Arama sonuçlarınız

1. Regie

Hata veriyor

2. Regie

Gmail mi ? Hotmail mi ?

Gmail bana göre önde duruyor, Hotmail beta sürümünü yayınladı en son bakalım.
  3. Regie

Gördüğüm araç sanırım bi sürücüsüz araç ama emin değilim bir de siz balın

Test aşamasında gibi Üstündekiler daha çok dynomo fara benziyor ama kamera sanırım
  4. Regie

Laptop ard arda benzer kapanma sorunları

Bios'den ise ayarlaması kolaydır ama en doğru şekilde nasıl yapılır bilmiyorum bunu servise anlatırsın siz gönderdikten sonra böyle oldu gibisinden sonuçta bilgisayarını sen tanıyorsun onlara nekadar çok doğru bilgi verirsen onlarda o şekilde uygulayacaktır. Hayırlısı
  5. Regie

Benim pek bir tecrübem yok ama masaüstünde benim başıma birçok kez gelen bir olay olduğu için bir tahminde bulundum. Daha tecrübeli kişiler size yanıt vereceklerdir. Yakınınızda bir teknik servis var ise bi baktırmanızı öneririm pek bir bilginiz yok ise
  6. Regie

Önceki bios ayarların bu sıcaklığa tepki vermezken güncel olan biosun veriyordur belki demek istiyorum. Fanın temizlenimş leptop elde geçilmiş illaki birşey vardır.
  7. Regie

Demek istiyorumki hani bios güncellemeden önce kapanmıyordu ısınıyordu ama kapanmıyordu diyorsunya hani ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sonra bios güncelleniyor bilmem neler oluyor fan temizliği vs bunlar sıcaklık ayarını değiştirmiştir
  8. Regie

Güncelledikten sonra senin ısı değerin değişmiştir veya driver ile çat diye kapanması illaki sıcaklıktır.
  9. Regie

Albayrak: Atmamız gereken adımları biliyoruz

Yazmak için yazmasanız eğitim hayatından haberi olmayıp söz sahibi olan insanlar :D
  10. Regie

Vestel venüs

Ben memnunum kişinin beklentisine göre olmalı
  11. Regie

Venüs v4

16 Saat, min parlaklıkta kullandım Ben sadece ısınmasından memnun değilim ama yani ben çok uzun süre kullanıyorum bu normal olmalı diyede düşünmüyorum değil.
  12. Regie

Venüs V4 Bilgisayar bağlantısı uygulaması

Arkadaşlar bilgisayar bağlantısı uygulaması bilen varmı bilgisayara uzaktan resim gönderme vs böyle bir özellikleri olan
  13. Regie

Uygulama kilitleme

Teşekkürler bu sonradan aklıma geldide oraya ellemek istemedim.Konu gidişatı açısından
  14. Regie

Temizleme ve Virus programı

Gerekli diye demiyorum eğer gerekliyse bana önerirmisiniz demek istedim. Önbelleği temizlemek yeterli olacaksa bi uygulamayı barındırmaya gerek yok sanırım
  15. Regie

Kullandığım telefon modelim : Venüs V4
  16. Regie

Uygulama kilitleme

Arkadaşlar bana önerebiliceğiniz uygulama kilitleme uygulamaları varmı android kullanıyorum ayriyetten virüs ve temizleme programına ihtiyacım var.
  17. Regie

Arkadaşlar temizleme programı bir telefona gereklimi gerekliyse bana önerebileceğiniz bir uygulama varmı? Aynı şekilde virüs programıda önerebilirmisiniz içinizde telefon tecrübesi iyi kişiler illaki vardır bu yüzden sizlere sormak istedim.
  18. Regie

vestel venus v4 şarj canavarı kullanıcıları topluluğu

Arkadaşlar interneti bazı uygulamalara kısıtlamaktan bahsetmişsiniz onu nasıl yapabilirim(interneti açınca bi uygulama kullansın vs)
  19. Regie

Ekran kartımı aygıtlarda göremiyorum

Driver booster'da ekran kartı için driver tercihi gözükmüyor.
  20. Regie

Kaldırdım şuanda windowsun yüklemiş olduğu sürücüyü aygıt otomatik yüklemeyide kapattımki yeniden yüklemesin. Şimdi ne yapmalıyım. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ekran kartı üstünde yazan bazı yazılar : AX4650 512ND2-LHV2 4712505024868
  21. Regie

Onu silince tekrar yükleniyor. Her açılışta
  22. Regie

Normalde orada benim ekran kartımın sürücüsü vardı şuanda gözükmüyor ve şuanda güncellemiyorum olmadığı için. Bilgisayarı yeniden açtığımda sinyal yok ekran görüntüsü aldım daha sonra onboardda açtım bu şekilde devam ediyorum.
  23. Regie

Şuanda onboard kullanıyorum ekran kartım takılı ısınıyor fan dönüyor fakat ayıtlarda göremiyorum. ddu ile tüm bileşenleri kaldırdım. Ekran kartımın modeli : ATI Radeon HD 4650 CPU-Z , Aygıtlarım , dxdiag ;
  24. Regie

Bios güncelleme programı

Yukaridaki resimde yeşil alandaki en son yüklenmiş olanı mı indirmem gerekiyor yoksa , Siyah alanda new bios yazan kısmımı veya kırmızı alandaki her versiyonumu .. Tahminimce 2011 de yüklenmiş olanı olması lazım Şu da bios ana ekranı;
  25. Regie

Ekran kartımı bilgisayar görmüyor

Ddu ile kaldırdım şuan bu şekilde bekliyorum yanıtlarınızı.
  26. Regie

Bios güncelleme programı

Afuwin gibi bir program mesela. CPU-Z ile baktığımda kartıma şu şekilde modeli :
  27. Regie

Bios güncelleme programı

Merhaba arkadaşlar biosumu güncelleiştirmek istiyorum bunun için bir program varmıdır?
  28. Regie

Ekran kartımı bilgisayar görmüyor

Merhaba arkadaşlar, bir gün normal bir şekilde bilgisayarda vakit geçirirken, Bilgisayar kapandı daha sonra açtığımda sinyal yok yazıyordu ekranda. Vga kablosunu ekran karttan çıkarıp onboard 'a taktım görüntü gelmeye başladı. Monitöre döndüğümde ekran çözünürlüğü değişmişti, daha sonra aygıt...