Arama sonuçlarınız

1. TedRED

Öneri 10bin - 11bin TL Arası Gaming Laptop Tavsiyesi

Merhabalar. 10-11 bin TL arası çoğunlukla oyun için kullanacağım bir laptop almak istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
  2. TedRED

Soru Shark S900 Foret Motosiklet Kaskı Alınır mı ?

Merhabalar. Direkt zamanınızı çalmadan konuya gireyim.Yaklaşık 1 senedir LS2 Rapid markalı kaskı kullanıyorum.Mat olduğu için çok kolay çizilmesi dışında bir sorunum yok.Elime biraz para geçti bende daha iyi bir kask almak için 2. el plartformlarına yeltendim ve bana yakın bir konumda "Shark...
  3. TedRED

Soru [2.el sistem] gtx 1050 2gb gaming x ekran kartı furmark test sonuçları

Merhabalar. Kısa süre içinde 2. el bir sistem satın alıcam.Satıcıdan ekran kartını furmark testine sokup bana göndermesini istedim. İşte 10 dakikalık sonuçlar; Buda 15 dakika sonuçları; Sistem özellikleri Gpu: Gtx 1050 2gb gaming x 128 bit Cpu: Amd ryzen 5 3500x 3.6ghz (4.10ghz turbo)...
  4. TedRED

Bu 2. El Sistem Iyi Mi ?

Asus prime anakart İ3 9100F intel islemci DDR4 corsair 16gb ram Msi gtx 1050 çift fan 240gb ssd Fiyatı 3750tl.Almadan önce bu işten anlayan insanlara sormak istedim.İlerde işlemciyi değiştirebilirim. Bilgisayarı cok guvendigim birinden aliyorum o konuda sorun yok.
  5. TedRED

2400mhz ram ile 2666mhz ram kullanırsam sorun yaşar mıyım ? | Notebook |CL değeri

Merhabalar.Eski laptopumun parçalarını yükseltme uğraşındayım şu sıralar.SSD'den önce ram alayım dedim.Genellikle oyun oynarım zaten. Kısaca buradaki deneyimli arkadaşlara sorum başlıktaki gibi; 1. 2400mhz ram ile 2666mhz ram kullanırsam sorun yaşar mıyım ? 2. Halihazırda kullandığım ramin CL...
  6. TedRED

200-300TL arası kışlık motorsiklet eldiveni önerisi

200-300TL bandında baharlık-kışlık motosiklet eldiveni almak istiyorum ama kararsız kaldım.Biraz araştırdım ve şu modeli buldum benim istediğim fiyatlarda; Scoyco Mc17 Kışlık Motosiklet Eldiveni Sizlerin bildiği bu fiyatlarda daha iyi bir eldiven var mı acaba ? Bulunduğum bölgede kışları öyle...
  7. TedRED

Uzak şehirden motosiklet almak

Merhabalar A1 ehliyetime uygun bir motor arıyordum ve bulunduğum yerden 150km uzak bir şehirde benelli bn 125 buldum ve çok hoşuma gitti.Gerçekten almak istiyorum ama tabii ki satıcı motoru bana getirmiyor.Biz gidincede en azından bir sanayiye göstermek isteriz motoru.Bilgimiz yok motor...
  8. TedRED

249w E-motora ruhsat çıksr mı ?

1 sene önce aldığım elektrikli motorumu satmak istiyorum ama ruhsat çıkarmam gerektiğini söylediler.Motorda plaka yok ve alırken ruhsat gerektirmiyor dediler. Ve sırf oyle dedikleri için ruhsatı araştırmadım hiç.Şimdi de 200tl ruhsat, 250tl civarı da ruhsat çıkarmadığım için ceza...
  9. TedRED

Mondial mh drift 125 tekerlek önerisi [max 500tl]

Yeni ehliyet aldım, mevcut elektrikli motorumu sattım ve drift 125 alıcam. Ama herkes fabrikasyon tekerleklerinin aşırı kaydığını söylüyor. Bana 1 çift 500-550tl fiyat/performans tekerlek önerir misiniz ?
  10. TedRED

Hamile kedimin memesindeki yaralar

1 aylık hamile kedimin memesindeki yaraları fark ettik.Sanki derisi soyulmuş ve soyulan deri koyulaşmış gibiydi. Aranızda bu konuda bilgili kişiler var ise yardım edebilir misiniz ? Tabii yine de veterinere gideceğiz. Resim 1 Resim 2
  11. TedRED

3200tl civarı sistem önerisi [144hz monitör uyumlu olmamı] ve ya 4000tl monitörlü sistem önerisi :)

Merhabalar. Arkadaşım için bir kasa toplamak istiyoruz.Kendisi monitör alıcak ama sistem hakkında pek bilgimiz yok. 3200tl civarında bir sistem önerirseniz iyi olur.Mümkünse 8gb ram olsun sonradan 16'ya artırır kendisi muhtemelen. Eğer zamanınız var ise max. 4000tl'ye monitörlü sistemde...
  12. TedRED

30mbps download ile geforce now'da M&B 2 : Bannerlord oynanır mı ?

Sorum : 30mbps download ile geforce now'da M&B 2 : Bannerlord oynanır mı ? Çok hevesliyim alıp oynamak istiyorum ama sistemim yeterli değil. Turknet kullanıyorum.Genelde download min. 30, upload min. 2.80 falan. Boşuna almak istemiyorum.Oyunu iade edince para steam da kalıyor herhalde.Napıcam...
  13. TedRED

Alıcağım ram, laptop'a uyumlu mu acaba ? Harici ekran kartı takabilir miyim ?

Merhabalar. Dizüstü bilgisayarımı 8gb'dan 16gb ram'e yükseltmek istiyorum.Biraz araştırdım ama almadan önce bilen kişilere'de sormak istedim. Crucial 8GB 2400Mhz DDR4 İşlemci Detaylı : Intel® Core™ i5-7200U İşlemci Yaza doğru harici ekran kartı [RX570] ve ssd'de takmak istiyorum ama pek emin...
  14. TedRED

Kulak içi bluetooth kulaklık önerir misiniz ?

Max. 160TL bütçem var.Kulak içi kulaklık önerir misiniz ? Şimdiden teşekkürler. :)
  15. TedRED

Laptop'a bağlı harici monitör'e 2. ekran kartını nasıl kullandırtırım ?

Merhabalar. Başlıkta ki gibi laptopa bağladığım monitörüm intel hd graphics 620 kullanıyor. 2. ekran kartım olan 940mx'i nasıl ayarlayabilirim ? Ve de her monitörü kapatıp açtığımda monitör için yaptığım ayarlar sıfırlanıyor.
  16. TedRED

Gamepower Medusa yada Rampage sn-rw1

2. El olarak gamepower medusa yada rampage sn-rw1 alıcam.Hangisini almalıyım ? Gamepower medusa : 110tl Rampage sn-rw1 : 120tl
  17. TedRED

27'' 1MS 75HZ Freesync özellikli Monitör önerisi. Bütçe max. 1.200TL

27'' 1ms 75hz ve freesync özellikli bir monitör arıyorum.Bütçem 1200tl şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler
  18. TedRED

[Acer Nitro QG241Ybii] İndirimdeki monitör için sizlerin görüşünüzü istiyorum.

Yakın zamanda bilgisayar almayı planlıyorum ama maddi sıkıntılar yüzünden işim rast gitmedi.Takip ettiğim bu monitör indirime girdi fiyatı da uygun ama yine de sizlerin görüşünü almak istiyorum.Aldıktan sonra dizüstüne takıp kullanırım herhalde :) Tabii ki asıl amacım 5 ay sonraki masaüstüm için...
  19. TedRED

Gamepower Warlock Blue-red switch

Bilgisayar almak için hazırlanıyorum ama klavye ve kulaklık için pek param kalmadı. Bu yüzden 2. El başlıktaki klavyeyi alıcam. Oyunlar için red switch daha iyi diyorlar. Pek anlamadığımdan sizlere sormak istedim. Alıcağım klavye blue switch imiş.Oyunlarda çok fark yaratır mı?
  20. TedRED

Bu sistemi almayı düşünüyorum.Tavsiye eder misiniz ?

1 ay sonra falan oyun için bir bilgisayar almak istiyorum.Kusura bakmayın biraz heyecanlıyım o yüzden hemen sizlerin fikirlerini almak istedim. Sistem 'sinerji' adlı siteden.Monitörde 1ms ve 75hz olup 22'' olunca dikkatimi çekti.Fiyatıda makul. Kasayı zaten takip ediyordum.Son 1 hafta 50-100TL...
  21. TedRED

High school DxD hero sansürsüz nereden izleyebilirim ?

Başlıktaki gibi ; High school DxD hero sansürsüz nereden izleyebilirim ? Nedense 4. Sezonuna sansur koymuşlar.Bir bakıyorum uçan DxD yazıları var.böyle sansür mü olur arkadaş :/
  22. TedRED

Fiyatına göre bu 2. el sistem alınır mı ?

Akrabamız'dan alıcam o yüzden 2.el sorunu yok :D Sadece fiyatına değer mi sormak istedim. Klavye : Logitech G103 Mouse : G300s Monitör: Gerisi resimlerde mevcut. Şimdiden teşekkürler yanıtlarınız için.
  23. TedRED

Teknobiyotik E 1.5 fiyatına göre alınır mı ?

Arkadaşim Gaming için pc almak istiyor.Bu konulardan ben de pek anlamıyorum arkadaşımda :/ Yardımcı olursanız çok seviniriz :) Youtube link
  24. TedRED

VDSL modem tavsiyesi [250TL civarında]

Merhabalar. Sözü çok uzatmayayım.250tl civarında vdsl modeme ihtiyacım var.Bilgisi olan arkadaslar yardım ederse sevinirim. Simdiden teşekkürler.
  25. TedRED

E-motor aküsünün durumunu nasıl ogrenebilirim ?

2. El stmax dora 1200 alıca.Dısı temiz gozukuyor ama önemli olan içi tabii ki. Akuleri olçmek için ne yapabilirim ?
  26. TedRED

3000tl elektrikli motor tavsiyesi

Okula gitmek icin kullanicam.Yol düz ve yokuşsuz. 250watt olanlar ehliyet istemiyormus galiba. Daha ucuza varsa daha iyi olur tabiki. Şimdiden teşekkürler
  27. TedRED

The Forest her grafik ayarında 30-35 fps alıyorum

Başlıkda olduğu gibi ilk düşükte giriyim dedim sonra 30 fps görünce bir sürü fps kodu programı vb. denedım.En sonunda bunca şey yapmama rağmen yıne 33-34 fps de gezdıgını görünce Ultra ayarlarda açtım ama tekrar aynı fps değerlerini gördüm. Bu vsync falan oyundanda kapalı geforce ayarlarındanda...
  28. TedRED

Bu fiyata bu sistem nasıl acaba ?

Bütcem en fazla 3600tl olur. Teknobiyotik sitesinde cok iyi indirimler var oradan sistem onerebilirmisiniz ? Teknobiyotik sistem Sizce almalımıyım?Bu fiyata daha iyisi yok yazmışlar ama sistem onerebilirmisiniz ? Şimdiden çok teşekkürler..
  29. TedRED

İş olanaği fazla olan EA bölümleri veya EA meslekleri nelerdir ?

Merhabalar. Lise 1. Sınıf öğrencisiyim ve anadolu lisesindr okuyorum.Ortalamam 55-60 larda geziniyor.Sınıfı geçme dertlerim şuan yok. Ama matematik ve fizik benim için kabus dersler. Ilk mat sinav sonucum tek haneli zaten.Anca MEB'in şıklı sınavlarında kopya ile 50 falan aliyorum. Muhtemelen...
  30. TedRED

Orta düzey yağ yakma - kas beslenme prog.

Merhabalar. Kendime görr bir beslenme programı bulamıyorum. Bana öyle çok zorlamayan bir program gösterebilirmisiniz. Genelde salona akşam 20.30 gibi giderim.Oğünlerde tavuk yiyebileceğimden pek emin değilim onun yerine başka birşey önerebilirmisiniz ? Simdiden tesekkurler.
  31. TedRED

Matematiğim kötü ama hemşir olmak için sayısal seçmem gerek !!

Merhabalar. 15 yaşında lise 1 öğrencisiyim.Matematiğim ve fiziğim kötü ama dersleri daha fazla dinliyip konularının başını bile öğrensem sınavlarda 30-50 alıp performans ile dersi geçeceğimi düşünüyorum.Sırf matematiğe yatkın değilim diye geleceğimin mahvolmasını istemiyorum. Sayısal bölümde ve...
  32. TedRED

Diz üstü bilgisayarımı 2. El ne kadara satabilirim ?

Dostlar merhaba. Paraya ihtiyacım olduğu için leptopumu "hak ettiği " 2. Elolarak satmak istiyorum. Şuanyanımda değil vericeğim bilgiler kadarıyla cevap verirseniz işime daha çok yarar. Şimdiden çook teşekkür ederim cevaplarınız için. OZELLIKLERI ; 940mx 2gb erkan kartı i5 7200U 2.50 ghz [7...
  33. TedRED

Pet için gps

Merhabalar. Köpeğim için boynuna takabileceğim en fazla 50 tl olan bir alet arıyorum. Aliexpress'e bakıyorum genelde daha ucuza getirmek için. Tek istediğim büyük bir alanı olsun eğer köpeğimi saldıktan sonra geri gelmez ise haritadan nerede olduğunu görmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
  34. TedRED

Köpeğimi yıkamadan nasıl temizlerim ? (Kokuyor)

Bir golden sahiplendim ve cidden temizlenmesi gerek. Bu soğuklarda yıkamak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)
  35. TedRED

Kiracı olarak bahçede köpek bakabilir miyiz ?

Merhaba. Öncelikle size sorunumu anlatayım; Yarın köpek sahiplenicem ve 2 hafta önceden kulübesini evin bahçesinde yaptım.Kaldığımız ev kira ve apartman.Bu apartmanlar 2 adet ve 1 bahçe içinde.Köpek kulübesini 1 hafta önce boyamak için bahçe dışına çıkardım ve bu güne kadar orada kaldı.Bugün ise...
  36. TedRED

Köpek kulübesi için saydam kapı nasıl yaparım ?

Selamlar. Köpek kulübesinin yapımı bitti ama yağmurlu havalarda kapısından su alıyor ve buda içindeki kontrplağı eritmeye başlıyacak. Şu saydam malzemeyi nereden bulabilirim veya buna benzer önerileriniz var mı? Simdiden teşekkürler.
  37. TedRED

Köpek kulübesi için uygun çatı malzemesi

Köpek kulübesinin çatısını kontraplak'dan yaptım bu yüzden yağmurda çürüyecek.Bunu engellemek için uygun fiyatlı çatı malzemesi önerir misiniz ? Tabi güzel gözükmesi de önemli :) Her türlü fikre açığım. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler :)
  38. TedRED

New Dog puppy köpek maması

Merhabalar Barınaktan yavru köpek sahiplenicem 2 hafta sonra. Şimdiden hazir olmak istiyorum. Sormak istediğim konu kuru mama. İnternette Orta fiyatlı ve kötü etki birakmayan mamaları araştırdım bulduğum tüm mamalar Türk Malı idi ve olumludan fazla olumsuz eleştiri almışlar. Gözüme yine Türk...
  39. TedRED

Köpek kulübesi için çatı malzemesi

Merhabalar. Köpek sahiplenicem ve bunun için kendim kulübe yapmaya başladım. Köpeğimin yağmurdan korunması için çatıya plastik birşey yapıştırmayı planlıyordum ki kulübe örneklerini gorunce çatılarındaki şey hoşuma gitti ama ismini bilmiyorum. Bilen var ise yardımcı olabilir mi? (Nereden...
  40. TedRED

Max. 80TL Bluetooth Kulaklık

Başlıkta görüldüğü gibi maksimum 80 tl bluetooth bir kulaklık almak istiyorum. Boyuna asmalı olan modeller hoşuma gidiyor ve mümkünse şu büyük olanlardan önermeyin telefon kulaklığı gibi olanlardan istiyorum :3 [Umarım anlamışsınızdır :p ] Lütfen önerilerinizi yazın. Şimdiden teşekkürler...