+ alcam lg nin kronik sorunlari eskide kaldi forumlarda kullanan cok istersen arastir ama sen bilirsin yani
  25. S

Telefon fiyatları

Lg g7 thinq modeline bakabilirsin
  26. S

Lg v30+

Evwt amazon.com.tr ve ithalatci garatili telefonlara sıcak bakamiyorum maalesef
  27. S

Lg v30+

Beyler telefonu ayin 20sinde alcaktim hepsiburadada 3000 tl olmus amazonda 2650 tl ordan aliyimmi yoksa hepsiburadadan indirime girmesini mi bekliyim amazonda bir sikinti yasarmiyim yani ?
  28. S

Hepsiburada ile ilgili soru

Beyler karacumadan lgv30+ alcam sizce o gun yaptigim alisveriste bi karisiklik olurmu yogunluktan dolayı?
  29. S

3000 civari bütçe telefon önerisi

Beyler karacumada hepsiburadadan lgv30+ alcam o gun yogunluk yuzune 1 karışıklik olurmu ?
  30. S

Hepsiburada.Com Efsane Cuma Telefon İndirimleri nasıl olacak ?

Adamlarin yaptigi su dun lg v30+ 2600 tl di 10 dkk sonra bi baktim 3000 tl olmus hemen internetten dolara baktim assa dusuyo ee nasil olabiliyo bu zam? tabikide bunlar taktik once bi miktar zam sonra karacumada ozammi kaldir al sana indirim :) inanmayin bunlara
  31. S

LG V30+ HK.

Cidden kirilmaz cam bulmak cok zor pubg gibi oyunlarsa takilma yasiyomusun ve pubg oynarken sarji cok gidiyomu
  32. S

240 w psu 750 ti

Para yok suan olunca kac alsam yeterli olur
  33. S

240 w psu 750 ti

Beyler bugün aliexpresten 2.el bir gıgabyt gtx 750ti alcam parayi hazirladim yukledim tam alcam dur bi psuya bakiyim dedim 240 w yaziyo Islemcim intel core 2 duo cpi E 7500 2.94GHz Bide gtx 750 ti taksam desteklermi ?
  34. S

mi 8 & lg v30+

Alicaksin lg v30+ i ustune 700 tl yi catir cutur yiceksin ustune turkiye garantisi miss
  35. S

3000 tl ye hangisi?

V30+ her yonden honor playi tokatlar kullanipta pisman olan yok on kamerasi da dediklere kadar kotu degil dadece islemci babinda 1 tik onde geri yonleriyle su gecirmez olsun gg5 olsun her sekilde lg alir
  36. S

Xz premiummu lg v30+

Xz preminum her yonden daha iyi kamera dayaniklilik ekran 2 k islemcisi 835 fiyatlari ayni ama lgninde albenisi var sizce hangisi daha iyi hangisi alinir ?