Arama sonuçlarınız

1. Psiqo55

Pc Donuyor...

Selamun ALeyküm Sdn! Benim Sorunum Bilgisayarım Olur OLmadık Yerde Donuyor. Format Atamıyorum Format Atarken Pc Donuyor Reset Atmak Zorunda Kalıyorum. Bilgisayar Açılırken Misrosoft Windows Xp Yazısında Donuyor. Reset Atıyorum Yine Donuyor. Yine Reset Yine Donuyor. Bugün İşlemciyi Söktüm...
  2. Psiqo55

İtiraf :)

Dışarıda Saclarına Toka Takan Erkeklere Kızıyorum Hatta Dövesim Geliyor. EnseLerim Uzun Oldugu İçin Ve fönsüzken dalgalı oldugu için ve :D dalgalıyken rahatsız ettiği için evde toka takıyorum Kötü Bi Durum:)
  3. Psiqo55

Linkleri İçin Sitelere Üye Olmayın

Mozilla'nın Bugmenot Eklentisi Var. Şuana kadar %95 Her siteye Onunla Giriş yapabiliyorum bence denemelisiniz. Link: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6349 Kullanıcı adı yerine sağ tıklayın resim :)
  4. Psiqo55

Driver Pack [All]

Öncelikle İndirmek İstediğiniz Sürücü Paketlerini Aşağıdan İndirin Tümünü Bir Klasorde Toplayın. Ve Buradaki Driver Force İndirin boyutu Or. 960kb Programı Çalıştırın. --- 1-Sıkıştırılmış Driverpack Klasorlerinin Çıkartılacağı Klasör 2-İndirmiş Oldugunuz Ve Sıkıştırılmış Driverpack Klasorunü...