Arama sonuçlarınız

1. SirSinner

Yardım Steam Forza Horizon 4 Tekrar Yüklüyor

denedim hala yüklüyor oyunu tekrardan
  2. SirSinner

Yardım Steam Forza Horizon 4 Tekrar Yüklüyor

Dün Forza Horizon 4 aldım sabaha kadar yüklendi oyunu açmaya çalıştığımda güncelleme var dedi ve oyunu baştan yüklemeye başladı.
  3. SirSinner

Soru Monitor Ayarları

144 hz hp x24c model monitörüm var va panel ama renkler rezalet gözüküyor nasıl renkleri dolgunlaştırabilirim
  4. SirSinner

VAC ban yer miyim?

teşekkür ederim
  5. SirSinner

VAC ban yer miyim?

Arkadaşlar öncelikle hile kullanmadım. Eski bilgisayarım kötü olduğu için CS:GO'da FPS arttırmak için hialgo Boost diye bir FPS yükseltme programı kullanmıştım. Sonradan baktım VAC ban sebebiymiş. Yaklaşık 1 yıl oldu ban yemedim ama huzursuz olduğum için yeni hesap açtım iki hesapta da aynı tel...
  6. SirSinner

Yandex mail hesabı ne zaman açıldı

yandex mail hesabımın ne zaman açıldığını nasıl öğrenebilirim.
  7. SirSinner

yatay geçiş

arkadaşlar ben paramedik bölümü okuyorum biyokimya diye bir ders yüzünden yatay geçiş yapacağım ama geçeceğim okulda paramedik bölümünde biyokimya dersi yok bu dersi bana tekrar verirlermi yoksa biyokimyadan kurtulmuş olur muyum
  8. SirSinner

Üniversite düzeyinde biyokimya dersi gören var mı

paralı çözen bulabilirsem oda güzel olur valla
  9. SirSinner

benim tehlikede olma ihtimalim yok çünkü ben hiçbir şey bilmiyorum kanka
  10. SirSinner

haftaya sınavım var sınavlar online oluyor yardımcı olabilirmisin diyecektim
  11. SirSinner

arkadaşlar üniversite düzeyinde biyokimya gören bir arkadaş varmı bana yazmasını rica ediyorum
  12. SirSinner

RX 550 Ekran kartı sizce iyimi?

onun yerine gtx 750 ti alırsan daha mantıklı olur
  13. SirSinner

Ssd ile laptop uyumu

aynısının 240 gb olanından bende var soruna gelecek olursak evet uyumlu uyumlu olmayan sadece m2 lerdir onların haricinde bütün ssdleri laptopuna takabilirsin
  14. SirSinner

Ssd ile laptop uyumu

bütün ssdler laptoplara uyumludur m2 hariç
  15. SirSinner

dosya gezgininde alt tuşu sorunu

teşekkür ederim kaç yıldır bilgisayar kullanıyorum daha önce hiç rastlamadım
  16. SirSinner

dosya gezgininde alt tuşu sorunu

dosya gezgininde alt tuşuna bir kez basınca bu harfler geliyor nasıl düzeltirim
  17. SirSinner

Cyberpunk 2077 Atatürk ile alakalı gönderme.

yüksek ihtimalle hatadır
  18. SirSinner

Wifi'nin internetini kablosuz alıp kablolu dağıtma

internet oturma odasında bilgisayar benim odamda kablolu bağlanmak istiyorum ancak oturma odasından kablo çekemem pc de wifi yok sadece kablolu bağlanmam gerekiyor.modemden interneti kablosuz bir şekilde alıp kablolu bir şekilde pc ye bağlanan bir alet varmı? arkadaşlar wifi adaptör al direkt...
  19. SirSinner

2500 2800 TL PC toplamak

saçma derken sizi söylediğiniz saçma 60 hz de 60 fps üstünü göremezsiniz zaten almamasını gerektirecek bir durum yok benim dediğim bir süre 60 fps ile idare edebilir apu sistemle e.k alana kadar
  20. SirSinner

2500 2800 TL PC toplamak

bütçesi kısıtlı diyoruz adam hala 144 hz diyor ayrıca 60 hzden 60 fps üstü ne işine yarayacak çok merak ediyorum vsync i oraya boşuna koymadılar
  21. SirSinner

PC Hocası GG2

2.
  22. SirSinner

Kitap Önerisi

sherlock holmes 4lerin imzası , reşat nuri güntekin çalıkuşu , george orwell hayvan çiftliği bunlarda sıkılmanın imkanı yok dostoyevskiden okumanı şiddetle tavsiye ederim bir tutam sıkılırsın balarda ama anladıkça çok eğlenceli gelecek
  23. SirSinner

2500 2800 TL PC toplamak

sen olduğunu nerden biliyorsun 75 hz moonitoru varsa bile 150 fps gereksiz vsync i boşuna koymadılar oraya
  24. SirSinner

2500 2800 TL PC toplamak

60 hz monitorü varsa neden 150 fps oynasın
  25. SirSinner

300tl SSD önerisi

bu dediğimden bende var indirime girmiş kaçırma daha bulamazsın eğer m2 slotun varsa al
  26. SirSinner

İphone ekran tavsiyesi (bu gün alınacak)

orjinal olmayan ekranların hepsinde tipik sıkıntılar vardır emin ol orjinal alırsan daha az masrafın olur
  27. SirSinner

1ms vs 5ms

pazarlama taktikleri bunlar pek bi sıkıntısı yok o yüzden
  28. SirSinner

1ms vs 5ms

prof. oyuncu olsan bile zor anlaşılır yanıt süresidir 1ms saniyenin binde biridir 5ms ise binde 5idir sen aradaki saniyenin binde 5lik kısmını anlayabilirmisin
  29. SirSinner

300tl SSD önerisi

https://www.teknobiyotik.com/hynix-256gb-1600-780mb-s-pcie-nvme-m-2-ssd-hfm256gdjtng-8310a.html
  30. SirSinner

İPhone 12 mini Türkiye'de ne kadara satılacak?

daha önce hiç satılmadığı kadar
  31. SirSinner

CS:GO Düşük FPS sorunu

fps_max 0 yazabilirmisin ekran kartı ayarlarında sabitlemişte olabilirsin
  32. SirSinner

Shift delete.net forumu nasıl okuyorsunuz?

şifdelete
  33. SirSinner

doku titremesi texture flickering sorunu

arkadaşlar oyunlarda texture fickering (dokuların titremesi) olayı var buna alıştım çoğu kişide öyleydi o kadar sıkıntı olmuyordu ama minecraftta bunun başka bir boyutu var diğerlerinden çok bağka hemen yannımdaki dokuların kenarları efsane titriyor herşey maxta yine aynı oluyor driverlarım...
  34. SirSinner

oyularda doku titremesi minecraft bozukluğu

arkadaşlar oyunlarda texture fickering (dokuların titremesi) olayı var buna alıştım çoğu kişide öyleydi o kadar sıkıntı olmuyordu ama minecraftta bunun başka bir boyutu var diğerlerinden çok bağka hemen yannımdaki dokuların kenarları efsane titriyor herşey maxta yine aynı oluyor driverlarım...
  35. SirSinner

yeni gelen güncellemeden sonra fps düşüklüğü

rica ederim ne demek
  36. SirSinner

Crytography sildim pc kafayi yedi

bilgisayara girebiliyorsan sorun gidericiyle dene olmazsa temiz format
  37. SirSinner

lolün exesini bul uyumluluk sorun gidericisyle dene ve harici grafik kartyla çalıştığına emin ol başlatıcının değil ama lolün exesinden
  38. SirSinner

Ram frekans seçimi

intelde pek fark yaratmaz ikisinide alabilirsen aynıysa 1600 al
  39. SirSinner

nvidia ayarlarında oynama yaptınmı
  40. SirSinner

Pentium sistemi ryzen e çevirmek

çok ciddi bir fark bekleme ama sistemin daha stabil olacağı kesin sadece rami değiştirsen bunlara gerek kalmaz(çift kanal)
  41. SirSinner

oyun içi ayarların ssini atarmısın vs sadece loldemi böyle yoksa başka oyunda varmı
  42. SirSinner

Ram frekans seçimi

sorun çıkmaz ama ramin hepsinden faydalanamazsın ilerde anakartı değiştireceksen daha yükseğinide seçebilirsin değiştirmeyeceksen 1333 mhz al (amd işlemcin varsa bur ramlerle pek bir performans alamazsın )
  43. SirSinner

Ergenliğe giriş

sen ergen olmayı ruhuna işlemişsin çok istemişsin kendi kendine yapıyorsun kafayı rahat ettir yeter her şey, kafan takarsan sonunda gerçek anlamda rahatsız olursun
  44. SirSinner

Sivilcelere Ne İyi Gelir

doktoruna danışmadan yüzüne saçma sapan şeyler sürme ciddi olmayan konuyu ciddi yaparsın (Sağlıkçıyım [Üni.])
  45. SirSinner

2. bilgisayarım için bir soru

45- 50 tlye zaman kaybetmeden 1-2 gblık bir ram alıp ekleme yapın harddiskte yer olduğu sürece bilgisayarın kasmaz hocam
  46. SirSinner

Cs:Go parlaklık sorunu.

driverlarla alakası yok yaptığın işlemlede bozulmuş olamaz cs arada yapıyor öyle sabırdan başka yapcak birşey yok bendede oluyor düzeliyor arada
  47. SirSinner

Sistem Karşılaştırma ve Tavsiye

250-300 tlye o sistemde kaliteden o kadar feragat etmiyorsun ben olsam şimdiden alırdım
  48. SirSinner

psudan ve diğer parçalarda küçük bir kısma yaparsan senin için daha iyi olur ilerleyen zamanlarda sana daha pahalıya patlar malum ülkenin durumu belli
  49. SirSinner

Rehberde tek isim arayınca veya aranınca 2 kere yazıyor

ss atarmısın anlayamadım
  50. SirSinner

2. bilgisayarım için bir soru

windowsun orjinal olmayan hiçbir sistemini bilgisayarınıza yüklemeyin derim içinde her türden virüs fidye yazılım olabilir 30-40 tlye git 1veya 2gb ram daha al (bu haliylede kaldırır ama) sonra: 1)google'a windows 10 indir yaz microsofttan indirme aracını kur çalıştır 32 bitini flash belleğe...
  51. SirSinner

ssd lerin yeteceğini sanmıyorum
  52. SirSinner

Saç dökülmesine çözüm

ben 18 yaşındayım avuç avuç gidiyorlar
  53. SirSinner

CS:GO 4:3'te Siyah Bar Sorunu

54. SirSinner

csgo ayarlar olmuyor

h hayır masaüstü
  55. SirSinner

csgo ayarlar olmuyor

kaydetme yokki csgo da parlaklığı arttırınca
  56. SirSinner

pc çözünürlük

bilgisyararın monitorü 1600*900 ama ayarlarda 2 k ya kadar gösteriyor daha önceden televizyona bağlamıştım ondan olabilirmi parlaklığı arttıramıyorum yansıtılan monitör gibisinden birşeyler fiyor ama monitor şuan yansıtılmıyor normal tek ana monitorum
  57. SirSinner

csgo ayarlar olmuyor

csgo da parlaklığımı artırıyorum alt tab yapınca 80 e düşüyor full yapıyorum alt tab yapınca 80e düşüyor bunun bir çözümü yokmudur
  58. SirSinner

laptop dvd okuyucu

laptopumda DVD/cd okuyucu olduğu halde aygıtlarımda yok bunu nasıl düzeltebilirim uzun zamandır yoktu ama şuan ihtiyacım oldu bilgisayarım klasöründede yok aygıt yöneticisindede yok çıkartıp taktım yine olmadı
  59. SirSinner

teknobiyotik kutudan görüntü kablosu olarak ne geliyor

teknobiyotik kutu içerisinden hangi görüntü kablosu geliyor ve laptoba hdmi kablosu ile kasayı bağlarsam laptop ekranını monitor olarak kullanabilirmiyim
  60. SirSinner

AMD işlemci

1200
  61. SirSinner

AMD işlemci

sıfır mı 2. el mi
  62. SirSinner

Sistem Nasıl (3000-4000 bütçe)

aşırı oyun oynamıyorsan sıkıntı çıkarmaz
  63. SirSinner

Sistem

Gigabyte b450m s2h anakart Ryzen 5 2400g işlemci Hp 8 GB 3200 mhz ram Rx 470 4g oc ekran kartı 600 w +80 bronz güç kaynağı Elba x6 5 mavi led fanlı kasa Samsung p2250 80hz 1920x1080p 1tb harddisk 3450 tl ek olarak: wifi adaptörünü cd driverini kullanmadan çalıştırabilirmiyim cd rom yok ondan...
  64. SirSinner

çağrı merkezindeki bilgisayarlar

yok hocam uyarı aldım birkaç defa benzer konu açmıştım yüzde 85 alıyorum zaten fikrinizi alayım dedim
  65. SirSinner

İ5 10400F, GTX 1050 Tİ Darboğaz olur mu?

sen ne yaptın hocam ne darboğazı
  66. SirSinner

konu açamıyorum ban yerim diye şu sistem 3500 tl edermi Gigabyte b450m s2h anakart Ryzen 5 2400g işlemci Hp 8 GB 3200 mhz ram Rx 470 4g oc ekran kartı 600 w +80 bronz güç kaynağı Elba x6 5 mavi led fanlı kasa samsung 22" 1920*1080 80hz monitor 2.el
  67. SirSinner

çok mantıklı ?
  68. SirSinner

arkadaşlar çağrı merkezlerindeki bilgisayarların donanımı nasıl olur yüksek donanım olur mu çağrı merkezi bilgisayarlarında
  69. SirSinner

amazon Türkiye

Arkadaşlar Amazon'da alışveriş yaptığımız zaman her türlü ürün Türkiye'den mi geliyor? Gümrük derdi filan yok değil mi?
  70. SirSinner

Bacaktaki kılları nasıl almalıyız

Kılla adam olunmadığı gibi kılsız adam da hiç olunmaz---kimin çok yaşayacağına ve kimin daha akıllı olduğuna siz veya bi başkası karar veremez kendi içinde çelişen ne dediğini bilmez biri daha benim konularımda uzak Allaha yakın, iyi forumlar Evet bu çok mantıklı geldi böyle yapacağım sanırım...
  71. SirSinner

bazı arkadaşlar saçma sapan eleştirilerde bulunmuş onları alakadar etmez kılları alıp almamam sadece alan varsa yardımcı olsun istiyorum boş yorum yapacaklar boşuna yazmasın kardeşim seni ne alakadar ediyor alıp almamam konusunda fikir almak için yazmadım buraya alanlar hangisiyle alıyor...
  72. SirSinner

işletim sistemi kurulumu

isoyu belleğe at kendin kur windowsun kendi sitesinde zaten var beleş olan
  73. SirSinner

Sistemimde ki sorunu nasıl tespit edebilirim?

internette sıkıntı olabilir şu zamanlar benimde internet leşş
  74. SirSinner

bacak kıllarını nasıl almalıyız arkadaşlar tüy dökücü jiletle yapmış gibi oluyormuş ağda mı jiletmi tüy dökücü mü hangisiyle alırsam daha iyi olur sonradan hayvan gibi çıkmasında
  75. SirSinner

laptop ekran kartı sorunu

arkadaşlar dell inspiron 3542 kullanıyorum(2 adet ekran kartı var birisi işlemciyle tümleşik) kardeşimin laptopu yumruklaması sonucu oyunları nvdia ekran kartıyla açarken(gt 840m 2gb) ekranda şöyle parlamalar çıkıyor bunun tamiri için bana 1000 tl dediler o bilgisayarcıya pek güvenmiyorum daha...
  76. SirSinner

Ekrandaki çizik gider mi?

telefonu yeni aldın galiba ne gerek var kullan işte nolcak
  77. SirSinner

Hangi oyunları oynayabilirim ?

yeni Türk yapımı oyunmuş cssabotajgo grafikleri hiç güzel değil uğraşılamış bir oyuna benziyor yeni güncellemelerle iyi olur gibi
  78. SirSinner

4/8 4/4 işlemci farkı

Teşekkürler
  79. SirSinner

Fps Sıkıntısı

vega 8 öyle ne zaman ne yapacağı belli olmuyor harici ekran kartı takma imkanın varmı
  80. SirSinner

Fps Sıkıntısı

ne kadar oldu alalı
  81. SirSinner

Bilgisayar yorumu

gt1030 lu bir sistem bakmanı öneririm
  82. SirSinner

4/8 4/4 işlemci farkı

rx 470 rx 570 rx 560 1050 ti 1650s sıkıntı olmaz dimi
  83. SirSinner

Arkadaşlar arıza ile ilgili bir bakar mısınız?

aynen öyle bütün laptoplar çıtkırıldım onun yerine pc dizerim hem kaliteli hem sağlam olur Yarın bu konuyla ilgili lütfen beni bilgilendirmeyi unutma kaç aydır uğraşıyorum
  84. SirSinner

Hangi televizyonu tavsiye edersiniz?

4K olanını tavsiye ederim ama uzun ömür bekleme o şansına kalmış bu markalar böyle emin olamıyorsun Ne alırsan al Regal kesinlikle alma belki bunu okuyan biri almaktan vazgeçerde bi yardımımız dokunur
  85. SirSinner

bende harici ekran kartına(840m) alınca oyunlarda ekranda parlak çizgiler noktalar çıkmaya başlıyordu ekran kartın arızalanmış dedi yapımı 600 tl yenisi 1200 tl dedi sende nasıl oluyor sorun fotoğrafını atabilirmisin
  86. SirSinner

ekran kartının ramlerinen biri gitmiş olabilir. Benimde laptopumda aynı sorun var ne sorun olduğunu söyledi sana ve ne kadar para verdin söyler misin 1601582735 1601582766 ve düzelirse lütfen bilgi verir misin
  87. SirSinner

Bilgisayar hakkinda

Değmez.
  88. SirSinner

Windows 10 Kafasına Göre Oyun Yüklüyor

agaaa bende ilk konumu böyle açmıştım
  89. SirSinner

4/8 4/4 işlemci farkı

4/8,4/4 işlemci arasında ne fark 4/4 işlemci performansı düşürür mü oyunlarda sıkıntı yaratır mı (i3 9100f)
  90. SirSinner

2500 TL bütçe sistem toplama

i3 9100f rx 550 yada 560 h310m 400wat psu 4*2 2600 ram
  91. SirSinner

Siyah ekran pc

ctrl alt delete yapabiliyor musun
  92. SirSinner

Psu önerisi

350 400 işini görür
  93. SirSinner

visual studio

ayrılan disk boyutuyla ilgili birşey ayarladınız mı bazıları performansı arttıracağım diye bu sorunu yapabiliyor başıma geldi
  94. SirSinner

2020 yılında bir annenin çocuğuna tablet/bilgisayar alamamasi

ziya beyde yalan yok lütfen sözleri çarpıtmayın sondan 2.yiz demek istemiştir eğitim için ucuzundan bir bilgisayar bile alamayacak durumda aileler var hala milletin gözünün içine baka baka kendi halklarına yalan söylüyorlar 1601333096 zaten tamir ettire ettire normal seviyedeki bir...
  95. SirSinner

2500tl apu sistem

kardeşim benimle dalgamı geçiyorsun ben ne diyorum sen ne diyorsun o psu yu o sisteme neden koyasın 200 tlye 400 wat al koy çok paran varsa sistem bileşenlerini yüksek tut psuyu değil 1601332436 psu zaten power supply demek
  96. SirSinner

bilgisayarım kasıyor ne yapmalıyım

640p dusuyor ne demek
  97. SirSinner

2500tl apu sistem

ekran kartı yokkı o sisteme o psu yu ne yapacaksın
  98. SirSinner

2500tl apu sistem

o sisteme 400w istediğin psu yu takabilirsin 2. el al daha uygun olur 1601306747 https://www.hepsiburada.com/powerboost-bst-atx400r-400w-ppfc-12cm-siyah-fanli-atx-power-supply-p-BD805418
  99. SirSinner

2500tl apu sistem

uzay montaj yap yada bir yerden ucuz bir kasa bul
  100. SirSinner

2500tl apu sistem

ryzen 5 3400g 2*4 2666 mhz ram 400w psu 320m anakart
  101. SirSinner

2500tl apu sistem

hangi oyun hangi performans kaç fps
  102. SirSinner

sistem önerisi

pes cs oynayacaksan neden bu kadar para veriyorsunki daha düşüğü senin işini fazlasıyla görecektir 2 slot daha iyidir
  103. SirSinner

sistem önerisi

performansın düşer bütcen varsa 2*8 yada yoksa 2*4 yap
  104. SirSinner

sistem önerisi

2*4 ram kullan bu sistemi alma
  105. SirSinner

uyumlu mu

monitörde ucuza kaçmışsın ama sıkıntı yok uyumlu önceden kaç hz kullanıyordun 144 ten fazla ise farkı hissedersin
  106. SirSinner

sistem önerisi

mümkün değil hocam daha monitor klavye mouse var
  107. SirSinner

apu mu normal mi

3000 tl bütcem var gta5 düşük-orta ayarlarda 720 p kaç fps verir
  108. SirSinner

bilgisayarım kasıyor ne yapmalıyım

unlos performans yükseltmeyi izle artar biraz
  109. SirSinner

apu mu normal mi

3000 tl bütce ile ryzen 5 4640g (ya da 4600 g )li bir apu sistem toplamak istiyorum ekran kartı 1.5 - 2 yıl sonra takarım fazla birşey beklemiyorum ben kullanamayacağım zaten kardeşlerim için gta 5 düşük-orta ayarlarda 720 p 50 fps altına düşmesin yeter şuanlık bundan fazla olması gerekmiyor...
  110. SirSinner

sistem önerisi

3000-3400 tl arası bütcem var 2. el buralarda pek bulamam ekran kartını 2. el bulabilirim bu bütceyle nasıl bir sistem önerirsiniz sadece kasa
  111. SirSinner

Yks 21

sonuçlar açıklanınca lütfen yazar mısın çünkü bende aynı senin yaptıklarını yapmıştım
  112. SirSinner

Yks 21

bende onu diyorum bu yıl düşük ihtimal istediği bölüm için bu yıl sadece tyt seneye ayt mantıklı olur diye diyorum
  113. SirSinner

Yks 21

kardeşim istediğin bölümlerle bunlarsa bu yıl olacak iş değil denemelere göre karar verme sinav öyle olmuyor sorulara bir bak 1601204700 tamam sıkı ve düzenli çalışmayla her şey olur ama hem bu covid durumunda hem de çalışmaya başlama zamanına bakılırsa bu yıl olacak iş değil bu yıl full tyt...
  114. SirSinner

Bilgisayar Upgrade Etme

darboğaz olur işlemci ekran kartına yetmez 1601203864 b320m 300 tl ryzen 3 1200 350 tl gt 730 300 tl 2. el
  115. SirSinner

Bilgisayar Upgrade Etme

gta 5 oyanayamazsın 800 tl bütcen olursa bir araştırırım
  116. SirSinner

Yks 21

tıp diş eczacılı istiyorsun ama çalışmaya şimdimi başlıyorsun bu yıl tyt yi bitir seneye ayt yi bu yıl olacak iş değil kardeşim denemelere güvenme bende ilk denemeden 37 türkçe 25 mat yapmıştım öyle sonuç çıkmıyor. bu yıl tyt halletsen mezuna bırakıp aytyi halledersin seneye o zaman olabilir...
  117. SirSinner

Ryzen 3 1200 vs ryzen 5 3500

arkadaşının windows ta performans ayarları açıktır
  118. SirSinner

2300 Satılır Mı?

2300 ver gitsin
  119. SirSinner

Intel 10400F MSI RTX2060 Ventus XS 6goc

85 yeterlidir bu radyoaktif madde değilki kardeşim tabiki ömrü bitecek ama sıkıntı olmaz
  120. SirSinner

Yks 21

dgs yi bize anlatmış olsaydılar ben hiç ayt çalışmazdım hangi bölüm istiyorsun
  121. SirSinner

Yks 21

kardeşim istediğin bölümü iyi belirlemişsen dgs den geçiş bölümlerine bak derim çünkü dgs yks den daha kolay senin bölümüne dgs geçişi olan bölümlere bak dgs sınavı 60 mat 60 türkçedir tyt ayarında bu yıl sadece tyt çalışıp kesin olarak istediğin yere gidebilirsin
  122. SirSinner

2300 Satılır Mı?

yani piyasa ucuzken almıştır mantıklı bir hareket olur piyasa pahalıyken almıştır biraz daha pahalıya satsın 2300 e alıcısını bulur ama fiyat yüksekken toplamışsa biraz daha uğraşsın fiyat arttırsın
  123. SirSinner

2300 Satılır Mı?

ekran kartı tak sat en az 4 k alırsın
  124. SirSinner

2300 Satılır Mı?

kaça topladığına bağlı
  125. SirSinner

Intel 10400F MSI RTX2060 Ventus XS 6goc

Fan hızlarını arttır. Testi kesinlikle bu şekilde yapmışlardır
  126. SirSinner

Mikrofon Ses Almıyor!k

Yapılacak pek bir şey gözükmüyor komple sök yeniden tak devrelerde kopukluk var mı göz at
  127. SirSinner

iPad mi laptopmu ?

senin kafan bayağı karışmış ipad mı laptop mu diye soru mu olur karşılaştırabilmen için kesişen noktaları olması lazım isteklerini bilmiyorsunki önce isteklerini kesinleştir sonra yardıma ihtiyacın kalmaz zaten
  128. SirSinner

Rtx 2080 iniz olsaydı ne oynardınız

cs 1.6 gerisi bizi aşar
  129. SirSinner

Mikrofon Ses Almıyor!k

ne konuda destek lazım
  130. SirSinner

Content vs Outemu switch

o konuda yardımcı olamayacağım bilmediğim konuda sizi yönlendirmek istemem kullanmadığım ürünler
  131. SirSinner

Content vs Outemu switch

outemu bu konuda kendini piyasaya daha çok kanıtlamış ben outemu öneririm diğer markayı pek duymadım
  132. SirSinner

lol client görüntü sorunu

windows+r -regedit-lol client ile ilgili birşey yoksa lolle ilgili herşeyi sil
  133. SirSinner

Çift monitör

ekran kartını güncelle güncelse ayarlarla ilgili bir şeydir
  134. SirSinner

İphone 7 pubg

rahat oyananıyor
  135. SirSinner

Mavi Ekran Hatası windows10 64bit

laptop kullanıyor ekran kartı sürücüsünü sil
  136. SirSinner

Realme X2 Pro alınır mı?

bakacakğız kardeşim 3 yıl sonra hortlatın bakalım çöp oldu mu olmadı mı 1600932174 güzel kardeşim alıp 2-3 senede satmayı düşünüyorsan tabiki üst seviye bir cihaz ama uzun soluklu kullanamazsın illaki değiştirmen gerekir
  137. SirSinner

Bu Disk Orijinal Mi?

imkanı yok 200 tlye bulmanın bulsan bile ne kadar sağlıklı olur
  138. SirSinner

Realme X2 Pro alınır mı?

o parayı hak edecek bir telefon değil 3 yıl sonra android mezarlığına gömülecek bir telefon 3 yılda çöp olmayacak bir model tercih etmelisin
  139. SirSinner

Bazı sayfalara giriyor, bazılarına yavaş giriyor, bazılarına hiç girmiyor!

onlarla ilgili bir sorun olmaz ama deneyin sorun çıkmaz
  140. SirSinner

şuan genel bir innternet problemi var ama bu kadar değil teknik destek telefonunu arayın bence gerekirse arıza kaydı oluşturun
  141. SirSinner

Bu Disk Orijinal Mi?

orjinal 0 hdd harddiski yok samsungun şuan ben öyle biliyorum olsa bile bu fiyat olmaz
  142. SirSinner

Mavi Ekran Hatası windows10 64bit

donanımlarında fiziksel hasar olmuş olabilir(sadece çarpma veya düşürme değil) elektrik kesintisi voltaj ayarlayamama gibi sorunlar olmuş olabilir bütün donanımlarını sök hepsini gözden geçir çift ram kullanıyorsan tek tek dene harici ekran kartın varsa çıkar öyle dene bakalım
  143. SirSinner

evdeki diğer cihazlarda sorun varmı
  144. SirSinner

Format sorunu!

parça çalındığını farketmezse zaten bilgisayar kullanmasın arkadaş bu kadar söyledikten sonra harddiskten olmaktan iyidir benim başıma geldi bence kendin yapamıyorsan git ver bilgisayarcıya iyice kontrol et ama çalmasınlar parça
  145. SirSinner

Format sorunu!

aga keşke benide uyarsaydılar 500 gb laptop harddiski yalan oldu tamir ediliyormu bunlar 1600897929 aga keşke benide uyarsaydılar 500 gb laptop harddiski yalan oldu tamir ediliyormu bunlar
  146. SirSinner

Format sorunu!

bendede bu sorun oluşmuştu fazla üzerine gitten 4-5 defa yeniden kurdum sonra harddiskten olduk bir bilgisayarcıya git temiz win 7 kurulumu yapsın
  147. SirSinner

4000-6000 Fiyat aralığında Telefon Önerisi

uzun yıllar kullanabileceğimde diyor pili o kadar sorun çıkarmaz a13 bionic ile pilin optimizasyon sorunları büyük ölçüde azaltılmıs durumda
  148. SirSinner

MacBook Air 2020 yazılım için uygun mu?

oyun oynamayacaksan mac oynacaksan windows win in ne yapacağına belli olmaz ama mac kararlıdır mac de sorun yaşamazsın 1600897544 oyun oynamayacaksan mac oynacaksan windows win in ne yapacağına belli olmaz ama mac kararlıdır mac de sorun yaşamazsın 1600897549 oyun oynamayacaksan mac oynacaksan...
  149. SirSinner

Yazılar kötü çözünürlükte

bilgisayarım-özellikler-gelişmiş sistem ayarları-performans-ayarlar-yazı tipi kenarlarını düzelt
  150. SirSinner

4000-6000 Fiyat aralığında Telefon Önerisi

iphone se 2020
  151. SirSinner

MacBook Air 2020 yazılım için uygun mu?

fazlasıyla işini görür
  152. SirSinner

Topladığım sistem nasıl?

900e satamazsın rx 470 alacak fşyata satabildin yeter sonradan dahada yükseltirsin oc modelini al ama
  153. SirSinner

lol client görüntü sorunu

önerilenlere al ayarlarını
  154. SirSinner

Ay. Link adlı kısaltma servisindeki reklamlar geçilmiyor

reklamlarımız farklı demek ki deneye deneye bulursun benim aynı reklamı alıp sana çözümünü söylememin imkanı yok 1600889117 indirdin yeter
  155. SirSinner

Topladığım sistem nasıl?

apu işlemciye neden akran kartı takılmasın ki
  156. SirSinner

2x linke git + yeni açılan sekmeye git olduğun sekmeyi kapat+turbobit+normal hız+reklam kapa+bekle ve indir
  157. SirSinner

Bilgisayarın kendiliğinden kapanıp açılması

parçaları sök yeniden tak kablolarda sıkıntı olabilir
  158. SirSinner

iPhone 6s iOS 14 Güncellemesi

güncellersen performans artışı da olacaktır
  159. SirSinner

indirebildin mi sen
  160. SirSinner

Topladığım sistem nasıl?

sahip olduğun ekran kartı 1030 değilmi 1030 ise sat gitsin üstüne 900 ekle rahat alırsın dediğimi
  161. SirSinner

ad block plus tavsiye ederim sorunsuz çalışıyor chrome web mağazadan indirebilirsin istersen link atayım 1600888349 kardeşim yüklemeye çalıştığınız dosya çok büyük diyor link atayım sen indir 1600888411 https://turbobit.net/download/free/7edadsgm1vxp#
  162. SirSinner

vodafone net neden böyle yapıyor ?

Vodafone net internetim yaklaşık 3 aydır problemim var (aldığımdan beri hep vardı) ama şimdi internetim rezil durumda oyun oynamak imkansız müşteri hizmetlerini aradığımda 15 dk bekliyorum yine açmıyorlar başka türlü düzeltmenin yolu yokmu arıza kaydı oluşturdum fakat gelen giden olmadı nasıl...
  163. SirSinner

yeni sekme açıyor sen onu reklam diye kapatıyorsun ben reklam engelleyici açık halde indiriyorum ben sana atacağım 2 dk internetim rezil
  164. SirSinner

girdim indirip sana atarım
  165. SirSinner

Şarj

fiziksel bir sorun var donanımsal değil orjinal başka kabloyla dene olmuyorsa sarj yerini temizlet
  166. SirSinner

Windowsda birden fazla kulanıcı olmasının ne katkısı var?

şifre koyarsan işlemez
  167. SirSinner

indire tıkla birkaç defa gelen reklamları kapat bana link at deneyeyim
  168. SirSinner

Topladığım sistem nasıl?

900 tl yi geçmeyecekse elindeki yeterli elindekini 700 e satarsın 1600 tlye benim dediklerimin 2. elini alırsın garantili
  169. SirSinner

Topladığım sistem nasıl?

rx 580 olmadı gtx 1060 1050
  170. SirSinner

Topladığım sistem nasıl?

ekran kartın zayıf kalmış
  171. SirSinner

İphone pil mi değişmeli yoksa yeni telefon mu almalı?

sana ne desem boş aynı senin gibi hala ergen ergen davranışlar iphone her konuda daha iyidir iphone ile aynı zamanda çıkan telefonlar 6 yılda unutuluyor ama iphone un bütün modelleri halla kullanılmaya değer bir şeyden anlamıyorsun gelip boş boş yorum yapıyorsun androidde sadece oyun oynadığına...
  172. SirSinner

Farklı Ram'e Farklı Ram Takmak.

sorun çıkmaz sadece ramlerin tepki süresi artar bu sana pek yansımaz
  173. SirSinner

Nasıl yapabilirim

hız düşüşünü en fazla kısa ve ince kablo kullanarak azaltabilirsin
  174. SirSinner

İkinci el 2000 TL DDR3 sistem toplama

8 gb ram 260tl -rx 50 850 tl -b450m anakart 600 tl-ryzen 3 2200 g 450 tl anakarti b450 m 400 tlye daha farklı anakart bulabılırsın
  175. SirSinner

Nasıl yapabilirim

hız her türlü düşecekti hızı yüksekse hissedilmez
  176. SirSinner

FPS Sorunu

ekran kartın dahili de mi yoksa haricide mi amd mi intel mi ekran kartı
  177. SirSinner

birkaç gündür gelen mavi ekran sorunu

windows + r -regedit -zoomla ilgili olan herşeyi sil
  178. SirSinner

İphone pil mi değişmeli yoksa yeni telefon mu almalı?

pilini servisinde değiştirip kullan derim androidden hayır gelmez
  179. SirSinner

Ekran kartı

sıkıntı çikmaz ama rx5500xt bilmiyorum diğerlerinden soruun çıkmaz
  180. SirSinner

Laptop ekranımda görüntü kırılması oluyor

çift ekran kartlımı 1600808508 galiba ekran kartının ramlerinden biri arızalandı ekran karının onboard olup olmadığını öğren onboard ise geçmiş olsun yeni işlemci alacaksın
  181. SirSinner

İşletim sistemini SSD'ye aktarma

rica ederim ne demek iyi forumlar
  182. SirSinner

300 TL kulaklık önerisi

Gamepower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklık - Siyah
  183. SirSinner

İşlemci Darboğazı Nasıl Çözülür ?

bu oyunlardaki gereksinimler minumum koşullarda sağlanıyor ve ayrıca o tür oyunların optimizasyon sıkıntısı var bence aldığın fps normal daha iyisini istiyorsan işlemciyi değiş hepsi bu kadar
  184. SirSinner

Mikrofon sesini kulaklığa gönderecek program.

konuyu anlamadıkları için yazmamışlardır
  185. SirSinner

kaç tane 400 -500 acaba bir sorsana arkadaşa adma yeni sistem dizdi hocam internetten bir bakın dediklerinin fiyatına derim
  186. SirSinner

yeni sistem dizdin aga
  187. SirSinner

işlemciyi değişerek
  188. SirSinner

İşletim sistemini SSD'ye aktarma

dosyalarını yedekle sonra temiz kurulum yap
  189. SirSinner

Ucuza HDD satan N11 / HepsiBurada satıcıları

satıcının yorumlarına bak trendyolun kendisinden alman daha iyi olur kafanda soru işareti kalmaz
  190. SirSinner

iphone müzik indirme

her ne ise işte ben e sound kullanıyorum bana yetiyor sadece onu öneririm başka hiçbir şey önermem çünkü benimde yapmayı tercih etmediğim şeyler . iyi forumlar kardeşim
  191. SirSinner

Eba Çöktü!

Her Türkün başın gelebilme tehlikesi bulunan bir olay:) kendimizi kollamamız lazım
  192. SirSinner

iphone müzik indirme

he anladım oda çok zahmetli oluyor
  193. SirSinner

VPN

windowsun kendi vpn ayarı var öğren onu kullan derim
  194. SirSinner

Sistem Kesintileri

sorun etmene gerek yok geçiyor
  195. SirSinner

iphone müzik indirme

kanka i tunes kullanacak parayı bulsam model yükseltirim ben ucuz yollu çözüm diyorum
  196. SirSinner

wifiye gelen internet az

kablolarında problem var büyük ihtmalle yoksa ara arıza kaydı oluştur
  197. SirSinner

Eba Çöktü!

(: (: evet evet silivri soğuktur ağzımdakileri bir çıkarmaya başlarsam beni direkt idam ederler galiba
  198. SirSinner

iphone müzik indirme

sen sorun yaşamamış olabilirsin ben sana sadece bu tür programlara güvenilmez diyorum bunun güvenini veremezsin her an bir sıkıntı çıkabilir diyorum. iyi forumlar
  199. SirSinner

Eba Çöktü!

ne gerek var servere kardeşim ne gerek var eğitime milletin vergileriyle yap sarayları yat aşağı
  200. SirSinner

2500-3000 tl civarı hangi telefonu almalıyım

sebep
  201. SirSinner

iphone müzik indirme

ne dersen de kardeşim 3. parti uygulamanın hiçbir şekilde güveninini veremezsin o dediğin yorumları internette millete 30 kuruşa yaptırıyorlar market uygulamalarından şaşma derim
  202. SirSinner

2500-3000 tl civarı hangi telefonu almalıyım

iphone 7 öneririm uzun vadede kullanabileceğin bir telefon AŞIRI oyun oynamıyorsan en iyi tercih bu olacaktır diye düşünüyorum
  203. SirSinner

iphone müzik indirme

iphone un kendi marketinden indireceği uygulamaya sağlklı değil deyip 3. parti bir uygulama öneriyorsun ilginç 1600805040 kardeşim 3. parti uygulamalar her zaman güvensizdir ne olacağı belli olmaz app store uygulamalarında şaşma derim
  204. SirSinner

Windows 10 Arama Çubuğu Sorunu

aa
  205. SirSinner

iphone müzik indirme

evet iyi bir yöntem fakat uğraş gerektiriyor bunu bende deneyeceğim ama şu anlık e sounda bana yetiyor
  206. SirSinner

Ekran kartı

rx 580 daha mantıklı işlemciyi yüseltebilirsen yükselt ama ryzen 3 3100 yetecektir o kanuda kasmaya gerek yok sadece rx 580 tercih etmeni öneririm
  207. SirSinner

iphone müzik indirme

o yöntemle her müzik indirmek istediğinde listeyi baştan yüklemek zorunda kalacaksın
  208. SirSinner

iphone müzik indirme

tanıdığın birinde iplay varmı
  209. SirSinner

GTA V açılmıyor

özelliklerden 640*480 i seç oyunda girince grafik ayarlarını önerilen yap
  210. SirSinner

iphone müzik indirme

esound kullandığım bir programdır müziklerini bedava indirip internetsiz dinleyebilirsin internetle müzik dinlersen reklam alırsın kapalıyken reklam gelmez üye olak istersende 7 tl gibi birşey aynı spoti gibi ama tamamen ücretsiz
  211. SirSinner

iphone orjinal batarya

iphone 7 kullanıyorum taktırırken su geçirmezlik gider mi 1600764654 yok sıkıntı yok sadece batarya değişecek
  212. SirSinner

Sıkıntı yaratır mı ?

nerden yüklediğine bağlı bilgisayarı uyku moduna al niye kapatacaksın
  213. SirSinner

Sabit Diskim Yuzunden Format atamiyorum

format atarken zaten ayırmak için ekran gelmiyor mu
  214. SirSinner

iphone orjinal batarya

215. SirSinner

İphone 11’imi Samsung Note 10 plus ile takas etmelimiyim?

2030 da pişman olacak benden söylemesi (:
  216. SirSinner

Doping hafıza

bizim okulun çalışkan sınıfı aldı ve hepsi iade etti çalışma düzenin varsa ve çok paran varsa işe yarar ama zaten çalışma düzenini oturmuşsan doping hafızaya gerek yok youtubedan dinleyerek zaten yaparsın çalışmma düzenini oturtmaya bak o olduktan sonra doping hafıza gereksiz
  217. SirSinner

aynen öyle iphone un fiyatının düşme gibi bir ihtimali yok ama samsung öyle değil iphone 6 hala piyasada hatrı sayılır telefonlardan biriyken iphone 6 zamanında çikan android telefonların ismi bile hatırlanmıyor 2014 te çikmış bir iphone ile aynı zamanda çikan bir android telefon piyasadan...
  218. SirSinner

Forum Sitelerinde Eski Dayanışma Yardımlaşmanın Kalmaması

konudan belli zaten kimse mesaj yazmaya tenezzül etmemiş
  219. SirSinner

iphone lar ekonomi iyice kötüleşiyor iphone amerika markası durum iyi gözükmediğinde iphonelar uçacak benim görüşüm
  220. SirSinner

Kuşku

biri yanlış telefon numarası kullanmış sahte telefon numarası siteleri var sizle uğraşmazlar boşuna yani mesaji direkt sil dert etme sıkıntı çıkmaz
  221. SirSinner

kesinlikle hayır 2-3 yıl sonra değerlenecek onlar sen bekle ben olsam yapmazdım en azından
  222. SirSinner

iphone orjinal batarya

sonradan sıkıntı çıkarırmı dediğin markalar
  223. SirSinner

iphone orjinal batarya

iphone 7 alacağım fakat pil yüzdesi 70 pil durumu 90 ve üzeri olan orjinal batarya bulunur mu telefoncularda yada deji gibi markadardan daha yüksek mahlı batarya alayımmı kullananlar memnun olduklarını söylediler
  224. SirSinner

dell inspiron 3542 anakart ekran kartı tümleşik mi

ne kadar masrafı olur şuanda elimdeki tek pc bu yeni pc almak için şuada durumum yok
  225. SirSinner

dell inspiron 3542 anakart ekran kartı tümleşik mi

arkadaşlar elimde dell inspiron 3542 i7 gt840m 8gb ram 500 gb harddiskli modeli var kardeşim laptopu yumrukladı ondan sonra oyunları navdia ekran kartında çalıştırdığım zaman ekranda parlamalar ışıklar noktalar geliyor oyunu göremiyorum bilgisayarcı anakartınla ekran kartı tümleşik dedi ve...
  226. SirSinner

bu özelliklere bu fiyat

eyvallah brom almıyorum o zaman
  227. SirSinner

bu özelliklere bu fiyat

gta 5 te dediğim ayarlarda o fps yi alabilir miyim 1600634963 ryzen 3 bir işlemci alırım sonradan yada ryzen 5 sence bütceme göre iyi bir bilgisayar mı 2700 tl
  228. SirSinner

bu özelliklere bu fiyat

sence almalı mıyım
  229. SirSinner

bu özelliklere bu fiyat

arkadaşlar 2. el sistem alıcaktım fiyatı çok saçma geldi sizce almalı mıyım rx 570 8gb amd fx işlemci 3.6ghz 4 çekirdek ddr 3 ram klavye mouse monitor apex 70-120 fps csgo 80-150 fps cod warzone 40-75 fps arası 2600 tl diyor ilan detaylarına sadece bunlar yazılı daha pahalı olması gerekmiyor mu...
  230. SirSinner

iphone 7 parmak izi herkesin parmağını algılıyor

evet 1598817239 telefon yeni sıfırlanmıştı
  231. SirSinner

tamir edilemiyor dimi
  232. SirSinner

açık zaten parmaklarımın hangisi olduğunuda anlıyor bozuk olsa hiç algılamaz hiçir yerde bu konuyla alakalı bilgide yok
  233. SirSinner

onu nasıl aktif edeceğim
  234. SirSinner

Elimde garantisi bitmiş durumda olan bir iphone 7 var touch ıd eklediğim parmaklarım algılanıyor baş parmak işaret parmağı falan ama telefonu benim haricimde başkalarida açabiliyor parmak izleri ekli olmamalarına rağmen bunu nasıl düzeltebilirim 1598812357 bu arada eklediğim parmakların hepsini...
  235. SirSinner

Ekran Kartı sorunu

bendede oluyor
  236. SirSinner

win 10 instagram nokta problemi

böyle noktalar oluyor sadece win marketinde ve win uyglamalarında