Arama sonuçlarınız

1. bakkal77

Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Bi cihaz aldım ama kutusundan dahi çıkarmadım.bunu iade edip başka cihaz alabilirmiyim ?
  2. bakkal77

onlıne işlemler için 9520 den sms ile 2 haftadır şifre alamıyorum işlemınızı şuanda gerçekleştiremıyoruz daha sonra deneyınız diyor hep.2 hafta oldu nabıcam müşteri hizmetlerıne baglanamıyorum...*952# den şifre gelıyor ama o şifreyle giriş yapmıyor..uygulamada sorun yok ama Tarayıcıdan girmem...
  3. bakkal77

1.cihazın taksiti bittide 2.cihazı aldıkdan 6 ay sonra alınabiliyormuş sordum bayiye
  4. bakkal77

Ben 24 ay önce iphone cihaz almıstım bu ayın 21inde bitti taahütü.ve 2. cihaz olarak geçen hazıran ayında bir cihaz almıstım.iphonenun taahütü bitince dün bayiye gittim yeni bir telefon almak için cihaz cıkmadıgını söylediler halbuki 2 adet cihaz alabiliyordum.şartı nedir taahüt yeni bittiği...
  5. bakkal77

2.cihazun üzeirnden 6 ay geçmedi.ama ilk cihazın taahüt bitmesine 1 ay kaldı
  6. bakkal77

Hocam kkb puanıyla 1 adet diyor cihaz alımı ya benım 2 tane acaba fatura ödeme geçmısıylemı oldu net 2 cihazmı diyorsunuz ?
  7. bakkal77

Benım sorumuda cevaplarsanız sevınırım
  8. bakkal77

Aynı tc ye kaç tane cihaz veriyor türktelekom ? suan 2 tane var biri iphone 8 diğeri samsung a50..turkcellde 4 tane cihaza kadar veriyorda turkcellde kaç tane merak ettim
  9. bakkal77

Ayni hat uzerinden 1 adet telefonmu alinabiliyor hala 2.cihaz alinamiyormu
  10. bakkal77

Cihaz tanimli hattim var 1 ay odeyemicem 2.fatura geldiginde odeyebilicem ancak.hat kisitlamasi yada baska bir sikinti olurmu
  11. bakkal77

Geçen sene 24 ay taksitki iphone x almistim hala ödüyorum 2.cihaz olarak telefon alabiluyormuyum aynı hat üzerine ? Yoksa baska hatta mi alabililiyorum net bilgi verirmisiniz
  12. bakkal77

Mesela limit neye gore belirleniyor.kkb puanimi ? Bugune kadarki faturalari sorunsuz odedim.
  13. bakkal77

2.cihaz alınabiliyor mu ?
  14. bakkal77

2.cihaz alma sarti nedir ?
  15. bakkal77

Hocam turk telekom galiba simdi 2.cihaz almak icin farkli bi secenek sunmus.benim 1 adet hattim ve 1 adet cihaz taahutum var.2.yi nasil alabilirim ?
  16. bakkal77

İsbankasi kredi karti ve hesap karti extresi

Beyler ben taksitli nakit avans cektim 2.500tl .bunu erken kapaticam extre gelmeden önce.taksitli nakit avans kapatmak icin ayri bir islem gerekiyormu yoksa tamamini ödeyince kapanirmi
  17. bakkal77

mesela kredi karti harcamalari bizim son odeme tarihi her ayin 15i.hesap kesimi 4unde.benim maas kartimdan otomatik kesiliyor.ben zaten bu parayi cekicem ama extre tarihinden once bile odeyebilirim.en iyisi kredi karti extresini eposta olarak aliyim bu ay.babam gormesin hic 10gune odicem...
  18. bakkal77

anladim hocam peki soyle bisey varmi 2bin tl taksitli nakit avans cektim kredi kartini atmye takinca tüm bu borc gozukurmu direkt yada aylik olan borcmu gozukur.
  19. bakkal77

hocam simdi ben kredi kartini takicam atmye taksitli nakit avans a girip cekicem yani.bana teklif edilmeden.bu sekil olcak
  20. bakkal77

Bu taksitli nakit avans extrede gozukurmu peki
  21. bakkal77

Yani hesap kartindan kredi ceksem kredi kartinin extresinde gözükmez diyorsunuz
  22. bakkal77

İs bankasindan hem hesap kartim hemde kredi kartim var var yalniz kredi kartini ben kullanmiyorum ailede o.hesap kartindan kredi cekilebiliyor mu iscep uzerinden aninda kredi ile.yani asil sorum su kredi cekilirse kredi kartinin extresinde gozukur mu ? Sadece hesap kartindami gozukur ? Cok...
  23. bakkal77

İşsize kredi kartı

Enpara kredi kartina basvur bi dene isyeri telefonunu dogru yaz arayip soruyolar çünkü
  24. bakkal77

Vodafone internet bağlatıcam ama soru var

Hangisini önerirsiniz öneriyede açığım
  25. bakkal77

Vodafone internet bağlatıcam ama soru var

Geçen hafta peder bey sinirlenmiş türk telekom internet vardı kapattırmış.vodafone alıcam bende ama aklımda bişey var.vodafoneda ev interneti alırsak cihaz telefonda alabilirmiyiz tarifeye ek.türk telekomda vardı vodafondada varmı acaba ?
  26. bakkal77

2017de 1 adet cihaz almıstım.Şimdi kanunlar yine değişmiş galiba türk telekomda.2. cihaz veriyolarmı şöyle bi açıklama var cihaz alımında 2.yi vermiyolarmı aynı tc ye @ÆSir Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek akıllı telefon, iPad Wifi 32 GB, iPad 32 GB(2018) ve Apple AirPods sayısı 2...
  27. bakkal77

Hocam hattima tanimli 1 tane cihaz var.suanakdr faturalari aksatmadan odedim.yarin son odeme tarihli faturam var bu ay odiyemicem odersemde gec odicem yani.hatttada cihaz tanimli daha 16 ay var.taahut bozulur mu acaba cihaz bedelini isterlermi ? 1ay gecikmeye..
  28. bakkal77

Cihaz tanimli hat fatura odememe

Turktelekom hattima ait 1 adet cihaz var.bu ay faturasini gec odicem son odeme tarihinden.taahut bozulurmu 1 ay gec odesem ne olur sozlesmeyi bulamadım orda yaziyodur ama bilgisi olan arkadaslar varsa bilgi verirse sevinirin
  29. bakkal77

İcra Takibi Dosya Kapanmasi

Ama borcum yok. İcra takibi basladiginda odemistim.
  30. bakkal77

İcra Takibi Dosya Kapanmasi

2016da isbankasindan icra takibi baslatilmis bana.gecen hafta arayip borcum olmadigini acik icra takibi dosyasinin kapatilmasini ilettim.bankada onayladi acik olan dosyam kapandi.dosya acikken hicbir kredi ve kredi karti basvurum onaylanmiyodu red yiyodum.bu saatten sonra nolur acaba basvursam...
  31. bakkal77

Beko'dan Telefon Almak

kefil bulmam zor cevrede yok oyle kimse olmaz yani .d
  32. bakkal77

Beko'dan Telefon Almak

o nasil oluyor anlatirmisiniz ne gibi islem oluyo
  33. bakkal77

Beko'dan Telefon Almak

Arkadaslar acil bi miktar nakit lazimda o yuzden telefon alip saticam.operatorden alamiyorum.senetle bekodan almayi dusunuyorumda bilgisi olan varmi bekonun yazdigi kredi kartsiz kefilsiz disinsa.banka kredisimi cektiriyo nabtiriyo ?
  34. bakkal77

Yeni faturali aboneye cihaz kampanyasi

haklisin ustad yarin gidip sorucam bi .col sey degismis ondan merak edip sordum buraya bende
  35. bakkal77

Bipten mesajlaşarak samsung S9 kazanma şansı

3 cekilis hakki ile sınırlı o.sinirsiz olmuyo hakkini
  36. bakkal77

musteri hizmetlerini aradim bayilere gidin dedi .bilgi istedim bilgimiz yok filan salladi biseyler .bayiye gidiyim en iyisi tesekkurler
  37. bakkal77

hocam turkcell pesine taksitli teklif cikartmis.yeni hat alamlar numara tasiyanlar vs herkes icin ondandamj yararlanamam yani yeni cikan bisey ama tek kisiye tek cihaz diyosun .bu kanundan once 2.cihaz cikiyodu bana almamistim pahali diye
  38. bakkal77

Onlarda sistemden bakiyo filan bilmiyolar ogrenip gideyim diyorum ben
  39. bakkal77

Arkadaslar yeni hat alsam cihaz verirlermi.suan kullandigim turk telekom.hattin uzerine 1 adet cihaz var.odemede hic sorun olmadi.10 ay filanda geçti.
  40. bakkal77

Kullandigim faturali hat var.baska bir hat daha alip omun uzerine cihaz alabilirmiyim. Kullandigim hattin ustune cihaz var suan.2.cihaz vermiyormus artik tt