Arama sonuçlarınız

1. ibrahim091907

Vize Ödevi

Teşekküler 5.soru hakkında bilginiz var mı 1590067022 İnternette net bir cevap bulamadım Vize ödevim yardımcı olur musunuz Açıklarmısnız C# Form uygulamasında bir formun içinden diğer bir form çağrılacaktır. Bu işlem kaç farklı yöntem ile yapılabilir? Bu yöntemler arasındaki farklılıklar...
  2. ibrahim091907

Ödev

görsel programlama ve nesne tabanlı arasındaki farklar nelerdir maddeler şeklinde açıklar mısınız? Teşekkürler
  3. ibrahim091907

Ödev

Görsel Programlama ile “Nesne Tabanlı Programlama” ya da “İnternet Programcılığı” kavramları arasındaki farklar nelerdir? Maddeler şeklinde açıklar mısınız internette bulamadım lütfen!!!
  4. ibrahim091907

Vize Ödevi

Vize ödevim var lütfen acil yardım eder misiniz Lütfen Acil Yardım! Teşekkürler! 1-) Görsel Programlama kavramından anladığınız nedir? 2-) Görsel Programlama ile “Nesne Tabanlı Programlama” ya da “İnternet Programcılığı” kavramları arasındaki farklar nelerdir? 3-) Görsel Programlama’da Object...
  5. ibrahim091907

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü

fen derslerinde iyi değilim o yüzden eşit ağırlığa geçtim bilgisayara çok ilgim var bilişim alanında gelişmek istiyorum Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü mezunu ne iş yapar? Nasıl bir Meslektir? Geleceği nasıl bir meslektir? İş imkanları nelerdir? Bu bölümü tavysiye edermisiniz
  6. ibrahim091907

TechBench by WZT sitesi güvenli mi?

Teşekkürler
  7. ibrahim091907

TechBench by WZT sitesi güvenli mi?

Merhaba Herkese İyi Günler ? Bir tane site buldum windows ve oficce programlarını indirilebilen ama güvenlik konusunda endişelerim var. site linki: TechBench by WZT (v4.1.1) Bu siteyi bilen var mı? Bu siteye güvenebilir miyim ? Bildiğiniz güvenli windows ve oficce programları indirebliceğim...
  8. ibrahim091907

Bilgisayar Mühendisliğinde Hangi Alana Yönelmeliyiz?

Bilgisayar Mühendisliğinde hangi alanda gelecek var? Bilgisayar Mühendisliğinde Hangi Alana Yönelmeliyiz? Bilgisayar Mühendisliği iş imkanları? Bilgisayar Mühendisi İş Bulabilirmi ? bu meslekte iş yok diyenler haklı mı?
  9. ibrahim091907

Python ile Programlama

1. python ile neler yapılabilir hangi alanlarda kullanılır 2.mobil oyun yapılabilirmi ? pythonla oyun programlanabilirmi 3.hangi platformlarda uygulama yapılabilir.
  10. ibrahim091907

Python ile programlama

1. python ile neler yapılabilir hangi alanlarda kullanılır 2.mobil oyun yapılabilirmi ? pythonla oyun programlanabilirmi 3.hangi platformlarda uygulama yapılabilir.