Arama sonuçlarınız

1. M

Note 8 e imei atmak

note 8 e imei cakmak için hangi modeli almalıyım ? ör: n950f - n950w - n950u vs gibi. bazı modellere imei çakılmıyormuş. biligisi olanlar yazabilir mi?
  2. M

S8 PLUS -- NOTE 8 Hangisini Secmeliyim?

note 8 = 2800 s8+ = 2500 s9+ = 3360 arabistanda fiyatlar bu şekilde 560 tl fark var s9+ ve note 8 arasında. Hangi ülkede sizin dediğiniz fiyatlara bakabilirim rica etsem söyler misiniz?
  3. M

S8 PLUS -- NOTE 8 Hangisini Secmeliyim?

Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım yurt dışından getirtecegim. hangi telefonu seçmeliyim kulanma deneyimi olan kişiler yorumlarını aktarabilir mi? pil konusunda s8+ 3500 mah batarya bulunduruyor note 8 3300 mah . sizce kullanım sızrasında cok büyük fark oluşturur mu?
  4. M

Photoshop Bilen Arkadaşlar Yardımınıza İhtiyacım Var

Arkadaşlar elimde bi fotograf var. çekim sırasında kamera titremiş. bunu düzeltmek istiyorum. bu sizce mümkün mü? dün photoshop indirdim kurdum. ama bi halt anlamadım. bunu nasıl halledebilirm. bilen varsa işlem sırasını söyleyebilir mi?
  5. M

Telefon önerisi

Note FE candır can... tavsiye ederim.
  6. M

2.el S8 mi yoksa sıfır Note FE mi ?

düşünceleriniz doğrultusunda gümüş renkli Note FE almaya karar verdim. yol gösterdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.
  7. M

note fe nin türkiyede 1 ay içinde fiyatı çok yukarı çıktı. ben yurt dışından getirmeyi düşündüm. yaklaşık 2100-2300 arası bir rakama denk geliyor.
  8. M

Arkadaşlar 2000-2600 tl arası bütçem var. bu iki telefon arasında kaldım. sizce hangisini almalıyım başka telefon oneriniz var mı?