Arama sonuçlarınız

1. SirSinner

Yardım Steam Forza Horizon 4 Tekrar Yüklüyor

Dün Forza Horizon 4 aldım sabaha kadar yüklendi oyunu açmaya çalıştığımda güncelleme var dedi ve oyunu baştan yüklemeye başladı.
  2. SirSinner

Soru Monitor Ayarları

144 hz hp x24c model monitörüm var va panel ama renkler rezalet gözüküyor nasıl renkleri dolgunlaştırabilirim
  3. SirSinner

VAC ban yer miyim?

Arkadaşlar öncelikle hile kullanmadım. Eski bilgisayarım kötü olduğu için CS:GO'da FPS arttırmak için hialgo Boost diye bir FPS yükseltme programı kullanmıştım. Sonradan baktım VAC ban sebebiymiş. Yaklaşık 1 yıl oldu ban yemedim ama huzursuz olduğum için yeni hesap açtım iki hesapta da aynı tel...
  4. SirSinner

Yandex mail hesabı ne zaman açıldı

yandex mail hesabımın ne zaman açıldığını nasıl öğrenebilirim.
  5. SirSinner

yatay geçiş

arkadaşlar ben paramedik bölümü okuyorum biyokimya diye bir ders yüzünden yatay geçiş yapacağım ama geçeceğim okulda paramedik bölümünde biyokimya dersi yok bu dersi bana tekrar verirlermi yoksa biyokimyadan kurtulmuş olur muyum
  6. SirSinner

Üniversite düzeyinde biyokimya dersi gören var mı

arkadaşlar üniversite düzeyinde biyokimya gören bir arkadaş varmı bana yazmasını rica ediyorum
  7. SirSinner

dosya gezgininde alt tuşu sorunu

dosya gezgininde alt tuşuna bir kez basınca bu harfler geliyor nasıl düzeltirim
  8. SirSinner

Wifi'nin internetini kablosuz alıp kablolu dağıtma

internet oturma odasında bilgisayar benim odamda kablolu bağlanmak istiyorum ancak oturma odasından kablo çekemem pc de wifi yok sadece kablolu bağlanmam gerekiyor.modemden interneti kablosuz bir şekilde alıp kablolu bir şekilde pc ye bağlanan bir alet varmı? arkadaşlar wifi adaptör al direkt...
  9. SirSinner

doku titremesi texture flickering sorunu

arkadaşlar oyunlarda texture fickering (dokuların titremesi) olayı var buna alıştım çoğu kişide öyleydi o kadar sıkıntı olmuyordu ama minecraftta bunun başka bir boyutu var diğerlerinden çok bağka hemen yannımdaki dokuların kenarları efsane titriyor herşey maxta yine aynı oluyor driverlarım...
  10. SirSinner

oyularda doku titremesi minecraft bozukluğu

arkadaşlar oyunlarda texture fickering (dokuların titremesi) olayı var buna alıştım çoğu kişide öyleydi o kadar sıkıntı olmuyordu ama minecraftta bunun başka bir boyutu var diğerlerinden çok bağka hemen yannımdaki dokuların kenarları efsane titriyor herşey maxta yine aynı oluyor driverlarım...
  11. SirSinner

pc çözünürlük

bilgisyararın monitorü 1600*900 ama ayarlarda 2 k ya kadar gösteriyor daha önceden televizyona bağlamıştım ondan olabilirmi parlaklığı arttıramıyorum yansıtılan monitör gibisinden birşeyler fiyor ama monitor şuan yansıtılmıyor normal tek ana monitorum
  12. SirSinner

csgo ayarlar olmuyor

csgo da parlaklığımı artırıyorum alt tab yapınca 80 e düşüyor full yapıyorum alt tab yapınca 80e düşüyor bunun bir çözümü yokmudur
  13. SirSinner

laptop dvd okuyucu

laptopumda DVD/cd okuyucu olduğu halde aygıtlarımda yok bunu nasıl düzeltebilirim uzun zamandır yoktu ama şuan ihtiyacım oldu bilgisayarım klasöründede yok aygıt yöneticisindede yok çıkartıp taktım yine olmadı
  14. SirSinner

teknobiyotik kutudan görüntü kablosu olarak ne geliyor

teknobiyotik kutu içerisinden hangi görüntü kablosu geliyor ve laptoba hdmi kablosu ile kasayı bağlarsam laptop ekranını monitor olarak kullanabilirmiyim
  15. SirSinner

Sistem

Gigabyte b450m s2h anakart Ryzen 5 2400g işlemci Hp 8 GB 3200 mhz ram Rx 470 4g oc ekran kartı 600 w +80 bronz güç kaynağı Elba x6 5 mavi led fanlı kasa Samsung p2250 80hz 1920x1080p 1tb harddisk 3450 tl ek olarak: wifi adaptörünü cd driverini kullanmadan çalıştırabilirmiyim cd rom yok ondan...
  16. SirSinner

çağrı merkezindeki bilgisayarlar

arkadaşlar çağrı merkezlerindeki bilgisayarların donanımı nasıl olur yüksek donanım olur mu çağrı merkezi bilgisayarlarında
  17. SirSinner

amazon Türkiye

Arkadaşlar Amazon'da alışveriş yaptığımız zaman her türlü ürün Türkiye'den mi geliyor? Gümrük derdi filan yok değil mi?
  18. SirSinner

Bacaktaki kılları nasıl almalıyız

bacak kıllarını nasıl almalıyız arkadaşlar tüy dökücü jiletle yapmış gibi oluyormuş ağda mı jiletmi tüy dökücü mü hangisiyle alırsam daha iyi olur sonradan hayvan gibi çıkmasında
  19. SirSinner

laptop ekran kartı sorunu

arkadaşlar dell inspiron 3542 kullanıyorum(2 adet ekran kartı var birisi işlemciyle tümleşik) kardeşimin laptopu yumruklaması sonucu oyunları nvdia ekran kartıyla açarken(gt 840m 2gb) ekranda şöyle parlamalar çıkıyor bunun tamiri için bana 1000 tl dediler o bilgisayarcıya pek güvenmiyorum daha...
  20. SirSinner

4/8 4/4 işlemci farkı

4/8,4/4 işlemci arasında ne fark 4/4 işlemci performansı düşürür mü oyunlarda sıkıntı yaratır mı (i3 9100f)
  21. SirSinner

apu mu normal mi

3000 tl bütce ile ryzen 5 4640g (ya da 4600 g )li bir apu sistem toplamak istiyorum ekran kartı 1.5 - 2 yıl sonra takarım fazla birşey beklemiyorum ben kullanamayacağım zaten kardeşlerim için gta 5 düşük-orta ayarlarda 720 p 50 fps altına düşmesin yeter şuanlık bundan fazla olması gerekmiyor...
  22. SirSinner

sistem önerisi

3000-3400 tl arası bütcem var 2. el buralarda pek bulamam ekran kartını 2. el bulabilirim bu bütceyle nasıl bir sistem önerirsiniz sadece kasa
  23. SirSinner

vodafone net neden böyle yapıyor ?

Vodafone net internetim yaklaşık 3 aydır problemim var (aldığımdan beri hep vardı) ama şimdi internetim rezil durumda oyun oynamak imkansız müşteri hizmetlerini aradığımda 15 dk bekliyorum yine açmıyorlar başka türlü düzeltmenin yolu yokmu arıza kaydı oluşturdum fakat gelen giden olmadı nasıl...
  24. SirSinner

iphone orjinal batarya

iphone 7 alacağım fakat pil yüzdesi 70 pil durumu 90 ve üzeri olan orjinal batarya bulunur mu telefoncularda yada deji gibi markadardan daha yüksek mahlı batarya alayımmı kullananlar memnun olduklarını söylediler
  25. SirSinner

dell inspiron 3542 anakart ekran kartı tümleşik mi

arkadaşlar elimde dell inspiron 3542 i7 gt840m 8gb ram 500 gb harddiskli modeli var kardeşim laptopu yumrukladı ondan sonra oyunları navdia ekran kartında çalıştırdığım zaman ekranda parlamalar ışıklar noktalar geliyor oyunu göremiyorum bilgisayarcı anakartınla ekran kartı tümleşik dedi ve...
  26. SirSinner

bu özelliklere bu fiyat

arkadaşlar 2. el sistem alıcaktım fiyatı çok saçma geldi sizce almalı mıyım rx 570 8gb amd fx işlemci 3.6ghz 4 çekirdek ddr 3 ram klavye mouse monitor apex 70-120 fps csgo 80-150 fps cod warzone 40-75 fps arası 2600 tl diyor ilan detaylarına sadece bunlar yazılı daha pahalı olması gerekmiyor mu...
  27. SirSinner

iphone 7 parmak izi herkesin parmağını algılıyor

Elimde garantisi bitmiş durumda olan bir iphone 7 var touch ıd eklediğim parmaklarım algılanıyor baş parmak işaret parmağı falan ama telefonu benim haricimde başkalarida açabiliyor parmak izleri ekli olmamalarına rağmen bunu nasıl düzeltebilirim 1598812357 bu arada eklediğim parmakların hepsini...
  28. SirSinner

win 10 instagram nokta problemi

böyle noktalar oluyor sadece win marketinde ve win uyglamalarında