Arama sonuçlarınız

1. tuniqurem

Lenovo K5 Plus telefonda "system yanıt vermiyor" hatası

Lenovo K5 Plus telefonunu kullanıyorum. Pek telefonla işim olmadığından iyi veya kötü yorum yapamam. 2 haftadır telefon açılıyor, pinini giriyorum kilit ekranı şifresini giriyorum sonra bir uyarı geliyor. "System işlemi yanıt vermiyor" diye. Altında bekle ve tamam çıkıyor ama iki seçeneğe de...
  2. tuniqurem

3400 TL sistem önerisi

Normalde Unlost Eco bilgisayarını alacaktım ama hem geç gelmesi hem de kasanın değişip 300 TL zam alması ile başka bir bilgisayara yönelmek istedim. Unlost Eco bence 3400 TL değerinde bir bilgisayar değil çünkü. Oynadığım oyunlar ve sistemden beklentim, LoL ve CS:GO'yu 75 Hz monitörümde rahatça...
  3. tuniqurem

MSI B450 Anakart Önerisi

Sistemimi aldım, anakartımda problem çıktığı için iade ettim. Şu 2 seçenekten birini seçmek mecrubiyetindeyim. Kasam Sharkoon TG5 ATX kasası. 2.seçenek ATX iken, 1.seçenek mATX. 1.seçenek daha ucuz 200 TL kadar. Belki kulaklık vs alırım bu parayla. Eğer aralarında fazla bir fark yoksa daha ucuz...
  4. tuniqurem

RGB RAM'ın diğer RAM'lerle arasında performans farkı var mı?

Kara Cuma için RAM bakıyordum yeni alacağım PC için. Şu 3'ü arasından birisini tavsiye edin n'olur. Bu RGBlilerin diğerleriyle farkı ne ? Yani en azından performans farkı var mı? ADATA XPG SPECTRIX D80 8GB 3000Mhz SINGLE DDR4 CL16 RGB Liquid Cooling Siyah PC RAM | ITOPYA ADATA XPG SPECTIRIX...
  5. tuniqurem

İtopya özelleştirmesinde bulunmayan SSD alınır mı?

Arkadaşlar itopya üzerinden onların topladığı bir sistem alacağım. Fakat seçeneklere koydukları SSD'ler istediğim ürünler değil. Aynı site üzerinden SSD alsam ve sepete eklesem onlar yine bilgisayara takılı şekilde getirir mi? Daha önceden ekran kartı ve SSD kırmışlığım var o yüzden toplama...
  6. tuniqurem

İtopya'da "Kara Cuma" indirimi

Arkadaşlar İtopya'dan 800-900 TL'lik bir alışveriş yapacağım. Sizce Kara Cuma'yı beklemeli miyim? Acele lazım ama büyük bir indirim olacaksa ( en azından 200 TL'lik bir indirim olursa üstüne biraz daha koyup SSD alabilirim.) bekleyeceğim. Geçen sene Kara Cuma'da nasıl bir indirim yapıldı...
  7. tuniqurem

Corsair SSD mi, yoksa ADATA SSD mi ?

Bu ssd'ler hakkında bilgisi olan var mı? Hangisini tercih etmeliyim sizce? Corsair Force 120GB LE200 Serisi SATA 3 SSD Okuma 550MB Yazma 500MB | ITOPYA ADATA 120GB SU650 3D NAND Sata3 2.5'' SSD (520MB Okuma / 320MB Yazma) | ITOPYA
  8. tuniqurem

5000 TL'ye bu sistem alınır mı?

Sistem bu arkadaşlar. DH-A1/Ryzen 5 2600/MSI RX580 Armor OC 8GB/8GB DDR4 RGB RAM/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA Sizce parasını hak ediyor mu ? Ve 500 W bana sıkıntı yaratır mı ileride ? SSD eklemeyi düşünüyorum bu arada.(128)
  9. tuniqurem

Ryzen 3 2200G vs Ryzen 5

1050ti'lı hazır bir sistem almayı düşünüyorum.Almışken uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını istediğim için bazı özelleştirmeler yapmak istedim.Mesela,(kendi fikrim)3-4 yıl sonra 1050ti'nın performans ve değer kaybı yaşaması muhtemel.3-4 yıl sonra 1070 e kadar yükseltirsem,R3 2200G bu kartı...
  10. tuniqurem

5000 TL civarı sistem tavsiyesi

Yeni bir sistem almaya karar verdim.Bütçem 5000 TL ama duruma göre 5500 lere kadar çekebilirim bunu.Bu konularda pek bilgim olmadığı için sizlerin tavsiyelerine ihtiyaç duyuyorum. Diğer bir sorum ise;şuanda elimde bulunan monitör,60Hz ve 10 yıllık.Sizce alacağım yeni sistemde sorun yaşatır mı...