Arama sonuçlarınız

1. -Uncar_Blood-

xbox series s + rx 580 8gb lık sistem vs rtx 3060 sistem

şu anda alınmayacak ama kararsızım haziranda stoklar düzelirse rtx 3060 sistem eğer 8k-9k falan arasında bulabilir miyim bilmiyorum daha işin monitör kısmı da var çünki
  2. -Uncar_Blood-

Xbox series s + pc için monitör öneri

Yeniden hoşbuldum SDN Forum ailesi ilk sorumu patlatıyorum hem xbox series s hemde pc için bir monitör tavsiyesi istiyorum. Sorum şu Xbox için 27 inc curved monitör daha iyi olur ama pc tarafı ? ben rekabetçi oyunlarda oynicam ve bilemiyorum karasız kaldım pc yi ise artık haziran başı mı temmuz...
  3. -Uncar_Blood-

Güle güle SDN Forum

Beni Alpereni88e8 olarak tanıdınız sonradan ismim değişti forumda pc konularında elimden geldiğince yardım ettiğimi düşünüyorum. Sizde bana telefon konusunda yardım ettiniz bende ufak tefek bilgiler edindim bu sayede.. Pek aktif değilim bu aralar ve büyük ihtimal bidaha da olmam ayda bir cevap...
  4. -Uncar_Blood-

5000 TL telefon önerisi

max 5000tl bütçe var ve S20 FE istiyordu bende işlemcisi çok sıkıntılı diye reddettim Xiomi mi 10t önerdim onu da beğenmedi . Galaxy note 10 lite önerdim onada kaleme ne gerek var ve kenarları çok kalın dedi NE YAPICAM CİTDEN BİLMİYORUM (Se 2020 istemiyor ekranı küçük diye)
  5. -Uncar_Blood-

macOS Big sur yüklenmeli mi ? 2020 macbookpro

Yüklenmeli mi ? internette bir çok sorun yaşayan insan gördüm özellikle batarya süresinin 6 7 saatten 2 saate düştüğünü söyleyenler vardı .Çok fazla ısındığını ve kastığını söyleyenler de vardı indirmeli miyim ? belki onlar eski model kullanıyorlardır ondan olabilir mi ?
  6. -Uncar_Blood-

Birisi sizin çok önceden yaptığınız şeyleri görebilir mi ?

birisi sizin 2 yada 3 sene önce nerelere girdiğinizi (internet sitesi olarak) vb görebilir mi ?
  7. -Uncar_Blood-

Max 550tl mikrafon

bu fiyatlarda mikrafon arıyorum yayın için olduğu aşikar ztn :) laptop um var monitör düşünüyordum 700 800 tl ye ama mikrafon alayım kamera desen se 2020 gibi bir telefonum var bi şekilde onu kamera olarak kullanırım falan diye düşündüm fare ve klavye lazımda farem ölmek üzere çünki öyle öyle...
  8. -Uncar_Blood-

bel fıtığı belirtilerinin hiç birini geçirmiyorum bel fıtığı olma ihtimalim var mı ?

yanlış ağırlık kaldırımından belimi sakatladım 1 hafta öncesinde çok kötü ağrıyordu dün aşırı iyidi hiç bir şeyim yokmuş gibi dün gene zorladım mal gibi ama şu an gene iyiyim dünkü kadar olmasada gene iyiyim bel fıtığı belirtilerinin hiç birini geçirmiyorum. Bel fıtığı olma ihtimalim var mı ?
  9. -Uncar_Blood-

Netflix film tavsiyleri

EXTRACTİON Her ne kadar düşük bütçeli bir film olsada (65 milyon) çok iyi bir yapımdır TÜRK SİNEMA SEKTÖRÜ UTANSIN Bir uyuşturucu kaçakçısının kaçırılan oğlunu kurtarmak için Bangladeş'e gönderilen bir paralı askerin hikâyesini anlatıyor ARINMA GECESİ Amerikan hükümetinin başı...
  10. -Uncar_Blood-

türkçe rap moral şarkılar ?

bana böyle bir şey lazım cidden moralim günden güne düşüyor ve neyse bana böyle bir şey lazım yok mu? dimdik durman gerektiğini belirten vb bir türkçe rap
  11. -Uncar_Blood-

14.2 yi ne zaman güncellemeliyim ?

Duyduğuma göre pil de sıkıntı çıkarıyormuş yani performansı düşüyormuş bunu tam sürüm çıktığında düzeltiler elbet ama bazı kişiler düzeldi falan diyor şu an güncellemeli miyim ?
  12. -Uncar_Blood-

Max 2500 koşu bandı tavsiye

2. elde olabilir max 2500e ne önerirsiniz ?
  13. -Uncar_Blood-

SE 2020 Pil ve oyun performansı

Merhabalar SE 2020 aldım ve bu telefonla ilgili forumda kullanım testi gibi bir makale bulamadım dedim ben niye yazmıyorum işte tak nasıl hemen burdayım PİL Burda benim telefonu aldığım ilk gün %100den %22 ye kadar kullandığım süre zarfında aldığım test 6.30 saat bakmışım bu 6.5 saat ise...
  14. -Uncar_Blood-

SE 2020 yi aldım :)

Telefonu çok beğendim benim açımdan bir sıkıntı yok hatta ekran bana gayet büyük ve yeterli geldi . Pil konusuna gelince deneyimlerini yazamayacağım çünkü daha yeni aldım ve pili test edemedim.Onu da bir hafta sonra buraya yazarım iyi forumlar :) Bana yardım eden herkese de ayrı teşekkür ediyorum
  15. -Uncar_Blood-

iPhone SE alınır mı?

İphone se 2020 4600tl şu an ve alınır mı ? ekran benim için sıkıntı olucağını düşünmüyorum (aslında düşünüyorum sanki yani 5s kullanıyorum şu an ve bir rahatsızlık hissetmedim ancak gerek forumlardaki çerçeve yorumları beni geri itmeye başlıyor) Diğer konu pil instagram ve wp de dolaşıyorum ara...
  16. -Uncar_Blood-

Xiomi mi note 10 lite vs realme 7 pro

Xiomi mi note 10 lite çok daha hoşuma gitti tasarım olarak yani realme 7 pro alsam gözüm xiomi mi note 10lite da kalır gibi düşünüyorum 65 w şarj pek umrumda değil şu an işlemciler aynı diyebiliriz antutuda 720g daha iyi gibi gözüküyor ama genel kullanılımda bir etkisi olmaz fark az zaten ekran...
  17. -Uncar_Blood-

İnstagram bir kişinin oluşturduğu hesaba girmek sorun çıkartır mı ?

Demek istediğim hesap çalmak değil bir kişinin sizin için oluşturduğu ama o kişinin yöneteceği hesapta sizin özel bilgilerinizi görme ihtimali var mı ?
  18. -Uncar_Blood-

Korona virüs ne kadar iq düşürüyor ?

şu an aşşırı hafif atlatıyorum bununla ilgili bir makale duymuştum en ağır atlatan hastalarda iq testlerinde 8.5 puanlık bir düşüş oluyormuş beyin yaşı 10 yaş yaşlanıyormuş bu benim gibileri için geçerli mi ?
  19. -Uncar_Blood-

çatlak nasıl anlaşılır

Şu an elimle bastırınca acımıyor ancak yürürken ufak bir acı veriyor çatlamışmıdır ?
  20. -Uncar_Blood-

Realme 6 pro oyunlarda 90hz i verebiliyor mu ?

soru açık ve net diyelim pubg de ben 90hz i hissedebilir miyim ? Bence hayır ama sizin cevaplarınız da öneml
  21. -Uncar_Blood-

Ayakkabı tavsiyesi verebilecek var mı ?

Max 400tl bütçe var siyah rengi çok seviyorum ama beyaz siyah bence kötü duruyor yada diğer renklerde Nike DOWNSHIFTER 9 Siyah Erkek Koşu Ayakkabısı 100451933 | Flo bunu gördüm çok hoşuma gitti kullanan var mı ? deneyimleri nedir ? ayakkabanın tabanı pek sağlam gözükmedi bana 1604339039 .
  22. -Uncar_Blood-

Anlık Dolar güncellemesi

Şu anda 8,34
  23. -Uncar_Blood-

Öncelikle Allah kabul etsin

Bu mübarek günde Allah dualarınızı kabul eder inşallah . Namazını kılan kılmayan herkese diyorum ki Allah kabul etsin iyi günler :D
  24. -Uncar_Blood-

Anime tavsiyeleri

Her ne kadar pp de massaka olsa da bende bir anime izleyicisiyim ve önerebilecğim bir kaç anime var elbette 1.Haikyuu Hikayeye özet geçicek olursak Hinata ismindeki çocuk her ne kadar kısa olsa da çevikliği , hızı ve zıplayışı mükkemmel olmasından dolayı takımda çok büyük bir role sahip olan...
  25. -Uncar_Blood-

Foruma Saldırı mı oluyor ?

ara sıra cidden forum aşırı yavaş oluyor bazen error veriyor diğer sitelerde çok rahat gezebiliyorum takılma vb olmuyor ama SDN forumda oluyor
  26. -Uncar_Blood-

Reisin emri ile artık fransız oyunlarını torrent indirmek yasal olsun !

:) Reisimiz emir verdi far cry 5 asasins creed oyunlarını torrent indirmek bence artık cezalı olmasın :D onun dışındakiler yasaklı ! Ubisoft oyunlarını indirmek yasaklı olmassın (!)
  27. -Uncar_Blood-

Oyun Tarihinin en güzel kızı sizce kim ?

Bence NET bir şekilde Witcher 3 CİRİ
  28. -Uncar_Blood-

Fight kulüp 2 de en beğendiğiniz kişi ?

Benim en sevdiğim killa hakan oldu neden bilmiyorum ilk şarkıdan sonra pek bir beklentim kalmadığı içindir belkide ama bu sefer old school rapi çok güzel yapmış ondan sonra Ceza gelirdi herhalde
  29. -Uncar_Blood-

S10 plus snapdragon 855 mi yoksa exnyos 9820

Sadece soruyorum belki bir yıl sonra falan alırsam diye :) s10+ 15 sürümüne kadar destekleyecek diyorlar ama ben iphone da dersimi aldım 15 e kadar yükseltip pil kapasitesini yerlebir etmek istemiyorum
  30. -Uncar_Blood-

Dünyanın en sinir bozucu videosu

1603457366 telefonu kırıldı ve annesi yanlışlıkla kırdı diye annesinin telefonunu kırmaya çalıştı üstüne yenisini alıcaksın ! dayatmaları aşırı sinir bozucu annesi iphone 8 ini veriyor onu istemiyorum diye ağlıyor
  31. -Uncar_Blood-

Nasıl Beslenmem gerektiğim konusunda en ufak fikrim yok

Nasıl beslenmem gerektiğini cidden bilmiyorum günde 1 saat spor yapıyorum genelde 30dk koşu 45 dk nike programı yada farklı bir şey ancak ne yemem gerektiğini bilmiyorum 6 gündür aynı kilodayım önceden 92 kiloydum 85 e düştüm sonra sporu bırkatım 87.5 oldum sonrasında gene başladım ve 86 yım...
  32. -Uncar_Blood-

Netflix dizi tavsiye

Az önceki konuda anlattığım olay yüzünden kafa dağıtmaya karar verdim netflix aldım siz hangi diziyi önerirsiniz konusu farketmez (Laca se de papel dışında bence fazla abartılıyor ve fazla abartıldığı için de hiç izlemeye hevesim kalmadı ) 1603291194 .
  33. -Uncar_Blood-

Hayat Aşırı Sıkıcı

Özel okula yazıldım özel okulun mevcudu 100 kişi toplam 9 10 11 12 sınıflar dahil okul arkadaşlarıyla hiç biriyle anlaşacağımı zannetmiyorum kafama uymuyorlar dersler aşırı sıkıcı 7 dersin 6 sı 5 i matematik yada yabancı dil olunca aşırı sıkıcı oluyor sırf bu arkadaş problemleri yüzünden...
  34. -Uncar_Blood-

spor programı

spor yapmaya bundan 4 ay önce başladım 1ay boyunca spor yaptım sonra talihsiz bir olay yaşadım parmağım kırıldı bende bahane edip istediğimi yedim ve şimdi 10 gün önce gene spora başladım 7 kilo verdim (hayır 10 günde 7 kilo vermedim diğer ayı da say) ancak şu an spor yapıyorum mu yapıyorum...
  35. -Uncar_Blood-

airpods zoom dayken sadece zoom un sesi geliyor

zoomda bir görüşmeye katılınca youtube dan bir ses yada farklı bir yerden hiç bir şekilde ses çıkmıyor sadece zoom un sesi çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim ? NOT : bu sorun sadece airpods da oluyor
  36. -Uncar_Blood-

Yeni videolar yayında

(bu işi bırakmam an meselesi :) zaten amacım youtube da büyüyüp twitch e girmek )
  37. -Uncar_Blood-

Ülkenin durumu hakkında

Dolar 7.93 zaten 8 olmasını bekliyoruz ki sesimizi çıkartalım 7.95 olunca osrun yok ama 8 olunca var neyse Vergi üstüne vergi dolar durumu eğitim sistemi ve adalet adaletin b*kluğunu kadir şeker olayından anlayabiliyorsunuz kendini savunmaş adam ölsemiydi :/ ülkedeki insanlar zar zor...
  38. -Uncar_Blood-

bu sefer fazla mı yemeliyim ?

hem diyet yapıyorum hem spor bu yüzden bu öğlen vaktinde yemek yiyeceğim ve ders bittikten sonra spor yapacağım yani tam yemek yedikten 2 3 saat sorna gerektiği için ve 12 de yemek yiyeceğim için fazla mı yemeliyim yoksa normal bir sabah kahvaltısı mı ? 1602666585 neyse gerek kalmadı
  39. -Uncar_Blood-

spor yaparken bel ağrısı

arkadaşlar böyle bir sorun var ters crunch hareketlerinde belim ağrıyor diğer pozisyonlarda ağrımıyor misal belim yukarı kalkıyor ve sanki bütün yükü belim taşıyormuş gibi hissediyorum bir gün bir şey olacak diye korkuyorum 1602523847 bisiklet crunch hareketi de dahil
  40. -Uncar_Blood-

İos sürüm düşürme

iphone 5s im var bunu sürüm 11 e yada 10 a düşürmek istiyorum çünkü ios 12.8 iphone 5s i bitiriyor resmen pili dayanmıyor bunun için düşürmek istedim ancak imazlı sürüm yok bunun başka yolu falan yok mu :)
  41. -Uncar_Blood-

gtx 860m oyun tavsiyeleri

Gta 5 dışında her şeye açığım bu ekran kartı ile neler oynayabilirim (not : gta 5 de very high da 20 -30 fps alıyorum 1601746334 tavsiye yok mu ? :(
  42. -Uncar_Blood-

Video gönderebilir misiniz ?

İçerik bulamıyorum pazar günü de memlekete gideceğim için video stoklamaya çalışıyorum bana komik ve FANTASTİK SAYKO bulduğunuz videoları atabilir misiniz ? Kaan flix gibi kanalların montajını mı yapayım yada ? 1601634231...
  43. -Uncar_Blood-

Kaliteli Youtuberlar

Hugola KaanFlix aslında 2 si genelde twitche yayın yapıyolar yapmadığı zamanlar youtube a video atıyolar Kaan flix in yayınları baya eğlenceli oluyolar aslında ve grup olarak birleşip içerik polisi gibi videolar yapıyolar sizinde bildiğiniz varsa yazın
  44. -Uncar_Blood-

Ne yaparsan yapayım abone sayım yok :(

100 abonelik kanalım vardı 100000 izlenmesi falan vardı ancak o paylaştığım içerikler çalınmış ama kaliteli videolardı ne yapayım gene mi video çalayım ? :( çok saçma videoya bir sürü etiket ekledim forumda kanalımı da gösterdim hakkında kısmına açıklama da ekledim ve thumbnail yapmaya...
  45. -Uncar_Blood-

Adobe Premier pro UMA sorun yaratır mı

laptopum uma yaptı ve adobeye girdikten sonra hata veriyor işlemcim yerin intel hd 4600 duruyor orda adobe de bunu haliyle uyarıyor böyle böyle diye ama programı genede kullanabilir miyim ? sıkıntı yaratır mı ? movai de sıkıntı yaşamadım ama bunda yaşarım belki
  46. -Uncar_Blood-

En sinir olduğunuz şeyler ?

Ben başlıyorum saol kardeşim ya çok yardımcı oldun şimdi kelimenin ne anlama geldiğini öğrendim tövbe est.
  47. -Uncar_Blood-

Milletimiz niye böyle ?

arabalara oncaman vergi geldi sesimizi çıkartmadık bir ekmeğe 25 kuruş zam geldi ula herkes isyanda tövbe est... onun dışında dolar 7.85 yarın bir gün 7.95 oldu diğelim o dolar ancak ama ancak 8 e çıktığında gündem olur ve herkes isyan eder niye anlamıyorum
  48. -Uncar_Blood-

Türkiye ne zaman kendi bilgisayar parçaları üreticek ?

Yeni arabamızı ürettik ancak şu bilgisayar parçaları ne zaman yapıcaz onu düşünüyorum ... İlla kendi yeni ekran kartı firmamızı oluşturalım demiyorum (yani nvdia amd gibi ) ancak ne bileyim anakart ekran kartı ramlar üretebiliriz bence araba yapmışız bunu da yapabiliriz 1601370320 hem daha ucuz...
  49. -Uncar_Blood-

Youtube Kanalıma Destek :)

merhaba kendi çapımda sayko videolar yapıyorum bakarsanız sevinirim :) IperN
  50. -Uncar_Blood-

Güne pozitif başlayalım :)

51. -Uncar_Blood-

Bilgisayarıma bir türlü telefonumun internetine bağlayamıyorum

Diğer kişilerin telefonun internetine bağlanabiliyor ancak benim telefonuma bağlanmıyor Telefon iphone 5s ios 12.8
  52. -Uncar_Blood-

Hayalinizde ki araba ?

Ben başlıyorum Mclaren P1 =Mclaren p1 - Google'da Ara yada teslanın aşırı teknolojik araçları olabilir siz ne istersiniz ? 1601153034 gece gece okunmuyor sabah hortlatırım konuyu :)
  53. -Uncar_Blood-

Galatasaray vs Hajduk Split

Hangi takım kazanır sizce ?
  54. -Uncar_Blood-

İsim değiştirme hakkının bir tane olduğunu bilmiyordum :)

ben Alpereni88e8 tanıyanlar var zaten de malesef o anki neşemden dolayı espirili isim ve avatar yükledim :) artık @Trrrek Çillo karabasan bir farkım kalmadı :) :D
  55. -Uncar_Blood-

var mı bunu alacak babayiğit ? :D

PNY NVIDIA Quadro RTX 8000 VCQRTX8000-PB 48 GB 384 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri :)
  56. -Uncar_Blood-

Güne garip bir video bırak

devam ettirin :) 1600334033 önceki video çok sesliydi o yüzden değiştirdim
  57. -Uncar_Blood-

SDN konu silme olsa güzel olmaz mı ?

SDN forumda konu silme olsa güzel olmaz mı ? çünkü ara sıra yazdığınız konunun çözümünü daha cevap gelmeden bulabiliyorsunuz ve o konuda orda kalabalık yapıyor yada mesaj silme de gelebilir mesaj silmenin çok gerekli olacağını sanmıyorum ama konu silme gerekli bence
  58. -Uncar_Blood-

Sen SDN forumu hangi modda kullanıyorsun ?

cevapları alalım (not : büyük ihtimal herkes siyah kullanıyor :D)
  59. -Uncar_Blood-

Yaptığınız en büyük yaramazlık

Yani ne bileyim bu öğretmenine yaptığın bir şaka yada önceden yapıp şimdi pişmanlık duyduğun bir şey olabilir
  60. -Uncar_Blood-

dünyanın en saçma eczacı aleti (kırık parmaklar için)

evet bugün kü konu Alüminyum Parmak Ateli 10 Adet Fiyatları ve Özellikleri size bu nalet aleti göstermek peki neden mi bu alet yüzünden 3 haftada iyileşecek parmağım 5 6 haftada iyileşecek bunun sebepleri neler ? bir bakalım : 1.Alet hava almıyor doktor kırık parmağınızı öyle bir sarıyor ki...
  61. -Uncar_Blood-

bana göre türkçe rapin en iyi şarkıları (ve size göre)

Şehinşah : Karma Katliam 2 rap konusunda çok seçici olduğum için fazla beğendiğim rap yok bi berkcan güvenin neresi şarkısında efenin kısmını seviyorum ama onu da koymak istemedim sizin de varsa beğendiğiniz yazabilirsiniz bu arada en iyisi karma bana göre
  62. -Uncar_Blood-

airpods tere dayanıklı mı ?

?
  63. -Uncar_Blood-

windows a hiç bir kablosuz kulaklık bağlanmıyor

galaxy buds da airpods da bağlanmıyor ancak televizyona yada klavyeye bağlanabiliyorum ses cihazlarını algılamıyor nedense yardım edecek var mı
  64. -Uncar_Blood-

bluetooth a ses cihazı bağlanmıyor

televizyonu bluetooth klavyeyi fln bağlayabiliyorum ancak airpods u bağlayamıyorum bir türlü anlamadım gitti kapağını açıp arkadaki düğmeye basıyorum genede bağlanmıyor büyük ihtimal diğer kulaklıklara da bağlanmıyor neden oluyor bilmiyorum yardım edecek var mı ?
  65. -Uncar_Blood-

airpods u windows a bağlayamıyorum

alt kalttaki komşunun lenovo leptopu çıkıyor da benim airpods um niye çıkmıyor bir türlü anlamadım arkadaki düğmeye basıyorum kapağıda açık ancak bir türlü bağlanmıyor çıkmıyor algılamıyor airpods u yardım edecek var mı
  66. -Uncar_Blood-

Kendi oyunumu yapmak istiyorum

3d ile pek gözüm yok ilk önce hafif den başlamak lazım 2 d bir oyun yapmayı düşünüyorum öyle ne bileyim zıplama animasyonu bile olmayanlardan değil bunu unity ile yapabilirim sanırım youtubedaki videolardan da hiç bir şey anlamıyorum açıkçası
  67. -Uncar_Blood-

bu macbook bilgisayar mühendisliği için uygun mu ?

Apple MUHN2TU/A 13-inch MacBook Pro with Touch Bar: 1.4GHz Fiyatları ve Özellikleri 13 inc olması kafamı karıştırıyor fazla küçük
  68. -Uncar_Blood-

Bilgisayar mühendisliği için laptop tavsiyesi lazım

LENOVO 81UT003HTX/15.6"Full HD/RYZEN7-3700/8GB/512SSD/VEGA10/Laptop Gri ben bunu buldum ancak büyüktür küçüktür işareti shift in yanında değil ama laptopun performansı da çok güzel bence sizinde tavsiyeniz varsa yazabilirsiniz
  69. -Uncar_Blood-

Witcher 3 inceleme SPOİLER YOK

bakın ben hiç bir oyunda gözlerim dolmadı ağlıyacak seviyeye gelmedim hatta gözlerim bile dolmadı bu kadar bir karakteri öldürmek için hırslanmadım oyun müthiş ti ve bitmişti ben üzgündüm bitirdiğim için yüzüm gülüyordu içim kan ağlıyordu resmen çünkü oyununun aşırı uzun oynayış süresi ile ben...
  70. -Uncar_Blood-

[SPOILER] withcer 3 sonunda ne oluyor

witcher 3 ün berbat türkçe çevirisi yüzünden hikayede pek bir şey anlamadım ancak az buçuk bir şeyler anladım da cirinin geri dönmesi beni şaşırttı niye geri döndü yani anlamadığım 2 dk da geri döndü ve numarayı yedi mi gibi bir şey söyledi hikayeyi özetleyip sonunda ne olduğunu anlatabilecek...
  71. -Uncar_Blood-

bu işlem laptopuma zarar verir mi

ısınma sorunu var bende geçici bir çözüm bulmak istedim hani şu dikdortgen içine su koyulan şeylerden var ya onu soğutmak için kullanıyorum ıslanmasın laptopun içinde buhar oluşmasın diye de üzerine 4 kat peçete sarıyorum ve peçetelere hiç bir şekilde sıvı aktarmıyor yani sadece soğukluk oluyor...
  72. -Uncar_Blood-

oyun önerisi

elimde gtx 860m var bu ekran kartı ile oynayabileceğim oyun arıyorum outlast 2 yi crysis serisini cod mw serisini bitirdim daha var ama sevdiklerim bunlar far cry dan bıktım artık bu oyunlara bakarak oyun önerisi yapabilirsiniz yada bakmayarakda yapabilirsiniz ilgilenen herkese teşekkür ederim
  73. -Uncar_Blood-

valorant 100fps ama kasıyor

laptop kullanıyorum oyundayken 100fps ama kasıyor fps drop da yemiyorum fps sabitle diyorsan 60 fps e kitlemek zaten başlı başına eziyet 30 20 fps gibi oluyor yardım edicek var mı
  74. -Uncar_Blood-

xiomi mi note 10 lite vs a71

anneme telefon bakıyorum ancak 2si arasında kaldı xiominin ekranı ve tasarımı daha hoşuna gitti sizce hangisi ?
  75. -Uncar_Blood-

LGS okul tercihi

sınavsız okul puanı ile girmeyi düşünüyorum bütün yani 5 6 7 8 ortalama puan 83 sarıyer ve kağıthane de okul arıyorum bilen birisi yardım edebilir mi ? Cevat Koçak Anadolu Lisesi bunu buldum ama nasıl bir okul hiç bilmiyorum kaç ile alıyor ve okul ortamı nasıl onu da bilmiyorum
  76. -Uncar_Blood-

valorant karşı taraftan ses gelmiyor

evet böyle bir sorun var ama ayarlarda da bir sıkıntı görmüyorum ama genede böyle oluyor işte yardım edin
  77. -Uncar_Blood-

The walking dead oyunu ufaktan bir eleştiri

evet cidden en sevdiğim oyunlardı biri hatta oyun OLACAKTI. Ama olmadı hikayenin bu kadar uzamasının sonucunda da bu olması gerekiyordu haliyle aynen Lee nin ölümü gibi bence Lee nin ölümü oyunu uzatmaktan başka bir şey değildi ki ben Lee yi aşırı seviyordum ancak her zombi oyununda olduğu gibi...
  78. -Uncar_Blood-

cidden piskolojik sıkıntılarım var galiba..

anlamadığım bir şekilde sigara içen anneme değilde daha çok akciğere üzülüyorum hatta anneme bile üzülmiyorum denilebilir . +cinsel ve dinsel takıntı da var gibime geliyor çünkü durumun belirtilerinin hepsi var birde eşyaları canlı gibi görme huyum var önceden çok yapardım ancak şu an çok seyrek...
  79. -Uncar_Blood-

ABD(ZYNGA) TÜRK oyun şirketi PEAK ı 1.8 milyara satın aldı

Türk oyun firması Peak, şirket hisselerini 1,8 milyar dolara Zynga firmasına devrederek büyük bir anlaşmaya imza attı. Peak'ten yapılan açıklamaya göre, şirket hisselerini 1,8 milyar dolara ABD’li Zynga (Nasdaq: ZNGA) firmasına devrettiğini duyurdu. Açıklamada görüşlerine yer verilen Peak...
  80. -Uncar_Blood-

bir internet kafe efsanesi SERİOUS SAM 2

serious sam 1 in yüzüne bakmazdık ancak serious sam 2 efsaneydi hele hele internet kafede 3 lü 4 lü girdiğimizde efsane oluyordu saatlerce kalkmazdık başından
  81. -Uncar_Blood-

i5 10400f ne zaman çıkacak ?

r5 3600 den 30 dolar daha ucuz ve oyunlarda çok daha performanslı olan bu işlemci ne zaman çıkacak ?
  82. -Uncar_Blood-

Instagram üyesi banlama

merhaba merakım üzerine edepsiz bir kanala giriş yaptım farkında olmadan adı da DEEP WEB KESİTLERİ (@deepwebkesitleri) • Instagram photos and videos bu ahlaksız herif insanların işkence videolarını paylaşıyor ve beğeni ve yorum istiyor insan d**i yüzmesi gibi insanlara işkence videoları var şu...
  83. -Uncar_Blood-

bu korku filminin ismi neydi

Arkadaşlar bir tane adam yeni bir eve taşınıyordu bu adam yazardı ve ailesi bilmiyordu ama o evdeki ölümler için oraya gelmişti kutuda kasetler buldu ağaca asılan aile videoları arabaya kitlenerek yakılan aile suda boğularak ölen aile ölümleri vardı bu filmde görüntüleri çok rahatsız edici ve...
  84. -Uncar_Blood-

r3 3100 vs r3 3300x hakkında

bu 2 işlemci max hangi ekran kartına kadar destekler ? r3 3300x i 3500x e tercih ederim gibime geliyor .. Yeni çıktıkları için pek bir bilgiye sahip değilim
  85. -Uncar_Blood-

bu ekran kartı bu kasaya sığar mı ? anakart bu ekran kartını kaldırır mı ?

Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı - incehesap.com Sharkoon RGB Flow ARGB USB 3.0 Temperli Cam ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com anakart ise Asus B450M Dragon BULK AMD B450 Soket AM4 DDR4 ATX Gaming(Oyuncu) Anakart -...
  86. -Uncar_Blood-

stoklar düzeliyor sanki

her şeyin fiyatları düşüyor stoklar iyiye gidiyor gibi itopyadaki sistemlerin fiyatları ortalama 100 150tl indirime girdi monitörlerde 200 250tl indirime girdi
  87. -Uncar_Blood-

Kalbim duracak gibi bu nasıl fiyat ? !!!

rtx 2060 2000tl mi ?! b450s2h 350tl mi ? THERMALTAKE Versa J23 RGB 650W 350tl mi !! :( inş 2. el topluyorsundur yoksa fiyatlar bu kadar arttımı l** :( gerçi 2. elde bile bu kadar ucuza bulamazsın Yanlız ramlar gerektiğinden daha pahalı :D
  88. -Uncar_Blood-

birbirlerinden farklı 2 tane 5500tlye sistem tavsiyesi

öncelikle herkese merhaba bugün aynı fiyata yani 5500tlye 2 tane sistem hazırlardıım . Bu sistemlerinin birisi ekran kartı odaklı diye ise kasaya önem veriliyor (kasa msi kasa çok hoş tasarımı var :D ) 1. RTX 2060 sistem (5500tl) Teknobiyotik E3 AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz, GTX1660 Super 6GB...
  89. -Uncar_Blood-

r3 3100 vs r5 1600af

öylesine bir soru buralar kızışacak gibime geliyor
  90. -Uncar_Blood-

5s dokunmatik ara sıra işlemiyor

telefonu ilk açdığınızda sıkıntı yok ne oluyorsa bi kaç saniye sonra oluyor dokunmatik kendini ara sıra basıyor bazen de ben basmama rağmen işlemiyor bazen dediğim telefonu kapayıncaya kadar :) bu sadece telefonu resetlemek ile olmuyor telefonu normal kapatıp bir kaç saniye daha bekleyince gene...
  91. -Uncar_Blood-

steam acaba nasıl bir hamle yapacak ?

ah be steam isterdik bi beleş r6 epic games senin mezarın için çalışmalarına başladı just cause 4 ile mezar kiraladı gta 5 ile cesedi yıkadı :D bir hamle bekliyoruz bu karantinada oyunculara yaradı he :)
  92. -Uncar_Blood-

superbox nedir ne işe yarar ?

unlost un öve öve bitiremediği superbox nedir ? en düşük fiyat 25 tl gördüm yani 25 tl ye sınırsız internet mi sağlıyor ? birde 25tl lik olan 5mps ne kadar hızlı bilemiyorum bunu düşünmemin sebebi aile ortamı insanlar telefona bakıyor ve herkez girdiği için internet yavaşlıyor birde üstüne 90gb...
  93. -Uncar_Blood-

yüksek gblı oyunlar nasıl indirilir ?

beyler günümüzde 80gb ı geçen oyunlar var insanlar bu oyunları nasıl indiriyor ? internet 100gb dan sonra yavaşlar fln aile ortamında yaşıyoruz o yüzden ...... harici bir cd rom fln mı almak lazım ? sırf bu yüzden ps5 almayı düşündüğüm oldu benim istediğim oyunlar 60gb ve fazlalığından dolayı...
  94. -Uncar_Blood-

bu ramlar dual channel çalışır mı ?

Kingston Hyperx Fury Black 4gb Ddr4-2666 Cl16 Ram - n11.com GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram | ITOPYA çalışır mı ?
  95. -Uncar_Blood-

bu iki farklı ram uyumlu olur mu ?

Kingston 4 gb Hyperx Fury Black 2666 mhz Ddr4 Cl16 Ram Hx426c16fb3/4 10194233 | Trendyol GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram | ITOPYA sadece mhz hızları farklı gb saymıyorum benim bildiğim mhzsi düşük olan ram ile aynı mhzde çalışır ikiside ama genede sorıyım dedim
  96. -Uncar_Blood-

msi gh50 vs asus tuf h5 (kulaklık)

ikiside 7.1 sizce hangisi ?
  97. -Uncar_Blood-

msi gh60 kulaklık alınır mı

https://www.trendyol.com/msi/immerse-gh60-gaming-mikrofonlu-kulakli-p-3129289?boutiqueId=411304&merchantId=106664 bu linkteki kulaklık çok güzel gözüküyor bu kulaklık alınır mı
  98. -Uncar_Blood-

2019 olmayan arctis 3 alınır mı

arctis 3 yerine razer kraken USB bakın burayı okumuyolar genelde USB versiyonunu almayı düşünüyorum arctis 3 alınır mı (2019 olmayan versiyonu) 1587734207 bu arada razer KRAKEN (X) düz kraken değil yani
  99. -Uncar_Blood-

bu kulaklık diğer sitelere göre daha ucuz güvenmeli miyim

itopyada 500 tl ince hesapta 460 tl trendyolda ise 410 tl alacağım kulaklık ise razer kraken USB tabi trendyol da ne bileyim razer kraken USB yerine elimize razer kraken vermesinler :)
  100. -Uncar_Blood-

R5 3500x maksimum hangi ekran kartına kadar besler

Cevaplarınızı bekliyorum ....
  101. -Uncar_Blood-

arctis 3 vs HyperX Cloud Stinger

beyler arctis 3 ün 450 tl olan ersiyonu yani 7.1 yazmıyor orda diğeri ise hyper x forumlarda arctis 3 ile alakalı kısık ses ve dayanıklılık konusunda sıkıntıları varmış bunu trendyolda bile böyle şikayetler gördüm sizce hangisi ?
  102. -Uncar_Blood-

ASUS TUF GeForce GTX 1660 SUPER OC ısınır mı

ısı boruları tuf serisinde yok diye biliyorum o yüzden çok ısınıyormuş bu ekran kartında ısı boruları bulunuyor ısınır mı ? 1587364002 yani en azından itopyada öyle yazıyor 1587364902 bilen yok mu ? heralde daha yeni kart internette testleri yok bu arada ekran kartı çift fanlı 3 fanlı değil
  103. -Uncar_Blood-

adata 480gb ssd vs toshiba 480gb ssd

beyler youtube da bir kanal var tekno queen gibi bir hazır sistem önerirken hep ssd yi adata iken toshibaya çeviriyor adata almayın diyor peki neden diyor bunu bir sorun mu var ?
  104. -Uncar_Blood-

mause pad kalitesi oyunlarda fark ettiriyor mu ?

https://www.hepsiburada.com/xrades-gri-cors-xl-gaming-oyuncu-mousepad-70-x-30-cm-p-HBV00000LZUJ5 şu mause pad gözüme güzel gözüktü https://www.hepsiburada.com/steelseries-qck-mouse-pad-p-BS41882 birde bu var hani oyunlarda fark yaratır mı mause pad kalitesi
  105. -Uncar_Blood-

trust gxt 890 vs gamepower ogre rgb

hangisi ?
  106. -Uncar_Blood-

laptop ekranı candelanın kaç olduğunu öğrenme

böyle bir şey var mı ? 250 candela bir monitör için yeterli mi ?
  107. -Uncar_Blood-

Samsung LC24FG73FQMXUF vs AOC C24G1

beyler daha çok oyun oynamaktayım tür fps oyunları ve büyüklük yani ne bileyim 24 inç olup çok büyük gözüken monitörler varya işte o benim için önemli oluyor + film izleyeceğim hangisi ?
  108. -Uncar_Blood-

itopya r5 1600 12nm olarak mı gönderiliyor ?

orda 14nm yazıyor ama 12nm geliyormuş olarak duydum bu doğru mu ?
  109. -Uncar_Blood-

Biostar B365M-HC nasıldır

cidden bi ara çok konuşuluyordu bu marka ama bu anakart modeli nasıldır ? 1587023033 yada neyse boşver
  110. -Uncar_Blood-

bu aynı 2 monitör arasında niye bu kadar fiyat farkı var

https://www.hepsiburada.com/samsung-lc24fg73fqmxuf-144hz-24-1ms-display-2xhdmi-quantum-dot-freesync-full-hd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000BHRTV?magaza=Samsung%20T%C3%BCrkiye...
  111. -Uncar_Blood-

gtx 1660 super r5 3500x 8gb ram (3000mhz ram)

bu sistem nasıldır internette 8gb ram ile test bulamadım ram ne kadar yeterli olcaktır ?
  112. -Uncar_Blood-

MSI Optix MAG241CV büyük indirim

bu monitör baya bi ucuzlamış isteyen alsın nniye bu kadar ucuz acaba 1586934023
  113. -Uncar_Blood-

samsung lc24fg73fqmxuf vs aoc c24g1

samsung un parlaklığı daha fazla hemde baya fazla c24g1 250 candela samsung 350 + samsung ips panel benim kullandığım şu anki panelde ips tek sorun çerçeve farkı tabii kide + samsung panel kalitesi daha iyi va yada ips anlamında değil marka olarak .....bilemiyorum ama .... neyse siz cevaplayın
  114. -Uncar_Blood-

bu sistem nasıldır

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9400f-evga-gtx1660ti-sc-ultra-gigabyte-h310m-h-2-0-ocz-480gb-ssd-8gb.html 1586798798 tek sıkıntı 8gb ram olarak görüyorum
  115. -Uncar_Blood-

itopyaya ne oluyor ?

hiç bir şeyin stoğu olmuyor o stoklar gelsede 3 günü buluyor vatan gibi her şey satan bir firma olsa neyse de sadece bilgisayar ile alakalı şeyler satıyor ne bu stok sıkıntısı ? herkes şikayetçi bu durumdan
  116. -Uncar_Blood-

apex legends kaç gb yer kaplıyor 2020

şu an pc nizde kaç gb yer kaplıyor ?
  117. -Uncar_Blood-

AOC C24G1 VS AOC 24G2U

yine açtım bu konuyu hala kararsızım
  118. -Uncar_Blood-

bu sistem nasıldır

INTEL 9400F-GIGABYTE GTX1650 SUPER WF2-H310M H 2.0-WD 1TB DİSK-KINGSTON 8GB RAM - Vatan Bilgisayar tek sıkıntı olarak hdd görüyorum kasanın ve psunun kalitesinin bilemem farklı bir sistem önerirseniz itopya ve vatandan önerin sadece lütfen (ince hesap da olur ama kaliteli kasalar bulunamıyor...
  119. -Uncar_Blood-

view sonic xg2405 kullanan varsa bakabilir mi ?

beyler ayak kısmının uç kısmında garip bir kaplama var biliyorsunuz ki o tarafa tikim olabilir tırnak sürtmek fln iğrenç ! neyse cidden öyle bir yüzey mi merakt ettim video atabilecek var mı ? birde c24g1 mi yoksa xg2405 mi genellikle korku filmi izliyorum ona bakılarak söyleye bilir misiniz ...
  120. -Uncar_Blood-

pc topladım sizce nasıl olmuş ?

Pc toplama sihirbazı - Bilgisayar toplama sihirbazı - incehesap.com link burada bir bakın isterseniz
  121. -Uncar_Blood-

1500tl monitör tavsiyesi

bu fiyata 144hz 1 ms monitör önerir misiniz ben aoc c24g1 yada c24g2u düşündüm sizce hangisi ?
  122. -Uncar_Blood-

c24g1 vs 24g2u

sizce hangis ? curvede hevesim çok ama ips alın diyolar
  123. -Uncar_Blood-

Maks 5000tl sistem toplama

Hazır sistem olsa daha iyi olur nvdia bir ekran kartı isityorum
  124. -Uncar_Blood-

gamePower GPR24C1MS144 free sync

bu monitörün freesync si var mı g sync aktif edebilir miyim ? bana bu monitörü al şu monitörü al diye önermyenin 1000tl ye geliyor monitör ztn normalde 1400tl neyse freesync var mı ?
  125. -Uncar_Blood-

r5 1600 af ile 1600 arasında ki fark nedir

af nedir ?
  126. -Uncar_Blood-

spec 05 vs spec delta

corsair in bu kasaları var . şimdi ben 05 i daha şık buldum spec delta nedense pek hoşuma gitmedi spec 05 mi almalıyım ?
  127. -Uncar_Blood-

8gb ram yeterli mi (bu oyunlar için)

8gb ram yeterli mi ? oynıyacağım oyunlar sekiro csgo metro last light residemt evil 2 bu oyunları oynıyacağım kısa bir süreliğine (2ay yada 3ay boyunca) yeterli olur mu ? he bu arada w10 2020 de kaç gb yer kaplıyor ?
  128. -Uncar_Blood-

leptopdan masaütüne geçince oyun zevki artıyor mu

özellikle 24 inç 144hz curved bir monitör aldğımızda ve ultra ayarlarla oynadığımızda oyun zevki artıyor mu ? bu arada sadece monitör değil şuan elimde bulunan leptop 60hz gtx 860 m ve i747010 hq özellikleri var bir oyundan ultra ayarlarda hz farkınıda göz önünde bulundurarak oyun zevki cidden...
  129. -Uncar_Blood-

SteelSeries Arctis 1 vs GameBooster H8 Ghost Shark

hangisi benim için ses kasmak çok önemli ve ses kalitesi de iyi olsun basları fln iyi versin istiyorum
  130. -Uncar_Blood-

faceit sorunu

beyler önceden farklı bir e posta adresiyle bağladım hesabımı sonra o e posta hesabını sildim şimdi ise başka bir e posta adresi ile tekrardan bağlanmak istediğimde Kullanmaya çalıştığınız platform hesabı FACEIT'te zaten kullanılıyor veya FACEIT hesabınıza zaten başka bir platform hesabı...
  131. -Uncar_Blood-

Ekran kartı vram kullanımı aşmak

ekran kartının vram kullanımını aşarsak ramden kullanıyormuş diye duydum bu yüzden 16gb kullanmak şart oldu galiba 4gb vramli bir kartı resident evil 2 de 5.30 olarak kullanmak veya 6 vram olarak kullanmak sorun çıkartır mı ? 1585126986 ok hiç kimse bilmiyor mu ?
  132. -Uncar_Blood-

MSI A320M-A PRO r5 2600

bu anakartı ile bu işlemci uyumlu olur mu yada bu anakartın max versiyonu 3500x ile uyumlu olur mu ?
  133. -Uncar_Blood-

Zotac GTX1060 AMP! Edition 6GB GDDR5X

beyler Zotac GTX1060 ekran kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Zotac GTX1060 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al. bu ekran kartı var birde Zotac GTX1060 AMP! EDITION GDDR5 6GB 192Bit NVidia GeForce DX12 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri...
  134. -Uncar_Blood-

vatan oem hazır sistem

INTEL I5 9400F-MSI GTX1660 SUPER VENTUSXSOC-B365M PRO-VH-OCZ 500GB NVME SSD-16GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu sistemi alacağım istanbulda yaşıyorum istanbulda bu sistemi montajlayarak verecek bir yer varmı aynı fiyata + VIEWSONIC 23,6 şu...
  135. -Uncar_Blood-

logitech g102 alınır mı ?

şu anda trust gxt 101 TRUST 21044 GXT 101 MOUSE fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da şu an bu fareyi kullanıyorum g102 ye elim oturur mu sizce ?
  136. -Uncar_Blood-

i5 9400f vs ryzen 5 3500x

sizce hangisi ?
  137. -Uncar_Blood-

bu anakart bu işlemci uyar mı

GIGABYTE B450M S2H amd ryzen 7 2700x tamam bu işlemciyle bu anakarta oc yapılamıyacağını bende biliyorum ama sadece düzgün çalışırmı oc yapmadan ?
  138. -Uncar_Blood-

Bu kasa iyi mi ? Alınır mı ?

HERMES-G3560S/AMD Ryzen 7 2700X/GIGABYTE GTX 1660 SUPER OC 6GB/16GB DDR4/500GB NVMe SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA hocam pc bu ama kasa konusunda kararsızım 1- rampage kasası ve 80+ yok içinde bu yüzden kararsız kaldım . bu kasa ile alınır mı eksileri artıları neler açıklayabilir misiniz ?
  139. -Uncar_Blood-

maçları yabancı spiker ile izleme

fb gs maçını yabancı spiker eşliğinde izlemek istiyorum nasıl yapabilirim ya da bana video atar mısınız ?
  140. -Uncar_Blood-

Yeni pc topladım, iyi mi ? 6000 tl

Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA beyler sistem bu geleceğe donük olması için anakratı iyi seçtim ekran kartından kıstım ...
  141. -Uncar_Blood-

ucuz fiyat daha fazla performans ....

WILDCATS-SCOTTISH/AMD Ryzen 5 2600/GIGABYTE RTX 2060 OC 6GB/16GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA EFE UYGAÇ-STAR/AMD Ryzen 5 3500X/ASUS TUF RTX 2060 OC 6GB/16GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA evet gördüğünüz üzere efe uygaç pc si 5400 tl wildcats ise 5900 ama efe...
  142. -Uncar_Blood-

rtx 2060 vs rx 5600 xt, hangisi daha iyi ?

Hangi ekran kartı daha iyi ?
  143. -Uncar_Blood-

kendi ellerimle pc topladım sizce nasıl olmuş ? (itopya) 5000 tl

AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 12nm İşlemci GIGABYTE B450M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB Tempered Glass 550W 80+ USB 3.0 Mid...
  144. -Uncar_Blood-

dolar 6 ya doğru adım adım

dolar şuan 5,9832
  145. -Uncar_Blood-

son zamanlarda pc parçaları fiyat düşüşleri

son zamanlarda işlemciler olsun ekran kartları olsun baya bi düştüğünü gözlemledim rtx2060 50 dolar civarında düştü mesela bu firmaların yeni yeni kartlar çıkardığı için mi oluyor mesela : MSI GeForce GTX 1660 SUPER GAMING X 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA bu ekran kartı bu kadar ucuz değildi
  146. -Uncar_Blood-

windows search kapanıyor

bastığım anda bir süre boş bir ekranda duruyor (2 3 saniye) sonra kapanıyor ne yapmalıyım
  147. -Uncar_Blood-

hangi pc

bi donanım arşivi v4 var birde donanım arşivi uber var v4 ryzen 5 2600 yapıp almayı düşünüyorum uberi ise 1600 yapıp almayı düşünüyorum ram konusunda uber 16 v4 8 bude uberi üstün kılıyor ekran kartı da aynı şekilde bin basıyor kasa kalitesi v4 de ama genede kafam karıştı 1579357351 tabii ki...
  148. -Uncar_Blood-

diyelim bu bilgisayarı aldım

beyler sistemin farklı bir kasası var ama ben fiyat ucuzlasın diye GamePower Dark Side kasasını seçtim bu pc de kabloları saklayabileceğimiz bir bölüm bulunuyor mu ? ztn pc hazır gelcek bunu yapabilirlermi ince hesap ekibi ?
  149. -Uncar_Blood-

Bu işlemci bu ekran kartını besler mı ?

Msi GeForce GTX 1660 Ti Ventus XS 6G 6GB GDDR6 AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 İşlemci sizce tartar mı ?
  150. -Uncar_Blood-

TP-LINK TL-WN725N 150Mbps Kablosuz N Nano USB Adaptör

bu nedir 150 mbps internet diyor cd ile kurulum yapıyosunuz sonra internet fln gözüküyor diyolar bunun için aylık internet ücreti fln ödeniyor mu vs 1577612665 yada sadece uzaktan internet kullanmak için mi yapılmış ?
  151. -Uncar_Blood-

monitör dahil 4500 tl pc toplama rehber

DA-V3.5/AMD Ryzen 5 1600/MSI RX570 Armor 4GB OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA bilgisayar olarak itopya v3.5 bilgisayarını seçtik + monitör olarak AOC C24G1 24" 1ms 144Hz HDMI/DP/VGA Full HD Gaming Monitör - incehesap.com seçtik iyi oyunlar
  152. -Uncar_Blood-

Hangi Monitör?

MSI Optix G24C4 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı AOC C24G1 24" 144Hz 1ms (HDMI+Analog+Display) FreeSync Full Fiyatı 1577538120 https://www.hepsiburada.com/aoc-c24g1-24-144hz-1ms-hdmi-analog-display-freesync-full-hd-curved-monitor-p-HBV00000NORXI
  153. -Uncar_Blood-

sizce hangi pc

DA-V3.5/AMD Ryzen 5 1600/MSI RX570 Armor 4GB OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA TECHNOMANIA/AMD Ryzen 5 1600/MSI GTX 1650 AERO ITX OC 4GB/8GB DDR4/240GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA ben kararsız kaldım nvdia soğutma anlamında daha iyi ama tek fan var ama amd de çift fan pek...
  154. -Uncar_Blood-

Steam Hatası

STEAM HESABINIZA AİT OYUNLARDAN HİÇBİRİ WORLD OF TRUCKS'A KAYDOLMAK İÇİN KULLANILAMAZ. diye bir hata alıyorfum altdada zaten başka bir hesaba bağlı yazısı çıkıyor ets 2 im var ama genede olmuyor
  155. -Uncar_Blood-

tetenoz olur muyum ?

beyler banya yaparken permatiği şampuğanların olduğu yere koydum orası ara sıra ıslanıyor ve buyüzden permatiği koyduğum yer paslıydı permatiği kullanmak üzere aldım ve tırtıklı tarafında pas olmuş onu şampuanı sıktım ve hiç elimi sürmeden suyun altına soktum pas geçmişti o anlık acaba bişi olur...
  156. -Uncar_Blood-

Bu online satış yeri güvenilir mi?

https://www.baburtech.com/urun/orijinal-acer-nitro-v-17-vn7-791g-vn7-792g-59jb-notebook-laptop-klavye-dahil-ust-kasa-lv5p-a50brl?gclid=EAIaIQobChMI5IKhwoaq5QIVl4jVCh3M7APpEAQYASABEgIoUPD_BwE
  157. -Uncar_Blood-

tv ekran yansıtma oyunekranı gelmiyor

oyun açılıyor ama akrenı bi türlü gelmior sorun nedir yazarmısnız bazı oyunlarda ise çat diye kapanı veriyo
  158. -Uncar_Blood-

philps tv ekran yansıtma sorunu

beyleeer kablosuz şekilde ekran yansıtmak istiyorum ama malesef yansıt seçeneklerinde pc im tv yi bbulamıyor ancak chrome den yansıt seçeneginde gözüküyor ne yapmalıyım
  159. -Uncar_Blood-

note book fan control sorunu

pc ye format attım fanlar sadece gerektiğinde çalışıyordu programı indirdim ama bütün sürümlerde 100 speed de 162,4 fan speed hızı ve -221321412 gözüküyor önceden böyle bir sıkıntı yoktu
  160. -Uncar_Blood-

GTA V Uçarken Sinematik Giriş

hangi araç olursa olsun uçarken oyun yavaşlayıp rengi değişip beni sinir ediyor bunu kapatmanın yolu var mı
  161. -Uncar_Blood-

piskolojik kalp ağrısı

Bir suru film cektirdim kardiyolojiye gittim ama sonuclar nprmal cıkıyor doktorlar bana hep piskolojik diyor bende piskolojiye gittim prdaki kadın bana 2 tane ilaç yazdı birincisi rahat uyumak için digeri ise 6 ay kullanmam için işin kotu tarafı kadın bana 50 mg yazdı babamın bir yakını bu ilacı...
  162. -Uncar_Blood-

Psikolojik kalp ağrısı

Bir suru film cektirdim kardiyolojiye gittim ama sonuclar nprmal cıkıyor doktorlar bana hep piskolojik diyor bende piskolojiye gittim prdaki kadın bana 2 tane ilaç yazdı birincisi rahat uyumak için digeri ise 6 ay kullanmam için işin kotu tarafı kadın bana 50 mg yazdı babamın bir yakını bu ilacı...
  163. -Uncar_Blood-

dsl sorunu

ttnet kullanıyorum sabah klaktım internet dsl iigi yanmıyor kapatıp tekrar açtım dsl ıı 10 kere fln yanıp sönüyor sonra kapanıyor planlı kesintide yok açıkçası yardım edin
  164. -Uncar_Blood-

gamekit cd key alınmıyorrr

gamekit den cd key kazandım ancak bilgilerimi girdim şifreyi aldım ama şifre geçersiz diyor
  165. -Uncar_Blood-

Leptop sticker

ben bu video daki msi gibi sticker istiyorum nerden bulabilirim reklamcı fln diyorlar ama istanbul kağıthane seyrantepe de var mı
  166. -Uncar_Blood-

pc kapanma sorunu

w 10 a geçtim pcyi kapatıyorum kapattıktan sonra tekrar açıyorum pc aynı sekmelerde açılıyor anlamadım w10 orjinal
  167. -Uncar_Blood-

rocket leuge ping

fortnite da 50 ping alıyorum rocket legue de paket kayı + 100 ping alıyorum yardım edin bazen ping couyor 400 ping e çıkıyor
  168. -Uncar_Blood-

Winows yukseltme ile ilgi soru

Beyler benim isletim sistemi 8.1 singlle lenguege ben bunu win 10 yukseltirken usb veya dvd diye secenek sunmadi suan pcyi yeniden Baslatti ve guncellestirmeleri yukluyor acaba bundan sonra mi soracak
  169. -Uncar_Blood-

Formatla ilgili bir soru

Explorer.exe hatasi aliyorum herseyi denedim ama olmadi o yuzden format atcam sistem windows 81 single lengue bunun icin 8 gb usb lasimkis sorum su 8 gb usb lazim ya 4gb bide iso dodyasi var onu icine atcam kalcak 4 gb o yuzden olmaz mi normalde bilgisayar konusunda bilgi sahibiyim ancak...
  170. -Uncar_Blood-

bütün dosyalar yerli yerinde ama sadece arka plan var

bütün dosykayalar yerinde sadece aarka plan resmi var diye düşünüyorum benim arka plan siyah tı explorer exe hatası olduğu için böyle düşünüyorum bütün herşeyi denedim bütün dosyalar yerli yerinde slimdriwer gibi uygulamalar yüklenirken windows hizmetine ulaşılamıyor diyor ayrıca regedit...
  171. -Uncar_Blood-

D diskim kayboldu

beyler benim d diskim kayboldu disk yöneticisinde de gözüküyor ama nasıl aktif etcem bilmiyorum
  172. -Uncar_Blood-

Butun programlar yerli yerinde ama siyah ekran

Beyler sadece fare imleci var gorev yoneticisinde chrome giriyorum fln yeni metin belgesini kaydet diyip dosyalara erisir yapabiliyorum explorer exe calismiyor denetim masasina veya dosya gezginibe normal gorev yoneticisndr giris yapilmiyor tum guvenli modlarda da ayni sorun var hdd de bir sorun...
  173. -Uncar_Blood-

Siyah ekran

Windows oturum actiktan sonra sadece fare imleci gozukuyor gorev yoneticisini acip calistirdan regedit msconfig gibi programlari acabiliyorum denetim masasi veya dosya gezgini programlarini acamiyorum ancak regedit duzenden al secenegine bastim dosyalari kontrol ettim hepsi yerli yerinde ama cok...
  174. -Uncar_Blood-

dying light ses cızırtı sorunu

eskiden indirdigimde böyle bir sorun yoktu şimdi indirdim sorun olmaya başladı oyunda donma fln yok ara sıra konuşmlarda cızırtı gibi bir ses oluyor lütfen yardım edin
  175. -Uncar_Blood-

rocket leuge ping sorunu

beyler bir kaç gün önce leptobu başka yere taşıdım taşıdıgım yerde gayet 1080 p videoları akıcı bir şekilde izliyorm csgo aldıgım ping de aynı speed test yaptırdım normal değer ama rocket leuge oyununda pingim 500 lere kadar çıkıyor silip tekrar yükledim olmadı
  176. -Uncar_Blood-

oyun ram sorunu

ram im 16 gb gta 5 ve apex legends ........ oyunlarında ki tek ramin ne kadar kullanabileceğini gösteren oyunlarda bazıları ramim 16 gb ancak sadece 2 gb ını kullanıyor buda grafikleri yükseltmemi ve performansı etkiliyor napmalıyım
  177. -Uncar_Blood-

%0 prize takili doluyor

Beyler böyle bir sorun alıyorum benim leptop tam doldugu zaman mavi ışık veriyor prizin takma yerinin yanında ama %0 prize takılı doluyor diyor ve prizden çekince kapanıyor napmaliyim
  178. -Uncar_Blood-

Leptop %0prize takili doluyor

Böyle bir sorun alıyorum internetteki çözümler ise yaramadı ama yazılımsal sorun olduğunu biliyorum çünkü leptop batarya hasarım %29 ve normalde bir cozum yontemiyle yapabiliyordum leptobun arkasindaki kucuk delikli icinde dügme olan bataryayı yerinden kıpırdatmadan kapatan bi düğme vardı ona...
  179. -Uncar_Blood-

MHZ sorunu

beyler leptobum normal modda iken 1.8 ghz güvenli modda ise 3.3 ghz ben 3.3 ghz yapmak istiyroum ancak normal modda ne yaptıysam olmadı acaba bunun pc ayarlarıyla alakası var mı sadece pc ayarlarını sıfırlayabilirmiyim evtse nasıl oluyor
  180. -Uncar_Blood-

Ağ sorunu

Merhaba arkadaşlar ben internet sorunu alıyorum bir virüs den korunma programı kulanıyorum şüpheli ip adresi dedi bende sildim temizlettirdim şimdi sorun oluyor napmaliyim fotorsfinida koyuyorum
  181. -Uncar_Blood-

Leptop MHZ Thortle stop sorunu

beyler eskiden oyunları 3300 mhz de oynuyordum ama şimdi 1900 mhz yi geçmiyor bu thortle stopun hatasımı deilse napmaliyim
  182. -Uncar_Blood-

GHZ sorunu

beyler eskiden işlemcimi 3.3 ghz da çalıştırabiliyordum ancak artık 2.4 ghz i gecmiyor napmalıyım
  183. -Uncar_Blood-

leptop mhz sorunu

beyler baazen olan bir sorunla bugün karsılaştım pc mi açtıgımda thortle stop programım hata verdi silip tekrar yükledim ve mhz 1300 den yukarıya çıkmıyor her şeyi denedim pc yi açıp tekrar kapattım ama yok olmuyor napmalıyım?
  184. -Uncar_Blood-

leptop MHZ sorunu

beyler hiç olmayan bir sorunla bugün karsılaştım pc mi açtıgımda thortle stop programım haa verdi silip tekrar yükledim ve mhz 1300 den yukarıya çıkmıyor her şeyi denedim pc yi açıp tekrar kapattım ama yok olmuyor napmalıyım?
  185. -Uncar_Blood-

Laptop Sıcaklık Sorunu

beyler benim bazen rastladıgım 2 ayda bir yaşadıgım bir sorun var leptop oyunlarda 95 c buldugu zaman pc yi kapatıp 1 saat bekletiyorum tekrar açıyorum ve eski haline geri dönüyor yani oyunlarda 55 c leptobu kapagından kapatıorum bi nevi açık kaldıgı için mi böyle oluyor hep böyle yapıyorum da
  186. -Uncar_Blood-

pc sorunu

beyler ben leptobu kapagını kapatarak kapatıyorum ancak bazen oyunlarda 95c buluyorum bu normal deil çünkü eskiden 55 iken 95 e cıkması normal deil haliyle leptobu kapatıp 1 saat bekleyip açıyorum degerler eski haline dönüyor yani 55c . acaba leptobu kapgından kapattıktan sonra actıgında...
  187. -Uncar_Blood-

bt kulaklık ses kalitesi sorunu

samsung un HM1500 adlı kulaklık var ses kalitesi kötü bu nun çözümü var mı
  188. -Uncar_Blood-

Space teli

Beyler space telim yok o yüzden space sallanıyor araçla olurmu
  189. -Uncar_Blood-

Laptop tamircisi

Beyler termal macun ve fan temizleme işini iyi yapabilen güvenili pc tamircisi var mi ben laptop kullanıyorum. ve kağıthane bölgesi ve kagithane bölgesinin çıksında yakın bir yer var mi
  190. -Uncar_Blood-

Laptop 96 c

Beyler oyuncu laptop kullanicisiyim ek fan var fakat en yüksek performansta oyun oynarken cpu 96 c nasıl cozebilirim
  191. -Uncar_Blood-

Klavye space tusu sorunu

Beyler klavye space tuşu sallanıyor space tuşunu çıkardığımda space tusunun teli yoktu o tel yerine altarnetif olarak koyabilcegim bir se var mı yada o teli nerde bulabilirim