Arama sonuçlarınız

1. XxSoloTimeXx

Epic Games launcher i açınca hibirşey olmaması

bendede bu sorun var 5-6 kez yeniden yukledim onar seçenegine bastım olmuyor Yeter Artık Bende Fortnite Oynamak İstiyorum
  2. XxSoloTimeXx

Oyun Tavsiyesi

Saolun Ben De Bu Sorunu Yasıyom Oyuzden Deneyimliyim :) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Size Haraketli Avatar veremmi ---- Mesajlar birleştirildi ---- Alın Size Haraketli Avatar ---- Mesajlar birleştirildi ---- http://www.mediafire.com/file/zxnb68lim2wuz7m/kedi-hareketli-resim-0056.gif/file
  3. XxSoloTimeXx

Sisteme FPS Oyun Tavsiyesi ?

Minecraft Bu Sistemde Yag Gibi Akar Hem Fps Oyunu Bide Cs.16 Da Olur
  4. XxSoloTimeXx

Oyun Tavsiyesi

Simdi Sana 3 Maddeli Oyunlar Sunacagım Çok Dikkat Et Dusuk Sistem Yeten Oyunlar: Minecraft Cs.16 gta vice Orta Sistemli Pc: Zula Cs:Go Gta4 Yuksek Sistemli Pc: Lol Gta5 Bunlar İyi Oyunlar Minecraft Paralı Degil Googleye Minecraft Team Extrime Diye Arat
  5. XxSoloTimeXx

Yavru Köpeğim sakatlandı (Hayvanla ile ilgili konu bulamadım)

aynen o incilme buyumesin gelecekte sıkıntı çıkarır
  6. XxSoloTimeXx

Sistem Topluyorum

detayli video istiyorsan youtubeye Donanim Arsivi Yaz Adam 3000 tl ye efso pc topluyo tavsiye ederim o kanalı
  7. XxSoloTimeXx

Yavru Köpeğim sakatlandı (Hayvanla ile ilgili konu bulamadım)

Acilen Hayvan Hastanesine Gitmesi Lazım Benden Demesi
  8. XxSoloTimeXx

Sistem Topluyorum

olur ultrada 50-60 fps alırsın 750ti la ---- Mesajlar birleştirildi ---- yada normalda alman lazim
  9. XxSoloTimeXx

İphone vs Huawei

Hmm Sana Gore O Bana Gore O Dusuncelerimiz Farklı Kardesim :)
  10. XxSoloTimeXx

Yardimci olacak kimse yokmu No Signal Hatasi

Monitorde Sıkıntı Vardır Başka Bilgisayara Baglamayı Dene Monitor Açılırsa Bilgisayardaki Ekran Baglantı Oldugu Yerde Sıkıntı Vardır
  11. XxSoloTimeXx

Bilgisayar iyi ama MİNECRAFT KASIYOR

Driverler En Son Versionmu ---- Mesajlar birleştirildi ---- Driverleri Guncelle Duzelir
  12. XxSoloTimeXx

Minecraft Hunger Games Server Sandiklar Bos

Pluginde Sorun Vardır Servere FeedBack Yaptınızmı ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Minecraft Candır Da
  13. XxSoloTimeXx

Epic Games Launcher Açılmıyor

Bendede Bu Sorun Var Açılmıyo A**
  14. XxSoloTimeXx

A101'de satılan Canon E414 yazıcı????

iyidir odev yapıyorsan Efsane Dir
  15. XxSoloTimeXx

İphone vs Huawei

iPhone derim Huawei de servis sorunu yasadım adamlar bana bozuk telefon gonderdiler ses açma kapama tusu bozuk açma kapama tusu bozuk İphone Candır
  16. XxSoloTimeXx

Kendin için ne isterdin?

Okuldan Taktir Ve 1080tl'lik bilgisayar ---- Mesajlar birleştirildi ---- Birde Sağlık.
  17. XxSoloTimeXx

200tl bütçe ile bt hoparlör önerebilirmisiniz

Hmmmm vatan zam yapmıs :((((((((((
  18. XxSoloTimeXx

En çok hangi moderatörü seviyorsunuz?

Her Zaman Her Moderator Ayrım Yapamam Oyuzden Oy Vermedim :)
  19. XxSoloTimeXx

Sistem Topluyorum

inteli i3 yapabilirmisin ---- Mesajlar birleştirildi ---- bide gtx 1050ti yada gtx 1050 alman lazim bu devirde oyunlar anca bu dediklerimle kaldırılır
  20. XxSoloTimeXx

200tl bütçe ile bt hoparlör önerebilirmisiniz

su siteye bak 100 - 199 TL Hoparlör Speaker Modelleri ve Fiyatları - Vatan Bilgisayar
  21. XxSoloTimeXx

Gta 5 medium ayarlarda kaç fps alır ?

ozaman 30-40 rahat alırsın Rahat Ol Yani :)
  22. XxSoloTimeXx

SSD 'ye Geçiş Sonrası HDD'ki Belgelerimi Bulamama Sorunu

Hmmm Ozman Bilemem Onu Bir Pro Ya Sor Uzgunum ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hem Yazdıgım Sadece Bir Tahmin Teori ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hem Yazdıgım Sadece Bir Tahmin Teori
  23. XxSoloTimeXx

Tigernu Çanta Almayı Düşünüyorum Sizce Nasıldır?

Her Zaman :)
  24. XxSoloTimeXx

Bi Youtubeye Bak Belki Sorun Pc Dedir Bilemesin Araştırmadan ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bak Bir Tahminim Var SSD Aldın Ya Hdd Ye Taktıgın Zaman Sdd Ye Aktarılmış Olabilir Bu Bir Tahmin ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bi Ssd Ye Bak
  25. XxSoloTimeXx

Anakart

İşlemci Yerine Termal Macun Dokulmuş İşlemci Yerine Toz Kaçsa Bile Çalışmaz Geçmiş Olsun
  26. XxSoloTimeXx

Onu Sen Tamirciye Yaptır Yada Youtubeden İzle Yap Ama Bilgiliysen
  27. XxSoloTimeXx

Tigernu Çanta Almayı Düşünüyorum Sizce Nasıldır?

İyi Bir Çantadır Tavsiye Ederim
  28. XxSoloTimeXx

Mini SD kart silinen müzikleri ve resimleri kurtarma

Onu Sen Bir Tamirciye Yaptır Onu Bende Yaşadım Kendim Yapmaya Çalıştım Sd Kart Bozuldu Uğraşma Sd Kartla Git Tamirciye Tamir Ettir Kardesim
  29. XxSoloTimeXx

Epic Games Tıklanınca Açılmıyo (Tepki Vermiyor)

UnrealEngine 4 Yukleyecektim Epic Gamesi Yukledim Guncelleme Ekranı Geldi Ama Sonra Açılmadı Bende Masaüstünden Açmayı Denedim Olmadi İlgilenirseniz Sevinirim ---- Mesajlar birleştirildi ---- Windowsum Guncel 1803 Daha Dun Yukledim Driverler Son Surum