Arama sonuçlarınız

1. TechArcH

Öneri Akıllı tartı önerisi

Merhaba ben akıllı tartı bakıyorum isteğim kaliteli ve kullanışlı bir tartı telefona bağlanabilmesi ve yağ kütlesi vb detaylı ayrımları yapabilmesi. 2 tartı dikkatimi çekti aşağıya linklerini koydum. Sizce bunlardan hangisi daha iyi veya 1000 TL'yi geçmeyecek şekilde daha iyi önerileriniz var...
  2. TechArcH

Öneri Robot süpürge önerisi

Teşekkürler
  3. TechArcH

Modelde toz toplama standı var mı
  4. TechArcH

Teşekkürler Şimdiden affınıza sığınıyorum ilerleyen birkaç günde daha sorularım olacak 1678992330 Bunun toz toplama standı yok gailba 1678992402 1678992538 Toz toplama standı var mı bu modelin
  5. TechArcH

Merhaba ben robot süpürge bakmaktayım. Bütçem maksimum 17000₺ Aradığım özellikler: 1.emiş gücü yüksek(3500 ve üzeri) 2.toz boşaltma istasyonlu. 3.halıda mop kaldırma özelliği(olursa daha iyi olur) Bu özellikler içeren kaliteli uzun süre gidebilecek süpürgeler önerebilir misiniz? Şimdiden...
  6. TechArcH

IPhone'yi sürekli kablosuz şarj etmek cihazın piline zarar verir mi?

Teşekkürler
  7. TechArcH

IPhone'yi sürekli kablosuz şarj etmek cihazın piline zarar verir mi?

Merhaba iPhone 13 almayı planlıyorum planlıyorum ve kablosuz desteği ile kablolu arasında watt cinsinden fark kayda değer değil. Bu yüzden kablosuz şarj cihazı alıp kullansam sadece kablosuz şarj etsem uzun veya kısa vadede bir sorun teşkil eder mi?
  8. TechArcH

Öneri 8000₺ Tablet önerisi

Teşekkürler düşüneceğim teşekkürler
  9. TechArcH

Aradaki fiyat farkı biraz fazla geliyor bütçeme değer mi gerçekten
  10. TechArcH

Merhabalar 8000₺ bütçe ile tablet bakmaktayım(kalem ile birlikte yaklaşık 10000₺) Üniversitede de kullanacağım (not tutma vb) Oyun oynayacağım Video izleyeceğim Önerileriniz nelerdir? (Benim bulduklarım ankette olacak)
  11. TechArcH

Öneri Awox B213200sw webos hakkında

Öncelikle merhaba Ben yukarıdaki televizyonu almayı düşünüyorum ama bazı bilgilere ulaşamadım web os sürümünün kaç olduğu gibi btelevizyon hakkında bilgisi olanlar anlatabilir mi şimdiden teşekkürler
  12. TechArcH

Öneri 4500 tl televizyon önerisi

Teşekkürler
  13. TechArcH

Öneri 4500 tl televizyon önerisi

4500 tl bütçe ile ekranı nispeten küçük boyutlarda televizyon aramaktayım istediklerim androidtv olması full hd olması ve kaliteli olması(sonuncu biraz zor biliyorum) ne önerirsiniz Toshiba 32LA3B63DT alınır mı sizce
  14. TechArcH

Öneri 250tl bütçe oyuncu mouse tavsiyesi

Teşekkürler düşüneceğim
  15. TechArcH

Valorant ve csgo aktif olarak oynadığım oyunlar arasında yer alıyor 1639983911 Teşekkürler düşüneceğim
  16. TechArcH

Merhabalar bütçem 250 TL oyuncu mouse düşünüyorum baktığım kadarıyla razer deathradder essential ve logitech g102 Güzel gibi bu ikisinden hangisi ya da bu bütçe ikisinden de iyi olan var mı ? Şimdiden teşekkürler.
  17. TechArcH

Öneri 600 TL kulaklık önerisi

Bana da 400 tl civarında kaliteli ve uzun ömürlü bir oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz?
  18. TechArcH

Öneri 400 tl Oyuncu kulaklığı önerisi

Bana da aynı bütçede Online Fps oyunları için kaliteli ve uzun ömürlü bi kulaklik önerebilir misiniz?
  19. TechArcH

Öneri 400 Tl ye kadar FPS oyunları için oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz?

Merhabalar aslında bütçem 350 Tl ama zorlarsam 400 olur. Genelde fps oyunları oynarım kaliteli ve sesi güzel bir kulaklık arıyorum önerileriniz neler 1635874295 Fikri olan yok mu
  20. TechArcH

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Katılıyorum
  21. TechArcH

Öneri 4000 Tl Telefon Önerisi

A52 için güzel bir sebep. Teşekkürler
  22. TechArcH

O da doğru ama samsung da ayni durumda olabilir her marka olabilir ama sonuç şu ki birisi piksel piksel diğeri net diye bir şey yok ufak farkla birisi önde ve bence bu öznel
  23. TechArcH

Onu ben de biliyorum dxomark a dayanarak söylemiştin
  24. TechArcH

Oyun o kadar önemli değil a52 videoda önde ama note 10 pro tam kmaera.telefonu bence yine de a52 yi düşüneceğim. Teşekkürler
  25. TechArcH

Sizce hangisi daha mantıklı
  26. TechArcH

Merhabalar 4000 tl civarında telefon önerebilir misiniz kamerası pili ekranı ve işlemcisi f/p olmalı benim araştırmalarım sonucunda en iyi seçenek redmi note 10 pro gibi gözüküyor.Sizin önerileriniz neler?Note 10 pro nun kronik sorunları var mı bu arada?
  27. TechArcH

Öneri Haylou T19 Vs Taotronics Soundliberty 97

Merhabalar şimdilik bu iki kulaklık arasında dışarıda yürüyüş yaparım.hrm bilgisayarda hem de telefon da kullanırım eğer başka bir öneriniz varsa maks bütçem 300 tl
  28. TechArcH

Öneri Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Taotronics 97 bilgisayarlara bağlanabiliyor mu(53 pro daki bağlantı sorunu var mi yani) birde t19 mu taotronics 97 mi
  29. TechArcH

Öneri 300 Tl Ye Kadar Tam Kablosuz Kulaklık Önerisi

Merhabalar ben tam kablosuz bir kulaklık düşünüyorum müzik dinleyeceğim genel olarak.Ara sıra telefona ara sıra da bilgisayarıma bağlayacağım.Dışarıda yürüyüş yaparken müzik dinlerim genelde. Kısacası bağlantı sorunu olmasın ses kalitesi ve dış sesi engellemesi iyi olsun(bu bütçeye göre)(ANC...
  30. TechArcH

1200tl bütçeye dizüstü bilgisayar için 1tb ssd tavsiyesi

Çok teşekkürler ben de onu düşünüyorum
  31. TechArcH

1200tl bütçeye dizüstü bilgisayar için 1tb ssd tavsiyesi

Merhabalar ben başlıktaki gibi 1tb lik bir ssd düşünüyorum 1200 tl bütçem var ve haki hazırda bilgisayarimda 256 gb lik nvme m.2 de var önerilerinizi bekliyorum. 1617644596 Yardımcı olacak yok mu
  32. TechArcH

Nova 5t hala alınır mı?

Video performansı bence o kadar da kötü değil ama geri olduğu doğrudur 1614932733 Benim kişisel düşüncem kirin 980 bu cihazu bu bütçedeki en iyilerden yapıyor bir de samsung gibi optimizasyon sorunları yok en azından
  33. TechArcH

Nova 5t hala alınır mı?

Diğerlerinde haklısınız da m51 kötü bir telefon
  34. TechArcH

Nova 5t hala alınır mı?

Merhabalar ben Huawei nova 5t almayı planlıyorum ama sizce alınır mı harmony os ne zaman alır(gerçi daha resmi olarak gelen cihaz yok) GMS durumu nasıl ve alınırsa ömrü kaç sene olur(güncellemelerin bitmesi, kasmalar)
  35. TechArcH

Nova 5T ısınma sorunu

Konuyu hortlatmış oldum ama bence böyle bir sorun yok bu konuda çok araştırma yaptım
  36. TechArcH

Nova 5T ısınma sorunu

Kanıt alabilir miyim
  37. TechArcH

5500 tl Laptop önerisi

Teşekkürler ama daha iyisi yok mu
  38. TechArcH

5500 tl Laptop önerisi

Merhabalar bir tanıdığım bu bütçede laptop düşünüyor ne önerirsiniz (masaüstü demeyin istemiyor)
  39. TechArcH

5500 TL Tablet önerisi

Teşekkürler düşüneceğim gerçekten.
  40. TechArcH

5500 TL Tablet önerisi

Hayır ama demek istediğinizi çok net anladım beni apple fanı olarak düşündünüz sanırım ama ben sadece araştırıp bu kadar yüksek para verirken herşeyi en iyi olsun istedigim için
  41. TechArcH

5500 TL Tablet önerisi

Tabletin birincisi appledir bütçem fazla olsa hiç düşünmeden ipad pro alırım çünkü tab s7 serisi güç olarak geri kalabiliyor ve diğer işlerde de okuduğum ve izlediğim kısmıyla apple başarılı
  42. TechArcH

5500 TL Tablet önerisi

Kalem kullanırım ama o anda alamazsam sorun değil
  43. TechArcH

5500 TL Tablet önerisi

Teşekkürler ama apple olursa air 4 olur
  44. TechArcH

5500 TL Tablet önerisi

8.nesil biraz yetersiz ve tasarım da önemli bence 1613309772 Katılıyorum teşekkürler
  45. TechArcH

5500 TL Tablet önerisi

Ben de öyle düşunmekteyim ama 64 yeterli olur mu ve kalem ve kılıf pahalı 1613309644 Ben de öyle düşunmekteyim ama 64 yeterli olur mu ve kalem ve kılıf pahalı Malesef samsung düşünmüyorum dusunmek istemiyorum
  46. TechArcH

5500 TL Tablet önerisi

Merhabalar ben 5500 tl bütçeyle tablet almayi düşünüyorum. Mobil oyunlar ve ders notları için kullanacağim yani kalem de kullanırım ne önerirsiniz şimdiden teşekkürler
  47. TechArcH

Samsung Galaxy A50 Kullanıcıları Kulübü

Ben 2019 nisandan beri kullanıyorum burayı yeni fark ettim
  48. TechArcH

200 tl ye kadar tam kablosuz kulaklık

Siz olsaniz hangisini tercih edersiniz
  49. TechArcH

Marka kalitesi nasıl
  50. TechArcH

Merhaba arkadaşlar 200 tl ye kadar tam kablosuz kulaklik ariyorum önerileriniz neler Dikkatimi ilk olarak mi earphones 2 çekti nasıl olduğuna dair bir fikrim yok sizin fikirleriniz önemli spor için kullanacağım o yüzden gürültu engelleme ve dışarıdaki ses kalitesi çok önemli
  51. TechArcH

350tl Modem Önerisi

Yardım edecek yok mu
  52. TechArcH

350tl Modem Önerisi

Merhaba 350tl bütçem var.bu fiyatlardaki en iyi vdsl modemleri önerebilir misiniz?
  53. TechArcH

500 tl ye kadar tam kablosuz bluetooth kulaklık

Teşekkürler bu modelleri düşüneceğim
  54. TechArcH

Teşekkürler
  55. TechArcH

Amozondan almayi ve bilmediğim markalara yonelmek konusunda şüpheliyim ama yine de teşekkürler
  56. TechArcH

Teşekkürler düşüneceğim bu modeli
  57. TechArcH

Teşekkürler ama benim icin biraz pahalı
  58. TechArcH

Tam kablosuz istiyorum kulak üstü değil ama eğer bu fiyatlarda mükemmel bir tanesi varsa yine de düşünebilirim
  59. TechArcH

Öncelikle merhabalar ben tam kablosuz bir hulaklık düşünüyorum aktif bir şekilde koşu ve yürüyüş yaptığım için beni rahatsız etmeyecek ve kulağımdan düşmeyecek bir kulaklık istiyorum bütçemi 500 tl olarak belirttim ama o zorlamak oluyor 350 tl civarinda ses.kalitesi olsun gürültü engellemesi...
  60. TechArcH

2000 tl Elektrikli Süpürge

Teşekkürler
  61. TechArcH

2000 tl Elektrikli Süpürge

Merhaba 2000 tl civarı bir süpürge almayı düşünüyorum.Şuan aklımda philips var mesala marathon da ve powerpro da farkli fiyatlar var sebepleri neler? Marathon ve powerpro farkları nelerdir? Peki sizler bu bütçede hangi marka modeli önerirsiniz
  62. TechArcH

Huawei gt2 vs gt2e vs magicwatch 2

Merhaba sizce hangisi en mantiklısi ve kasim indirimlerinde fiyatlari nasil olur?
  63. TechArcH

SDN Monster Notebook Kullanıcıları Kulübü

Çok fazla olmuyor Fan sesi fazla olabiliyor ama ben normal bir kulaklıkla bile duymuyorum
  64. TechArcH

Huawei watch gt 2e kullanan var mı?

Merhaba gt 2e kullanan varsa kullanışlı mı neden onu tercih ettiniz ve kordonu nasıl değişiyor? Anlatabilirseniz sevinirim.Almayı düşünüyorum
  65. TechArcH

Herkes kullandığı kulaklığın; marka modelini atsın

A50 den çıkan samsung kulaklık
  66. TechArcH

[Anket] Işın İzleme Teknolojisine (Ray Tracing'e) Sahip Olmak İster Miydiniz?

Yani 3000 serisi gelince 2000 serisine performans güncellemesi mi geliyor yoksa sadece rtx kısmı mı güçleniyor?
  67. TechArcH

Gerçekten haklısınız ama 2000 serisi memnun ediyor performans olsun rtx olsun benim için (2060)
  68. TechArcH

1000 tl bütçe Akıll Saat Önerisi

Bence o fiyata huawei çok daha mantıklı olur yani en azından benim için
  69. TechArcH

Rtx lazım ya.Kullanıyorum ve memnunum.2.seçenek mantıklı
  70. TechArcH

Aslında doğru ama yine de bütçeyi geçiyor kasım ayında honor magic watch 2 1000 tl nin altına düşer mi?
  71. TechArcH

Aradaki fark biraz tuzlu benim için kasıma kadar bütçeme girerse neden olmasın bir de gerçekten değecek fark var mı?(arama dışında)
  72. TechArcH

Gt2e ye indirim geliyor. Sizce kasıma kadar kaça düşer
  73. TechArcH

Aynen Teşekkürler 1600338193 Teşekkürler
  74. TechArcH

Size katılıyorum magic watch 2 daha mantıklı ama gt2e nin bir incelemesinde kordon değişimi zor ama ordaki çentik sayesinde çıkabiliyor dedi
  75. TechArcH

Saolun ama dediğim gibi sıfır almak istiyorum 1600329507 Sizce watch gt2 mi magic watch 2 mi yoksa gt2e mi daha mantıklı arada fiyat farki var sonuçta
  76. TechArcH

Teşekkürler
  77. TechArcH

Mikrofon hoparlör yok gailba gt2e de emin değilim sizce 200 tl farka değer mi
  78. TechArcH

Bir tanıdığım da mevcut çok memnun 1600324341 Peki gt2e ile arasında farka değer değil mi 1600324417 Il dışıyım ve sıfır düşünüyorum ama yine de teşekkürler 1600324713 https://www.epey.com/akilli-saat/karsilastir/335072-405517/huawei-watch-gt-2-sport-46mm_honor-magicwatch-2/ Bu ikisi aynı mı...
  79. TechArcH

Teşekkürler 1600319711 Önerisi olan yok mu
  80. TechArcH

S3 eski ve active 2 aklımda ama biraz pahalı
  81. TechArcH

Merhaba 250 tlye bileklik yerine 1000 tl yapıp kasımi beklemeye karar verdim.Bu bütçe akıllı saat önerileriniz nelerdir? Benim hoşuma active 2 gidiyor ama pahalı(kasımda ne kadar olur?) Bütçemde olanlardan huawei watch gt2e güzel gibi önerile açığım 1600292357 Bide watch gt2e ile watch gt 2...
  82. TechArcH

250 tl bütçe Akıllı Bileklik

Aynen
  83. TechArcH

Evet daha iyi teşekkürler 1600264952 Ya aslında mi band 5 açık ara daha iyi ama elimde mi band 3 kordonu var sorun o
  84. TechArcH

Yani değmeyeceğini düşünüyorum ama ilgimi çekiyor huawei bandler mi bandlerden kötü mü sonuç olarak
  85. TechArcH

Bence de ama şüpheliyim daha iyisi varsa diye
  86. TechArcH

Merhaba 250 tl bütçedeki en iyi akıllı bileklik hangisi? 1600264280 Bazılarını yazmayı unuttum Honor band 5 de var Birde diğerleri varsa
  87. TechArcH

Apple Event'inde tanıtılan ürünlerden en çok hangisini beğendiniz?

Ipad air baya iyi almayı bile düşünüyorum
  88. TechArcH

M51 vs p40 lite vs mi note 10 lite

Sordum biraz daha bekleyecekmiş şimdilik herkese teşekkürler alacaği zaman o telefonlarda türkiyeye gelirse burda tekrar değerlendiririz herkese iyi günler dilerim
  89. TechArcH

Peki poco x3 nasıl bir fiyatla gelecek ve nasıl telefon
  90. TechArcH

Pil ve performans
  91. TechArcH

Google servislerini biliyor onlar yüklenebiliyordu sanki 1600243960 Realme 6 pro yu da önereceğim
  92. TechArcH

Merhaba bir tanıdığım alacak üçü arasında kalmiş.Ben p 40 lite önerdim.Sizce hangisi daha mantıklı?
  93. TechArcH

Max 2500 tl Akıllı Süpürge

Haklısınız bu tür ürünler de baya işe yarar deneyimi olan ve önerisi olacak olan var mı? Bu konuda bilgisi olan var mı?
  94. TechArcH

Max 2500 tl Akıllı Süpürge

Merhaba robot süpürge almayı düşünüyorum bütçem 2500tl yardımcı olabilir misiniz? https://m.trendyol.com/xiaomi/mi-robot-vacuum-mop-2in1-essential-kablosuz-supurge-p-42932204?boutiqueId=316802&merchantId=109255 Bunu düşünüyorum fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurum.Önerilere açığım
  95. TechArcH

Mi band 4 ve 5 arasındaki farka değer mi?

Uyku takibi hepsinde var stres ölçümünü kullandım ve yararli değil (bi tanıdıkta vardı) büyük ekran fazla pil harcar bence +100 degecek birşey yok ama eger mi band 5 in kordon uyumu olsa alırdım.
  96. TechArcH

Mi band 4 de bt 5 diye biliyorum 1599688970 +100 mi band 5 icin bide mi band 3 e harcadiğim kordon parası olunca baya zarar oluyor
  97. TechArcH

Merhaba ben de mi band 3 ve ekstra 3 kordon var mi band 3 bozuluyo gibi değiştirmeyi düşünüyorum.Mi band 5 alirsam kordonlar boşa gider.4 alırsam da çok özellik kaybım olur mu diye düşünüyorum yardımci olursanız sevinirim
  98. TechArcH

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tuttu alttaki yarış oyunları sevmiyor
  99. TechArcH

Mediatek Helio P70 işlemcili yeni Casper Via X20 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Casper almayın aldırmayın kaliteli değiller
  100. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Test ettim rakiplerinin gerisindeler işlemci olarak hem de çok ve kamera da netlik sorunları var
  101. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

S20+ da oyun keyfi yok 1597132687 Beraber test erriğim kişiler var hiç bir zaman sabit 60 fps vermiyor hatta bazen 1 fps kadar düşüyor pubg ve diğer oyunlarda ilk 5 dk 30 fps bile görmüyor ısınınca düzeliyor
  102. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Evet mi 10 her türlü daha mantıklıymış
  103. TechArcH

Mi Band Serisi Kordon Uyumu

Teşekkürler
  104. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

S20+ almayın işlemci sorunlari var
  105. TechArcH

Gailba 5 ile uyumlu değil ama uyumlu ise 5 alırım değilse mecburen 4
  106. TechArcH

Mi band 3 Dokunmatik sorunu

Merhaba ben de mi band 3 var ve içine durup dururken su aldi ve dokunmatigi çalışmıyor şarjı çabuk bitiyor ne yapmayalıyım? Şimdiden teşekkürler 1597131527 Bir çözümü yok mu
  107. TechArcH

Merhaba Ben de mi band 3 var ve dokunmatiği çalışmıyor değiştirmek istiyorum ama extra kordon aldım.Bozuldoğunda degiştireceğim.Mi band 5 veya 4 ile kordon uyumu sorunu yaşar mıyım ona göre alacağım.Şimdiden teşekkürler
  108. TechArcH

SDN Forum 5.000.000 Mesaj Çekilişi

Katılıyorum
  109. TechArcH

6000 tl Televizyon Önerisi

Dediğim gibi fikirlerinize saygı duyuyorum
  110. TechArcH

Arçelik beyaz esya markası yerli olarak ne telefon ne televeizyon alırım 1595887566 Bakın siz biraz fanlığa kaçmıs gibisiniz ben markaları değerlendirim öyle karar vericem (yerli markaları çok sevemem beyaz eşya gibi şeyler de lafım yok derin dondurucum arçelik örnek olarak amatelevizyon hayır)
  111. TechArcH

Teşekkürler 1595768135 Fikirlerinize saygı duyuyorum ve teşekkürler
  112. TechArcH

Philips? Lg?
  113. TechArcH

Teşekkürler ama samsung lg phlips bence daha iyi televizyonlar çıkartıyor 1595767680 Önermeme sebebiniz nedir
  114. TechArcH

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/159786-558970/samsung-49q60r_samsung-50q60t/ Burdakilerden de yardımcı olabilir misiniz 49 veya 50 inc daha uygun olacak gibi benim icin
  115. TechArcH

Teşekkürler araştıracağım 1595767256 Bana da samsung daha iyi gibi geldi 1595767396 https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/159730-199903/samsung-55q60r_lg-49sm8600pla/ Lg de baya iyimiş.
  116. TechArcH

Öncelikle Merhaba televizyon araştıyorum ama kararsız kaldım 6000tl için 4K Smart özellikli(hepsinde var zaten de) televizyon önerebilir misiniz?Eğer kullandığınız modelse deneyimlerinizi de paylaşır mısınız? Ben şu ikisini buldum ama daha iyi önerileriniz varsa onlara da bakarım Samsung 55Q60R...
  117. TechArcH

SDN Monster Notebook Kullanıcıları Kulübü

Ben de kendi cihazımı yazayım Tulpar T7 V20.2 2 haftadır kullanıyorum gayet memnunum
  118. TechArcH

Tam kablosuz kulaklık önerisi

Merhaba bütçem max 400 ama değecek olursa 500 e zorlayacak bileceğim spor için dış sesi kesecek ve ses kalitesi fiyatına göre iyi bir kulaklık önerebilir misiniz? Ben biraz araştırıp bu ikisini buldum...
  119. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Arada uçurum fark yok ama snap ezynos dan her zaman güçlüydü ve bu durum değişmez
  120. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Teşekkürler
  121. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Bence redmi 6 ya miui 12 verecek ise apple ın avantajinı almıs olur
  122. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Teşekkürker
  123. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Orta segmentte xiaomi rakipsiz
  124. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Yazdıklarıniza katılıyorum.One ui gerçekten güzel bence benim telefonumda a50 gayet memnunum 1591291769 Neden peki avantajları neler (Kendi kişisel sorum o tiklamali gizli yazı nasıl yapilıyor?)
  125. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Bence yazın burda herkes fikrini belirtmeli belki herkesin bir konuda eksik bilgisi vardır belirtmekte her zaman fayda var
  126. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Temmuz da alacakmış 1591291388 Birbirine göre avantajları ve dejavantajları neler?
  127. TechArcH

S20+ mı mi 10 mu ?

Merhaba Yakın bir arkadaşım telefon almayı düşünüyor ve iki model arasında kaldı S20+ Mi 10 Sizce hangisini tercih etmeli Ya da aynı bütçe de daha iyi telefon var mı bence bu ikisi de bu bütçedeki en iyi telefonlar 1591288088 Sizce hangisi bence ikisi de eşit
  128. TechArcH

Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

Teşekkürler bence de öyle 1591267499 Evet teşekkürler
  129. TechArcH

256lık ssd ye windows ve ana programları kur oyunları da 1tb hdd ye kur diyorsun yani
  130. TechArcH

Bir sorum daha olacaktı Ben bu bilgisayarı alıp bir süre sonra+256gblık bir ssd almam mi daha mantıklı yoksa direk alırken 512gb a çıkartmam mı daha mantıklı Her türlü fikre açığım
  131. TechArcH

Rtx 2060 sistem önerisi bütçem 6800

Ekran 144hz bazı sebeplerden ötürü laptop almam gerekiyor sistemin daha kârlı oldugunu biliyorum 1591215796 Sizi anlamadım ama yine de teşekkürler
  132. TechArcH

Teşekkürler inşallah
  133. TechArcH

Teşekkürler onu da araştıracağım Asus veya msi dan büyük farkı var mı? Monster gayet kaliteli diye biliyorum sizin bilgisayarıda araştırdım da bana daha güncel birşeyler lazım ama memnun olmanıza sevindim inşallah uzun süreler kullanırsınız
  134. TechArcH

Fiyatı ne kadar daha performanslı mıdır 3 Hafta civarı bir süre sonra alacağım en fazla
  135. TechArcH

Merhaba ben bir oyun bilgisayarı almak istiyorum sistem toplamanın avantajlarıni biliyorum ama belirli sebeplerden dolayı notebook almanın daha mantıklı olduğuna karar verdim ve bilgisayar oyun oynacağım Isteklerim İ7 10.nesil Rtx 2060 Minumum 120hz ekran 16gb ram Ve nvmm(yazım hatası...
  136. TechArcH

Sistem alırsam benim için gerçekten iyi olur bu arada konsol gibi şeyleri sevmiyorum o yüzden büyük ihtimalle vatandan veya itopyadan hazır bir sistem alırım 1591195491 Merhaba ben bir oyun bilgisayarı almak istiyorum sistem toplamanın avantajlarıni biliyorum ama belirli sebeplerden dolayı...
  137. TechArcH

Ben sistem istiyorum ama Ailem bana notebook al yanımıza gelirken getirirsin diyorlar parayı onlar verecek bana
  138. TechArcH

Tekrar merhaba sizce sistem yerine bu laptopu mu alsam https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v19-2/
  139. TechArcH

Teşekkürler 7000 e kadar zorlayabilirim.Bence her sitede bir ürünü çok iyi diğeri ürünü kötü yapıyorlar O yüzden çok önemsemiyorum.10.nesil inteller gelince onu alamazsam bile r5 3600 lü sistemler ucuzlar diye düşünüyorum
  140. TechArcH

Beklemeyi düşünüyorum en fazla 3 hafta bekleybilirim ama güzel değecek gibi 1591116036 Vatandaki hazır sistemleri kast etmiştim yoksa vatan bi tk daha pahalı 1591116087 Ben normal şartlarda r5 3600 ve rtx 2060 ikilisini daha iyi buluyorum 1591116166 Amdye çok güvenemiyorum ama teşekkürler...
  141. TechArcH

Teşekkürler gamegaraj düşünmüyordum itopya incehesap ve vatan daha çok ilgimi çekiyor ama düşüneceğim
  142. TechArcH

Rtx 2060 lı bir sistem önerebilir misiniz?
  143. TechArcH

Teşekkürler ama rtx 2060 tercih ederim rtx den dolayı
  144. TechArcH

Merhaba toplama bilgisayar almayı düşünüyorum işlemci mimumum Intel i5 9400f ve AMD 3600 (yeni Intel işlemcilerde olur) olursa daha iyi olur max 6800 TL ye toplanabilecek en iyi rtx 2060 veya 2060s sitemi önerebilir misiniz?
  145. TechArcH

Max 2500 tl monitör tavsiuesi

Teşekkürler
  146. TechArcH

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-3600-dual-rtx2060-evo6gb-prime-b450m-k-toshiba-500gb-m-2-ssd-crucial-16gb.html#odeme-secenekleri
  147. TechArcH

SDN Forum sitesinde açtığın ilk konunun linkini paylaş :D

https://forum.shiftdelete.net/konular/en-fazla-4000-tlye-telefon.605619/ Bu da benden olsun
  148. TechArcH

Merhaba normalde bütçem 2250 ama asusun o monitörünü görünce sizlere sorayım dedim Sizce hangisi ya da max 2500 a kadar Minimum özellikleri 144 hz 1ms ve hoparlör bulunan en az 27 inç bir monitör önerebilir misiniz...
  149. TechArcH

Oyuncu için klavye mouse ve kulaklık önerisi

Teşekkürler 1589730384 Teşekkürler
  150. TechArcH

Teşekküler ben de beğendim uyumlu olsun diye diye tek marka set toplamak istiyorum çünkü
  151. TechArcH

Ryzen 5 3600 vs i5 10400f

Olabilir güzele benziyor teşekkürler intel güzel olur Asus veya msi da verirse güzel olabilir teşekkürler
  152. TechArcH

Teşekkürler sizce ryzen 4000 serisini destejleyen bir anakartla ryzen 3600 almak mı yeni çıkacak i 5 10400f almak mı daha uzun ömürlü olur hem bilgisayar açısından hem de sistemi güncellemek açısından
  153. TechArcH

Ben de ayrı ayrı alacağım birleşik bulunca ayrı link atmayayım dedim güzel mi bu kullanışlı mı?
  154. TechArcH

Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi gelecekte sistem güncelleme olağımda olsun istiyorum
  155. TechArcH

Ben de sizin gibi düşünüyorum ama her zaman intel daha kaliteli geliyor r 5 3600 ün ömrü ne kadar sizce ve b450 sersisi r 4000 serisi ile uyumlu olacak mı?
  156. TechArcH

Teşekkürler
  157. TechArcH

Sizce hangisi intel beklemeye değer mi?
  158. TechArcH

Sizin tavsiye ettiğiniz ürünler daha iyi peki steelseries nasıl mesala rival 3
  159. TechArcH

Teşekkürler
  160. TechArcH

O kadar bütçem yok 1589716692 Mouse hariç beğendim mouse çok ilgimi çekmedi
  161. TechArcH

Ben de bunu buldum bu nasıl LOGITECH OYUNCU SET G213 KLAVYE+G332 KULAKLIK+G102 MOUSE - Vatan Bilgisayar Bilgisayarımı vatandan alacağım için 800 liraya düşüyor
  162. TechArcH

Ben f/p istiyorum mekanik hisli klavyem şuanda mevcut ve memnunum başka bir bilgisayar alacagım için onlar onda kalacak çok önemli ise mekanik olsun ama hisli olupta daha fazla özellik vaadediyorsa hisli de olabilir. 1589714154 Rgb olmasını istiyorum
  163. TechArcH

Merhaba alacağım bilgisayar için klavye mouse ve kulaklık istiyorum Önerileriniz nelerdir bütçem max 800 toplam
  164. TechArcH

Bana rtx 2060lı msi bir sistem önerbilir misiniz?Bütçem 7000 civarı

Teşekkürler fiyatına göre ya i5 10400f li ya da ryzen5 3600 lü sistem alacağım https://www.epey.com/monitor/aoc-27g2u-bk.html Bu monitör nasıl? Daha f/p olanı var mı? Ve g sync destekliyor mu?
  165. TechArcH

Intel 10.nesili mi beklemeliyim
  166. TechArcH

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-3600-dual-rtx2060-evo6gb-prime-b450m-k-toshiba-500gb-m-2-ssd-crucial-16gb.html Bu sistem fiyatına göre nasıl daha f/p varsa linkini atar mısınız 6800 ü geçmesin
  167. TechArcH

MD R5 3600-DUAL RTX2060 EVO 6GB-PRIME B450M-K-OCZ 500GB NVME-CRUCIAL 16GB RAM - Vatan Bilgisayar www.vatanbilgisayar.com Stoğa geri geldiğinde bu bilgisayarı düşünüyorum ama gailba anakartda wifi ve bluetooth bulunmuyor.Bana tavsiyede bulunur musunuz? Başka bir bilgisayar mı tercih etmeliyim...
  168. TechArcH

Windows 10 Ana Konu

Teşekkür ederim
  169. TechArcH

Windows 10 Ana Konu

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-3600-dual-rtx2060-evo6gb-prime-b450m-k-toshiba-500gb-m-2-ssd-crucial-16gb.html Düşündüğüm 1.sistem bu işlemci ya intel 9400f veya 10400f düşünüyorum amd olarak ise ryzen 5 3600 düşünüyorum ekran kartım rtx 2060 olacak Pronun avantajları neler?
  170. TechArcH

Windows 10 Ana Konu

Merhaba bu sürümlerin arasındaki farklar nedir? Oyun odaklı bilgisayar topluyorum hangisini kurmam daha uygun olur?
  171. TechArcH

Pubg hala alınır mı?

Alınır
  172. TechArcH

Bilgisayar alacağım yardımcı olabilir misiniz?

Wifi bluetooth için öneriniz nedir?
  173. TechArcH

MD R5 3600-DUAL RTX2060 EVO 6GB-PRIME B450M-K-OCZ 500GB NVME-CRUCIAL 16GB RAM - Vatan Bilgisayar www.vatanbilgisayar.com Stoğa geri geldiğinde bu bilgisayarı düşünüyorum ama gailba anakartda wifi ve bluetooth bulunmuyor.Bana tavsiyede bulunur musunuz? Başka bir bilgisayar mı tercih etmeliyim...
  174. TechArcH

Bilgisayar tavsiyesi

Merhaba https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-3600-dual-rtx2060-evo6gb-prime-b450m-k-toshiba-500gb-m-2-ssd-crucial-16gb.html Stoğa geri geldiğinde bu bilgisayarı düşünüyorum ama gailba anakartda wifi ve bluetooth bulunmuyor.Bana tavsiyede bulunur musunuz? Eğer bu bilgisayarla aynı fiyat...
  175. TechArcH

Hangi işlemciyi seçmeliyim

Bütçem 7000 tl civarı ve ekran kartı olarak msi rtx 2060 gaming z düşünüyorum işlemci olmalı? Önerilerinizi ve düşünlenizi belirtir misiniz? Yeni inteller beklemey değer mi? 1589400928...
  176. TechArcH

Hiç belli olmaz çıkış fiyatı 9400f şuanki fiyatıyla aynı veya daha ucuz bile olabilir 1589402582 URL unfurl="true"]https://www.itopya.com/da-sistem-amd-ryzen-5-3600-msi-rtx-2060-ventus-xs-oc-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/[/URL]...
  177. TechArcH

İnşallah ucuz gelir de benim tahminim 1500-1600tl 1589395915 F serisi ile normalin bir farkı yok ki zaten ekran kartını kendimiz alıyoruz
  178. TechArcH

Teşekkür ederim bence insan beğendiği yani içine sinmesine de dikkat etmelidir Ucuzluk varsa parçadan kısma olabilir o yüzden msi veya asusdan şaşmak istemiyorum 1589394663 Teşekkür ederim 1589394692 Teşekkür ederim
  179. TechArcH

Yani bütçem yetmese bile indirim geleceğinden mantıklı olur
  180. TechArcH

Teşekkür ederim
  181. TechArcH

Ben 2060 düşünüyorum hatta linki de atayım. https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9400f-msi-rtx2060-gaming-z-6g-b365m-pro-vh-wd-500gb-kingston-16-gb-ram.html?OM.zn=alternative_products-w2&OM.zpc=VTNMSI/I5 Bütçemi zorlarsam anca 7500 o kadar bile olmaz da 10.nesile beklememe değer mi 1589383380...
  182. TechArcH

Peki mesala genelde her işlemciyle uyumlu olmayan oyunlar var diye duydum detayını bilmiyorum uyumlu mudur?
  183. TechArcH

Sistem öneriniz nedir?
  184. TechArcH

Laptop vs Masaüstü bilgisayar

Bence masaüstü daha mantıklı
  185. TechArcH

Merhaba bana rtx 2060 lı msi bir sistem önerebilir misiniz? Ryzen veya intel fark etmez. Sizce intel i5 9400f işimi görür mü yoksa ryzenlı bir sistem mi tercih etmeliyim ya da yeni intel işlemcileri mi beklemeliyim? Bütçem 7000 civarı
  186. TechArcH

Sizce yeni tanıtılacak intel işlemcileri beklemeli miyim

Sizce ne yapmaliyım şuan
  187. TechArcH

Herkese teşekkür ediyorum
  188. TechArcH

Öncelikle Merhaba Bir toplama bilgisayar almayı düşünüyorum ama yebi işlemcilerin tanıtılacağını öğrendim ve monitör dahil bütçem 9000 tl sizce linkteleri almalı mıyım beklemeli miyim? Bilgisayar:INTEL 9400F-MSI RTX2060 GAMING Z 6G-B365M PRO-VH-WD 500GB-KINGSTON 16 GB RAM - Vatan Bilgisayar...
  189. TechArcH

Teşekkür ederim tavsiyenizi değerlendireceğim.
  190. TechArcH

Teşekkür ederim sizce bu özellikte bir bilgisayarı o işlemciyle kaç tl ye toplayabilirim. Bence yeni geleceği çok pahalı gelir 1589367282 Monitör dahil max bütçem 9000tl
  191. TechArcH

Teşekkür ederim yukarıda belirttiğim sistemdeki rtx 2060 daha iyi bence
  192. TechArcH

Oynayacağım oyunlar: Need For Speed Heat ve Payback Gta 5 Pubg Forza ... Vb oyunlar olacak Kısaca güçlü oyunlar da oynamak istiyorum.
  193. TechArcH

SDN Forum Çekilişi #4

Katılıyorum
  194. TechArcH

Şimdiden teşekkürler ve başka önerilere her zaman açığımdır.
  195. TechArcH

Öncelikle teşekkür ederim.Ben araştırmıştım ama daha ucuza bulamadım bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba? Özel olarak veya burdan olabilir.
  196. TechArcH

Bilgisayar alacağım ve yardıma ihtiyacım var. Aslında ne alacağımı belirledim ama kafam soru işaretleri var.Sizce tercih edeceğim monitör ve bilgisayar uyumlu mu? Sizin önerileriniz nelerdir? Bilgisayar:INTEL 9400F-MSI RTX2060 GAMING Z 6G-B365M PRO-VH-WD 500GB-KINGSTON 16 GB RAM - Vatan...
  197. TechArcH

mi band 3

Bence al 160 tl ye internette var mi band 4 e gerek yok ztn gereksiz pahalı
  198. TechArcH

Honor band 4 vs mi band 4

Saolun
  199. TechArcH

Honor band 4 türkçe desteği var mı
  200. TechArcH

Katılıyorum peki honor band 4 kordon değişebiliyor mu?
  201. TechArcH

Samsung kullanıyorum Honor band 4 tercih edeceğim gibi duruyor ama bilmiyorum
  202. TechArcH

Sizce hangisi
  203. TechArcH

Ne almalıyım

Teşekkür ederim
  204. TechArcH

Ne almalıyım

Honor band 4 beğendim peki mi bend 3 ve 4 e göre büyük bir eksisi var mı
  205. TechArcH

Ne almalıyım

Artıları neler 1560578582 Sizin öneriniz hangi modeller
  206. TechArcH

Ne almalıyım

Arkadaşlar 3 akıllı bilekli modeli arasında kaldım ama başka model öneriniz olursa değerlendirim max bütçe 260 (Mi band 4 ün geç gelme ve pahalı olma ihtimali olduğu düşündürücü)
  207. TechArcH

2000TL - 3000 TL Arası Telefon Önerileri

Bu bütçe içerisinde hangi telefonları önerirsiniz? Aklımda mi 8 var.
  208. TechArcH

Mi 8 vs Mi 8 Lite

Bence mi 8 alın Mi 8 o paraya gerçekten değer
  209. TechArcH

Sıfır iPhone 7 mi? 2. El iPhone 8 mi?

2.el iphone alınmaz bence iphone 7 al ios olacaksa illa android alacaksan s9 p20 g7 var o bütçede
  210. TechArcH

İPhone 7 Plus'tan P20 Pro'ya

Huawei mate 20 pro veya mate 20 ye geç biraz daha bekle
  211. TechArcH

Xiaomi Mi A1 mi Gm 9 Pro mu ?

Lg v30+ veya honor play
  212. TechArcH

Oreo'dan Marshmallow'a Geçiş

Ben samsung galaxy tab e kullanıyorum ve cihaz diğer ülkelerden android 8 aldı Türkiye de ise android 4.4.4 de kaldı onu android 5 ve üzerine nasıl çıkarabilirim
  213. TechArcH

Mate 20 Pro vs Note 9

Huawei mate 20 pro alın
  214. TechArcH

Huawei mate20 lite vs mate10 lite

Huawei olarak honor play var
  215. TechArcH

Xiaomi Mi8 Lite [Bu ay çıkacak.] vs Huawei Honor Play

Mi 8 lite yerine honor play tercih edebilirsin Eğer honor play de istemiyorsan lg v30+(ön kamerası ve 2017 de çıkması dışında daha iyi)
  216. TechArcH

Honor play mı, Zenfone 5 mi, İphone 6s mı almalı?

Honor play ama lg v30+ daha iyi ama lg v30+ ın ön kamerası kötü kamera için alacaksan biraz daha arttırıp huawei p20 al
  217. TechArcH

LG G3 kapandı ve hiçbir tepki vermiyor

Anakartı değişetirebilirsiniz ben de lg g3 kullanıyorum ve ısnma sorunu olan bir telefon zaten
  218. TechArcH

Samsung galaxy s9 ile Honor Play 64 GB karşılaştırdım Sizce ?

Sonunda bana katılan bir kişi daha var
  219. TechArcH

İlk çentik iphone x de değildi essential phone idi ve her marka istediği tasarımı kullanır bu o telefonu almamak için sebep değil ?
  220. TechArcH

P20 Lite mı Zenfone 5 mi?

Honor play daha güncel bir telefon donanım ve yazılım olarak
  221. TechArcH

İşlemci olarak geride huawei alacaksınız honor play veya 700 tl ekleyip huawei p20 alın huawei p20 kamera olarak çok iyi ---- Mesajlar birleştirildi ---- Huawei in lite serileri iyi değil
  222. TechArcH

İstedeğinizi düşünün size engel olmayayım ama subjektifsiniz ---- Mesajlar birleştirildi ---- Huawei düşmanı olduğunuz her halinizden belli
  223. TechArcH

Objektif bir şekilde konuşsaydınız huawei yi alaya almazdınız Eğer Bir fan olarak değil de normal bir şekilde eleştirseydiniz bir şey demezdim zaten
  224. TechArcH

Fan olabilirsiniz bu subjektif olmanızı gerektirmez
  225. TechArcH

%95 s9 daha iyi ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yanlış düşüyorsunuz
  226. TechArcH

Galaxy s8 root ve twrp yaparsam telefon sıfırlanır mı?

Ben bir telefona garantisi bitmeden root yapmayı doğru bulmuyorum
  227. TechArcH

Galaxy s8 root ve twrp yaparsam telefon sıfırlanır mı?

Bildiğim kadarıyla yok hem root yaparaan garanti kapsamı dışında kalır
  228. TechArcH

Yüksek Grafikli Oyunları Oynatabilecek Telefon Önerisi

kardeşim hepsiburadanın kendi satıcısı iyi bir. Satıcı ve gayette güvenli sıkıntı çıkmaz. Herkes sana hepsiburadadan al diyor sen tutturdun teknosa felan gidip ordan alıpta extra para öde kötü bir cihaz al olmaz yani hepsiburada dan alırsan daha iyi bir telefon ve daha ucuza alırsın
  229. TechArcH

En İyi Telefon Üreticisini Seçiyoruz?

Nasıl. Ve nerden daha kısıtlı onu anlatabilir misiniz? Neleri farklı?
  230. TechArcH

Lg v30 ve lg g7 nin kronik sorunu yok diye biliyorum Honor play ön kamera ve yapay zeka dışında lg v30+ ın gerisinde kalıyor.
  231. TechArcH

O fiyatlarda ne huawei p20 lite veya asus zenfone 5 alınmaz Honor play iki telefondan da kat kat iyi Lg v30 da honor playden sadece ön kamera olarak kötü yoksa o da honor playden daha iyi
  232. TechArcH

P20lite yerine honor play alın daha iyi bir telefon ---- Mesajlar birleştirildi ---- Kirin970 var honor play de ve bu bir amiral gemisi telefon işlemcisi
  233. TechArcH

Honor play(2800tl) veya lg v30+(2800tl)alabilirsiniz
  234. TechArcH

Nasıl yani Honor daki nasıl kısıtlı açıklabilir misiniz? Honor play alacak olmamın nedenlerinden birisi huawei deki emui sevmemdi. Tam olarak farkları nelerdir?
  235. TechArcH

Honor la Huawei in EMUI aynı değil mi? Bildiğim kadarıyla Honor ile Huawei in farkları sadece kamerası leica değil ve tasarım farklı
  236. TechArcH

Honor Play Kullanıcıları Kulübü

Honor play kullananlar düşüncelerini yazabilir mi
  237. TechArcH

Lg g7 den huawei p20 pro ya geçmeyi düşünüyorum

Hayırlı olsun pişman olmazsınız huawei p20 pro baya iyi bir telefon
  238. TechArcH

Samsung Galaxy Tab E Kullanıcıları Kulübü

Shifdelete.net özelliklerinin yazdığı yeri bulamadım. Benim bu konuyu açma sebeplerim bi tabletin artılarını eksilerini açıklamaktı ve kullanıcıların fikirni almaktı Şimdi soruma geçiyorum Ben 2 yıldır t560 modelini kullanıyorum ve işletim sistemini yükseltmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  239. TechArcH

Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi Hangisini Almalıyım?

Ben Samsung Level U kullanıyorum gayet memnunum.
  240. TechArcH

Hangisi daha iyi?

Vestel Venus Z20 - Xiaomi Redmi Note 5 (64 GB / 4 GB) Karşılaştırması - Epey
  241. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Bence telefon işi kısmet kısmetinde varsa uzun gider yoksa kısa bir zaman da bozulur ---- Mesajlar birleştirildi ---- Aynen katılıyorum
  242. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Benim honor play alacak olmamın nedeni lg v3p ın artılarında bir tek p-oled dikkatimi çekiyor o da önemli değil benim için onun dışında honor play yeterli benim için bir de lg yi almak istemiyorum bu sefer ki telefonum huawei olsun istiyorum onu deneyimleyeceğim
  243. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Sd835 kirin 970 den daha iyi değil (bence) Ama kesinlikle yanıldığınız birşey var o da Lg v30 un ekran gövde oranı daha iyi değil Kanıt ---- Mesajlar birleştirildi ---- Lg v30+ alacaksanız tavsiyem hepsiburada nın kendi sattığını almanızı tavsiye ederim diğer teknolojik eşyalarınızı ordan...
  244. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Bende onu diyorum ama bazıları anlamıyor sürekli v30 şöyle iyi v30 böyle iyi diyorlar sürekli
  245. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Onlara göre Huawei(Honor da dahil)in bütün telefonları çöp telefonlar ve lg nin telefonları da aşırı iyi
  246. TechArcH

Çift girişli type-c

Sizin için araştırdım ama bulamadım öyle birşey yok herhalde
  247. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Sonunda beni csk kadar anlayan birisi çıktı Helal sana kardeşim güzel söymişsin gerçekleri Lg g3 aldım bundan sonra bir daha lg bir daha lg almayacağım Huawei gibi güzel bir markayı yerden yere vuranlar lg nin v30+ f/p olduğundan öneriyorsunuz ama sizinde huawei'ye düşmanlığınız var honor play...
  248. TechArcH

Note 9 vs iPhone 8 Plus! Sizce hangisi?

Note 9 Huawei mate 20 pro ya da bakabilirsin
  249. TechArcH

Telefon konusunda fikir verirseniz sevinirim.

Mate 20 pro pahalı olur Mate 20 veya Mate 20X düşünebilirsin P20 pro işlemci olarak kötü değil biraz eski kalsada sıkıntı çıkarmaz.Benim önerilerim ve düşüncelerim böyle
  250. TechArcH

Mate 20 7000 Mate 20 pro 9000 Mate 20X 6000 felan olur bence ---- Mesajlar birleştirildi ---- Death Mark sizce Honor play nasıl bir telefon? Alınır mı? Eksileri ve artıları nelerdir? Bunlara cevap yazarsanız sevinirim
  251. TechArcH

Honor play kullananlar buraya düşüncelerini yazabilir mi? Burası başlıktaki gibi honor play kullanıcıları kulübü
  252. TechArcH

Huawei mate 20X çok pahalı olur bence Türkiye'de ---- Mesajlar birleştirildi ---- Teşekkür ederim
  253. TechArcH

Lg v30+ bu telelefonun 2 katı daha iyi biliyorum ama huawei'n telefonlarını deneyimlemek istedeğim için honor play almak istiyorum
  254. TechArcH

Başta Honor Play özellikleri, deneyimlerin ve Honor Play fiyatı olmak üzere merak edilen tüm soruların cevabını bu konuda bulabilirsiniz. Oyunculara hitap eden Play modeli, oyunculara hitap eden uygun fiyatlı bir akıllı telefon modeli, bakalım bize neler sunuyor? Ekran ve Tasarım: 6.3 inc...
  255. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Honor play gibi o fiyata güzel bir telefon var oda v30+ ama Honor play 'in suçu neyse artık yerden yere vuruluyor resmen bunları diyenler aynı zaman da o fiyata v30+ almayanın aklı yoktur vb şeyler söyleyip duruyorlar
  256. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Yanlış yazmışım o fiyat segmentindeki en iyi telefon v30 plus ama honor play de iyi bir telefon(lg sevmiyorsa)
  257. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Sayın Socrofe ve Tony Stark ben hatamı fark ettim lütfen artık barış sağlayalım o fiyat segmentideki en iyi telefon ama honor play de önerilebilir(lg sevmiyorsa)
  258. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Honor play uzun vadeli kullanımda daha iyi.
  259. TechArcH

Lg v30+ alınırmı

Lg v30+ yerine honor play tercih edilebilirsin ama sana kalmış(v30+ dan iyi demiyorum sadece tercih meselesi)
  260. TechArcH

Zenfone 5 mi Honor play mı

Benim sizi tek haklı gördüğüm konu v30+
  261. TechArcH

En fazla 4000 tl'ye telefon

2018 de çıkan telefon almayı düşundüğüm için
  262. TechArcH

Sucrofe siz de saygı sınırlarını aştınız biraz saygılı olun lütfen isteyen istediği telefonu alı r ve siz csk ya hakaret ettiniz csk nın gitmesi sizin gitmeniz daha mantıklı olurdu bir de siz sanki aşırı mantıklı konuşuyorsunuz v30+ daha iyi bir telefon olduğu bir gerçek ama siz de hakaret...
  263. TechArcH

Haklısınız.
  264. TechArcH

Nerdeyse sd 450 ye kirin 970 den daha iyi diyeceksiniz kirin 970 sd845 den kötü evet ama 835 den kötü değil bence
  265. TechArcH

Düşuncelerimiz farklı s9 o fiyata daha mantıklı ama p20 de güzel bir telefon
  266. TechArcH

Bir markayı beğenenler olabilir insanlar farklı markaları sevebilir ve telefonlarını sevebilir ve siz ne o kişiye ne de o markaya hakaret edemezsiniz lütfen daha fazla saygısızlaşmayın
  267. TechArcH

Haklısın v30+ daha iyi ama csk nın tarafındayım hala ve artık tartışmaya dahil olmayacağım ve honor play benim kendi düşüncelerim açısından iyi bir telefon ama alacağım zaman v30+ dahil ederim seçenekler arasına artık lg devri bitiyor benim için lg g3 ile beraber (yazım yanlışlarına takılmayın)...
  268. TechArcH

Tamam ama sizin de sevmediğiniz marka vardır yani lg yi güvenmiyorum artık siz tavsiye edin hoşuna giden alsın ben almayacağım üzgünüm dostum fikirlerine karşı çıkmıyorum sadece kendi fikirlerimi söylüyorum bu arada kanıtım yok.
  269. TechArcH

Ben profosyonel bir kamerası olduğnu düşünmüyordum ama idare eder derecede ben incelemelerini izledim güzel gibi kamerası Ben bir marka fanı değilim ama sizin ki gibi Apple,Samsung ve Huawei yi seviyorum Ama gidip sürekli bir markayıda övmem v30+ abarttıkları kadar iyi değil hatta eksi yanları...
  270. TechArcH

Bak belki güzel telefondur ama siz takmışsınız v30+ da v30+ bir dur herkese önerme en başta yazımı okumadınız gailba lg sevmiyorum ve bence alınmamalı aldırılmamalı Lg. g3 ten sonra gözüm bitmiştir ben yaşadım diğerleri yaşamasınlar aynı sorunları diye önermiyorum
  271. TechArcH

V30+ mantıklı değil
  272. TechArcH

Ben size katılıyorum Apple Samsung ve Huawei(Honor dahil) dışındaki markaların telefonları o kadar iyi değil.Bence şu 3 marka telefon alınmamalı Xiaomi,Oneplus,Lg bu markalar iyi değil Asus da iyi bir marka bence ama garantisi teleservis gibi bir garanti olunca oda kötü oluyor Bu arada ben de...
  273. TechArcH

Honor play mı v30 plusmı

En fazla 2800 tl lik telefonlardan bahsediyor adam sen gelmiş 3700 tl lik telefon öneriyorsun olmaz böyle
  274. TechArcH

Honor play alınır mı kamerası nasıl? Ne kadar sürede şarj oluyor? Garantisi huawei ile aynı mı?
  275. TechArcH

Honor play mı v30 plusmı

Honor play al lg alırsan pişman olursun bence
  276. TechArcH

Benim için p20 yeterli gibi duruyor aslında ama bütçem ne s9 a ne de p20 ye yetiyor 3000 tl aslında bütçem ama seneye bu telefinlar 3000 e düşer diye düşünüyordum. S9 p20 ye göre güzel telefon ama emui arayüzü hoşuma gidiyor ve huawei kamera ve pil konuunda daha başarılı garanti olarak samsung...
  277. TechArcH

P20 de ois var ve pili gerçekten baya iyimiş ---- Mesajlar birleştirildi ---- S9 gerçekten daha iyimiş ama amoled yanığı olayı beni korkutuyor ve tek kamera yeterli mi ? Yapay zeka var mı? Pili ne kadar gidiyor ve ne kadar sürede şarj oluyor? S9 artıları baya iyi ama eksileri var mı peki ?
  278. TechArcH

Sizde haklısınız ama bence p20 nin güzel artıları var diğerlerine göre s9 da güzel ama p20 ye göre pahalı P20 3900 S9 4300 Konuyu şimdi açmamın nedeni o zamana kadar sizin gibi telefonlar konusunda bilgili insanlardan yardım alarak telefonlar ile ilgili bilgimi arttırmak istiyorum. 2019 da...
  279. TechArcH

Teşekkür ederim
  280. TechArcH

P20 performans olarak 3 yıl götürür mü sizce ve her yerde video çekimi çok kötü yazıyor doğru mu? Ben huawei'yi Apple gibi kaliteli gördüğüm için almak istiyorum ---- Mesajlar birleştirildi ---- Biliyorum v30 ve g7 sorunsuz ama yine de güvenemiyorum.
  281. TechArcH

Birde sizce Huawei mate 10 pro,p20 ve Samsung Galaxy s9 arasından hangisi seçerdiniz ve sebepleriyle beraber açıklayabilir misiniz?
  282. TechArcH

Lg g3 de sıkıntı yaşadığım tekrardan lgyi denemek istemiyorum Teşekkür ederim tavsiyeniz için ---- Mesajlar birleştirildi ----
  283. TechArcH

Oynadığım oyunlar: Pubg Mobile Fortnite vb Kamera ve video çekimine verdiğim önem: Orta-yüksek Pil: önemli Garanti: Türkiye garantili olmalı Sevmediğim markalar:Xiaomi,Oneplus ve lg Son olarak 2019 yazında telefon alacağım