Arama sonuçlarınız

1. ichuusy

Rehber Kayıp Işık (Lost Light) Demo - Türk Yapımı Görsel Roman Oyunu

Tanıtım Metni : Gizemli bir ölüm... Karşı karşıya geldiğimiz bir bilgisayar ekranı... Kardeşinin gizemli ölümünü araştıran genç bir kız... "Kayıp Işık" ile gizemin doruklarına yolculuk etmeye hazır mısınız? Bilgisayar ekranının sınırlarını aşarak, bu gizemli evrene kendinizi kaptırın...
  2. ichuusy

Yardım AMD RX590 Görüntü Bozulmaları

Merhaba, bugün sabah dershaneye gitmek için bilgisayarı kapatmıştım bu süre içinde hiçbir sıkıntı yoktu fakat dershaneden eve gelip bilgisayarı açtığım da bu problem ile karşılaştım. Neden olduğunu bilmiyorum, herhangi bir fiziksel hasar, donanımsal bir sıkıntısı yoktu ve şundan da bahsetmek...
  3. ichuusy

Haber Yaptığım Oyun ve Projeler

AppleBasket, bu Unity'de çıkarttığım 2.oyun ve kendimi geliştirmek için hala devam ediyorum. Bu oyunda amacınız sonsuz döngü de olan oyun da elmaları toplayarak canınız sıkılana kadar sadece elma toplamak. Evet neden böyle denirse aslında bu oyunu yapmaktaki en temel amacım ; Invoke...
  4. ichuusy

Discord Nitro'nun Verdiği Ücretsiz 1 Aylık Xbox Game Pass Benden Para Kesti.

Kasım ayında Xbox Game Pass for Ultimate paketi almıştım. Bu paketi aldıktan sonra avantajlardan Discord Nitro 3 aylık abonelik hakkımı kullandım. 3 aylık aboneliğim bittikten sonra 1 aylık Xbox Game Pass for PC kodu verdi bu kodu kullandım bu abonelik de bitince sanmıştım ki para kesmeyecek...
  5. ichuusy

CSGO discordda yayın açınca kasma sorunu

Merhabalar, uzun zamandır bu konuyu araştırıyorum fakat bir çözümünü bulamadım CSGO oyununu oynarken Discord üzerinden yayın açtığım da oyunda kasma,gecikme varmış gibi oluyor ve oynayışı etki ediyor fakat yayını kapatınca bu sorun düzeliyor neden olduğunu çözemedim. Monitörüm 60 hertz şimdiden...
  6. ichuusy

Realtek HD Audio USB Kulaklık Görmüyor.

Merhabalar bugün bir kulaklık aldım bilgisayara taktım fakat ses gelmiyor. Kulaklık 1 mikrofon jack girişi ve usb girişi var bilgisayara takıyorum mikrofon jack girişini görüyor fakat usb görmüyor :( İnternette araştırdığım da sorunu çözen kimseyi göremedim bende buraya yazmak istedim eğer...
  7. ichuusy

Steam Cadılar Bayramı 10TL ve 20TL oyun önerisi

10TL ve 20TL altı güzel oyunlar önerir misiniz? 4 oyun arasında kararsız kaldım. 1.Sherlock Holmes: The Devil's Daughter 2.Deus Ex: Mankind Divided 3.Black Mesa 4.Saints Row: Gat out of Hell
  8. ichuusy

Xiaomi Note 8 Pro şarj giriş yerine su kaçma

Merhabalar az önce sakarlığım yüzünden telefonun şarj giriş yerine azıcık su kaçtı telefona birşey olmadı ilk başta o yeri peçete ile temizlemeye çalıştım temiz gibi görününce şarja taktım hızlı şarj olmuyordu normal şarj oluyordu 5 dk sonra şarj dolmamaya başladı ne yapmalıyım? Şuan telefonu...
  9. ichuusy

Call Of Duty Warzone Silah Gösterge vb. Gözükmeme Sorunu.

Bu sarı ile işaretlediğim yerler benim oyunumda gözükmüyor neden? Bu da benim ekranım. 1592915675 Yardım edebilecek yok mu?
  10. ichuusy

Bugün aldığım ramleri bilgisayara takıyorum fakat görmüyor.

Merhabalar ben internetten ram almıştım bilgisayarımda takılı olanın aynısından bugün geldi ve takdım fakat yanlış mı takıyorum dicem bilmiyorum doğru oturtuyorum rami ve bilgisayarı başlatıyorum bilgisayarı görmüyor. 2 Ram de 8GB DDR4
  11. ichuusy

Üzerinde çalıştığım "Highretro" isimli oyun.

Merhabalar Oyunum daha geliştirme aşamasında şimdilik prototip yayınladım umarım beğenirsiniz. Oyunun eksiklerini buradan veya siteden belirtirseniz sevinirim. Oyunun eksikleri sizin yorumlarınız sayesinde düzeltilicek. Highretro by Vaytcakltvotka
  12. ichuusy

Photoshop CS6 ile yaptığım resimin rengi farklı gözüküyor.

Sorun çözüldü. Nasıl yaptığım ise Web'den kaydederek düzelttim.
  13. ichuusy

Call Of Duty Warzone Kasma Sorunu

Merhabalar, Call Of Duty Warzone yükledim sisteme ateş ettiğimde yada düşman ateş ettiğinde hatta düşman gördüğümde oyun kasmaya başlıyor neden oluyordur? Sistem Özelliklerim ; AMD Ryzen 5 2600 RX 590 SE 8 GB 3000mHz RAM
  14. ichuusy

The Division 2 13TLden 47TL gözüküyor neden?

The Division alıcaktım saat 5 gibi fiyatı 13tl olduğunu gördüm ininale para yükledim şimdi uplay'e girdim 47tl gözüküyor epic gamesde 200 tl neden? 1581960720 Bu hayaldende vazgeçiyoruz herhalde?
  15. ichuusy

Ücretsiz Oyun Önerir misiniz? (Param var ama harcamaya niyetim yok)

Merhabalar! Paladins,Apex Legends tarzı kaliteli ücretsiz oyun önerir misiniz? He birde ayrı konu açmak istemedim 20tl altı güzel oyun yazar mısınız ?
  16. ichuusy

Yetkililer ismimi değiştirebilir mi?

2 yetkiliye yazdım da görmüyorlar burada görenler ismimi değiştirebilir mi ? Özelden yaz derseniz özelden yazabilirim ama özelden yazmamı istemezseniz buraya yazabilirim :) 1579902390 İsmimi sevdiğim kız için değiştirmiştim fakat ayrıldık bu ismi bakınca üzülüyorum da :)
  17. ichuusy

Steam hesabımdaki screenshot'larıma bakmak istemez misiniz?

Her oynadığım oyunda en az 1 tane komik,beğendiğim(hoşuma giden),şaşırdığım,easter egg,bug'ları gösterdiğim resimlerime bakmak istemez misiniz? https://steamcommunity.com/id/Luxelll/screenshots/
  18. ichuusy

Xiaomi Note 8 Pro önerir misiniz ? Açıklamaları ile birlikte lütfen.

Merhabalar 1 2 ay içinde telefon alacağım şuan telefon araştırma evresindeyim Xiaomi Note 8 Pro önerir misiniz ? Önerirseniz neden öneriyorsunuz ? (Ekran,şarj vb. vb.) Birde oyun oynayan kişiler olursa hangi oyunda kaç fps aldığını söyleyebilir mi ?
  19. ichuusy

İdle Master Ban Yer miyim?

Bugün 20 tane kart düşürdüm fakat forumlarda vac ban yedim vb. vb. yazılar gördüm birşey olur mu ?
  20. ichuusy

Steam İdle Master Yavaş Kart Düşme-Hiç Düşmeme Sorunu

Ayarlarım Her oyunu ayrı rölanti et (1 oyun 2.9 saat) oyunlardan kart düşmüyor. 7 oyundan 6sı 2 saat altında ona birşey demiyorum fakat DiRT RALLY oyunu 2.9 saat olduğu halde 1 tane bile kart düşmedi.
  21. ichuusy

GTA SA GTA3.DLL Sorunu

Yeni GTA3.DLL dosyası nereden bulabilirim?
  22. ichuusy

E-Sporcu Nasıl Olabilirim?

CSGO,League Of Legends,Fortnite oyunlarında E-Spor'cu olmak istiyorum fakat nasıl olabilirim ? (Fortnite saymasanızda olur fakat CSGO'da çok iyiyim :) )
  23. ichuusy

PUBG'yi Açınca Internet Kesilme Sorunu

PUBG'yi açıyorum "İnitializing" yazısında kalıyor ve internet kesiliyor sebepsiz yere Steam bağlantınız kesildi diyor internet sitelerinde gezemiyorum PUBG açık iken. Ama PUBG'yi kapatınca giremediğim siteye girebiliyor Steam Arkadaşlar'a bağlanabiliyorum. Sorun neden oluyordur? Kablolu...
  24. ichuusy

Forumda Siyaset Bence Yasaklanmalı.

Forumda siyaset bence yasaklanmalı siz ne düşünüyorsunuz?
  25. ichuusy

CS GO Yüksek FPS Almama Rağmen Akıcı Değil

CSGO'da 250-300FPS alıyorum En Düşük ayarlarda fakat oyun akıcı değil. Sorun nedendir?
  26. ichuusy

Steam 3 TL Ve Altı Oyun Önerirmisiniz? |Bakarsanız iyi olur|

İninal kartımda 3 tl para kaldı Resident Evil Revelations 2 / Biohazard Revelations 2 alsammı diye düşünüyorum ama oyun önerir misiniz? 1574855810 Portal 2 ve CS Source da alabilirim.
  27. ichuusy

Wallpaper Engine Arka Plan Önerisi

Ben bir kaç arka plan önereceğim fakat sizde önerirseniz güzel olur. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1126225734 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1668600220 https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1700875708...
  28. ichuusy

AMD RX580-590 Ekran Kartlarına Ray Tracing(Işın İzleme) Özelliği Gelicek mi?

Bi ara RX590-RX580 ekran kartlarına ray tracing özelliği gelicek diyorlardı geldi mi yoksa gelicek mi?
  29. ichuusy

Tower Unite Crash veya Bilgisayar Donma(Monitör'e görüntü gelmiyor)

Merhabalar 2 gün önce Steam'dan Cadılar Bayramı indiriminde Tower Unite satın aldım fakat aldıktan 1 gün sonra oyun crash veriyor (Low level fatal error) ve bazende oyun crash verirken monitör'den görüntü kesiliyor. (Bilgisayar ışığı yanıyor fakat görüntü gelmiyor) Ne yapmalıyım? Ekran Kartı ...
  30. ichuusy

Tablet açılmıyor

Benim şöyle bir sorunum var codegen dream 77w tabletim var bu tableti açıyorum codegen dream 77w yazısı çıkıyor sonra komut yok. Yazısı geliyor custom rom yapmak istiyorum yada rom değiştirmek istiyorum bilgisayarlar tableti görmüyor nasıl yapabilirim?
  31. ichuusy

SteelSeries Arctis 1 - SteelSeries Arctis RAW arasındaki fark nedir?

Kulaklık almayı düşünüyorum Arctis 1 - Arctis Raw arasındaki fark nedir? Ve sizce alınır mı?
  32. ichuusy

Bu kişi banlı üye olabilir.

@Eric wan dyk banlı üye olabilir yetkililer bi bakar mısınız. Yeni üye direk vectorrr ve hamsterdan bahsedicek değil mi ?
  33. ichuusy

Forumda Randomlu Mesaj Görmek İstermisiniz?

Bu fikir @Oriolus Belası tarafından çıkmıştır.
  34. ichuusy

XBOX One S mi PS4 mü?

XBOX One S almayı düşünüyorum ama birde size sorayım dedim sizce PS4 mü XBOX One s mi? XBOX One S + PUBG + Sea Of Thieves yada PS4 4 tane oyunlu Vatandan alacağım.
  35. ichuusy

Bu forumda yasaklama(ban) yok mu?

Çoğu kişi bir kaç kişiyi yetkililere uyarıyor yetkililer cezasını aldı diyor sanırsam ban yemiyorlar ?
  36. ichuusy

Steam Oyun Önerisi (2019)

Bu bölümde herkes oyun önersin. Ben başlayayım ; PUBG, GMOD, Rainbow Six Siege
  37. ichuusy

Görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz hatası.

Rainbow six siege alayım dedim indirime girdi diye visa ile ödeme yapmak istiyorum sitesi açılıyor siyah ekran oluyor sonra ödemeyi kaldırdım tekrar almak isteyince bu hatayı verdi. Çözümü nedir? 1567095831 //Sorun çözüldü. Bu sorunu yaşayanlar için hatayı nasıl düzeltileceğini anlatayım...
  38. ichuusy

Fortnite Hesap Satıyorum

Yasaksa veya yanlış yere açtıysam moderatörler uyarırsa çok iyi olur. Fortnite Hesap Satıyorum Hesapda Olan Savaş Biletleri ; Sezon 3 Sezon 4 Sezon 6 Sezon 7 Sezon 9 John Wick + Save The World(Dünyayı Kurtar) içinde bulunmaktadır. Hesap mailsizdir. 4 ay'dır elimdedir. 1 haftada hesaba...
  39. ichuusy

CSGO Hentai! Tagı Alırsam Ban Yer Miyim?

CSGO'da Hentai! adlı bir grup'a girdim ve oyunda Hentai! tagını almak istiyorum alırsam ban yer miyim?
  40. ichuusy

Faceit Ban Yazısı

Faceit sitesine girdiğimde bu yazı yazıyor nedendir? There has been an update push to the game, please close your game and restart or you risk taking a temporary ban on your account
  41. ichuusy

PUBG Drop Sorunu

Bilgisayarım iyi olduğu halde nedense her el envanter'e bastığımda yada aşağı atladığımda drop giriyor ara sıra bu sorun yüzünden ölüyorum neden oluyor?
  42. ichuusy

Twitch'de takipçi veya abone nasıl kazanabilirim?

Twitch'de oyun yayınları açıyorum fakat izleyen 2'den yukarı izlenmiyor 4 ve ya 6 ara sıra oluyor sonra düşüyor 31 takipçim var sizce nasıl takipçi veya abone kazanabilirim? Ne tür yayınlar,etkinlikler yaparak kazanabilirim?
  43. ichuusy

Unity Hayatta Kalma Oyunum

Oyun daha yapım aşamasında yani daha ilk görüntüler map kötü gözüküyor oyunu ben yaptığım halde :) Çimen fazla gibi duruyor. Ağaç fazla gibi duruyor. Taş büyük gibi duruyor. www.youtube.com/watch?v=B6rcfzXKIF4 - Oyunda neden "Assets Store" objeleri kullanılıyor? + Oyunu tek başıma yaptığım...
  44. ichuusy

PUBG Nasıl Kendimi Geliştiririm?

PUBG'de önümdeki adamları vuramıyorum neden ? Savaş modunda herkesi öldürebiliyorum ama oyunda adamları öldüremiyorum. (59 Saat oynamam var :D) 1563407034 Not : Oyunda derken battle royale modu.
  45. ichuusy

CS:GO Aimim Kötüleşti

2 Hafta önce zıplarken,eğilirken,sabit kalırken her türlü adamı vurabiliyordum fakat 2 haftadır çoğunlukla adamları vuramıyorum artık sorun neden oluyordur? DPI : 1200 Sensitivity : 2.4 Nedense adamları vuramıyorum.
  46. ichuusy

100 TL Fare Önerisi

Merhabalar. Şuanki kullandığım fare sağ,sol döndürürken kendi kendine 180 derece ve yukarı doğru dönüyor ve sol tıklama bazen tıklamıyor bu sorunların az olduğu bir fare önerir misiniz?
  47. ichuusy

Amd Radeon Güncelleme Yaparken Kısmen Yüklendi Diyerek Kapandı. (Acil bakabilirmisiniz?)

Az önce RX590 ekran kartını 19.7.1 güncellemesiydi herhalde güncellerken AMD Radeon kısmen yüklendi dedi ve program gitti şuan pc'ye AMD Radeon yazınca silinmiş gösteriyor neden? 1562527766 Cevap yok mu? Güncellemeden önceki kullandığım sürümü tekrar indirsem düzelir mi?
  48. ichuusy

PUBG'de Hasar Alınca El Titreme Sorunu.

PUBG (Steam) oynarken hasar alınca elim titriyor,ürküyorum hasar aldıktan 5 sn sonra geçiyor fakat her hasar aldığımda yada öldüğümde böyle oluyor sorunu nedendir? (Fortnite oynarkende oluyordu zamanla düzelmişti)
  49. ichuusy

2.Monitör'e Görüntü Gelmeme Problemi

Merhabalar yeni bir bilgisayar almıştım ve işim için çift monitör gerekiyordu fakat 2.monitöre görüntü gelmediğini farkettim ana monitör (1.monitör) görüntü geliyor fakat 2.monitör'e görüntü gelmiyor. Ana Monitör (1.Monitör çalışan monitör) HDMI giriş. 2.Monitör (Görüntü gelmeyen monitör) VGA...
  50. ichuusy

Oyun İçin Steam Grubu Ve Discord Sunucusu Açsak Gelirmiydiniz?

- Discord - Oyun için discord sunucusu açmayı istiyorum açarsam gelirmiydiniz? Sunucuda beraber oynamak için arkadaş bulabilir , eğlenceli sohbete katılabilir , odalarımızda oyunlarınızı oynayabilirsiniz. - Steam - Oyun için steam grubu açmayı istiyorum açarsam gelirmiydiniz? Ekip olarak...
  51. ichuusy

BetterDiscord'dan PUBG'de Ban Yermiyim?

Discord'a BetterDiscord modu yükledim PUBG'de ban yermiyim acil cevap verirseniz sevinirim.
  52. ichuusy

Oyun açıkken masaüstü çok kasıyor fakat oyunda kasma olmuyor.

Oyun açıkken masaüstü çok kasıyor chrome vb. programlar çok yavaş açılıyor fakat oyunda hiç kasma olmuyor.
  53. ichuusy

Aklıma hiç bir fikir gelmiyor!

Ben hayatta kalma oyunu yapıyorum kodlamaları vb. yapıyorum fakat haritayı yapmaya geçtiğimde aklıma hiç birşey gelmiyor bir bina koyuyorum sonra içimden kötü durdu diyorum siliyorum şurada iyi durur diyorum hadi diyelim iyi durdu diğer yerlere ne koyacağımı bilmiyorum vb. Aklıma hiç fikir gelmiyor.
  54. ichuusy

Microsoft Store Aile Sorunu

2 Gün önce Forza Horizon 4 oyunu almıştım. Hesap ortak hesap çıktı 1 günde 1 şunu diyor. ....... (isim) ...... (soyad) joined your family as an adult. Cevabını verirseniz sevinirim ne olduğunu neden yazdığını bilmiyorum endişelenmeye başladım.
  55. ichuusy

E-POSTA SORUNU

Merhabalar! Ben bir kişiden Forza Horizon 4 hesabı almıştım dün. Bugünde böyle bir mesaj geldi ne demek istiyor ? ........... ......... joined your family as an adult. 1558879892 Cevap verirseniz iyi olur.
  56. ichuusy

PUBG Lite Discord Sunucusu ( Hata vb. sorunlar düzeltilir )

PUBG Lite Türkiye Discord Sunucusu - Herhangi bir sorununuz (PUBG Lite) var ise admin'e söyleyerek yardım alabilirsiniz. - Arkadaşlarınız ile sunucularımızda oynayabilirsiniz. - Turnuvalar düzenlenmektedir. --// Yardım //-- Sunucuya girdiğinizde control-panel odasından dil seçmeniz...
  57. ichuusy

PUBG Lite Discord Sunucusu

Merhabalar! Biz bir discord sunucusu kurduk burada arkadaşlarınızı davet edip beraber oyunu oynayabilirsiniz. Oyunla ilgili her türlü soru/hata'yı bize sorabilirsiniz. Turnuvalarımıza katılabilirsiniz. // Yardım // Sunucuya girdiğinizde dil seçmeniz gerekir seçtiğiniz dil'e göre kanallar...
  58. ichuusy

Nasıl izlenme kazanabilirim?

Bir youtube kanalım var ve 1100 abonem var fakat izlenmem düşük sorunu nedir ? (Şu nasıl yüklenir,Oyunlarda mod videoları,Sorun videoları bunlar fazla izleniyor ama diğer videolar düşük izleniyor)
  59. ichuusy

Tablete Rom Yükleyeceğim.

Merhabalar. Elimde bir tablet var "Codegen Dream 77W" bu tablete rom yüklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yani biliyorum ama tablet hep recovery moda geçiyor onu geçtim pc tanımıyor usb algılanamadı hatası veriyor. Bu tablete nasıl rom atabilirim?
  60. ichuusy

Monitöre görüntü gelmiyor.

Elimdeki bilgisayarda monitöre görüntü gelmiyor. Bilgisayarda ekran kartı takılı değil. Ram henüz değiştiremedim yarın değiştireceğim ama ramlerden problem olur mu?
  61. ichuusy

Hangi Marka Ekran Kartı Kullanıyorsunuz? [2019]

Benden başlayalım. RX590 8GB Special Edition kullanıyorum. Ya sizinki?
  62. ichuusy

Fortnite Güncelleme

Epic games launcher her açtığımda fortnite'a başlata bastığımda oyun güncelleme yapmamı istiyor. 1 haftadır böyle dün 900mb güncelleme geldi daha demin 200mb güncelleme yaptım şimdi 8gb oldu güncelleme ama fortnite ayarlara bastığımda 43gb yazıyor.
  63. ichuusy

Camtasia Studio 9 350 Hatası

Bir kaç gün önce video editlemek için Camtasia Studio 9 indirmiştim bugün silme kararı aldım fakat program kaldır'dan camtasia studio'yu silmeye kalktığımda "An unknown error occurred" hatası alıyorum nasıl silebilirim ? Dosyalarından siliyorum kalkmıyor regedit ile dosyalarını siliyorum yine...
  64. ichuusy

Pubglite.exe

Merhaba! Bir video çektim ve bu videoda PUBG Lite oynadım bu videoda vuruşlarım ve komik anlarımı montajladım ve youtube'a attım montajım biraz kötü olmuş olabilir yada gecikme olmuş olabilir bunlardan dolayı özür diliyorum (ilk montajım) ve iyi seyirler diliyorum PUBG Lite hakkında sorunuz...
  65. ichuusy

Oyuncu Ekipmanı Önerirmisiniz?

Yeni ekipmanlar almayı düşünüyorum fakat ses kalitesi , hassasiyet vb. şeylerini bilmediğim için karar veremiyorum klavye , fare , kulaklık , hoparlör , mousepad önerebilirmisiniz? Klavye Bütçe : 60 TL (Rahat ve şık olan bir klavye önerirseniz iyi olur) Fare Bütçe : 60 TL (Hassasiyet'i iyi...
  66. ichuusy

Ram Hızları

Yeni bir bilgisayar aldım fakat herkes aldığında D.O.C.P(Asus Anakart lar için). Çalıştır diyor fakat öğrendim ki çalıştırınca işlemci hızı düşüyormuş sizce oyunlarda Fps düşüşü olur mu? Ram 3000mHz'dir. D.O.C.P 2133 mHz'de çalıştırıyor.
  67. ichuusy

800TLye Parçalar Önerirmisiniz?

Eski bir bilgisayar var elimde bu sisteme upgrade yapmak istiyorum bütçe 800tldir. Hdd ve kasa var güç kaynağı 200w fakat önerdiğiniz parçaları beslemezse psuda önerebilirsiniz. Monitör dahil değildir. Min. 2gb ekran kartı Min. 4gb ram İşlemci min. 2 çekirdek Önerebileceğiniz parçalar...
  68. ichuusy

Sıralı Seçim Girerken Lobiye Atıyor

10 dakika önce sıralı maça girdim karakterimi seçtim ve hazıra bastım oyuna girerken lobiye attı ve 5 dk ban yedim. 2.girişimde tekrar karakterimi seçtim ve hazıra bastım tekrar lobiye attı ve 10 dk ban yedim. Neden lobiye atıyor?
  69. ichuusy

Vestel Servis

telefonumu servise verdim karşı tarafa ses gitmiyordu kullandığım model Vestel Venus V3 5580 sizce sorunu düzelttikden sonra hemen gönderirlermi yoksa bir üst modelinimi verirler? Sorun:Ses Karşıya Gitmiyor,Donma Sizce sorunu düzeltip telefon elimemi gelir yoksa üst modelimi gelir?
  70. ichuusy

Steam Kış İndiriminden Neler Alıcaksınız?

Steam Kış İndiriminden Ne Alıcaksınız ?
  71. ichuusy

XBOX 360 VS PS3 Hangisi Daha İyi?

Xbox 360'mı daha iyi ps3mü? Oyun,Donanım herşey olarak. Xbox 360 oyunları daha fazla diye almayı düşünüyorum Xbox 360 500 Gb Makina + Hdmı + Orj. Halo 3 Hediye Teşhir Ürünü - n11.com Xbox 360 4 Gb Oyun Konsolu+oyun Hediyeli - n11.com Ikisinden birini alacağım.
  72. ichuusy

Bu Konsolda Normal PS3 Oyunları Oynanılırmı Ve Içinde Konsol Varmı?

Vatandan bu konsolu almayı düşünüyorum fakat bunun içinde konsoılda var ve normal ps3 oyunlarını oynatırmı? https://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps3-320-gb-oyun-konsolu-move-starter-pack.html#yorumlar (Aynı şeyi 10 defa açma demeyin bu konuya cevap veren hayla olmadı!) ---- Mesajlar...
  73. ichuusy

PS3 Alınırmı?

1 ay sonra pc alacağım forumdaki bazı kişiler bilir fakat evde 2 kişiyiz abimle ben pcyi alınca ben pcde olacağım fakat abim leptopda olucak fakat leptop hiçbirşeyi kaldırmıyor. Hem PC alayım hemde ps3 alayım ps3'ü kim pcde değilse o geçsin diye alayım diyorum belki abim ara sıra pcde oyun...
  74. ichuusy

Sizce Hangisi Alınır?

Para biriktirip bir konsol almak istiyorum fakat kararsızım sizce hangisini alayım? https://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps3-320-gb-oyun-konsolu-move-starter-pack.html PS3 (Move starter pack diyor normal oyunları oynayabilirmiyim?)...
  75. ichuusy

Klavye,Fare,Kulaklık Önerirmisiniz?

800TL Bütçem var ve mekanik red,green,purple switch klavye iyi bir oyuncu faresi ve oyunlarda ses kasmaya kulaklık önerirmisiniz?
  76. ichuusy

5500TLye Oyun Bilgisayarı Toplarmısınız?

Şuanlık bu sistemi almayı düşünüyorum bu alacağım pc ile 3 - 4 yıl idare etmek istiyorum 1 ay sonra alacağım bütçem 5500 TL - AMD Ryzen 5 2600 Soket AM4 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek İşlemci - MSI B450M PRO-M2 3600 MHz O.C. - Ballistik 8GB 3000Mhz SINGLE DDR4 CL17 RGB RED PC RAM - MSI RX580...
  77. ichuusy

1000TL'ye Oyuncu Bilgisayarı Toplayabilirmisiniz?

1000TLlik oyuncu bilgisayarı toplayabilirmisiniz? Arkadaşa alacağız oynanılacak oyunlar : League Of Legends,CSGO,Age Of Empires II,Garry's Mod vb. oyunlar oynayacak CSGO high 30fps alsa yeter yada medium 40fps. Leauge Of Legends lowda 200fps alsa yeter. Garry's Mod 200FPS alsa mediumda yeter.
  78. ichuusy

Bu Bilgisayar Bu Oyunlarda Kaç FPS Verir?

Eski bilgisayarıma yeni parçalar takacağım taktığım zaman aşağıdaki oyunlarda kaç fps verir? Takacağım Parçalar GT 730 4GB 8GB 800MHz (4x2) DDR2 Intel Dual Core 2 Duo E8400 Oynayacağım Oyunlar Counter Strike Global Offensive (Hep gireceğim) League Of Legends (Hep gireceğim) Grand Theft...
  79. ichuusy

Bu Sisteme Ne Önerirsiniz?

11 yıllık bir bilgisayarım var (Forumdakiler bilir monitore görüntü gelmiyor onu yarın bilgisayarcıya vereceğim) bana csgo düşükte 120 fps alacağım parçalar önerirmisiniz? 200 tl gibi bir fiyatım var fakat 400 500 yapabililirsiniz. Bu özelliklerde olacak parçalar önerirmisiniz? Minimum 4GB Ram...
  80. ichuusy

Monitöre Hiç Ekran Gelmiyor!

Bilgisayarım 11 yıllık monitörüme ekran geliyorken bugün gelmemeye başladı monitöre neden görüntü gelmiyor? (VGA Kablo kullanıyorum hdmi desteklemiyor) Ekran kartında sorun olabilirmi? Bios pilini çıkartıp taksam düzelirmi?
  81. ichuusy

Bilgisayardaki hata

7-10 yıllık bir bilgisayarım var bu sorun 3 yıl önce oldu ve bu sistemi yenilemeyi düşündüğüm için çıkartmak istedim sorunum bilgisayarı açıyorum siyah ekran geliyor ekranda sadece bu yazı yazıyor ve hep bu yazıda kalıyor yazı bu "-" tırnak işaretinin içindeki sembol yazıyor neden?
  82. ichuusy

Lenovo G510 Leptobumun Sorunu Var!

Elimde Lenovo G510 leptop var leptobu şarja takınca leptop yavaşlıyor oyunlarda kasma oluyor neden ? (Şarj makinesinden elektrik çıktığı için :D çakma şarj aleti kullanıyorum ) Fakat leptop şarjda olmayınca kasma düzeliyor bir başka sorunum daha var 1 yıl önce CSGO oyununda 120 FPS alırken bu...
  83. ichuusy

Oyun Yapacağım Fikir Verir misiniz?

Oyun yapacağım oyun ne olsun (örn. hayatta kalma,savaş,battle royale). Oyuna hangi silahları ekleyeyim (örn. scar,glock,awp). Oyunun amacı ne olsun? Cevaplarsanız iyi olur ( Konu yanlış yerdeyse yetkililer düzeltebilirmi konuya uygun yer bulamadım da :D ).
  84. ichuusy

Elektrikler Giderse PC Anakartı Yanarmı?

Birkaç gündür birşey duyuyorum elektrikler giderse anakart içindeki parça ismini unuttum şimdi yanıyormuş ve ekran kartı ram herşeyde bozuluyormuş doğrumudur doğruysa nasıl önlem alabilirim?
  85. ichuusy

500-1000 TL PC Toplarmısınız?

Donanım Arşivi 800TLye PC toplamış battlefield en yüksek ayarda 60 fps alıyordu gta v felan hepsini kaldırıyordu sizde toplarmısınız 500-1000 tl fortnite yüksek ayarlarda 100fpsden fazla fps vericek (kendime değil arkadaş için).
  86. ichuusy

Monitör Önerirmisiniz?

0 TL ile 500 TL arası bir monitör önerirmisiniz?
  87. ichuusy

Bu Bilgisayar Alınırmı?

Bugün Vatan Bilgisayara gittim ve hazır sistem sordum normal toplayınca 6k fakat fiyatı 4.800tl'ye satılıyor özellikleri bu. AMD Ryzen Ryzen 5 2600 3.9 GHz 19 MB Önbellek. RX 580 ARMOR 8G OC 8 GB 256 Bit 1366 Mhz(Çekirdek Hızı). B450M PRO-M2 Max Ram: 32 GB Slot Sayısı: 2 Ram Frekans Hızı...
  88. ichuusy

Sitedemi Sorun Var Bendemi?

Siteye girince host hatası veriyor. Error 504 Gateway time-out You Browser Working Amsterdam Cloudflare Working forum.shiftdelete.net Host Error
  89. ichuusy

Unityde Oyun Yapıyorum Yardım Eder misiniz?

Unityde oyun yapıyorum hayatta kalma fakat modeller için texture lazım textureları yani dokuları nasıl yapabilirim program önerirmisiniz ücretsiz olursa iyi olur kullandığım program blender 7 tane model yaptım texturelarını internetten buldum telif vb. birşey olurmu textureden?
  90. ichuusy

Bilgisayar Alacağım Parça Önerirmisiniz?

Bütçem 5000TL darboğaz yapmayacak şekilde vatan computer,incehesap,itopya bu 3 yerden parça söyleyebilirmisiniz? PUBG Highda 60 fps alsın Fortnite Destansı 100FPS alsın CSGO High 200 FPS alsın Battlefield 1 High 60 FPS Call Of Duty Black Ops 4 60 FPS Medium Bunları alacak yada daha düşük...
  91. ichuusy

Fortniteda Kaç FPS Alabilirim?

Bende bu bilgisayar var LENOVO G510 Core İ5 4200M 2.5GHZ-4GB-1TB HDD-15.6'' 2GB W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar fiyatı 5k dolar 7 tl iken 7 kdı ben 1500 tl ye aldım 4 yıl önce bu bilgisayar fortnite kaldırabilirmi kaldırırsa kaç fps alabilirim?
  92. ichuusy

GTX 1060 3 GBmı GTX 1050 TI 4 GBmı?

Yakında yeni bir bilgisayar alacağım fakat kararsızım GTX 1060 3 GBmı daha iyi GTX 1050 Ti 4 GBmı? PUBG,CSGO,Fortnite oyunlarında tahmini kaç fps alabilirim? (Örn. PUBG oyununda düşükde 1050 ti ile 300 fps alırken 1060 3gb ile 400 fps alabilirsin.) :D biraz sallama kusura bakmayın! (Örn. CSGO...
  93. ichuusy

Bu Bilgisayar Iyimi Oyunlarda Kaç FPS Verir?

Bu bilgisayarı alacağım. Bu sistem nasıl iyimi? CSGO,Fortnite,PUBG vb. oyunları kaldırırmı? AMD Ryzen 5 1500X Soket AM4 3.5GHz - 3.7GHz 16MB 65W 14nm İşlemci AMD Ryzen 5 1500X Soket AM4 3.5GHz - 3.7GHz 16MB 65W 14nm İşlemci - Vatan Bilgisayar MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING 4GB GDDR5 128Bit...
  94. ichuusy

Windows Tablet Önerin!

Bana Windows Tablet Ucuz Önerebilirmisiniz? Bütçem 500 TL
  95. ichuusy

Codegen Dream 77W Hep Recovery Açılıyor

2 Yıl önce Codegen Dream 77W bir tablet aldım 1 yıl önce şarj makinesi bozulmuştu yeni bir şarj makinesi aldım fakat aldıktan sonra tableti taktım her açtığımda Recovery yeri açılıyor nasıl düzeltebilirim? Ses açma - kısma tuşları yok sadece açma - kapama tuşları var. ---- Mesajlar...
  96. ichuusy

PUBG Mobile Kasma Sorunu

Telefonum Vestel Venus V3 5580 PUBG Mobile kasmıyordu fakat bugün oyuna 0.9.0 güncellemesi gelince oyun kasmaya başladı 20 - 30 ara sıra 40 - 50 fps alıyorum sorunun neden olduğunu ve nasıl düzelteceğimi söylermisiniz? (GLTools'dan en düşük ayarlar,grafikleri otomatik düşür açık,PUBG Mobile,PUBG...
  97. ichuusy

Vestel Venus V3 5070mi? Vestel Venus V3 5580mi?

İşlemcinin gücü,hızı,kalitesi,yapım yeri. Ekran kartı hangisinin iyi? Tüm oynadığınız oyunların fps'ini yazarmısınız?(Vestel 5070 - 5580 telefon kullananlar). Hızlı şarj,kamera,bildirim ışığı vb. şeyler varmı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.