Arama sonuçlarınız

1. S

Yardım Dün gece bilgisayarım mavi ekran verdi ve açılmıyor

Dün gece Fenerbahçe Sivasspor maçını izledikten sonra bilgisayarımı kapatmistim derbi için bilgisayarımı yeniden acicakken mavi ekran karşıma çıktı hata sorunu CRITICAL_PROCESS_DIED idi önceden mavi ekran aldığımda bilgisayarı yeniden baslattigimda duzelirdi ama bu sefer olmadı yeniden...
  2. S

Soru 300-400 tl civari hangi notebook ram i önerirsiniz

nasıl emin olabilirim ki
  3. S

Soru 300-400 tl civari hangi notebook ram i önerirsiniz

https://www.n11.com/urun/corsair-vengeance-cmsx8gx4m1a2400c16-8-gb-ddr4-2400-mhz-cl16-ram-1372110?magaza=inci-bilgisayar&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel...
  4. S

Soru 300 TL civarı 8 GB 2400 MHz RAM tavsiyesi

bilmiyorum
  5. S

anldaddm sağolun
  6. S

300 TL civarı param var 8 GB 2400 MHz notebook RAM bulmam lazım Longline Adata gibi markalardan gördüm güvenilir midir başka tavisyeniz var mı?
  7. S

Antivirüs programı olarak ne önerirsiniz?

peki aklımda 2 şık var norton mu iyidir yoksa windows defender mi? 1606737467 not: antivirüse para vermek istemiyorum
  8. S

bilgisayarımın donanımı güçlü olsa da 8 gb ram im var oyunlarda bile yetmiyorken üstüne antivirüs kuracağım için en az yoracak antivirüsü bulmaya çalışıyorum
  9. S

yani antivirüse gerek yok mu?
  10. S

Önceden Advanced System Care kullanıyordum antivirüs olarak şimdi kaldırıyorum bilgisayarı yormayacak bir antivirüs ne önerirsiniz? Orijinal Windows kullanıyorum sürümü 20H2.
  11. S

Cihazımı suya düşürdüm, götürebileceğim güvenli bir yer var mıdır?

Xiaomi Mi 8 cihazımı suya düşürdüğümden çalışmıyor şu anda pirinç e yatırdım İstanbul'da oturuyorum götürebileceğim güvenli bir yer var mıdır?
  12. S

Telefon su geçirdi ekran açılmıyor

tamam 1605889887 peki bildiğiniz güvenilir bir servis var mı istanbul da
  13. S

bugün götürmeme gerek varmı yoksa biraz daha pirinçde bekletmeli miyim
  14. S

tmm anladım 1605883460 yav bu sefer tmamen gitti galiba açma tuşuna bastığımda titriyor başka tepkime vermiyor
  15. S

tamam teşekkür ederim. 1605882287 şu anda ekranı açıldı yine de götürmeme gerek varmı çünkü yakınlarda telefonu götürebileceğim bir yer yok
  16. S

nasıl anlarım? hemen götürmem mi gerekir?
  17. S

o ne demek söyleyebilirmisiniz?
  18. S

bilmiiyorum ama alalı 2 sene oldu
  19. S

yatırdım inş düzelir
  20. S

peçeteyle sildim açılmadı şu anda pirince yatırdım 1605881516 bir video da izlemiştim
  21. S

Xiaomi Mi 8 telefonu kullanıyorum normalde su geçirmezdi 10 dk önce telefona bulaşan lekeyi su ile yıkamak istedim telefon çalışıyor fakat ekran gözükmüyor yardımcı olabilecek var mı?
  22. S

GTA 5 online oyundan atma

Uzun zamandır GTA 5 oynayan biriyim son zamanlarda Online kısmında 2 dakika oynadıktan sonra bağlantı koptu hatası verip offline moda atıyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. İnternet hızım: 15 download, 5 Upload.
  23. S

FIFA 19 kasma sorunu

Merhabalar laptopımda orijinal FIFA 19 yüklü grafiki düşük kenar yumusatmayi 2x kullanıyorum ama ayarları ne kadar değiştirsem de yinede kasıyor GTX 1050 ti İ7 7.nesil 8gb ram Win 10 kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim 1602775242 Fifa 18 de bir sıkıntı yoktu gayet akıcı oynayabiliyordum...
  24. S

450-750 tl arası bisiklet

bir de corelli snoop 2.0 iyi
  25. S

ben salcano nova gibi bir şeye baktım ama ağır diyorlar
  26. S

merhabalar ben çok uzun zamandır bisiklet araştırması yapıyorum ve sizden yardım istiyorum 450-750 tl arası güzel bir bisiklet olursa sevinirim aradığım özellikler -26 jant olması ve 21 vites olması -alüminyum gövde olması - markası salcano olursa sevinirim ama bianchi,mosso,kron gibi...