Arama sonuçlarınız

1. G

Pubg de dinlediğin şarkıyı takıma yansıtma

arkadaşlar kulaklıkla oynuyom pc den bi ses dosyası açtığımda bunu takıma nasıl yansıtabilirim
  2. G

PUBG dinlediğin şarkıyı takıma dinletme

arkasaşlar başlık açıklayıcı oldu zaten pubg de bi ses dosyası açtıgımızda bize gelen sesi takımada yansıtmak istiyom bilen varsa yardımcı olabilirmi
  3. G

Steam cuzdanından para nasıl çekilir

Arkadaşlar ben pzarda cs go skini sattım 460 tl ye steam 60 tl sini alıyo oyuzden steamda 400 tl param var bu parayı telefona kotur olarak aktarmak istiyom yada nakit çekmek istiyom bilgisi olan varsa yardım edebilirmi şimdiden teşekkürle
  4. G

arkadaşlar youtubede nasıl kesit alınır

internet sitelerinde en fazla 500 mb lik dosyaları kese biliyon benim kesceğim dosya 5 saatlik youtubeden alcam buarada yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)
  5. G

Vın intermeti alınırmı

Gençler ben pc de 2 aydır felen mobil internet kullanıyom hız olarak hayet iyi 15 gb 50 tl ye alıyom yanında dk filende veriyolar dk fazla onemli deyil vın almayı düşünüyom internet kampanyaları çok uygun geldi sizce mantıklı kullanan varsa hangi paketi almalıyım yardımcı olursanız sevinirim
  6. G

İnternet yetermi

Gençler ben youtube kanalı açmayı düşünüyom ama internet sınırı 15 gb canlı yayın açtığımda internet tahmini nekadar yer bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
  7. G

Kulaklık seçimi?

Arkadaşlar tinker kulaklık alıcam ama lu ikisinin arasında kaldım tinker v1 mi tinker v2 bunların arasında ne fark var
  8. G

Samsun note 2 açılma ekranınfa kalıyo

telefonu şarjı bitti yarın tesi gün açtığımda samsun yazısında kalıyo internetten araştırdım odin programını buldum yazılımla ilgili bi sorunmuş odin programını açtım arkadaşın telefonuda note 2 onun telefonunu görüyo benim kini görmüyo samsung usb driveri kurdum ama bi işe yaramadı yardımcı...
  9. G

bisiklet kaç jant yardımcı olurmusnuz

arkadaşlar bisikletin iç lastiği patladı internetten alıcam ama kaç jant olduğunu bilmiyom dış lastiğin üzerinde 26x2.00 yazıyor yardımcı olurmusnuz
  10. G

Pubg bilgilendirme!!

Pubg steamda 87 tl oldu gitti gidiyorda 54 tl ye ala biliyorsunuz bilginize.
  11. G

Pubg server nasıl deyiştiriliyor

Gençler eu servere geçicem nasıl deyiştircem bilmiyom internette araştırdım bulamadım
  12. G

PUBG Server Değiştirme

Gençler ben eu servere geçmek istiyom ama bulamadım yardımcı olabilirmisiniz
  13. G

Pubg oynuyanlar eklesin

Kullanıcı adım ☪cCcGökDağcCc☪ Nickini atanları eklerim.
  14. G

Pubg mobil e q harfleri çalışmıyor

Gençlr ben pubg mobili emilatorden oynuyom son 2 3 gundur oyunda e q harfi çalışmıyo sebebi ne olabilir yaedımcı olursanız sevinirim
  15. G

Pubg düşmanla nasıl konuşulur

Arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi düşman takımıula nasıl konuşulur yardımcı olursanız sevinirim
  16. G

Pubg de tpp ve fps

Gençler pubg de fps ve tpp oyunun içinde deyişiyor lobide neden seçenek veriyor anlamadım yardımcı olursanız sevinirim
  17. G

Pubg türklerle oynama?

Gençler pubg turklerle nasıl oynanır yani cs go daki gibi turkleri davet etme gibi bi seçenek varmı?
  18. G

Pubg satın aldım

Gençler yardım yeni satın aldım cs go da boyle olmamjştı direk indirdim ama bunda serverler var nasıl yapıcam experimental sadece indire biliyom diyerlerinde indir deye bi seçenek yok dogru serverimi indiriyom bi yardım ederseniz sevinirim
  19. G

Bilgisayarım pubg kaldırırmı?

Merhaba arkadaşlar benim sistemim pubg kaldırırmı cevaplarınıza göre alıcam oyunu Ekran kartı R9 280x dual x oc İşlemci i5 3470 Ram 8 gb 1600 mhz ddr3 Power 650w
  20. G

Pubg nekadar internet yer?

Ben pubg hesabı alcam ama aylık 15 gb internetim var 1 ay boyunca bana yetermi gunluk 4 5 saat oynıcam cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.