Arama sonuçlarınız

1. barislakers

Forumda hesabımı nasıl silerim?

Evet silmenizi rica ediyorum, kolay gelsin.
  2. barislakers

Merhaba oylr bır seçenek yok ?
  3. barislakers

Kişisel detaylar kısmından mı ?
  4. barislakers

Selamlar, Sizlerden son bir kez yardım isteyerek hesabımı nasıl silebilirim söyler misiniz, ayarlar kısmında araştırdım ama bulamadım eksik görmüşte olabilirim. Teşekkürler, iyi günler hepinize.
  5. barislakers

İşte Ülkemizin gelecekteki doktor ve mühendisleri!!

İstediğimi paylaşırım sizi ilgilendirmez. Modarötörler uygunsuz görürse silerler hem modarötörün de yorumu var o yüden üstlerine şikayet etmeyi bırak bence.
  6. barislakers

Onlar o amaçtan dolayı orada değil ama sen direk yorumda birinin sallamasına inanarak ülkemiz haberciliğini özetledin :D
  7. barislakers

Yanlış termal macun uygulaması sonucu ekran kartı düzeltilebilir mi

Isopropyl alkol almanızı öneririm güçlü bir çözücü ve elektrikli sistemleri temizlemede kullanılıyor. https://urun.n11.com/bakim-spreyleri/divortex-ipa-izopropil-alkol-c3h70h-999-saflik-16-oz-473-ml-P433678506
  8. barislakers

He kardeş he her şeye bi kılıf bahane bulunuyır çoh şühür..
  9. barislakers

Ironi yapalım dedik hocam....Bunlar kim onlar kim...
  10. barislakers

Boğaziçi üniversitesi öğrencileri uzay çağına girmemiz için eylem yapıyorlar.
  11. barislakers

Insallah kardeşim ama korkutuyorda benim oturduğum semtte mesela artık türkler azınlık oldu bildiğin....
  12. barislakers

Ama bir saniye bunlarda kim ?
  13. barislakers

100k araba tavsiyesi

i20 elite kasa
  14. barislakers

Amerikan Doları Türk Lirasına karşı 8 TL'yi de geçti

reis bence o kadar çok kaynak çıksaydı a haberde atv de günde en az 50 kez görürdük bence o kadar çok değil gibime geliyor ama tabi benim dediğimin ne önemi var ülkede.
  15. barislakers

Reis dolar artsın yatırımımız var dolara daha da zengim olalım çatlasınlar
  16. barislakers

Reisim daha da artsın şu dolar o yükseldikçe millet çıldırıyor. Durmak yok yola devam başkanımmmmm.
  17. barislakers

Ram Tavsiyesi

İşlemciniz ddr3 1600 mhz desteklemektedir. Ram de iki çeşit so dımm ve normal ram. Çeşidini belirledikten sonra ddr3 1600 mhz lik alabilirsiniz.
  18. barislakers

Eve nasıl fiber kablo çektirilir??

Selamlar, Evimize 24mbps fiber paket satın aldık ama evimizin alt yapısı çok kötü bakır kablo ile bağlı modem :D (ADSL). Apartmanda fiber altyapı var kutuyu koydular. Türk Telekoma diyip eve döşeyebilirler mi yoksa elektrikçiden hat mı çektirmemiz lazım? Birde elektrikçiden çektirirsek onu...
  19. barislakers

Şu an Hangi Apple Bilgisayarı Almalıyım12.000TL

Selamlar, Media Markttan 16.000 tl ye 4 thunderbolt girişli modeli aldım çok memnunum. Hem RAM hızı hem de Hafızası daha yüksek bu parayı vereceksiniz bu modeli öneririm. Sevgiler, hayırlı olsun şimdiden. 1603466498 Ek olarak 12.000 tl ise bütçeniz ve çok ağır iş yapmayacaksanız i5 macbook air...
  20. barislakers

Ne Tür Modem satın alınmalı?

200-400 Tl arası
  21. barislakers

Ne Tür Modem satın alınmalı?

Selamlar, Evimize yakın zamanda fiber hat bağlanacak ama ne tür bir modem almam gerektiğini bilmiyorum. VDSL, ADSL, bir sürü çeşidi var anlamadım. Yardım ederseniz sevinirim. Ama 2,4 ve 5ghz desteklerse sevinirim.
  22. barislakers

Oyun Önerisi

Strateji temelli gelişmeye dayalı oyunlar olursa sevinirim. FPS oyunlarını pek sevmiyorumda
  23. barislakers

Oyun Önerisi

Selamlar, Macbook Pro model laptopumda hafif böyle browser oyunları oynamak istiyorum. eSKİ iKARİAM Trivia tarzı ama o oyunlar şuan ölü yeni oyun öneriniz varsa açığım. Sevgiler.
  24. barislakers

İngilizcemi nasıl geliştirebilirim

Selamlar, ben yurt dışında yaşarken üniversitem için Englisg Grammer ın Use kitabı var Randy Murph nin onu otur yaparsan grammer in ana dilinde öteine geçeceğini söyleyim ama kelime bilgisi için dizi kitap konuşma dan başka çözümün yok. Ve daha ileri seviye için yurt dışı tabiki
  25. barislakers

Askerlik ile ilgili merak edilenler

Doktor olarak gidecem askere (inşallah bitirirsem :D) Öyle nasıl bilginiz var mı
  26. barislakers

iPhone 12 Pro Pil Performansında Sınıfta Kaldı!

Selamlar, kardeşim için almaya gittiğimizde XS in ekranına bakınca o kaliteye bitmiştim ya o ekran fena değil mi ya 11 onun yanında sıradan bir ekran gibi :D
  27. barislakers

iPhone 12 Pro Pil Performansında Sınıfta Kaldı!

Keşke Iphone XS ın premıum hisssi ve 11pro nun işletimi birleştirse. O zamanda evi satmamız gerekir sanırım :d
  28. barislakers

İnternetiniz Kaç Mbps?

Umarım taahütüm bitince bende geçeceğim apartmanda altyapı var.Ama sorum şu ki bizim evde daha fiber altyapı yok onlara geçinca onlar yapar mı bu işi ??
  29. barislakers

Hayalinizdeki okul veya üniversite

Macaristanda Tıp fakültesi 2. sınıf öğrencisiydim ve tüm arkadaşlarım ve düzenim oradaydı 3 sene önce gittiğimde dolar 3.70tl idi ve ailemle düzenimizi ona göre kurup orada yaşıyorduk. Yöneticilerimiz sağolsun ekonomiyi çökerince geri dönmek zorunda kaldım Türkiyeye ve herkes gözün aydın diyor...
  30. barislakers

[REHBER] GeForce Now Nasıl Kullanılmalı

Macaristanda aylık 50 tl ye 200download/50 upload internetim vardı uyduruk lenovo v330 laptopta sanırsın rtx2080 im var gibi oynuyorum ethernet kablomla. Özlüyorum o günleri :(
  31. barislakers

2744$ Pc toplama

Şuan zaten orada okuyor ve uber yapıyor ama zaten durumu kötü birisi değil bu gibi şeyler para değil ayıptır söylemesi oradaki biri için
  32. barislakers

2744$ Pc toplama

Selamlar, kendim için değil Kanada daki arkadaşım için ayarlıyorum bunu burada zaten 20 civarından aşağıya alamayız bunu :D
  33. barislakers

2744$ Pc toplama

Selamlar, Sizce bu PC oyunlarda ne kadar fps alır (LOL , WOW, overwatch) gibi oyunlar. Kolay gelsin, sevgiler.
  34. barislakers

Türkiye'nin, Suriye'nin kuzeybatısındaki askeri gözlem noktasından çekildiği iddia edildi.

Valla zaten geçen gün ban yedim bidaha olursa ne diyim artık sözlükükten hesap siliniyorsa söyleyin sileyim istediğiniz insanlar bulunsun o zaman...
  35. barislakers

Türkiye'nin, Suriye'nin kuzeybatısındaki askeri gözlem noktasından çekildiği iddia edildi.

Kardeşim ülke ne zaman dediğinde duruyorda bunlara takılıyorsun, insanlar istikrar düzen ne onu unuttuğu için her şey mübah buu saatten sonra. Bunların yaptığı artık ayıp değil halk ettiğini yaşıyor. Bizim halkda aşağılanmayı mitingden çay toplamayı hakediyormuş de geç.
  36. barislakers

Bir telefona en çok ne kadar para verirsiniz?

Laptopun ya da pc nin pahalı olmasına bir şey demem alındığında yıllar gider aynısı laptop için de geçerli ama 7k yı geçmemesini isterim
  37. barislakers

Ekrem İmamoğlu'nda otogar paylaşımı!

Onlarada sıra gelecek o zaman ülke gündemine bak biraz onlarıda eleştir eleştirebiliyorsan mesela dolar kaçtı kaç oldu gibi fakirleşme gibi konularada bak istersen ama neyse gereği yok sanırım dolarla mı maaş alıyorsun kardeşim sonuçta dolara bakmıyorum ben.
  38. barislakers

Laptopuma hangi m2 SSD uyar??

500gb 970 EVO Plus fazla mı olur? olursa avantajları ne olur sizce?
  39. barislakers

Adam senin iyiliğin içinde yapıyor bunu ama maalesef kininden dolayı göremiyorsun. İyi günler..
  40. barislakers

İnsanları kudurttuğuna göre iyi bir şey yapmış demek.
  41. barislakers

Laptopuma hangi m2 SSD uyar??

Merhabalar, Kardeşimin Lenovo laptopuna hafıza güncellemesi yapacağım. HDD ve M2 SSD yi çıkartıp yerine 512gb lik M2 ssd kullanacağım. Ne tür bir M2 almam gerektiği ve önerdiğiniz modeli paylaşırsanız sevinirim. HDD ve SDD aşağıda görebilirsiniz.
  42. barislakers

Karar Veremiyorum

Oyun oynamicaksan yeni çıkacak 16 ya da 15ınch ARM Macbook Pro derim çok futuristik ve kullanışlı olacaklar.
  43. barislakers

Laptopu Ipad'e nasıl yansıtırım?

Merhaba, Windows laptopumun ekranını Ipad e yansıtmak istiyorum bunu nasıl yaparım yardım ederseniz sevinirim.
  44. barislakers

Bu HDMI 1080p60Hz destekler mi?

Selamlar, Macbook Pro 2020 4 Thunderbolt modelim var. Laptopumu 144hz monitöre bağlayacağım ve onun çözünürlüğü 1920x1080 aslında tam bu çözünürlüklerden anlamıyorum. Bunu en iyi hangi çözünürlük ve Hz de bu monitöre bağlarım. Bundan daha iyi kablo ile bağlayabilirsem önerirseniz sevinirim...
  45. barislakers

Netflix vs Blutv vs Puhutv vs Prime video

Prime ucuz bende var ama dizi içeriği çok az. Netflixte dizi sayısı çok daha fazla amazondan. Netflix öneririm ben.
  46. barislakers

50 Mbps internet aileye yeter mi?

Benmikide 6-7 arası yıkık hayatlar resmen :(
  47. barislakers

50 Mbps internet aileye yeter mi?

Selamlar, Eve 50 Mbps internet paketi almayı düşünüyoruz. Sizce bu yeter mi 4 kişilik bir aile için. Annem sadece youtube da video izliyor. Ben ve kardeşim online dersler video izleme ata sıra indirme yapıyoruz. 1080P 60fps twitch yayını izletir mi mesela sorunsuz. Sevgiler.
  48. barislakers

Mekke medine kudüs kerbala 4 kutsalım

Ağam keşke bu arkadaşa bi şey yiyip içirmeseydik
  49. barislakers

Mac'e Geçme Kararsızlığı

Dostum selam, bu ülkede abd de seçimde olsa savaş da çıksa fiyat düşmez. Sen alacağın varsa al derim kim dedi de ucuza alayım diye aldı. Bence ARM alacaksan sene sonuna doğru çıkacağı dendi yoksa intel 10. nesil bu modeli öneririm. Sevgiler , başarılar dilerim.
  50. barislakers

Aşk acısından ölmek üzereyim

Aşk acısından ölüyorum diye yazı yazan biri aşk acısından ölmüyordur.
  51. barislakers

Mac'e Geçme Kararsızlığı

Selamlar, 1 ay önce macbook pro 13 inch 4 thunderbolt lu modeli satın aldım. Bende ilk kez bi mac e geçtim evet Catalinada ara sıra account.std den dolayı laptop fanları kulluyor. Catalina 10.15.7 deki bir bug bu ama geri kalan giçbir şeyde bir sıkıntı yaşamadım. Tim Cook Intel işlemcilerin...
  52. barislakers

Bu RAM bu Laptopa uyar mı?

oraya bir tane 16gb 2400mhz ddr4 ram taksam olur mu?
  53. barislakers

Bu M2 SSD Laptopa uyar mı?

Selamlar az önce kardeşimin laptopuna ram yükseltmesi için paylaştım belirledik şimdide M2 ssd alacağım ama Kardeşimin lenovo v330 unda 1TB HDD vs 128gb M2 ssd var. almayı düşündüğüm M2 SSD yi aşağıya bırakıyorum ikisini direk laptoptan çıkartıp bunu takıp sıfırdan laptopu kurabilir miyim...
  54. barislakers

S8 Hala Alınır Mı?

O zaman öneririm.
  55. barislakers

Valorant Kaç FPS Alır

Monitörün 144hz falan olmadığı sürece bir ifade etmez dostum haberin olsun
  56. barislakers

S8 Hala Alınır Mı?

S8 PLUS kullanıyorum ama ben Macaristandan almıştım ilk çıktığı zaman 2200 tl ye ,oyun oynayacaksan pek önermem ama günlük hayat için çok güzel bir telefon öneririm.
  57. barislakers

Ram i takınca bir şey yapmama. gerk yok değil mi bios tan? Birde laptopun vidalarını sökebilmem için vida seti ne almalıyım. Sevgiler...
  58. barislakers

Selamlar Lenovo v330 laptop var kardeşimin ddr4 sodımm 2400 mhz kullanıyor aşağıda görebilirsiniz. Buna 16gb Crucail ddr4 2400 mhz ram takacağım rami aşağıya bırakıyorum bakarsanız sevinirm...
  59. barislakers

MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada, gazeteci Can Dündar'ın mal varlıklarına el konulmasına karar verildi!

SDN forum kara cahil, beyni yıkanmışlar yeri olmuş en iyisi mi buradan da uzaklaşmak.
  60. barislakers

Dolar ve Euro rekorlar kırmaya devam ediyor!

Umarım daha da artar. Herkes bunu hak ediyor.
  61. barislakers

KKTC'de Hükümet Düştü!

Söyleyelim reisimize oraya da barış mutluluk zenginlik refahlık götürsün
  62. barislakers

Macbook Başlangıçta açılan uygulamalar

Selam, Microsoft Teams i her ne kadar başlangıçta açma desemde açılıyor bunu nasıl tamamen kapatabilrim
  63. barislakers

Bu dönemde laptop alınır mı?

Sence ülkde dolar düşecek mi bunu soralım laptop alınır mı diye... Alacaksan şimdi al çünkü artık bir gelecek yok ekonomide
  64. barislakers

Ekmek Poşetlerinin Aşırı İncelmesi

Ya da tam ülkemize yakışır et fiyatının artması ve milletin anlamaması için 500g lık paket 400g a düştü ama fiyat aynı kaldı. Her gördüğümde sinirleniyorum ama bunlar hakediliyor ve böyle devam edecek.
  65. barislakers

Wow 240 fps oynatacak pc

evet LOL falan çok da nadir 1601647264 2070 falan 150 fps aldırır zaten ultra setting oynamam.
  66. barislakers

Wow 240 fps oynatacak pc

Wow oynadığım için 3090 a gerek yok pek sanırım. Ama 240fps falan almak için onlar mı gerekir bilmem
  67. barislakers

Üniversite öğrencisi Şeyma Bakan, 'Başörtünü çıkarmayı kabul edersen çalışabilirsin' diyen firmaya suç duyurusunda bulundu!

Firmalar kendi düşüncesi doğrultusunda insanları işe alabilir buna hak itiraz edilemez ama ne kadar doğru bir karar sorgulanabilir, hoşgörü ya da anlayış ama insanlar ya da şirketler istediği kişiyi işe alabilir bunu düzgün ve kibar bir dille ifade edilmesi gerekir.
  68. barislakers

Wow 240 fps oynatacak pc

Yada iyi CPU mesela i9 10900k işlemci hep orta-iyi düzey gitmem lazım wow için mesela 1080ti gibi falan ileride satıp yenisi alınabilinir.
  69. barislakers

Wow 240 fps oynatacak pc

zaten 20-25k arası planlıyordum kafamda ama sadece 3090 14k olacak yeter mi ki acaba
  70. barislakers

Wow 240 fps oynatacak pc

Bütçede problem yok sadece uzun süreli gitmesi lazım :D
  71. barislakers

Wow 240 fps oynatacak pc

Selamlar, World of Warcraft oynamak istiyorum. 240 Hz monitörüm var bunun için Hangi Cpu,Gpu ve ekran kartı gerekir yardım pls... Bütçede problem yok istediğinizi önerebilirsiniz ama alınca 10 sene gitmeli onu söyleyim :D
  72. barislakers

i9 9900k vs 3700x

i9 10850K diyorum :D
  73. barislakers

Ikariam vs Travian Hangisine başlanmalı '?'

Hangisine başlayım? daha aktif olan oyun hangisidir yardım pls
  74. barislakers

Hangi Oyuna Başlamalıyım?!?

hocam sence hangisine başlamalıyım ?? bu dönemde daha aktif olan oyun hangisidir 1601576010 hangisine başlamam gerek sence daha aktif olan oyun hangisidir
  75. barislakers

Superonline Beni Kandırdı mı?

Yarın ararsan öğrenebilirsin. Telefondan bilgi al ben iki yoldanda almıştım
  76. barislakers

Hangi Oyuna Başlamalıyım?!?

Selamlar, Eski İkariam,Trivia gibi bir oyuna başlamak istiyorum önerinizi bekliyor olacağım teşekkürler. Sevgiler
  77. barislakers

Ailem beni aşırı zorluyor

Ailen zorlasa bile sen istemediğin sürece olmaz ama bu ailen haksız demek değil. Ülke normal bir yer olsa tamam baskı yapması biraz abartı ama ülke normal bir ülke olmadığı için senin iyi olmanı istiyorlar. Sen düzenli ve çok olmayan bir şekilde çalış öyle yaparsan her şeye vaktin olur yeterki...
  78. barislakers

Bu laptopu aldım. Sizin görüşlerinizi merak ediyorum.

Aynen işlemci iyi ekran kartı oyun için çok iyi değil ama light gaming e her türlü yeter. Diğer işlerini her türlü görür
  79. barislakers

Superonline Beni Kandırdı mı?

Bizim ev ttnet 16mbps 82 tl idi bin pişmanım. Taahütüm bitsin Kablonette yüz güldüren tarife var 100mbps(19.00-00.00 arası 50mbps)+ televizyon 100tl onu yaptıracam hemen. Kabloneti arayıp altyapın olup olmadığını öğren binanın varsa yaptır derim dostum.
  80. barislakers

Online Browser oyun Önerisi!?

Selamlar, Bilgisayara oyun indirmek istemiyorum zaten tam benlik değil. Macbook Pro da zaten oyun açma gibi bir şeyi düşünmüyorum. Ama browser üstünden İkariam gibi oyunlar ya da f2p MMORPG tarzı oyun önerirseniz sevinirim. Sevgiler
  81. barislakers

Hangi Tarayıcı? [Anket]

Safari keşke Google Chrome un desteklediği her şeyi desteklese kimse eline su dökemez. Macbookta çok hızlı ama maalesef bazı şeyleri tam desteklemediği için Google Chrome kurdum...
  82. barislakers

Check Coverage alma tarihini reddediyor

Selamlar, Macbook Pro 2020 laptopum için siteye tarihi giriyorum ama 1 haftadır daha sonra deneyiniz diyor. Lütfen yardım. Sevgiler
  83. barislakers

Pixel Oyun Önerisi

Stardew Valley
  84. barislakers

Çok kararsız kaldım

Iphone 7 tam ara sürüm telefon alma bencede dostum.
  85. barislakers

Dünyanın en güçlü ordusuna sahip ülkelerin sıralaması

Bizim olmadığımız masa yok. Yine bi gazını alalım milletin.
  86. barislakers

Altın mı?euro mu?dolar mı?

Bu ülkede ne alırsan al kara geçeceğini garanti ederim :d
  87. barislakers

MacBook ve Windows hakkında (Mühendislik için)

Selamlar Macbook alacaksan 16inch olandan öneririm çünkü mühendislik için. Ben tıp okuyorum bana 13inch yetiyor goodnotes,notability ve birkaç anatomi uygulamasını sorunsuz açıyor. Ama seni nprogramların daha ağır olacağından dolayı sana bu modeli öneririm dışıda plastik değil metalden bir...
  88. barislakers

Fanların Çalıştığını Nasıl Kontrol ederim ?!

Peki laptopun sıcaklığına göre kendi otomatik mi hızlanır yoksa benim belli bi ayar yapmam gerekir mi mesela 65 dereceye gelince arttır falan diye
  89. barislakers

Selam, 1600 devirdeymiş ses çıkmamış tamamdır sorun yok :D
  90. barislakers

Yok dün biraz zorladım gümbür gümbür ses geliyorduda şimdi merak ettim bi :D
  91. barislakers

Selamlar, Macbook Pro 2020 model laptopumun fanlarının çalışığ çalışmadığını kontrol etmek istiyorum. Nasıl edebilirim yardım ederseniz sevinirim... sevgiler
  92. barislakers

12 Yaşındayım kilo vermek istiyorum

Genç dostum tıp camiasından biri olarak söyleyebilirim ki daha yaşın genç büyüme çağındasın. Hap yok kilo verdirici içecek dşye verilen şeylere inanma kullanma. Ergenlikte olduğun için boyun uzayacak vücüdun değişecek. Sana en güzel 2 önerim var. Spor yap her ne çeşidi olursa olsun akşam...
  93. barislakers

Macbook Pro 2020 fanları çok çalışıyor

Merhaba, Bu sabah disk utility kısmından macbookumu sıfırladım ve ondan itibaren fanlar çok sesli çalışıyor ve accountstd kısmı çok büyük oranda CPU kullanıyor acil yardım lütfen!!!!
  94. barislakers

Hangi laptopu almalıyım sizce? Neden?

Bu parayı vereceksen en az 1660Ti al bunlar gereksiz 1660ti liların yanında
  95. barislakers

Bu sisteme hangi Grafik Karti gider?

Tek seferlik alacağım için önemi yok bu sistemin beni en az 8 10 yıl götürmesi gerek. Götürürde sanırım. Genel olarak laptoptayım ama oyun oynamak macbookta mümkün değil. Wow falan oynuyorum oturunca zaten 1601290080 Sivi sogutucu olmasi uzun omurlu olmasini saglamaz mi, hem fandan daha...
  96. barislakers

Merhaba, o kısımda yardm alacaktım zaten tanıdıktan, soğutma işini pek anlamıyorum şimdilik böyle belirledim. Aynen fazlalık gibi duruyor ama
  97. barislakers

Selamlar, Yardiminizla laptopumu aldim ve simdi masa ustune geldi asagida gororsunuz almahi dusundugum sistem burada buna AMD mi Nvdia mi hangisini almaliyim yardim lufen.
  98. barislakers

Macbook Launchpad de İkon Silemiyorum!!

Merhabalar, Macbook da launchpaddeki oyunu steamden sildim ama ikonu menuden silemiyorum lütfen yardım.
  99. barislakers

Macbook Kapağı Açınca Açılıyor

Selamlar, Macbook Pro 2020 cihazımın kapağını açınca kendiliğiniden otomatik olarak açılıyor. Bunu kapatabileceğim bir yol var mı yokse her zaman böyle mi??
  100. barislakers

PDF Dosyasyı açılığ geri kapanıyor!?

Selamlar, Laptopumda pdf dosyası açınca pdf açılıyor 10 saniye sonra geri kapanıyor. Lütfen yardım ederseniz sevinirim.
  101. barislakers

Bu zamanda sistem toplanır mı?

Sende önümüzdeki 3 4 yıl içinde toplanabilir mi alacaksan şimdi al. Doların düşmesi imkansız.
  102. barislakers

379 bin 500 liralık araba kiralayan dekan: en ucuzunu kiraladık!

Madurluğuna engel olamayacaksın rektörümüzün!!!!!!! En mağdur o üstüne gitme!
  103. barislakers

anladım gene madurlar asgsadghsdhsdh
  104. barislakers

Sen çok iyi niyetlisin belli ki
  105. barislakers

Diyanet: Salgına karşı milletimizin ibret, tedbir, tevekkül ve dua şeklinde tavır almalarına vesile olmaya çalıştık

Zaten başka ne yapabilir ki. Ya kınarlar ya da destek veriyoruz derler sadece
  106. barislakers

World of Warcraft vs Guild Wars 2

Selamlar, Hayatımda hiç mmorpg oynamadım. Birkaç kez metin2 hariç. Ama artık gerçek anlamda oynamak istiyorum rekabetçi bir şekilde. Hangisini önerirsiniz merak ediyorum. Sevgiler
  107. barislakers

Bu laptopların hangisini almalıyım?

Bu parayı vereceksen bari 1650Ti olan modeli almanı öneririm.
  108. barislakers

Bilgisayar odayı ısıtıyor

Reis sagolsun isinma paranida dusurdu
  109. barislakers

Macbook Pro 13" için Kılıf

Masaya falan koyarken bir sey olmasin diye :D
  110. barislakers

Bu aşağıdaki fan girişini kapatıyor alınmasını pek önermem bilgisayara büyük zararı dokunabilir.
  111. barislakers

MacBook Pro 2020 Sert Kılıf Önerisi

Selamlar, MacBook Pro 2020 13inch lik modele sert koruyucu almak istiyorum ama fan girişlerini kapatmasın istiyorum. Model önerirseniz sevinirim. Sevgiler
  112. barislakers

M merhaba bende yeni aldım Macbook un yanındaki fan girişlerini kapatmıyor değil mi ??
  113. barislakers

Macbook'un yanındaki bu delik nerede??

Selamlar Macbooka yeni sert kapak alacağım. Ama alacağım kapak bu uzun şeridi kapatıyor bu fanların mı girişi yardım ederseniz sevinirim kapatmalı mı kapatmamalı mı söylerseniz sevinirim. https://www.shadowandy.net/wp/wp-content/uploads/macBookProA1706_EMC3163-8.jpg
  114. barislakers

Dolar 7,60 seviyesinin üzerine çıkarak yeni rekor seviyesini gördü

Dolar çıkmadı maalesef Türk lirası en dibi gördü. Hak ediyoruz demekki.
  115. barislakers

Bu KAPAK Macbook 2020 ye uyar mı

Bunda laptopun altı içinde parça veriyorlar dimi sadece üstü içinse almayı düşünmüyorumda :D
  116. barislakers

Bu KAPAK Macbook 2020 ye uyar mı

Selamlar MacBook Pro 2020 cihazıma sert kapak alacağım. Bu 2020 modele uyar mu bakarsanız sevinirim. Sevgiler. https://www.troyestore.com/urun/macbook-pro-13-sert-kapakli-kilif-buzlu-seffaf-2016-sonrasi-usb-c-cikisli-cihazlar-icin
  117. barislakers

Apple Check Coverage Olmuyor.

Selamlar Macbook umu dün Media Markt tan aldım ama check coverage kısmı böyle bir hata veriyor ne yapmam gerek yardım ederseniz sevinirim. Sevgiler...
  118. barislakers

Macbook ile ilgili soru

Selamlar, Ipadimdeki dokumani icloud ile macbookumda da acabiliyorum ama sadece internete bagli iken. Macbookta internete bagli degilken de dosyalari acabilirim. Yol gosterirseniz sevinirim
  119. barislakers

iCloud dosyası Macbook'a kaydedilir mi?

Herkese selam, Öncelikle söylemek isterim ki MacBook Pro 2020 mi satın aldım yardımlarınız için teşekkür ederim. Ipadimdeki dosya Macbookta gözüküyor ama bu dosya iCloud'da kayıtlı. Bu dosya ıMacbookta internete bağlı değilken kullanabilir miyim yardım pass....
  120. barislakers

iCloud dosyası Macbook'a kaydedilir mi?

Herkese selam, Öncelikle söylemek isterim ki MacBook Pro 2020 mi satın aldım yardımlarınız için teşekkür ederim. Ipadimdeki dosya Macbookta gözüküyor ama bu dosya iCloud'da kayıtlı. Bu dosya ıMacbookta internete bağlı değilken kullanabilir miyim yardım pass....??
  121. barislakers

World of Warcraft nasil oynarim

Selamlar, World of Warcraft oynamak istiyorum ama baktimki birsuru oyunu var online ve en cok oyunculu olanini istiyorum yardim pls
  122. barislakers

Nutella helal mi?

Kimseyi kucumsemiyorum ama oyle dusunen insan daha cok oldugu icin sesleri daha cok cikiyor insanlar dogru yanlisi bilmeli insanlar her seyi gormeli yapip yapmamak onlara kalir. Kucuk pencereden bakilmasina karsiyim hicbir sey tek tarafli incelenmemeli ve karar verilmemeli
  123. barislakers

Nutella helal mi?

Dine bagli yasayarak zaten ettigini buluyor insanlar zaten din kendinedir siyaset akla bilime goredir ama bir domuz satan yer gorsen hemen sinirden kudurursun eger ulkede din konusmayan biri gelse bile bu sana hakaret degil cunku dini surekli agza alinca musluman olunmuyor ya da baskasinin sana...
  124. barislakers

Nutella helal mi?

Ama hayvancililikta insanlara zararli bakteri viruslerin onlemi aliniyor ve yenilerininde ustunde calisiliniyor. Sevgiler.
  125. barislakers

Nutella helal mi?

Lutfen daha akila yatkin bir cevap ver kisisel olarak yemeyebilirsin ama bunu bilime baglayarak sadece inancini yuceltmeye calisirsin. Hayvanlar asilandiginda ve duzgun yetistirildigi icin bir hastalik kapmazsin mesela inek ya da kuzunun kaninda bir kotu Hucre ya da virus olsa bu yine seni...
  126. barislakers

Nutella helal mi?

Ona bakarsan tavuk kendi diskisini yer. O zaman soyle diyim sen yilan zehri icsen ya da bir zararli bakteriyi yutsan midende o asitle sindirim sisteminle yok olur ve sana zarar vermez. Bu senin vucudunu sagliksiz yapmaz eger herhangi bir hayvanin asisi bakimi yapilirsa yenilmesinde bir sorun...
  127. barislakers

Nutella helal mi?

Haramini bilmem ama sagliksiz olduguna karsi cikabilirim. Her seyden hastalik japabilirsin domuz eti pismezse tenya yapar ama simdi marketten aldigin normal ettende gecebilecek hastalik ya da tavuktan gececek hastaliklar var. Benim olayim dinlerle degil gidipmkontrolunu yaparsan her seyin...
  128. barislakers

Nutella helal mi?

2 ay dana eti yiyemeyecegine bari yari fiyatina saglikli bakimi yapilmis domuz eti yiyin en azindan vucuda protein gider biraz farkli dusunceler cikar ulkede
  129. barislakers

Apple Silicon beklemeli mi Intel Macbook Pro mu alinmali

Valla loop a dustum okulda dersler var hemde herkes bekle diyor 1600333371 Hemde fiyati 15k dan pahali olursa yikilirim
  130. barislakers

Silicin i7 kadar guclu olur mu ki? 5 6 sene gitmesi icin aliyorum bunu
  131. barislakers

Valla acikcasikcasi bu ulkede 7k ya macbook beklemiyorum kesin vergisi ile ayni duzeye gelir
  132. barislakers

Selamlar, yarin 4 thunderbolt girisli macbook pro 2020 alacam ama reditte herkes silicon u beklememi soyledi. Ben laptopun 5 6 sene gitmesini istiyirum ve iyi olmasini. Sizce almali miyim beklemeli miyim. Siliconun fiyatinida bilmedigim icin korktum
  133. barislakers

hangisi daha iyi

Sağdaki oyun içi daha iyi soldakini o paraya almazdım soldaki yerine i3 dual cora macbook air alsan daha iyi bence. Sağdaki ile oyunda oynayabilirsin ama çok bir şey bekleme bence
  134. barislakers

2019 MacBook Pro 15 vs 2020 MacBook Pro 13

pt den bir sürü şikayet okdum o yüzden almamaya karar verdim hem getirme işlemleri uzun hemde müşteri hizmetleri kötüymüş
  135. barislakers

2019 MacBook Pro 15 vs 2020 MacBook Pro 13

Selamlar, Laptopları aşağıda görebilirsiniz. 2019 15inch laptopun işletimi çok daha iyi ama hafızası 256gb ama 2020 Macbook Pro 512gb. Ben Tıp fakültesi öğrencisiyim ve Ipad kullanıyorum o yüzden almaya karar verdim bu iki modelden birini. Alacağım laptopun en az 5 6 sene gitmesini istiyorum...
  136. barislakers

Hangi MacBook Pro

Merhaba ben ogrenciyim sadece, pdf lerle isim var baya birde birkac anatomi uygulamadi kullaniyorum ama nadiren kafami dagitmak icin LOL ve CSGO oynuyorum. Dusunceni soylersen sevinirim. Tip okuyorim belge isleri ve Ipad ile kullanmak icin almayi istiyorum. dedigim gibi cok nadie lol girmek...
  137. barislakers

Hangi MacBook Pro

Merhaba peki 256gb olmasi aZ degilmi biraz ben tio ogrencisiyim ve ipad ile kullaniyorumm laptopun 5 6 sene gitmesini istiyorum yeter mi ki? 1600266021 256 gb olmasi az degil ya valla 512 olsa simdi almistim ama ben laptopu 5 6 sene en az bir kullanmak istiyorum
  138. barislakers

Hangi MacBook Pro

Selamlar, hangi macbook proyu onerirsiniz?? https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/apple-macbook-pro-i7-pro-555x-macos-15-mv902tua-P446587403...
  139. barislakers

Arkadaslar bu laptop 2020 model degil mi?

Hocam yani 2020 magic keyboardlu model dimi :D Magic keyboardlu olmasi onemli
  140. barislakers

Arkadaslar bu laptop 2020 model degil mi?

Arkadaslar hepsiburadadan laptopu soylicem ama 2020 model oldugunu onaylar misiniz? https://www.hepsiburada.com/apple-macbook-pro-intel-core-i5-16gb-512gb-ssd-macos-13-tasinabilir-bilgisayar-mwp42tu-a-uzay-grisi-p-HBV00000UMT72?magaza=teknoraks
  141. barislakers

15.000TL laptop önerisi

Tesekkurler bu alacağım macbook pro 2020 değil mi magic keyboard ile ?
  142. barislakers

15.000TL laptop önerisi

Monsterların çok uzun dayanmadığını duydum ya bu kadar para verip bi 5 6 sene kullanmak istiyorum o yuzden macbook alacam sanırım
  143. barislakers

15.000TL laptop önerisi

Maalesef evde çok az bulunduğum için :(((
  144. barislakers

15.000TL laptop önerisi

Acıkcası trendyolda bunu da buldum kafam düfena bı karıstı ama :D Birde laptopu 1 kartla alamadığım için hepsiburadadan alacağım 2 kart ödeme seçeneği var https://ty.gl/lmv3worz
  145. barislakers

15.000TL laptop önerisi

Yok sadece çok nadir kafam dağılsın diye lol, csgo oynuyorum ama oyunun almamda bir etkisi yok
  146. barislakers

15.000TL laptop önerisi

Herkese selam almayı düşündüğüm laptopları aşağıya bırakıyorum birini seçip düşüncenizi bildirirseniz sevinirim. Ben okulda çok ipad kullanıyorum belki macbook pro yardımcı olur ama diiğer modellerde çok iyi. lütfen düşüncenizi Bildirin...
  147. barislakers

Monster Huma vs Macbook Pro satın alma

Arkadaşlar Selam, Aşağıda iki modelide bırakıyorum lütfen hangisini almam gerektiğini söyler misiniz. Okulda çok ipad kullanıyorum ve macbook pro avantajlı olabilir ama öbür yanda 4k ekranlı monster In canavar gibi bi laptopu var. O monster notebookla neler yapabilirim karşılaştırmasını...
  148. barislakers

Pozitif Teknoloji Guvenli mi?

pt.com.tr den macbook pro alacam ve apple yetkili satici olduklari yaziyor sizin bilginiz varsa sevinirim. Alacagim model asagidadir. https://www.pt.com.tr/macbook-pro-13-inc-touch-bar-2-0ghz-qc-i5-16gb-ram-512gb-ssd-uzay-grisi-mwp42tu-a
  149. barislakers

pt.com macbook alisverisi icin guvenilir mi?

Selamlar macbook pro 2020 alacagim ama siteti daha once duymamistim bu site guvenilir midir yardim pls. link: https://www.pt.com.tr/macbook-pro-13-inc-touch-bar-2-0ghz-qc-i5-16gb-ram-512gb-ssd-uzay-grisi-mwp42tu-a
  150. barislakers

Fatih Portakal bugün son kez FOX Ana Haber'e çıkacak

Ya ne var yani 2 devlete 1 kendime istesem :(
  151. barislakers

Ben kim daha fazla vergi odetirse bana onu savunurum
  152. barislakers

Bas ampule gec
  153. barislakers

A haber hukumetin la sahibi kurlusa bak istersen?
  154. barislakers

Sen cok aydin ve bilgin birine benziyorsun takdir ettim
  155. barislakers

Ben A haber die bi kanal izliom super
  156. barislakers

HANGI MACBOOK U ALMALIYIM

Tıp okuyorum birkaç 3D anatomi uygulaması, asıl olarak pdf uygulaması olan Good Notes, Notability, Microsoft One Note gibi uygulamalar
  157. barislakers

1.4 mu 2.0 Ghz aldin?
  158. barislakers

Arkadaşlar selam, Macbook Air Pro dan 2000tl daha ucuz. Macbooku alma sebebim: Ipad ile birlikte okulum için kullanmak istiyorum ama macbooku 5 6 sene kullanacağım ve sistemi güçlü olsun istiyorum.
  159. barislakers

Max 14k laptop onerisi

Herkese selamlar, Maksimum 14k ya alabileceğim laptop arıyorum. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Öncelikle yoğun bir Ipad kullanıcısı olduğum için Macbook Pro almayı düşündüm ama sonra illaki Apple olamayabilir diye de düşünmeye başladım. Laptopun özellikleri iyi ve...
  160. barislakers

Ram'i mi Hafizasi yuksek MACBOOK PRO mu?

Selam, amacim zaten oyun degil oncelikle okul islerim icin ipadim de notability, goodnotes gibi uygulamalarla kullanmak icin e mail, pdf isleri vs icin. Cok nadir canim sikilinca cs falan atiyorum 1 el onlar icin yeter mi?
  161. barislakers

Ram'i mi Hafizasi yuksek MACBOOK PRO mu?

Selamlar okulum icin ve gunluk hayafim icin macbook pro alacagim. Laltopu 6 7 yil kullanmak istiyorum ama Ram mi yoksa hafizasi yuksek model mi alsam bilemedim. Kafamdaki sorular: 1)Dusuk Ram ilerde sorun yapar mi cunku 1TB biraz fazla gibi benim icin 2)16GB ram basit oyunlarada yeter mi...
  162. barislakers

4K 30Hz kablo 1080p 60hZ DESTEKLER Mİ

Selamlar Macbook Pro'm için bu dönüştürücüyü alacam. 4K 30Hz yazıyor ama 1080p 60Hz destekler mi bilginiz var mı dostlar. Sevgiler Link buradadır: https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/choetech-type-c-hub-for-macbook-pro-cogaltici-donusturucu_pdp_577158856
  163. barislakers

Hangisini Satin Alirdin?

Selamlar aşağıya almayı düşümdüğüm 2 modeli koydum. Laptopu okul için alacam ipad ile birlikte kullanmak için. Notability, goodnotes ve birkaç anatomi uygulaması için. Laptopun 5 6 sene gitmesini istiyorum yardım ederseniz sevinirim.
  164. barislakers

Apple Eylül Etkinliğinde Tanıtacağı Cihazlar (Söylenti)

Apple Silicon duyurulacak mı yoksa bu hafta içinde Macbook Pro 2020 almayı düşünüyorum?
  165. barislakers

10-13.000 TL Laptop Tavsiyesi

Selamlar, Geçn günlerde Macbook için konu açmıştım. Okul ve normal günlük kullanım için Macbook Pro 2020 almayı düşünmeye başladım ama bu fiyat aralığına başka önerdiğiniz laptop varsa sevinirim.
  166. barislakers

İpad proyu üniversite için almalı mıyım?

Selamlar kanka, Ben tıp fakültesinde okuoyrum ve laptopum yok. Sadece Ipad 2018 ve Apple Pen ile tüm işimi gördü. Anatomi uygulamarı her şey tablettten oluyor. Goddnotes ve Notability de al sonra hiç birbir pdf kitap düzenleme ve dosyalama derdin olmaz. Ek olarak Macbook almayı düşünüyorum...
  167. barislakers

Hangisini almalıyım ?

hic cevap alamadim ;((
  168. barislakers

Hangisini almalıyım ?

Selamlar okulum icin bu macbooktan birini alacam. Genelde okul icin kullanacam. Anatomi uygulamalari, goodnotes ve notability gibi uygulamalar tabletimdede oldugu icin eszamanli kullanacam. Pdf ve word dosyalarini cok kullaniyorum ve cok nadir LOL giriyorum ara sira. Ek olarak laptopu 5 6 yil...
  169. barislakers

Hangisini almalıyım ?

Selamlar okulum icin bu macbooktan birini alacam. Genelde okul icin kullanacam. Anatomi uygulamalari, goodnotes ve notability gibi uygulamalar tabletimdede oldugu icin eszamanli kullanacam. Pdf ve word dosyalarini cok kullaniyorum ve cok nadir LOL giriyorum ara sira. Ek olarak laptopu 5 6 yil...
  170. barislakers

Dizi önerisi

Community Brooklyn NineNine Zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın.
  171. barislakers

İki MacBook'tan hangisi?

Selam, Bana en az bi 5 6 sene gidecek lazım hangisini önerirsin bu durumda ?
  172. barislakers

İki MacBook'tan hangisi?

Selamlar, Ben sadece 90% günlük kullanmak için boş zamanımda twitch falan izliyorum. Çok çok nadir LOL giriyorum ama onun bi önemi yok. Okul ödevleri, good notes, birkaç anatomi uygulaması, notability gibi uygulamalar için.
  173. barislakers

İki MacBook'tan hangisi?

Selamlar, Okul için iki macbooktan birini almak istiyorum, yardım ederseniz sevinirim. Sevgiler.
  174. barislakers

2020 Macbook Air mi 2020 Macbook Pro mu?!

Teşekkür ederim anladım. Evet okuğum sitelerdede herkes beğeniyordu. <3
  175. barislakers

2020 Macbook Air mi 2020 Macbook Pro mu?!

Selam dostlar, Okul eğitimim için macbook alacağım. 2020 1.1 Ghz(4 çekirdek) Macbook Air mi yoksa 2020 1.4 Ghz (4 çekirdek) Macbook Pro mu? Genel olarak surfing için kullanıyorum.(Çok nadir LOL oynuyorum) Ama Macbook Pro 8. Nesil i5 , Macbook Air 10. nesil. Sonra Macbook Air 3733 Mhz LPDDR4X...
  176. barislakers

.pdf ten pdf yapma

merhaba az önce sordumda sana da sormak istedim . yı kaldırmsam onlar kendi bilgisayarında açabilir mi ? 1593778540 selam sadece pdf yüklenebiliyor oaraya yinede çok teşekkür ederim mesajların için
  177. barislakers

.pdf ten pdf yapma

Merhaba peki . yı kaldırım yüklesem onlar açabilir mi dosyayı??
  178. barislakers

.pdf ten pdf yapma

Merhaba acil bir sorunum var websitesi . , gibi karakterleri kabul etmiyor. .pdf i pdf yapmam gerek dosya adında ama . yı kaldırınca dosya pdf olarak açılamıyor lütfen yardım!
  179. barislakers

Bilgisayarın HDD sini arttırma

Merhaba Bilgisayarımda 128gb sdd ve 1tb hdd var ama hdd yi yerel disk de ye az kurmuşum nasıl düzeltebilirin yardımınızı bekliyorum
  180. barislakers

Lenovo 720 ile ilgili sorum var

Merhaba üniversitedeyim ve derslerde pdf üstüme not almak gerek. Lenovo 720 de akilli kalem ile pdf üstüne not alabilir miyim?
  181. barislakers

Stylus ile pdf ustune not almak mumkun mu

Selamlar Samung Galaxy Tab S3 almayi dusunuyorum derslerde slaytlar, pwerpoint,pdf dosyaları olaral gösterildiği icin ustlerine direk olarak stylus kalem ile not alabilir miyim diye merak ediyorum cevabınız için şimdiden teşekkür ederim
  182. barislakers

Stlus lu tablet almayi dusunuyorum okul icin

Selma derslerde not almak icin styluslu bi tablet almayi dusunuyorum hafizasi 128 ya da 256 olursa sevinirim onerileriniz nelerdir? (3000-4000tl but am var)
  183. barislakers

Selam YOGA720 için sorum var

Selam millet Yoga720 aldım üniversitede derslerde not almak için dosyalarında bir çoğu pdf pdf üstüne stylus kalem ile not alabilir miyim mümkün mü böyle bir şey?
  184. barislakers

İ7 8550U 128 GB SSD VS İ5 8250U 240 GB SSD (RAM EKRAN KARTI AYNI)

Selam dostlar sizce hangisini almalıyım cevaplarınızı bekliyorum
  185. barislakers

Lenovo V330 i7 8550U

Selam herkese Lenovo V330 i7 8550U mu yoksa İ5 8250U mu almalıyım sizce okul için tavsiyenize ihtiyacım var (i5 olan model için bataryası kötü diyorlar)
  186. barislakers

Universite icin bilgisayar

Selan ümide okuyorum ve tablet laptop birleşimi bilgisayar alamam gerek en çok 5000-5500 arası bütçem var tavsilereniz nedir