Arama sonuçlarınız

1. ''T6C

Soru Type-C (USB 3.2 gen 2) to DisplayPort kablo önerisi

Arkadaşlar öncelikle konu hakkında bilgisi olanlar yazsın lütfen Paugge USB C to Displayport Kablo - DP 1.4, Thunderbolt 4, Thunderbolt 3, HDR, 8K 60Hz, 4K 144Hz, 4K 120Hz, 4K 60Hz, 2K 240Hz, Full HD 240Hz (CDP14-PRO) : Amazon.com.tr: Bilgisayar Tavsiye üzerine aldığım kablo özellikleri...
  2. ''T6C

Soru Type-C to DP kablo görmüyor

Laptopumda DP girişi mevcut olmadığından USB Type-C'den DisplayPort'a bağlanmak istiyorum. 2 tane C çıkışı var biri Thunderbolt için diğeri görüntü için bunun teyidini bu konuda almıştım. Bkz. https://forum.shiftdelete.net/konular/laptopu-monitore-baglamak-icin-kablo-onerisi.809535/ Sonuç...
  3. ''T6C

Yardım 24 bin tl laptop tavsiye

arkadaşlar 24 25 bin lik bütçem var önceliğim 3060 olması laptop almayı düşünüyorum https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-acer-nitro-5-an517-41-nh-qarey-001-ryzen-7-5800h-16-gb-512-gb-ssd-rtx3060-17-3-full-hd-notebook-fiyati,1640704350.html...
  4. ''T6C

Yardım (No signal)Siyah ekran sorunu

Bugün önceden satın almış olduğum 2 TB HDD ve M2 SSD takmak için bilgisayarı sökmeden önce Windows format USB si hazırladım ve başlatırken boot yaparak Windows kurma sekmesinden ESKİ HDD ve SSD mi tamamen sıfırladım (içindekileri temizledim) ve PC yi kapadım (burada sürekli PC kendini...
  5. ''T6C

Soru Hangi klavyeyi almalıyım?

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-razer-cynosa-v2-kablolu-oyuncu-si-fiyati,891042604.html https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-razer-cynosa-lite-kablolu-oyuncu-klavyesi-fiyati,724231981.html...
  6. ''T6C

Soru Ryzen 5 5600X Anakart Ram Tavsiye

Ekran kartım 1070 ekran kartımı bütçemi aştığı için ileride değiştireceğim bu işlemci için anakart ram soğutucu lazım bütçe soruyorsanız işlemci hariç üçü için 4k diyebilirim teşekkürler
  7. ''T6C

Kaça Satıp Ne Alabilirim?

Anakart,Ram,İşlemci,İşlemci soğutucusu bu dörtlüyü kaça satabilirim? Anakart: Asus maximus vii formula linki: MAXIMUS VII FORMULA - Support Ram: g.skill 1600 mhz 16 gb ddr3 İşlemci: i7 4790k işlemci soğutucusu: v8 gts cooler master Haliyle ddr3 sistem ve uyduğu işlemci darboğaz,fps düşüklüğü...
  8. ''T6C

Acer laptop usb yi görmüyor

Daha önce konu açmıştım laptop tavsiyesi istemiştim tavsiyeler üzerine benim de çok hoşuma giden Acer Swift 3 SF314-42 adlı laptobu freedos olarak aldım laptoba windows yüklemek için usb yi hazırladım İlk girişte efi shell çıkıyor,f2 basarak biosa giriyorum usb yi görmüyor,3.0 veya 2.0...
  9. ''T6C

Son kararımdan emin olmak istiyorum

maks. 4500 tl lik,bir yakınım için ders vs. günlük kullanım için laptop bakıyorumda aklıma en çok yatanları ve sonrasında emin olduğumu göstermek ve sizden fikir almak istiyorum aklıma yatanlar...
  10. ''T6C

maks 3000 tl`lik laptop tavsiyesi

Tanıdığım biri ödev,canlı ders,video,film vs. için laptop alacak dostlar en iyi f/p olduğunu düşündüğünüz laptop varsa tavsiye eder misiniz?
  11. ''T6C

Hangi özelliğe dikkat etmeliyim

Maks. 4000tl bütçem var genel olarak ekran kamera pil vs. onlara önem veriyorum ancak en çok önem verdiğim telefonun performansı bunun içinde telefonların işlemcilerini,ekran kartlarını öğrenip onları karşılaştırıyordum ta ki antutu puanını öğrenene kadar bu benchmark sonucu direk işlemciye göre...
  12. ''T6C

maks 4500tl telefon

Kullandığım telefon arızalandı telefonu her kapandığında her kilit ekranına düştüğünde em az 3 4 kere yeniden başlatmam gerekiyor telefonu bazen 1 gün bile ne kadar yeniden başlatsam bile açılmıyor telefon dolayısı ile en acilinden tavsiyeniz doğrultusunda telefona ihtiyacım var. Bütçem maks...
  13. ''T6C

Temiz windows 8 iso dosyası lazım

Bilgisayarıma format atacağım işletim sistemiminin windows 8 olmasını istiyorum. Bildiğiniz virüssüz temiz windows 8 veya 8.1 iso dosyası var mı? ReviOS olursa çok mutlu olurum. Teşekkürler
  14. ''T6C

Telefon Masaüstü senkronizasyonu sprunu

Telefondan çektiğim görüntüyü masaüstünde çeltiğim videoya ekliyorum ama senkronize bir türlü edemiyorum bir tanesi önde oluyor Senkronize etmek için program,alet vs. var mı? Nasıl yapabilirim? 1597439813 ++
  15. ''T6C

Diş hekimi için laptop önerisi

Diş hekimi ağabeyim için laptop lazim kendisi gelen hastaları excel de not edecek vs. çok iyi olmasına gerek yok ssd olursa daha iyi olur. Bütçe olarak ne çok fazla ne de giriş seviye olmasına gerek yok ama dediğim gibi ofis programı vs. kullanacak. Teşekkürler.
  16. ''T6C

max 3500tl telefon önerisi

Performans,batarya gücü ve ram de düşük olmamalı aslında her yönden iyi bir telefon arıyorum estetiği iyi ve ekran çözünürlüğü de düşük olmamalı ve yazılımsal olarak hızlı bir telefon arıyorum teşekkür ederim
  17. ''T6C

550w psu yeter mi?

Xfx AMD Radeon RX 590 fatboy 8 GB, Ryzen 5 2600, Gigabyte B450M S2H , 16 GB RAM , 240GB SSD ve 1TB HDD Sistemin çekeceği watt değerini hesapladığım sitelerde sistem 450 watt bile çekmiyorken 650 watt lık psu tavsiye ediyorlar teorikten pratiğe geçişte bir farklılık mı gösteriyor yoksa bu...
  18. ''T6C

Sizce alınmaya değer mi?

XFX Fatboy model AMD rx 590 ekran kartının testlerine baktığımızda 78 hatta 79 dereceyi bile görebiliyor.Genellikle ekran kartlarının sıcaklıklarına göre gerçekten biraz fazla denilebilir.Bu model ekran kartının mevcut olduğu sistemi alacak olan arkadaşımın tereddütü oldu,sıcaklık konusunda ne...
  19. ''T6C

Oyuncu koltuğu tavsiye

Arkadaşlar tam ortopedik bir oyuncu koltuğu arıyorum parası önemli değil ilk önceliğim çok ortopedik olması bütçe önemli değil teşekkür ederim.
  20. ''T6C

Yandex te vpn özelliği var mıdır?

Yandex te vpn özelliği var mıdır? yoksa ayrıyeten yüklemek mi gerekir?
  21. ''T6C

4-5k sistem önerisi.

https://www.incehesap.com/orion-2690-yavuz-selim-r5-2600-rx-590-8g-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-pc-fiyati-42168/ Arkadaşimın 4 5k arasında bütcesi var bu pc uygun mudur? Tavsiyeniz nedir?
  22. ''T6C

HWMonitor değerleri

Vcore değeri cpu zde de gördüğüm üzere vcore 1.250V ama neden burada 0.880V olarak gösteriyor cpu yük altına girse bile değerde farklılık olmuyor hala aynı bu bir sorun mudur? ve değerlerde genel olarak bir sıkıntı var mı? teşekkür ederim
  23. ''T6C

PSU mu emin olmak istiyorum

Sistemim Gpu: GTX 1070 Cpu: Intel Core i7 4790K Cpu Cooler: Cooler Master V8 Gts Ram: G.Skill 16GB Motherboard: Asus Maximus VII Formula Psu: cooler master 650w Sürekli çözülmeyen sorunum ile sizlerleyim sorunum oyunlarda fps dropu yaşamak ve gerçekten saçma bir şekilde oyun ilk açıldığında...
  24. ''T6C

Fare tavsiye

Herkese merhaba hayırlı günler başlıkta da belirttiğim gibi fare tavsiyesi için geldim eli gerçekten aşırı terleyen bir insanım ve bu yüzden çok pahalı mouse almaktansa ucuz alıp deforme edip yenisini alma kafasındayım onun için sizin tavsiyenize ihtiyacım var...
  25. ''T6C

Bios da ssd gözükmüyor

BİOS sata information kısmında hdd gözüküyor ama ssd gözükmüyor(windowsda gözüktüğü halde) sebebi nedir?
  26. ''T6C

Yeni kasa ve psu tavsiyesi

Selamlar! Sistemimin psu ve kasası haliyle eskidi ve artık dökülüyor maalesef. Yeni kasa için https://www.itopya.com/msi-mag-forge-101m-tempered-glass-rgb-usb-32-mid-tower-kasa/ bunu düşünüyorum ama sistemim i7 4790k işlemci v8 gts soğutucu asus maxımus vıı formula anakart işlemci soğutucusu...
  27. ''T6C

Bu bir sorun mu?

Yeni sıfır aoc markasının cq32g1 modelini aldım şuana kadar sorunum yok ama aklıma takilan bir husus var size sornak istedim gördüğünüz gibi her yeri beyaz renginde yaptım ekranin test amaçlı (sağ altta olan siyah nokta program ölu piksel değil) benim dediğim ekranın en sağ ve en sol...
  28. ''T6C

Islemcide dahili grafik islemci nedir?

Benim sahip olduğum islemci i7 4790k ve icinde hd4600 grafik islemcisi var ama benim kullandiğım ekran kartım gtx 1070 ,bilgisyarı kullanirken tabikide 1070 i kullaniyorum peki hd 4600 çalısıyor mu aynı zamanda yoksa 1070 oldugu için hiçbir etkisi yokmu sormamın sebebi yeni anakart ile i5 9600kf...
  29. ''T6C

Kasma sorunu

Yüksek oyunlarda değil maalesef orta ve düşük sistem gereksinimi olan oyunlarda kasma yaşıyorum garip bir şekilde (minecraft,cs go gibi) hdd yi test ettiğimde sorun çıkmıştı yeni aldım taktım düzelmedi defalarca formata götürdük artık bilgisayarı satacak duruma geldim anlayamıyorum hâlâ neden...
  30. ''T6C

Güçlü sistem drop

Sistemim gtx 1070 i7 4790k 16gb ram ddr3 1 tane hdd ve ssd asus maximus vii formula anakart En çok oyunları ilk açtığımda oluyor kasıyor ve sonra azalıyor sonra oyun akıyor ve genel olarak ara sıra kasıyor Şüphelerimi yazacağım ve sizin bilginize bırakacağım 1-Mönitörüm biraz eski dvi kablo...
  31. ''T6C

Raid yapmalımıyım

Selamun Aleyküm Arkadaşlar biosdan inteolrapid storageyı acmam icin AHCI olan modu raid yapmam gerekiyor Nasıl raid yaparım?(detaylıca) 1tblik hdd ve sdd im var raid yaparsam sıfırlanırmı içindeki veriler ?ve raid kaçı seçmeliyim (1234 var)lütfen yardım ediniz saygılar
  32. ''T6C

Yeni monitöre geçsem ne olur?

Arkadaşlar benim 60hz eski bir monitörüm var 144hz 1ms monitörle değiştirmeyi düşünüyorum aklıma bir şey takıldı Sistemimi zorlayan 40 50 60 civarı fps aldığım oyunda 40 50 arasında fps in düştüğünü ve akıcı olmadığını farkedebiliyorum yukarıda bahsettiğim özellikte yeni bir mönitöre geçersem...
  33. ''T6C

g29um bozuk mu?

merhaba arkadaşlar oynadığım bazı oyunların önerilen force feedback ayarlarına bakıyorum adamlar titreşimi falan çok yükseltmiş ben deneyim dedim direksiyon çok zor dönüyör ağırlaşıyor acaba benim g29 da mı sorun var yoksa kolsuzmuyum? :) gereksiz bi ağırlık var gibime geliyor çünkü tavsiye eden...
  34. ''T6C

Dizüstüme su döküldü

Merhaba problemim şu: Bilgisayarın üstüne su döktüm. CTRL ve bilgisayarın kendi faresine su geldi. (Diz üstü) Sonrasında sol fanın yanında su olduğunu fark ettim onu sildim. Ardından fanım bir anda hızlı bir şekilde çalıştı. Bilgisayar sonrasında kendini kapadı. Power tuşuna basıyorum fakat...
  35. ''T6C

anakart-işlemci tavsiyesi

Selâmun Âleyküm rtx 2070 i rahatça besleyebilecek tam bir f/p ürünü maliyeti az olan bir anakart-işlemci ikilisi tavsiye eder misiniz?
  36. ''T6C

Fps drop sorunsalı

Selâmun Âleyküm dostlar genel olarak oynadağım oyunlarda fps dropu yaşıyorum bunun sebebi nedir?(cs go apex vb) i7 4790k ssd:toshiba tr200 windows bunda kurulu gtx 1070 16 gb ram Asus maximus VII formula anakart ve bir adet harddisk İşlemci soğutucum hakikaten çok büyük ve bence...
  37. ''T6C

Bilgisayarım direk biosa giriyor!!

Selâmün Âleyküm öncelikle bilgisayarımın performansını arttırmak için intel rapid tec. aktif etmemle bütün sorun başladı. Öncelikle int den videolar izleyerek rapid i yapmaya çalıştım ama olmadı neyse dedim bu özelliği kapatayım normal bir şekilde kullanayım pcyi lâkin Rapid öz.liğini...
  38. ''T6C

Dualshock 3 kolu pc ye bağlamak

Selamun Aleyküm bnde ps 3 orjinal kolu mevcut bn pc ye bağlamak istiyorum ama int deki yöntemleri deniyorum ama pc bi türlü tanımıyor kol pc ye takılıken tanimiyo isikları yanip sonuyor hic sabit olup isik 1.bolme de sabit yanmiyor yardim eder misniz?
  39. ''T6C

G2a

SELÂMÜN ÂLEYKÜM ben g2a dan şuan indirimde olan dirt3 steam keyli olan oyunu almak istiyorum fakat akılla birkaç şey takıldı; 1-Bu oyun steamda yok ben alsam bu oyunu nasıl oynarım 2-satın alırken g2a shield ile birlikte oyunun parası artıyor sizce bu koruma ile alıyımmı almayayımmı?
  40. ''T6C

Psu tavsiyesi?

Selâmün Âleyküm GTX 1070 16GB RAM ASUS MAXIMUS VII FORMULA ANAKART I7 4790K BU SİSTEME KAÇ WATLIK PSU KÂFİ GELİR? BANA MARKA VEYA GÜZEL Bİ PSU NÜN LİNKİNİ ATAR MISINIZ?
  41. ''T6C

Ekran kartı tavsiyesi çok sordum kusura bakmayın

Beyler GTX 980 ASUS ROG STRIX GDDR5 OC DX12 4GB 256 BİT Mİ? ASUS R9 390X DİRECTCU GAMING 8GB GDDR5 512BİT AMD RADEON DX12 Mİ? BEN 1.SİNİ DÜŞÜNDÜM AMA 2.NIN 8GB VE 512BİT OLMASİ KAFAMI KARIŞTIRDI LÜTFEN YARDIM EDERMISINIZOYUN PERFORMANSI OLARAK HANGİSİ İYİ? ÇOK TEŞEKKÜRLER. Anakartım-Asus...
  42. ''T6C

Ekran kartı mukâyesesi..

Selamün Aleyküm. GTX 1070 ROG STRİX miİ? GTX 1070 EVGA FTW GAMİNG öi? PARASI ÖNEMLİ DEĞİL HANGİSİNİN OYUN PERFORMANSI DAHA İYİDİR? TEŞEKKÜRLER VESSELAM...
  43. ''T6C

Ekran kartı tavsiyesi

Selâmün Âleyküm 1~MSI GTX 1070 AERO ITX 8GB OC GDDR5 mi(TEK FANLI) 2~EVGA GTA 1070 SUPERCLOCKED 8GB GDDR5(ÇİFT FANLI) Beyler 2. Si 300 tl daha pahalı ben 300 tl lik farkın birşey değiştireceğini zannetmiyorum 300 tl fazla verip almaya 2.Si değermi yoksa 1.sinimi alayım? Teşekkürler
  44. ''T6C

2.el ekran kartı tavsiyesi

1-MSI GTX 1070 AERO ITX 8GB OC GDDR5 7 AYLIK +get özelliği mining ve oc yapılmamış hanımdan satılık 1830tl 2-asus rog strix gtx 1070 az kullanılmış ama mining yapılmış ama 65 derecenin üstüne çıkılmamış of yapılmamış 2000 tl civarı Hangisini tavsiye edersiniz? saygılar
  45. ''T6C

PSU tavsiyesi

400 wat çok sağlam bi sistem için uygunmudur
  46. ''T6C

Anakart-Ekran kartı ve trafo uyumu

Selamün Aleyküm ESONIC H55KCL, H55, 1156 Pin, DDR3 LPT Port mATX Anakart ile MSI GeForce GTX970 GAMING 4G GDDR5 4GB 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı uyumlumudur? eğer uyumlu ise 450wat power supply trafo bunları kaldırırmı ? çok teşekkürler... bu anakartta şuan i5 işlemci mevcut
  47. ''T6C

Toplama bilgisayar hangisini seçmeliyim?

Selâmün Âleyküm dostlar rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın bir sorum var :) 1. İ7 3770 işlemci 8gb soğutuculu ram 550w psu Asus h61m pro anakart Gtx 980 4 gb Asus rog strix 500gb harddisk 2. Intel Core i7 4790 Soket 1150 3.6GHz 8MB Önbellek 22nm İşlemci ASUS H81 GAMER Intel H81 Soket...
  48. ''T6C

Oyuncu dizüstüsü tavsiyesi!

Selâmün Âleyküm beyler sahibinden.com Hata Sayfası Gördüğünüz dizüstünde oyunlarda nasıl performans alırım Ekran kartı GTX950M. SLI GDDR5 OcBoost2+ 128 Bit, Harici 8 GB Ekran Kartı (Dx12), + Intel HD Graphics 4600, Dahili 2 GB Ekran Kartı Toplam 10 GB Ekran Grafik Kartı, Ram 12 GB Ram Ddr4...
  49. ''T6C

Mavi Ekran Sorunu

Selâmün Âleyküm beyler benim laptobumda ilk açılırken Bir sorunla karşılaştın(mavi renkli) hatası alıyorum ve yeniden başlatılıyor sonra o hatayı almıyorum ve normal şekilde kullandıktan 20 dk sonra falan aynı hata oluyor yeniden başlıyor bu sorunun çözümü nedir?ben ayarlardan birşeyi...
  50. ''T6C

Fare tavsiye eder misiniz?

Selâmun Âleyküm dostlar fare alırken istişâre etme ihtiyâcı hissettim ve buradayım :D 1-Gamepower Bane 2-A4 tech x7 3-A4 tech bloody a9 4-James Donkey 112c %60 indirimli bundan almayı düşünüyorum 5-Rampage SMX-R9 Şimdiden teşekkürler
  51. ''T6C

Klavye Fare seti tavsiyesi

Selâmün Âleyküm arkadaşlar Düşük bütçeli ekipman arıyorum tavsiyeniz nedir? HIPER KRATOS V20 Gaming Klavye/Mouse/Mouse Pad SET (Mekanik Hisli/Metal Kasa/3200DPI/Programlanabilir) - incehesap.com www.incehesap.com/hiper-dark-vane-v10-gaming-klavye-mouse-mouse-pad-set-fiyat HIPER MYTHOS V30...