Arama sonuçlarınız

1. B

Steam arkadaş ağı bağlantı sorunu (Çözüm)

Merhaba sevgili dostlarım, dün Türknet tarafından yapılan ufak bir altyapı çalışması endeniyle steam sorunu yaşamaya başladım, daha sonra çözümü düşünürken aklım vpn kurmak geldi. Arkadaşlar çözüm basit hotspot shield indiriyorsunuz, daha sonra açıyorsunuz, size premium falan diyor buna...
  2. B

Amd fx 6100 black edition yanlış sıcaklık göstergesi

Merhaba sevgili dostlar. 4 gün civarı önce almış olduğum Amd FX-6100 3.3GHz Soket AM3+ İşlemci sürekli sorunlara sebep olmalıdır. Teknik özelliklere geçmeden önce; Sorunum şöyle boşta 19 derece civarında oluyor. İnternet ya da programlama yapmadığım zaman genelde oyun oynarım yaklaşık 2 saatir...
  3. B

Php ayarlardaki id yi otomatik çekme

<?php ob_start(); include '../../../../connect/baglan.php'; if (isset($_POST['genelayarkaydet'])) { $ayarkaydet=$db->prepare("UPDATE kartlar SET kart_baslik=:baslik, kart_aciklama=:aciklama, kart_resim=:karticon, kart_katil=:katil where kart_id=5")...
  4. B

Nvidia GeForce GT 730 ekran kartı grafik sürücüsüne uygun donanım bulunamadı.

Nvidia GeForce GT 730 ekran kartına sahibim. yakın zamanda yeni ekran kartı almayı düşündüm ama mâlumunuz dolar 7 tl yi aştı. sadede gelirsek Nvidia'nın official sitesinden manuel sürücü güncelleştirmesi yapmak için sürücüyü indirdim ancak grafik sürücüsüne uygun donanım bulunamadı hatası...