Arama sonuçlarınız

1. ByKaMiKaZe

Yeni sistem Tavsiyesi

GIGABYTE MA770T-UD3P, AMD 770, DDR3, PCIExp, Socket 938 AM3 AMD Phenom II X3 720 2.8 GHz, 8 MB, AM3 Socket 938, 45nm (x4 bi işlemcide düşünebilinir) OCZ 2 GB (2X 1GB) DDR3 1600 MHZ RAM CL8 Special Ops Urban Elite SAMSUNG 320 GB HDD SATA II 16 MB 7200 rpm SAPPHIRE HD3870 512 MB, PCIExp ...
  2. ByKaMiKaZe

Malatya'lı imam

Celal Tilgen, Malatya'daki şeker Camii'nin imamı şeker Hoca. Ama bu lakabı sadece camiye borçlu değil. Vaazlarını laptopla veriyor. vaaz arası reklam alıyor. Vaazını 'Malatyaspor Galatasaray'ı yensin, amin' diye bitiren ama kimseden tepki almayan bir din adamı Şeker Hoca bir...
  3. ByKaMiKaZe

Görev Yöneticisinde calışanları otomatik kapatmak

Arkadaşlar bende bu aralar bi takıntı başladı kendime mani olamıyorum :D makine hızlı kapansın diye o ara görev yoneticisinde arkaplanda çalışan benim bildiğim bazı exe leri kapattıktan sonra bilgisayarı kapatmak gibi bi takıntı başladı :( Bunu yapan bir yazılım biliyorsanız söylemenizi...
  4. ByKaMiKaZe

Yok artık dedirten basket

http://www.vidomodo.com/vidomodo/video.php?id=2127 topu o kadar fırlatabilmesi biraz fantezi gibi gelsede fırlatmış eleman :)
  5. ByKaMiKaZe

TEMA 2/B kapsamındaki orman arazilerinin satılmaması için imza kampanyası başlattı.

“2/B Arazileri Satılmasın” İmza Kampanyası Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Sayın Başkan ve Üyeleri Sayın Başbakan Sayın Çevre ve Orman Bakanı Başımız dertte. Dünya ısınıyor, iklimler değişiyor, afetlerin sayısı ve şiddeti artmaya devam ediyor. Dünyamız...
  6. ByKaMiKaZe

PLAYSTATION 3 Versiyon Güncellemesi 2.60

2 gün önce gelen güncellemede fotoğraf Galerisi özelliği dahada eğlenceli hale getirilmiş. ( ben kurup yüklemedim ama aşşağıdaki vidyoda keyifli gibi gözüküyor ) Vidyoyu buradan izleyebilirsiniz.. PlayStation®Store' ye girebilmeniz için sistemi güncellemeniz gerekiyor.. Değişiklikleri buradan...