Arama sonuçlarınız

1. E

Ekran Hz Sorunu

Görüntüde bir problem yok oynadığım eski bir oyun hiç açılmıyor
  2. E

Ekran Hz Sorunu

İntel kontrol uygulamasında yenileme hızı yeri aktif değil değişmiyor maalesef
  3. E

Ekran Hz Sorunu

Laptopum 144 hz bir ekrana sahip ama bunu 60 hz e düşürmek istiyorum, oynadığım bir oyunda sorun oluyor.Gelişmiş ekran ayarlarından ekran yenileme hızını seçtiğimde tek seçenek 144 hz görünüyor nasıl yapabilirim?
  4. E

Monster Abra A5 Klavye

Monster abra a5 12.4 bugün geldi daha yeni çıkan bir model ama klavyesi bir garip geldi ortası daha şişkin gibi tasarımı mı böyle yoksa kusurlu olarak mı gelmiş anlamadım yardımcı olabilir misiniz?
  5. E

2500 TL ye telefon önerisi

G7 den ziyade v30 u düşünüyorum a50 için de kimse net bir şey söylemiyor kararsız kaldım 1559493702 Teşekkürler hocam v30 düşüneceğim
  6. E

2500 TL ye telefon önerisi

Arkadaşlar 2500 Tl bütçem var galaxy a50 düşünüyordum sizlerin de fikrini almak istedim ne önerirsiniz?
  7. E

Meizu x8 vs meizu 16

Bu iki modelin arasındaki farklar neler aradaki fiyat farkına değer mi karar veremedim bir türlü
  8. E

1700 2300 arası telefon önerisi

Bankacılık işlemleriyle uğraşırsa ne olur bilgilendirebilir misiniz
  9. E

Asus Zenfone 5

Ama aradaki fiyat farkını da göz ardı etmemek lazım
  10. E

Asus Zenfone 5

Peli gm9 pro ile meizu 16 nın kameralarını karşılaştırsak hangisi önde olur
  11. E

Asus Zenfone 5

Ne fark var aralarında
  12. E

Asus Zenfone 5

2200 tl bütçem var.Asus zenfone 5 alınır mı hala yoksa meizu 16 mı tercih edeyim ya da mate 20 lite?
  13. E

1500-2000 TL Telefon önerisi

Arkadaşlar babama telefon alacağım 1500-2000 Tl max 2200 e bir cihaz düşünüyorum.Mi 8 lite , gm 9 pro , mate 20 lite , meizu 16 , meizu x8 düşündüğüm cihazlar.Babam da kamerası iyi olsun diyor karar veremedim bi yardımcı olabilirseniz sevinirim
  14. E

3500 TL ye kadar telefon önerisi

Gittigidiyordan aldım , bu arada lg teknik servisi aradım imei üzerinden kontrol etti bir sorun olmadığını söyledi
  15. E

Arkadaşlar telefon geldi ama LG Türkiye garantili almıştım üstünde KVK garantili yazıyor herhangi bir yanlışlık var mı ?
  16. E

Teşekkürler hocam bir haftalık kullanım sonucu gözlemlerini yazarım
  17. E

Sağolun arkadaşlar lg v30 plus aldım gittigidiyordan 2925 tl gibi bir fiyata geldi,batarya performansı ve hifi quad dac özelliği almamda etkiliydi kulaklıkla çok müzik dinleyen biriyim.Ön kamerasının da günlük kullanımda işimi göreceğini düşünüyorum
  18. E

S8 vs A8

Discovery elite var bende onun ön kamerasıdan iyidir sanırım.Arka kamerası s8 e kıyasla nasıl?
  19. E

Arkadaşlar üniversiteye gideceğim çarşamba günü, telefonum yok , bu gece internetten sipariş vermem lazım.Kameraya önem veriyorum , s8 alacaktım 3900 lira olmuş.Şuan v30+ düşünüyorum ama kamerası kötü olduğu için ona karşı da çekimserim.Önerilerinize açığım.
  20. E

S8 vs A8

Ön kamerası kafamı çok karıştırıyor
  21. E

Galaxy S8 lerde ekran problemi

Garanti kapsamına giriyor mu?
  22. E

Galaxy S8 lerde ekran problemi

S8 alacaktım böyle bir şey duydum s8 lerde ekran sorunu var diye.Kullanan ya da bilen var mı?
  23. E

Tasarım ve Performans Telefonları

Ekran sorunu ne hocam bugün alacaktım s8 i
  24. E

S8 vs A8

S8 1 hafta önce 3300 dü 3500 olmuş kafamı karıştırdı biraz.S8 alsam kaç yıl götürür beni? 4.5 yıl gmd elite kullanmış biriyim :D
  25. E

S8 vs A8

S8 3500 tl olmuş onun yerine A8 alınır mı (2700 tl ) aralarında çok fark var mı?
  26. E

Hepsiburada satıcıları güvenilirmi ?

S8 alacağım hb den hb deki satıcılar güvenilir mi bir sıkıntı çıkar mı?
  27. E

2000-3500 TL Telefon önerisi

Üniversiteye gideceğim ilk başlarda mi note 3 düşünüyordum kurdan dolayı 2500 tl civarında o kadar para vermişken daha iyisini alayım dedim.Beni en az 3 yıl götürecek, kamera ve batarya performansı iyi olan bir telefon arıyorum.Yardım edebilirseniz sevinirim(S8 düşünüyorum şu an)