Arama sonuçlarınız

1. P

Girişimcilikte sosyal medya önemi İnstagram takipçi kasma

Arkadaşlar bir çok girişimim oldu ve neredeyse hepsi çok sürmeden sona erdi. Ancak son girişimimde sosyal medya takibine önem verdim ve twitter / instagram üzerinde sürekli paylaşımlar yapıp takipçi çekmek , kitlemi belirlemek için çalıştım. twitterde çok fazla çalışamıyordum çünkü çok fazla...
  2. P

Websitemiz'e Teknoloji Editörü Arıyoruz.

2 Ayı aşkın bir süredir Güncel teknoloji haberlerini ve vermiş olduğumuz donanım ve c# derslerini paylaşmaktayız. Ortalama günlük hitimiz 600. Adsense bağlı bir websitesi'dir. Bizimle çalışmak isteyen arkadaşlar ; [email protected] adresine mail atabilirse iletişime geçebiliriz...
  3. P

Start-Up nedir ?

Arkadaşlar bizim üzerinde çalıştığımız bir websitemiz var. Ücretsiz olarak siber güvenlik , donanımsal bilgiler ve c# programlama dili eğitimini vermekteyiz. Bu bir start-up çalışması mıdır yoksa start-up sayılması için resmi belgeler gerekiyor mu veya bir fikir üzerinde çalışmamız bizi start-up...
  4. P

Hacking'e Giriş Kali Linux #1

APPLİCATİON MENÜSÜ GENEL BAKIŞ #1 Burada windows bilgisayarımızda da bulunan, donatılar bölümüne oldukça benzemektedir.Başka bir değişle en çok kullanılan programlar bölmesidir diyebiliriz Information Gathering Kategorisi Information Gathering, bilgi toplama anlamına gelmektedir.Penetrasyon...
  5. P

Javascript ile fonksiyon oluşturma

Kullandığımız editör : Notepad++ Öncelikle klasik html taglerini oluşturuyoruz. Head tag’i arasında input(girdi) fonksiyonunu çağırıyoruz tipinin buton , butonun içinde yazılacak değeri value komutuyla atıyoruz. Ben buton olarak ayarladım. Daha sonra script tagleri arasında bir tane function...
  6. P

Google Analytics Çalışmıyor !

Arkadaşlar. Totalde 3 saattir yeni izleme kimliği oluşturuyorum ama hiç biri bana sitede ki trafiği göstermiyor. sitenin normalde trafiği günde ortalama 250-300 kişi ancak analytics 0 göstermeye başladı ne yapmam lazım.
  7. P

Meslek hayatında editör'ün kodlamayı bilmesi şart mıdır ?

Merhabalar arkadaşlar. Ben Burak KARASU. Henüz 17 yaşındayım , ancak bir çok girişimim oldu ; Yardimtalebi.com Cekilisuzmanin.com Technoares.com Şu an Technoares.com sitesinde Editör / Linux yazarı'yım. Ancak bir çok yazılım dilinde de kendimi geliştirmekteyim. 2 yıldan uzun bir süredir...