Arama sonuçlarınız

1. Ö

Sıfır ipad 8.nesil mi 2.el ipad pro 3.nesil mi ?

Sizce hangisi daha mantıklı 128 gb ipad 8.jenerasyonun fiyatı 4000 tl kalemle kılıfla falan alınca 5000 tl oluyor. İpad pro 3.nesilin 2.ellerine bakınca 6000 tl civarında çok rahat bulunuyor hatta 6500 e kalemle satanlar bile var. 2.el aldığım ipad pro acaba beni ne kadar götürebilir. İpad pro...
  2. Ö

Drone parçalarını nereden satabilirim ?

Parçaları ve adetlerini eposta üzerinden attım size hocam
  3. Ö

Hocam öncelikle cevap verdiğin için çok teşekkür ediyorum benim aklımdaki olay drone parçaları satan büyük web sitelerine mail gönderip acaba alırlar mı diye mesaj atmaktı çünkü elimizde çok fazla parça var 5 10 tane değil o olay hayal oldu sanırım. Sahibinden ve letgoda da ilanlarımız var ve...
  4. Ö

Bir tanıdığımın elimde çok fazla drone parçası var tattu bataryalar , 30 cm lik karbon fiber pervaneler , güçlü motorlar falan Daha önce drone gibi aletlere merakım artmıştı araştırıyordum rc yarış dronları , dji dronelar ama bu drone parçaları beni aşıyor ilk defa böyle parçalar gördüm çok...
  5. Ö

Lenovo tab e10 wifi sorunu

Daha önce bağlandığım ve sorunsuz çalışan bir wifi şuanda hiç gözükmüyor. Başka ağlara bağlanırkan sorun yok ve daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım. Manuel bağlamayı denedim yine bir sonuç alamadım. Hiçbir şekilde gözükmüyor. Ssid yanlışlıkla gizlendi mi diye de baktım gizli de değil ...