Arama sonuçlarınız

1. uruungu

Windows 10 Donma Sorunu

Bilgisayarın wın 10 home bilgisayarım açılıyor fakat donuyor sürekli win etkinleştiriyorum fakat kapatıp acınca tekrar eskı halini alıyor format atmaya çalıştım hiç bi şekilde kabul etmıyor 2 ye bölme kısmında formatı açmıyor bilgisayardan sıfırlama yapıyorum hata veriyor kullandıgım sdd...
  2. uruungu

İşli olmayan lpg sökmek istiyorum

Arkadaşlar arabam orjınallık bozulmaması ıcın lpg yenı takılmış daha 20 bın kılometre önce fazla lpg kullanılmıyor aökmwyi süşünuyorum nası bı yol izlenmeli ayrıca söktüğüm taktirde geri satabılme ımkanım varmı bunları
  3. uruungu

Redmi 8 pro 128 GB akıllı telefon almak istiyorum?

Redmi pro 8 128 GB 64 mp camera 4500 Mh bataryası 6 GB Ram ön camera 20 mp bu özelliklere sahip telefon cok iyi bence fıyatıda 2250 google acımıyor flan dediler sizce nasıl alınır ı telefon?
  4. uruungu

Türk Telekom cayma

Arkadaşlar Baska yere kiraya cıktım fakat orda kullanamadıgımdan NAKIL istemiştim fakat alt yapı olmadıgı dan kullanamıyorum iptal etmek istedim fakat 700 lira ücret cıkartıyolar kolay Bı yolu varmı bunun?
  5. uruungu

Bios resetleme olmuyor ekran yok

Bıos guncellerken pc acıkken kapandı ve sonradan tekrar acmak istediğimde ekran yoktu çalışıyor pc ama ekran gelemıyo Bi türlü bıos pilini cıkardım taktım gene olmadı anakart msi a68hm e33 v2 nasıl ekran düzeltebilirim?,
  6. uruungu

Bios guncellerken pc kapattım ekran gelmiyor

Bilgisayar açıkken bios güncellerken yanlışlıkla kapattım pc ti ve tekrar açmak istediğimde pc çalışıyor ama ekran gelmiyor Bi türlü kasadan belli aralıklarla ses geliyor rutinn sanki CD okuyor gibi ekranı nasıl acabiliriz?
  7. uruungu

Ekran çalışmıyor

Bilgisayar açıkken bios güncellerken yanlışlıkla kapattım pc ti ve tekrar açmak istediğimde pc çalışıyor ama ekran gelmiyor Bi türlü kasadan belli aralıklarla ses geliyor rutinn sanki CD okuyor gibi ekranı nasıl acabiliriz?
  8. uruungu

Para kazanma özelliğim kapandı

YouTube para kazanma özelliğim kapandı ve tekrar açmak istiyorum ama sürekli bilgi verme yönlendiriyor kesin çözüm yokmu? Acil
  9. uruungu

Sayfa ismi gerek

Silahlar, savunma sanayi üzerine taktikkal videolar üzerine bi sayfa açmak istiyorum sizce ismi ne olabilir?
  10. uruungu

Fortnite güncelleme sonrası hata

Oyun bir türlü başlatılamıyor bütün her şeyi denedim Dll ama gene hata veriyor
  11. uruungu

Fortnite 0xc0000142 Hatası

Ne yaptıysam aynı hatayı verdi yardımcı olunuz
  12. uruungu

Advanced SystemCare 11.5 lisans kodları

acil pro kodu lazım
  13. uruungu

Fortnite 000142 hatası

oyunu guncelledım pc guncelledım ama acıyorum bı anda 0000142 hatası cıkıyor neden yapar
  14. uruungu

Fortnite Hatası

OYUNA GİRERKEN LS-0016 HATASI VERIYOR NEDİR BU yenı guncelledım
  15. uruungu

Sayfa ismi lazım

Güzel bir sayfa açıcam genel amacı olarak fotograf paylaşma kullanılmamış instagram da olmayan Bi isim arıyorum bulamadım yardımcı olurmusunuz?
  16. uruungu

Bu fiyata bu bilgisayar sizce alınırımı?

İzoly M207 G6950 2.80ghz 8gb 750gb 2gb 18.5 Masaüstü Bilgisayar - n11.com LİNKİ BURADA BAKABİLİRSİNİZ...
  17. uruungu

Tuş kilidini açınca reklam cıkıyor

Tuş kilidini açınca reklam cıkıyor naptıysak silemedim Bı kac programla Bı dosya buluyoruz karatıneya ama silinmiyor nası temizleriz
  18. uruungu

Börüyü nereden izleyebilirim ücretsiz

Bedava da nasıl izlerim
  19. uruungu

Blue TV üyeliği lazım

Verebilecek olan varmı Börü izlemek için
  20. uruungu

Ücretsiz Blue TV lazım yada üyeliğini verebilecek

Film izlemek için üyelik lazım verebilecek olan varmı
  21. uruungu

OSM PARA HİLESİ

OSM oyunu için para hilesi varmı bildiğiniz...?
  22. uruungu

Ekran kartı takılı ekran gelmiyor

MSİ gt force 710 1gb ddr3 ekran kartı aldım yalnız bulgısayarı takınca ve çalıştırınca ekran görünmüyor bilgisayar çalışır durumda takınca çalışıyor herhalde ısındıgndan ama kapatıp actıgımda tekrar ekran yok çözüm nedir acil?
  23. uruungu

MSI GT 710 Aldım

kasaya direk taktım bi sıkıntı olmaz demı ?
  24. uruungu

Ld player sürekli̇ sallaniyo

pc ekranında sürekli sallanıyor anlam veremıyorum kendı kendıne çözüm ?
  25. uruungu

PUBG Mobile LD Player Kasması

Ld player yukledim ama oynarken kasiyor neden ayarlarda pek dusurme yok özelli̇k olarak ekran kartim yok oyuzden olabilirmi
  26. uruungu

Laptop Tavsiyesi

Yeni laptop alicam oyun oynamak icin degi̇l kasmicak rahatca fi̇lm i̇zlemek internette gezi̇ncek cok pahali olmayan gunumuz uygulamalar kadiricak laptop ariyorum fi̇kri̇ olan aci̇l yazabi̇li̇rmi̇ ?