Arama sonuçlarınız

1. TAVERNA

Harddiskten cızırtı geliyor laptop kapanıyor

Kafa vuruyor derken cızırtı sesinden mi bahsediyorsunuz? Disk sabit durumda (laptop) farkl Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için, cd-rom kısmından hiç denemedim kendim yapabileceğimi de düşünmüyorum(kendimi yetersiz...
  2. TAVERNA

Başka bir harddisk denedim aynı sorunlar yine oluştu. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Kafa vuruyor derken cızırtı sesinden mi bahsediyorsunuz? Disk sabit durumda (laptop) ve farklı bir hdd taktığımda yine bu problemleri yaşadım.
  3. TAVERNA

Denendi, sorun ortadan kalkmıyor.. Anakartla alakası olabilir mi?
  4. TAVERNA

Hocam ses geldikten sonra birden kapanıyor pc ve sonrasında ilk açıklamamdaki olaylar gerçekleşiyor.
  5. TAVERNA

Kusura bakmayın biraz geç oldu ama, hayır format atılmadan aldım.
  6. TAVERNA

Güncel.
  7. TAVERNA

Eminim harddiskten geliyor. 3 veya 4 ay kadar önce aynı problem yüzünden bilgisayarcıya yaptırdım sorunun anakarttan harddiske giden bağlantıda olduğunu söyledi ve yapıldı. Yapıldıktan sonra 1 - 1.5 ay problem yoktu ancak şu an yine aynı şekilde, sorun ne gerçekten bilmiyorum ama çok can sıkıyor.
  8. TAVERNA

Şu şekilde.
  9. TAVERNA

Merhabalar öncelikle forumda yeniyim ilk konumu açıyorum bir yanlışım olursa affola.. Arkadaşlar öncelikle Asus X554lj Windows 10 işletim sistemli bir laptobum var. Son zamanlarda harddiskten "cızt" sesi gelip pc donuyor ve o klasik mavi ekran "Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve...