Arama sonuçlarınız

1. unplugged

Yardım Sistemimi Yükseltmek İstiyorum

Sağ ol.
  2. unplugged

Bu görselde ne olduğunu bilmiyorum. "Canlı kanıt": İnanılacak pek de bir fark göremedim. Sen gördün mü?
  3. unplugged

Yorumlarında ve onca forumda reddeden insan pek göremedim.
  4. unplugged

Bu videoda a320m-k, x570 chipset anakarta göre hem singlethreaded hem multithreaded cinebench R20de daha yüksek sonuçlar elde edildiğini gördüm(7:19). Isınma bir problem olabilir ancak videoda soğutmayla çözülmüş gibi duruyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ancak, baskı altında kalacak olan donanımın...
  5. unplugged

İşlemciyi ve anakartı 2. el almayı düşünüyorum bu yüzden bütçem biaz düşük gelebilir, 3000. Ayrıca şöyle bir video buldum .
  6. unplugged

Merhaba, Yaklaşık 4 yıl önce satın aldığım pcmin bazı temel bileşenlerini yükseltme zamanının geldiğini fark ettim. Özellikler Ekran Kartı- Cerberus GTX 1050Ti İşlemci- Ryzen 3 2200g Anakart- Asus Prime A320M-K Psu- Powerboost 400w(modelini bilmiyorum) Ram- 2x8 Gskill ripjaws 3000mhz SSD-...
  7. unplugged

Yardım Vegas Pro 16.0 Preview Frame Drop

Selam, yaklaşık 1 buçuk, 2 yıldır Vegas Pro kullanıyorum. Şu an bilgisayarımda bulundurduğum ve kullandığım sürüm Vegas Pro 16.0, bundan önce 15.0 ve 17.0'ı kullandım. Bu günde kadar crash vermesi ve video preview'deki frame droplar veya kasma sorunları haricinde hiç bir sorunum olmadı. Crash...
  8. unplugged

İşlemcimi R5 3600'E Yükseltmek İstiyorum

FSP Performance FSP500-60AHBC 500W 80+ Aktif PFC Power Supply Bunu buldum fikrin nedir?
  9. unplugged

İşlemciyi alıp bir kaç ay(para biriktirene kadar) riske atıp kullanabilirim ama sanırım değil mi?
  10. unplugged

Bazı geceler uyurken olmuş olabilir tabii bir kaç kere ard arda(bilgisayarı neredeyse hiç kapatmıyorum) bence şans değildir hocam.
  11. unplugged

2 3 ayda ortalama 1 2 kere kesildiği de oldu ama genelde çok kesilmez 6 7 ayda bir falan diyebilirim.
  12. unplugged

2 yıldır aynı PSU'yu kullanıyorum değiştirebilirim fakat hiç bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar.
  13. unplugged

C4 derken anlamadım hocam. Ne önerirsiniz ucuza 80+ olan ve aerocool, highpower gibi güvenilir markalardan?
  14. unplugged

PSU'mda sorun olacağını düşünmüyorum. Abarta abarta hesaplamama rağmen yeterli oldu; Screenshot
  15. unplugged

Selamlar, şu anki ekran kartım GTX 1050 Ti, işlemcim de R3 2200G. Amazon'da gezerken sürekli güzel sistemlerde adını duyduğum R5 3600'ü gördüm ve fiyatı da çok ucuzdu. Araştırıp benchmark testlerine baktım ve daha da ilgimi çekmeye başladı ve almayı düşünüyorum fakat bir kaç soru sormak...
  16. unplugged

Yeni Takılan Ram'den Sonra Hatalar Alıyorum

Bilgisayarcıya danışsam bilgisayarımı getirmemi isteyecektir muhtemelen. Bu yüzden buraya yazıyorum:).
  17. unplugged

Yeni Takılan Ram'den Sonra Hatalar Alıyorum

Anakartımda takılı olan 2 adet ram var. İkisinin de markası GSKILL Ripjaws. 8gb ram ile çalışırken herhangi bir sorun yaşamıyordum, yeni aldığım rami taktığımda ilk başta bilgisayar açılmadı. Defalarca çıkartıp taktım(ilk kullandığım ramde de aynı sorun olmuştu), en sonunda oldu ve bios'a...
  18. unplugged

NordVPN Çalışmama Sorunu

Selam, yaklaşık 8 9 aydır NordVPN kullanıyordum. Dün elektrik gidip geldi ve bilgisayarım kapandı. Geri açtığımda her şey normaldi ama NordVPN otomatik olarak açılmamıştı(otomatik açılması için ayarlamıştım). Sonrasında el ile açtım ve önümde sadece NordVPN logosu kalıyordu. Silip tekrar...
  19. unplugged

Digiseller Para Çekme

Herkese selam, Plati ru üzerinden ticaret yapmak istiyorum ve oradan kazandığım paralar sanırsam digiseller diye bir rus sitesine gidiyor. Sitede para çekmek için bazı yöntemler var paypal, bitcoin vs. Eğer bir miktar para kazanırsam bu parayı nasıl çekebilirim? Aranızda belki daha önce...
  20. unplugged

Taşınacağım yerde altyapı yok????

Ben daha önce hiç kullanmadığım için bilmiyorum. Yeni konu açmalısın.
  21. unplugged

Superboxun altyapı ile bir alakası yok diye biliyorum zaten olmaması lazım
  22. unplugged

Oturduğun yerde evine fiber bağlattırmak isteyen bir kaç kişi daha bul. Ya da superbox alabilirsin.
  23. unplugged

selamlar faceit yardımı

Faceitte bedava skin ayarlama serverı mı ? lol
  24. unplugged

Counter Strike Global Offensive aim geliştirme

O kalktı diye hatırlıyorum ben :) 1590710376 Wasp diye bir grup vardı onların dm serverlarında bolca oyna
  25. unplugged

cs de oynarken aniden masaüstüne atıyor!!

Trojan olma ihtimali yüksek :))
  26. unplugged

Artık CS:GO'da Daha Fazla FPS alacaksınız!

Yeni gelen güncellemeden sonra hiçbir faydası olmadı bende, aksine fpsim düştü :/
  27. unplugged

Brazzers üyelik iptal ettirme

Tadını çıkart kanka :d
  28. unplugged

Arkadaşıma Ekran kartı önerisi

(Anakartı b450m ile değiştirmesi oc yapacaksa yardımcı olur (ben tavsiye etmiyorum oc)) Ekran kartı rx 570 alabilir
  29. unplugged

CS:GO FPS Sorunu

Değişim olması zorunda hocam :D devre dışıyken cpunun 1 çekirdeği çalışıyor
  30. unplugged

550TL Mouse Tavsiyesi

Neden dpi bu kadar önemli anlamadım ki? Bence zowienin mouseleri 2015ten beri tüm mouselere göre çok daha iyi...
  31. unplugged

CS:GO FPS Sorunu

Çoklu cpu kullanımını kapatmış olabilirsin
  32. unplugged

Steel Series Mouse Pad Qck vs Edge Vs Heavy Hangisi Tercih Edilmeli?

Medium alma bence fazla küçük gelir. (Özellikle fps oyunlarında 2.5-3 sensitivity altında oynuyorsan.)
  33. unplugged

paypali turkiyede nasil kullanirim

Yurtdışında akraban varsa bir ihtimal kullanabilirsin
  34. unplugged

144 hz 1 ms monitör

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/benq-zowie-24-xl2411p-fhd-1ms-144hz-dvix1-hdmix1-dpx1-color-vibrance-e-sports-tn-oyuncu-monitoru_pdp_548875370?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=429106718351&utm_term=99499481643&ga_prodid=548875370&ga_merchantid=117409924&sc_g...
  35. unplugged

monitör seçiminde kararsız kaldım.

Bence gamepower almamalısın eğer güzel f/p aynı zamanda kaliteli bir monitör almak istiyorsan benq güzel bir seçim olacaktır...
  36. unplugged

Komşumuzun çocuğu 4235TL değerinde oyun alışverişi yapmış :D

Ah o para bende olacaktı 6lı ganyanda ne katlardım
  37. unplugged

Söyle Rahatla

Her dolandırıldığımda hıncımı çıkartmak için diğer insanları dolanırıyorum:))
  38. unplugged

6000-7500TL Arası Her Oyunu Oynatacak Laptop

kanka 120 hz de önemli ama benim için :)
  39. unplugged

Bu 120hz mi kanka?
  40. unplugged

Kanka ben 1 2 gündür bakıyorum da şunu ikisini beğendim sence değer mi? https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-54-intel-core-i5-9300h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q59ey-00n-p-HBV00000TD1HA...
  41. unplugged

laptop tavsiyesi istiyorum hocam masaüstü değil :)
  42. unplugged

Selam herkese, konuyu anlamışsınızdır tavsiyelerinizi bekliyorum.
  43. unplugged

Laptop ramim kaç mhz

Bu tarz programlar yarısını gösteriyor diye biliyorum. BIOStan bakabilirsin.
  44. unplugged

gta 5 online çok yavaş giriyor

LAN kablosunu çıkart? Bir uygulama var işe yarar ama sonrasında ne olabileceğini bilmiyorum.
  45. unplugged

46. unplugged

Gta 5 Kasma Problemi

Yok hocam ben doların düşmesini bekliyorum. Dolar düşünce 2060 ve R7 3700x almayı düşünüyorum.
  47. unplugged

Ssdden ssdye değişir o fark
  48. unplugged

Gta 5 in Epic Games Tarafından Mahvedilmesi....

Biraz agresifsiniz galiba hocam?
  49. unplugged

Oyuncu için klavye mouse ve kulaklık önerisi

Klavye için bir şey diyemem ama, bana kalırsa klavye için bütçeden düşük bir kısım harcanılmalı :)
  50. unplugged

Hocam steamdan girdiğinizde de zaten social club'a bağlanıyorsunuz.
  51. unplugged

Oyuncu için klavye mouse ve kulaklık önerisi

Bence mouse olarak şuan performansı ve fiyatı en iyi düzeyde olan zowie ec2a/b modelidir.
  52. unplugged

Galiba kimsenin invite only sessiondan haberi yok :/
  53. unplugged

Rockstar Games Doğrulama Rezaleti!!!

Sağolsun herkes bedavaya alıp akın ettikleri için ve oyunu rockstar games üzerinden açtıkları için rockstar games sunucuları da çöktü :)
  54. unplugged

Gamepower monitör alınır mı?

Bence almamalısın onun yerine üstüne biraz daha para koyup benq'nun monitörlerinden alabilirsin. Mesela "Benq XL2411P"
  55. unplugged

Gta 5 Kasma Problemi

Hocam ben de 1050 Ti kullanıyorum fakat GTA da hiç drop girmeden 70-85 fps arası oynayabiliyorum. Haklısınız 1050Ti günümüzdeki oyunları rahatça oynatamaz fakat tek başına oynatamaz. Ancak diğer bileşenler ile birlikte oynanabilir hale gelebilir bence.
  56. unplugged

Ssdye kurduğunda tabii ki hızlanır. Şu aralar herkes girdiği için biraz daha uzun sürüyor serverlara girerken. Hızlıca direkt girmek istersen, ayarlar kısmından invite only session'u seçip girebilirsin(böyle girdiğinde solo bir şekilde oynarsın ama heistleri vs. yapabilirsin. Arkadaşların da...
  57. unplugged

AMD Ryzen Master Ayarları Nasıl Olmalı?

Hocam 3.5'in üstüne çıktığımda overclock yapmış olmaz mıyım? A320 anakartlarda overclock yapılmasına izin verilmiyor diye biliyorum ben.
  58. unplugged

CSGO Ekran Donma Hatası

Bir dönem gskill ram kullanıyordum ve bende de böyle oluyordu. Aynı şekilde bir kaç arkadaşım da kullanıyordu ve onlarda da aynı şeyin olduğunu gördüm. Bir süre sonra arkadaşlarımda düzelmeye başladı fakat ben sorun başladığında, direkt hyperx marka ram kullanmaya başladım ve bu sorun...
  59. unplugged

CSGO Ekran Donma Hatası

Ram'in gskill ise ramden dolayıdır muhtemelen
  60. unplugged

CS:GO Benchmark Testinde Ekranım gidiyor

Arkadaşlar videoyu yükledim buraya bakıp yardımcı olursanız çok sevinirim. 1589394299 Yok mu yardım edebilecek kimse ?
  61. unplugged

1.35 ile 1.4 arası değişiyor
  62. unplugged

Voltaj ayarlarını vs. kaç yapmamı önerirsiniz hocam?
  63. unplugged

Hocam ben overclock yapmak istemiyorum açıkcası. Benim işlemcim yanılmıyorsam 3.5 ghz'ye kadar çıkabiliyormuş. Ben sabit 3.5 ghzde kullanabilir miyim bunu(R3 2200G)?
  64. unplugged

Herkese selam, İşlemcim Ryzen R3 2200G, anakartım A320M-K. Az önce AMD Ryzen Master programını indirdim. Bu programdan işlemcimi daha verimli kullanmak / daha fazla fps ile oynamak için hangi işlemleri yapabilirim?
  65. unplugged

SteelSeries Rival 110 Takılma Sorunu

Mousepadden kaynaklıymış benimki
  66. unplugged

Bu sistem çalışır mı? Çalışırsa bu oyunlarda kaç fps verir?

uyumsuzluk olmaz ama bütçene göre daha f/p bir sistem toplayabilirsin
  67. unplugged

Ekran kartından düşüp işlemciye yüklenmek daha mantıklı olur bence
  68. unplugged

Csgo da 100 120 arasında alabilirsin
  69. unplugged

gamepad sorunlu!!!

biraz sakin ol bence kanka
  70. unplugged

CSGO Mikrofonum Çalışmıyor

Herkese selam. 3 yıldır csgo oyununu oynuyorum ve hiç sıkıntı yaşamadım. Ama bugün bir maça girdiğimde mikrofonumun çalışmadığını fark ettim. Dün geceden beri, oyun dosyalarını doğruladım, voice_enable'i kontrol ettim, izinleri kontrol ettim, Windows Audio Service'i yeniden başlattım...
  71. unplugged

Mousepad kullanmadan masanın üzerinde hareket ettirdiğimde herhangi problem olmuyor ama, mousepad üzerinde hareket ettirdiğimde yine aynı sorun oluyor. Mousepad'imin modeli SteelSeries QcK+ SK Gaming
  72. unplugged

Bulamadım
  73. unplugged

Merhaba, SteelSeries'in Rival 110 adlı mouse'ını kullanıyorum. Kullanalı yaklaşık 1 sene oldu ve 1 senelik sürecin ortalarında mouse, oyun oynarken veya bilgisayardaki gündelik işlerimi yaparken arada bir, saliselik donmalar oluyordu ve bu donmalar gittikçe arttı. Bugün yine oyun oynarken daha...
  74. unplugged

Bilgisayarım Ne Kadar Eder?

itopya.com dan v3 diye bir sistem aldım. 1564043543 Yok hocam direkt peşin aldım. 1564043737 Bir adam buldum 4000e excalibur g650 satıyordu, bende bu bilgisayar ve monitörle takas yapalım dedim. Adam da direkt kabul etti. Kâr'lı çıkar mıyım sizce?
  75. unplugged

Hocam peki bi laptop önerisi yapabilir misiniz?
  76. unplugged

Monitör: AOC G2460VQ6 HDD: 2TB Seagate(hangisi olduğunu bilmiyorum) SSD yok
  77. unplugged

Hocam kusura bakma ya monitörü bide HDDyi yazmayı unutmuşum
  78. unplugged

hocam ben bu bilgisayarı 5800tl ye aldım 2300e asla satamam
  79. unplugged

Selamun Aleyküm Konuya gireyim, 1 yıla yakın bir süre önce internet üzerinden masaüstü bir bilgisayar almıştım, ve artık masaüstü yerine laptop kullanmak istiyorum. 2-3 gündür masaüstü takaslı laptop arıyorum fakat bulamıyorum. Bende masaüstü bilgisayarımı satıp, aldığım parayla bir laptop...
  80. unplugged

Windows 10 Görev Çubuğundaki Kısayollarda Sürekli Çıkan .exe

hocam yakalayamıyorum ki 1 saniyeyi geçmeden yok oluyorlar
  81. unplugged

Windows 10 Görev Çubuğundaki Kısayollarda Sürekli Çıkan .exe

Selam Beyler, konuya direkt gireyim. Çoğunuzun bilgisayarında görev çubuğunun sağ taraflarında, uygulamaların kısayolları, Windows Defender kısayolu, ağ bağlantısı kısayolu vs. bulunur. Birde bunlar fazlaysa yer açmak için dosya gibi bir bölüm vardır. En son cümlemde dosyaya benzettiğim yerde...
  82. unplugged

Windows Defender "Koruma bilgileri alınıyor" hatası

Hocam hizmetlerden güvenlik merkezine baktım, devre dışı gözüküyor ve açılmıyor. Bilgisayara virüs falan girer diye korkuyorum.
  83. unplugged

Windows Defender "Koruma bilgileri alınıyor" hatası

Bu şeyden biraz korktuğum için, direkt konuya girmek istiyorum. Windows Güvenlik Merkezinde virüs ve tehdit koruması ve güvenlik duvarı ve ağ koruması bölümünde sürekli olarak iki bölümde de şu yazıyı görüyorum; "Koruma Bilgileri Alınıyor...". Bilgisayara birkaç kez reset attım yine düzelmedi...
  84. unplugged

100 200 tl arasinda alabileceğim en iyi oyun kulakligi onerebilir misiniz

James Donkey 711 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık - incehesap.com , Bu kulaklığı alabilirsin. Kulaklık 7.1, ürünleri kaliteli olan james donkeyin kulaklığı. Aynı zamanda mikrofonu da çoğu kulaklığın mikrofonuna göre daha kaliteli.
  85. unplugged

Kas Yumuşaması

Merhabalar, direkt konuya gireyim ben. Öncelikle şunları söyleyeyim 16 yaşındayım 1.74 boyundayım 72 kiloyum. Kol kaslarımı geliştirmek için 25 kiloluk dambıl seti aldım. Aldığım ilk gün 2 kilo takıp kullanmaya başladım. Aradan 2 gün geçti. İlk 2 gün içinde hiçbirşey fark etmedim. Fakat 3. gün...
  86. unplugged

HyperX Cloud Silver 7.1 Ses Kartı

Arkadaşlar yaklaşık 10 aydır HyperX Cloud Silver isimli kulaklığı kullanıyorum ve kulaklığın bazı yerlerde 7.1 olduğunu gördüm. Realtek Audiodan 7.1 yaptım ama kulaklığın mikrofonu çalışmadı. Bende internetten biraz araştırıp HyperX Amp 7.1 ses kartını buldum. Sizce bu ses kartını alıp...
  87. unplugged

3000 Mhz Ram 1833 Mhz Olarak Çalışıyor

Hocam güncelledikten sonra birkez daha yaptım şimdide 2133Mhz olarak çalışıyor
  88. unplugged

nereden güncelleyebilirim?
  89. unplugged

Selamun Aleyküm Bilgisayarımdaki özellikler; Anakart: Asus Prime A320M-K Ram: Kingston Ripjaws 8GB DDR4 3000Mhz Ekran Kartı: Nvidia Geforce Gtx 1050Ti İşlemci: AMD Ryzen R3 2200G Bios'a girdiğimde 1833Mhz olarak gözüküyor. D.O.C.P'den profile 1 seçip kaydettiğimde ise, bilgisayar kapanıyor ve...
  90. unplugged

Işıklarım sorunsuz yanıyor ama cihazlarda internet yok diyor

Selamun Aleyküm beyler bugün saat 5-6 gibi falan eve geldim telefonuma bakarken bir anda internet çok yavaşladı modeme baktım wlan ışığı hızlı hızlı yanıp sönüyordu daha sonra reset attım wlan ışığı düzeldi ışıklar sorunsuz yandı telefona geçtim internete bağlandım daha sonra şunu gördüm...
  91. unplugged

GTA 5 key bind etme hatası

Selamun Aleyküm Gta 5 oynayacaktım bir yerden satın almıştım oyuna girdim yüklendi falan sonra karşıma şöyle bi yazı geldi "you currently have inputs that are unbound or conflict " sonra tuş atama yeri geldi bir türlü düzeltemedim sizce nasıl düzeltebilirim ?
  92. unplugged

Ryzen 3 2200G vs Ryzen 5

2200g alırsan ileride büyük problemler yaşayabilirsin sana tavsiyem 1300x
  93. unplugged

PUBG odaklı pc

Eğer çoğunlukla pubg ise işlemci ve çekirdeklere önem vermelisin
  94. unplugged

GTA V This Steam Account İs Already Linked To A Different Social Club Account.

Öncelikle Selamun Aleyküm Yaklaşık 1 hafta önce instagramda bayağı bi kişinin güvendiği bi sayfadan Gta 5 almıştım. Oyunu indirdim sonra girdim önceden Playstationda oynuyordum ve social club hesabım vardı o hesapla giriş yapmaya çalıştım ve bir hata verdi. Oyunu aldığım instagram sayfasına...
  95. unplugged

Yabancı Adam Steamda Beni Dolandırdı

Yani hiç bi şekilde alamıyorum :((((
  96. unplugged

Yabancı Adam Steamda Beni Dolandırdı

İlk bi adamın profilinde dolanıyodum yorumlarda tiger tooth veriyodu adam profiline gittim takas teklifi yolladım adam da bana yollamış envanterimde yaklaşık 80-90 tllik skinler gitti steam desteğe başvurdum geri dönüş yaparlar mı ? Eğer geri dönüş yapmazlarsa skinlerimi nasııl alabilirim ?
  97. unplugged

CSGO 200 Fps alıyordum Şimdi 90 Fps Alıyorum

Bilgisayarım zaten 2 aylık falan oldu hiç güncellemedim sadece biosta performansı arttırmak için bir kaç şey yaptın ondan değildir herhalde
  98. unplugged

CSGO 200 Fps alıyordum Şimdi 90 Fps Alıyorum

Dün her zamanki gibi pcyi çalıştırdım hiç bir sorun yoktu. Csgoya girdim hafif bi kasma vardı fps kodunu yazdım düzeldi.Maça girdim ısınma sırasında fps 70-100 arası gidip geldi. Pcyi tamamen kapatıp açtım biosa girdim ve işlemci 90° anakart 40° ilk başta soğutucuyu çıkarttım işlemciyi çıkarttım...
  99. unplugged

Asus PRIME-A320M-K Anakartım Var Overclock Yapabilir Miyim?

Asus PRIME-A320M-K anakartını aldım ve amd ryzen r3 1300x işlemcim var ve overclock yapmak istiyorum overclock yapabilir miyim?
  100. unplugged

Power Boost BST-ATX400R 400W Güvenilir Mi?

Yaklaşık 2 ay önce yeni bir masaüstü bilgisayar almıştım 1 hafta önce soğutucu normalden biraz daha sesli çalışmaya başladı sistemimin özellikleri şunlar; Anakart:ASUS PRIME-A320M-K DDR4 İşlemci:Ryzen R3 1300x Ram:GSKILL 8GB Ripjaws Ekran Kartı:ASUS Cerberus Geforce Gtx1060 HDD:Segate 3.5 2TB...