Arama sonuçlarınız

1. B

Güneş gözlüğü kullananlara uyarı

Güneş gözlüğü düzgün yerden alınırsa gayet düzgün oluyor ve sapına orasına burasına bakmaya bile gerek kalmiyor. Rahat gözlük kullanmak isteyenler kendi kullandığım modellere bakabilirler resmen ömürlük kalitede oluyor. Italia Independent IS022A TST.036 53 Güneş Gözlüğü Fiyatı | Optik AVM...
  2. B

Ekonomik kriz, dolar, euro, işsizlik, ne yapacak.

Dostlar bende işsiz kaldım mühendislikten yeni mezunum baş denetçi eğitimi filan alırsan iş daha kolay bulursun diyorlar eğitim ile ilgili yazılar okudum kafam iyicene karıştı sizce bu eğitimi satın alsam iş bulmama faydası olur mu? ISO 14001 Baş Denetçi Eğitimi - Çevre Yönetim Sistemi
  3. B

seo kursu almak istiyorum

Bu işe gönül vermiş isen ben geçen yıl İbrahim Akşen'den birebir eğitim almıştım. Faydasını görürsün derim istersen bir incele İbrahim Akşen | Dijital Pazarlama Uzmanı
  4. B

Sivas'ın stadına yerden ısıtma

Teşekkür ederim araştırmaya devam edeceğim kablo mu şilte mi kullanmalıyız o konuyu netleştirmem lazım
  5. B

Çok haklısınız wikipedia da da konuyu inceliyorum her kafadan bir ses çıkıyor siz uygulamanızda memnun kaldınız mı?
  6. B

Yerden ısıtma konusu cidden teknik isteyen bir konu Erzurum da halı saha işletiyoruz ve uzun uzun konu hakkında araştırma yapmak gerekiyor; bir örnek vermek gerekirse çim saha zeminini bu kablo ile döşemeyi düşündük her şey mümkün olarak ilerlerken çatı ısıtmaa problemimiz ortaya çıktı çatı...
  7. B

4000 TL Bütçem Var Asus Zenfone 5z Almalıyım?

Eski bir asus telefon kullanıcısı olarak paranı o hurda markaya heba etme asus kullanım ömrü olarak hiç iyi değil
  8. B

Kingston USB 3.0 16 GB USB Bellek

32 lik al 16 lık modası geçiyor
  9. B

Elveda hayat

Elbet bir gün öleceksin bence acele etme
  10. B

İlerleyen zamanlarda Mate 20 samsung s10'un fiyatları ne kadar olur?

bu gidişle uçacağı aşikar
  11. B

Ne dinliyorsunuz?

devran çağlar - masal gibi
  12. B

Huawei P20 lite mi casper via a3 mu

çentikli ekran seviyorsan p20 lite ancak denk özelliklerde telefon arıyorum dersen xaommi redmi 5 plus tavsiye ederim
  13. B

Zararsız gece atıştırmalıkları

gece gece acıktırdınız :))
  14. B

2339 TL'ye Xiaomi Mi A2 Alınır mı?

bende xaomi kullanıyorum ama o paralar verilmez
  15. B

Söyle Rahatla

vazgeçmedim çaresiz kaldım
  16. B

DSÖ: Dört kişiden biri “hareketsiz”

çalıştığın işe göre değişir o hareket vakti zamanında markette çalışırken çok sağlıklıymışız meğer 9 saat boş bırakmazlardı oturmak yasaktı :D
  17. B

1000 - 1500 TL Arası Telefon Önerileri

redmi5 plus aldım çok memnunum bu paraya daha iyisini bulamazsınn