Arama sonuçlarınız

1. S

Iphone 12 Wifi Kopma Zayıf Bağlantı Sorunu

Belki güncellemeyle alakalıdır diye sorayım dedim. Yeni gelecek güncellemede de bu sıkıntıyı yaşarsam dediğin gibi servise vereceğim. Sağ olasın dostum :)
  2. S

Girdim. İsteği gerçekleştirme hatası yazıyor. 1619202938 Yok ya sıfır daha cihaz. Çıldırttı beni sorma :(
  3. S

dostum zaten modem daha yeni. telefonda yeni. diğer cihazlar takır takır giriyor bir problem yok ama benim cihazım zor giriyor ve kopuyor
  4. S

Iphone 12 kullanıyorum. 2 haftalık cihaz lakin wifi kopma ve zayıf bağlantı sorunu yaşıyorum. Diğer cihazlar gayet güzel bir şekilde bağlanırken benim cihazımdan iyi randuman alamıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan ve ya çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  5. S

iPhone SE alınır mı?

1605436313 Se kullanıyorum. 5 buçuk 6 saat ekran süresi alıyorum %15-20 civarı şarjım kalıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok memnunum. Oyun oynamam
  6. S

iphone son 24 saat açık ekran süresi

7. S

Yeni İPhone 12 serisi hakkında en çok beğendiğiniz şey nedir?

11‘e kıyasla 12’de ıps yerine oled ekran kullanmaları baya hoş olmuş. Ayrıyetten 11’in kenar çerçeveleri prolara göre biraz kalındı. Sanırsam o kalınlıklığı da kaldırmışlar. O da güzel olmuş.
  8. S

iPhone SE 2020 Pil Sağlığı

Evet hocam muhtemelen pilin değerini çok düşürüp taktığınızdan dolayı bu durumu yaşıyorsunuz. Xs Max kullanırken bu durumu tecrübe etme şansım oldu. Sizin gibi bende %3-%5 değerlerinde takıyordum bir ayda %1 düştü. Sonraki 6 ayda %20’nin altına düşürmeden şarja taktım ve sadece %1 düştü...
  9. S

#AppleEvent'e Saatler Kaldı! Gelin Tartışalım

Çok ta güzel olur. Benim gibi küçük telefon sevenlerin de vazgeçilmezi olur. Merak ettiğim tek şey bataryası nasıl olur?
  10. S

İphone se2 almak mantıklı mı

Zaten geçme sebeplerimden en önemlisi touch id. Face id’yi hiç kullanışlı bulmuyorum. Touch id hem daha seri hem daha kullanışlı. Güzel dileklerin için teşekkürler kardeşim. Sana da iyi forumlar :)
  11. S

2020 yılında halen 8 plus alınır mı?

Hemen hemen 2 cihazda birbirine çok yakın. Her iki cihazı da kullanma fırsatı buldum. Xr’ın pili gerçekten çok iyi. 8 plus’ım pili de gayet iyi. Ama bir xr kadar değil. Kamera her iki cihazında benzer. Dediğin gibi optim zoom 8 plus’da olduğu için portre modlarını bir tık daha iyi çekiyor 8...
  12. S

Evet hocam önceden 11’de çok film dizi vs izlerdim. Dediğin gibi o çentikten dolayı 1:9 formatında izleyemiyorsun. 11’i sattıktan sonra hem ipad 7. nesil hem de iphone se alma imkanım oldu. Film dizi vs’yi artık ipad’den hallediyorum.
  13. S

iPhone SE 2020 Pil Sağlığı

Hocam pilinizi %20’nin altına düşürmemeye çalışın. %3-%5 gibi değerlere düşürmek pil sağlınızı kötü etkiliyor. Bizzat deneyimleme şansım oldu.
  14. S

Hocam bende sosyal medya müzik için kullanıyorum. Film izlemem. Dün tam olarak 7 saat ekran süresi aldım. Kesinlikle alabilirsiniz. Iphone 11’den geçiş yaptım. Çok memnunum. Her konuda yeterli. Bildiğin atom karınca :))
  15. S

Iphone X mi iphone XS mi???

ıphne x te sorun yok. x çıktığından beri x ten daha performanslı ve uygun fiyatlı android telefonlar çıktı. onları tercih et. androidler eskisi gibi değil 3 4 yıl seni çok rahaatlıkla götürebilir. paranı hepsini x e bağlayacağına daha uygun fiyatlı android amiral gemisi telefonları tercih...
  16. S

ıphone nun suyu çıktı ice. ben x kullanıyorum kapalı kutu sıfır tr garantili telefonu 5 ay önce 5250 liraya almıştım. şu anda 8000 9000 bin lira. eğer ki almak istersen kardeşim 6500 den daha uyguna vereyim. androide geçeceğim. 5 senedir iphone kullanıyorum.. hatta neredeyse iphone 5 ten sonra...
  17. S

d