Arama sonuçlarınız

1. EnineBoyuna

Hangi Xioami cihaz?

Bilip bilmeden boş boş sallayıp insanları yanlış yönlendirmeye utanmıyorsun bir de üste çıkıyorsun ya helal olsun.
  2. EnineBoyuna

Hangi Xioami cihaz?

Ayrıca ne salladın be poco launcher falan tamam bilmeden konuşursun da biraz geniş salla bari spesifik tutma işi :D
  3. EnineBoyuna

Hangi Xioami cihaz?

4000 mah bataryayı da geçelim mi :) mi 8 göze hitap pocophone performansa hitaptır. ikisini de kullanmış biri olarak söylüyorum. Ayrıca ithalatçı garanti, garanti değildir o direk "abi gel hallederiz" deyip sonra "bu kullanıcı hatası ama" der gönderir seni.
  4. EnineBoyuna

İthalatçı Garantili Oneplus 6 mı Tr Mi 8 mi?

Mi 8 içindeki MUI özellikleriyle gerçekten çok kullanışlı hiç pişman olmayacaksın emin ol.
  5. EnineBoyuna

Adım adım uygulama yapmak?

Yazılımcıyım grafiker (düzgünü tabi)olmadan mobilde yüzüne bakmıyorlar. yani içi çok dolu olmasada görsel çok önemli.
  6. EnineBoyuna

İçi boş ev bulduk kullanabilir miyiz?

Trol olay gibi şu anlattığın. He değilse de sakın ama sakın yerleşmeyin 2. sayfa haberi garanti olursunuz ama ölüm içeren haber.
  7. EnineBoyuna

Bu manzara wallpaper resmindeki yer neresi?

Bariz photoshop birkaç resim kullanılmış
  8. EnineBoyuna

Otel Fiyatları neden uçtu ?

Arkadaşlar, şu ara hep TV'de görürsünüz tatile erken rezervasyon için yapılan reklamları.. Yahu hiç girdiniz mi o siteler bilmiyorum ama önceki sene fiyatlarını bilen biri olarak söylüyorum 175 TL olan otel nasıl 530 TL oluyor anlamadım(yasmin resort bodrum otel). Yahu enflasyon falan hikaye bu...
  9. EnineBoyuna

Samsung A8 Su Kaçması

Telefoncularda sorunu çözebilirler ama garanti varsa o gidebilir dikkat etmende fayda var işlem yapılırken.
  10. EnineBoyuna

Xiaomi Türkiye vs. İthalatçı Garantili

Tüketici hakları bu durumda ne diyor bir araştır derim ona göre de oraya başvur istersen. Tr garanti çok daha iyidir ithalatçı garanti hakkında hiçbir yerde iyi birşey duyamazsın
  11. EnineBoyuna

Samsung S8+ Mı almalıyım Asus Zenfone 5Z mi

Pocophone tavsiye ederim hem daha ucuz.
  12. EnineBoyuna

LG G7 ThinQ Almayı düşünenler dikkat !

Yazık günah o kadar paraya :P
  13. EnineBoyuna

LG G7 ThinQ Almayı düşünenler dikkat !

Çoğu LG G7 ThinQ cihazında LG'lerde daha önce yaşanmış olan Bootloop sorunu yine baş göstermiş. Çoğu forumda kullanıcılar sorunun çözümü için konu açıyorlarmış. Almayı düşünenlerin dikkatine... Phone arena sitesindeki haberi paylaşıyorum. LG G7 ThinQ bootloop reports in Europe bring back bad...
  14. EnineBoyuna

Asgari ücreti vermiyor

Bende mobing diyerek ayrılayım dedim ama artık her önüne geleni haklı göstermiyorlar 2 şahit istiyorlar. Bana sorarsan dehşet saçma hiç mi düşünmüyorlar o 2 şahit orada nasıl çalışacak o saatten sonra :P
  15. EnineBoyuna

Avira Antivirüs Programı Kurallarını Değiştirmek

Teşekkürler cevabınız için. peki siz hangi antivirüs programı kullanıyorsunuz ?
  16. EnineBoyuna

2. El Mining işlemi yapılmış RX 580 alınır mı?

Ömrü gitmiş parçalar var içinde o riske girmeye değer mi ? kaldı ki elden çıkarıldığına göre arıza da vermiştir zaten.
  17. EnineBoyuna

Samsung S9+ mı Note 8 mi ?

Note 9 fiyatının düşmesini beklerdim yerinde olsam o pil gücüyle bile ihya eder seni.
  18. EnineBoyuna

Avira Antivirüs Programı Kurallarını Değiştirmek

avira görünce arkadaşlar reklamlarını engelleyebilen oldu mu ? bıktım yahu zırt pırt çıkıyor sağ alttan
  19. EnineBoyuna

Pitbull'u 10 Saniyede Mahveden Anadolu Kangalı (+13)

Aptal sahibi hayvanı saldırganlığa itiyor sonuç bu yazık hayvana çünkü onlar çocuk gibidir sevgi ile beslersen yoluna devam eder gider.
  20. EnineBoyuna

3000 TL'ye Telefon Önerisi

Xiaomi mi 8 ve pocophone öneririm daha ucuz olan pocophone ihtiyaca göre daha fazla olanak sunabilir.
  21. EnineBoyuna

iPhone 7 vs Samsung S8

Bende olsam ikisini de almazdım ama alacaksam tercihim iphone 7 olur. ikinci eli her zaman değerlidir ve kesinlikle çok rahat satabilirsin.
  22. EnineBoyuna

Black Friday

Bizim satıcılar black friday i daha önce bulmuşlardır bknz "Ka-pa-tı-yo-ruz" Yersen !
  23. EnineBoyuna

Kombi Önerisi (kombi cahiliyim)

Merhaba , 20 yıllık kombi bozuldu. Şimdi yeni almak gerek ama hiç anlamam sadece tek istediğim duş alırken yaşadığım bi soğuk su geliyor bi kaynar su geliyor yani sıcak-soğuk gidip geliyor bir türlü ayar tutmuyor. Yeni kombilerde bu olay yoktur yada hangilerinde yoktur acaba ?
  24. EnineBoyuna

sar değeri ile ilgili

Oneplus kullananlar şuan yeşil renkliler sadece :)
  25. EnineBoyuna

Xiaomi Pocophone F1 & Mi8

Pocophone'u al rahatına keyfine birkaç gün bak :)
  26. EnineBoyuna

N11 boykotu

Arkadaşlar hemen linç etme yapmayın, önce bir dinleyin ölçün biçin bu kadar tahammülsüz olursanız yeri gelecek size de dönecektir bu davranışlar. Atatürk'ü gerçekten sevmeyenler bu kadar aleni saldırmıyor kaldı ki para kazanma düşüncesi olanlar bu toplara hayatta girmez.
  27. EnineBoyuna

Lg v30 plus mı pocophone f1 mi

likit soğutma var daha hiç ısınmadı açıkçası. indirim bulursan kaçırma kesinlikle çok memnunum.
  28. EnineBoyuna

Lg v30 plus mı pocophone f1 mi

LG mobile Türkiye'den çekildi haberiniz var mı bilmiyorum şuan satıcı neresiyle anlaşıyorsa o firmanın garantisi var örneğin genpa ile anlaşmalıysa telefonun garantisi genpa garantisidir. Ben mediaMarkt'dan öğrendim şok oldum. ("LG Türkiye Pazarından Çekiliyor" mu? - TeknoBurada) gibi...
  29. EnineBoyuna

mi 8 & lg v30+

Pocophone al bence.
  30. EnineBoyuna

Bu vakitte Galaxy S9 Alınır mı?

İşinizi görür ama biraz yoğun kullanırım dersen gün içinde ikinci şarjı yaparsınız. Siz durmadan o cihaz bu cihaz fikir soruyorsunuz bu sırada yeni modeller de çıkıyor. Bence sizin için en iyisi Samsung galaxy S10 ;)
  31. EnineBoyuna

3400 tl param var telefon seçemiyorum.

Pocophone f1 Mi 8 den daha çok batarya likit soğutma ile öne geçiyor.
  32. EnineBoyuna

Hepsiburada Hakkında

Hayırlı olsun güle güle kullan. kutu açarken video çekmen yeterlidir. hepsiburada sıkıntı çıkaracak bir kurum değil çok ilgililerdir.
  33. EnineBoyuna

3500 TL Civarı Hangi Telefonu Almalıyım?

3500 tl ye çok telefon var ama elindeki emin ol hepsinden daha iyidir. android telefonlarda bir yönden çok iyi oluyorlar ama bir yönden gol yiyorlar elindeki telefonda her konuda en iyi olamazsın ama hiçbir yerden gol yemezsin.
  34. EnineBoyuna

4000 TL Civarı Telefon Önerisi

Google pixel 2 xl varken telefon almazdım. Iphone 5 i 6 yıldır kullanıyorum. Telefon bu sonuçta son model hastalığı gereksiz.
  35. EnineBoyuna

4000 TL Civarı Telefon Önerisi

4000 TL'yi geçeceksen Samsung S9 plus al derim. Google pixel 3xl alabiliyorsan uzun yıllar çok rahat kullanırsın ama fiyatı yüksek. Ayrıca şahsi görüşüm garantisi olmayan cihaza 4000 TL ve üstünü vermek çok mantıklı gelmiyor.
  36. EnineBoyuna

3000 TL civarında telefona ihtiyacım var

Güvenilir tamirciyi nerede bulacaksın öyle birisi yok hadi güvenilir buldun OnePlus 6 yı söküp tamir edebilecek kapasitede birileri var diyorsun hadi onu da buldun yedek parçaları Türkiye'de var diyorsun...(Daha da uzayabilir bu) :) Ben yasalarla korunan hakka güvenirim o da garanti belgesi...
  37. EnineBoyuna

3000 TL civarında telefona ihtiyacım var

Eski cihazların BAZILARINDA oluşan hataların tüm marka ürünlerine mal edilmesi saçmadır. LG V30+ güzeldir. OnePlus 5T de Müşteri memnuniyeti, servis, yedek parça tedariği konusunda var diyorsun hatta muhatap bulacaksın yani :)
  38. EnineBoyuna

LG V30 Alınabilir mi?

S9 plus ile V30 arasında fark var baya var ama kullanıma gre değiş S9 plus ile V30 arasında fark var baya var ama kullanıma göre değişir. Normal bir kullanıcıysan V30 sana özellikleriyle fazla bile gelir ama yoğun kullanıcıysan S9 plus ı ararsın. Bu arada black friday indirimleri büyük...
  39. EnineBoyuna

LG V30 Alınabilir mi?

Bende vatan da baktım ön kamera kötü. iphone 5 kullanıyorum ve bunun ön kamerası bile daha iyi.
  40. EnineBoyuna

LG V30 Alınabilir mi?

Ön kamerası hakkında ne düşünüyorsun ?
  41. EnineBoyuna

LG V30 Alınabilir mi?

Neden N11 den almıyorsunuz şahsen ben oradan almayı düşünüyorum. Bu arada elde incelemek için İstanbul da bulunduğu mağaza var mı arkadaşlar ?
  42. EnineBoyuna

Telefon fiyatları

Asus Zenfone 5z ZS620KL 64 GB (Asus Türkiye Garantili) Fiyatı hepsiburada güzel bir firma bence hiçbir sıkıntı çekmezsin.3700 TL iyi değil mi ?
  43. EnineBoyuna

LG V30 Alınabilir mi?

Paylaşımlarınızı dört gözle bekliyorum şimdiden hayırlı olsun.
  44. EnineBoyuna

LG V30 Alınabilir mi?

Vermeyin gazı lütfen :)
  45. EnineBoyuna

LG V30 Alınabilir mi?

V40 geldiğinde acaba fiyatları düşer mi ?
  46. EnineBoyuna

LG V30 Alınabilir mi?

Arka kapak konusunda bu kadar mı zayıf olunur :P
  47. EnineBoyuna

LG V30 Alınabilir mi?

Bende LG V30+ almayı düşünüyorum. Cihaz ile ilgili sıkıntı çıktığında LG Türkiye garantisi her türlü desteği sağlar diye düşünüyorum o yüzden satıcının kapalı kutu gönderdikten sonra bir önemi yok benim için. kılıf ve kapak sıkıntısı var bulursanız buraya paylaşırsanız sevinirim :)
  48. EnineBoyuna

3000 tl ye hangisi?

Daha önce hiç lg kullanmadım yanlış yönlendirmeyeyim hatta bildiğiniz eksi bir yön var ise öğrenmek isterim. Pocophone yepyeni bir olay alınır beğendiyseniz kafanızı fazla karıştırmayın çünkü seçenekler çok.
  49. EnineBoyuna

S9 plus mu one plus 6 mı?

Oneplus 6 S9+ karşısında çok boş bir telefon kalır. Kalite arasında dağlar var. Bende oneplus6 severim ama bir s9+ değil olması zor. yurtdışı ile Türkiye arasında piyasa farkı var.
  50. EnineBoyuna

3000 tl ye hangisi?

V30+ ve pocophone arasında malzeme kalitesi ve içerik farkı var. V30+ malzeme kalitesi olarak çok önde(ekran,dayanıklık,ses) diğer yandan pocophone da işlemci,batarya,likit soğutma gibi özellikleri ile önde. Pocophone 3500 TL Türkiye fiyatı yurtdışı fiyatı 300$ (1800 TL) ama LG 420$ (2520 TL)...
  51. EnineBoyuna

4000 liraya telefon önerileri

Seninle aynı düşüncelerdeyiz. Açıkçası beklemek en iyisi fiyat/performans olarak en iyisi S9 plus gibi gözüküyor ama V30 ile aradaki farkı açık ara gösterir bir özellik yok ama daha eski çıkışlı olması ve güncellemeleri lg'nin geç alması gibi sorular kafada kalıyor.
  52. EnineBoyuna

Samsung S9 plus Fiyat Farkı anlamsızlığı.

Arka tarafa kullanıyor musun koruyucu ?
  53. EnineBoyuna

Hocam telefonu aldığımda tavsiyelerini bekliyor olacağım çünkü ilk defa android ve samsung kullanıyor olacağım :) . kavisli telefona sadece arka kapak düşünüyorum(yanlardan toz giriyormuş ön filme kalkma yapabiliyormuş). ön ve arka koruyucu kullanıyor musun ne tavsiye edersin.
  54. EnineBoyuna

N11 indirimli gününü bekliyorum ama ona da 1 ay var. şuan amazonda 4300 TL ye kadar düştü (dolar aşağı eğilimli olduğundan). N11 indirimli hali 4220 TL ye geliyor. dayanamıyoooom :D
  55. EnineBoyuna

Kararsızım Yardımcı Olabilir misiniz?

İmkanın varsa pocophone getirt 300$ 1800-1900 TL o fiyata çok iyi. (Türkiyeden almanı tavsiye etmem)
  56. EnineBoyuna

Gerçekten içimi rahatlatabilecek en iyi ve en mantıklı cevap budur herhalde. Teşekkürler. İşte n11 indirimiyle 4.300 civarına gelir ve alırım diye düşünüyorum ama bu fiyatlara çıktığıma da üzülüyorum işin açıkçası. 6 senedir iphone 5 kullanıyorum artık değişiklik vakti diye düşünüyorum değer mi...
  57. EnineBoyuna

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda samsung s9+ almak niyetine girdim fakat internet sitelerindeki fiyatlar kafamı karıştırdı. Samsung Türkiye mağazasında 5.500 TL liste fiyatı var. telefon satışı yapan arkadaş toptancı fiyatı 4.800 TL dedi. Peki bu aşağıdaki arkadaş nasıl oluyor da 4.600 TL...
  58. EnineBoyuna

4000 TL'ye Telefon Önerisi

Açıkça söylemek lazım bu fiyatlara çıktığında telefon + bir şeyler vermeli sadece stabil çalışmak yetmez mi 8 güzel görünüyor ama S9 dururken Mi 8 almak bencede mantıklı değil. En büyük sorun ise ithalatçı garanti de yaşayabilirsin hakkını her halukarda sorar ve uzun uğraşlar ile alırsın ama...
  59. EnineBoyuna

4000 TL'ye Telefon Önerisi

Mi 8 ekran işlemci ve pil olarak gerçekten güzel. herkes sevdiğini öneriyor sıkıntı yaşamazsın mi 8 alabilirsin.
  60. EnineBoyuna

Lg g7 den huawei p20 pro ya geçmeyi düşünüyorum

Hayırlı olsun en güzelini yapmışsın sen kullanacaksın buradakiler kullanmayacak sonuçta içine sineni almalısın her zaman.
  61. EnineBoyuna

S8+ /S9+ hangisini almalıyım?

Kaçırma 2700 nerde 4400 nerde. Ayrıca ben eşime iphone 7+ almıştım internetten hiçbir sıkıntısı yok. (bu arada asus zendone 5z almak niyetinde değil miydin neden vazgeçtin merak ettim)
  62. EnineBoyuna

Vatan Bilgisayar'a Asus Zenfone 5Z Gelmiyor

Onu bilmiyorum da fiyatı şuan piyasada 4300 tl olmuş durumda bana pahalı geldi nasıl bu kadar artış oldu anlamadım. biraz daha bekle istersen düşmesi gerekir.
  63. EnineBoyuna

Sizce hangisi

S8+ aralarında en iyisi kesinlikle. S9+ dan bir farkını bile ayırt edemez dışarıda kimse :)
  64. EnineBoyuna

Hepsiburada Yenilenmiş Telefon Alınır mı?

Yenilenmiş cihaz kumar gibidir. İyi de çıkabilir kötü de sıfır almak tabi ki daha iyi ama kullanacak kişi eline alıp baksın hoşuna gidiyor mu rahat mı beğendi mi ondan sonra karar ver sonra pişmanlık yaşama meblağlar yüksek zira.
  65. EnineBoyuna

OnePlus 6T Ne zaman Türkiye'ye gelir? Nerelerde satışı olur?

OnePlus 6T almak istersek belki önceki OnePlus ürünlerinde alanlar, bekleyenler bilir Türkiye'ye geliş şeklini ve satışlarını.
  66. EnineBoyuna

5000 TL'ye kadar tavsiye

:)))))) Adam cihazı almış hala öneri veriyorsun iyi güldüm heee asdghahsdfa
  67. EnineBoyuna

Abilerim Yeni Telefon Alacağım Hangi Telefonu Almalıyım?

Hemen yediğiniz "garanti" kazığının acısıyla klavyeye sarılmayın lütfen. İthalatçı garantisinde sıkıntı yaşanmaz ve evet istersen mahkeme ona da karar verir. iphone x aldık müdürümüze arıza çıktı adamlar geri almıyor noldu senin garanti nereye gideceksin mahkeme dışında ? söyle bakayım...
  68. EnineBoyuna

Abilerim Yeni Telefon Alacağım Hangi Telefonu Almalıyım?

İthalatçı garantisi sıkıntısı olan bir durum değil. Her türlü hakkını tüketici mahkemesinde arayabilirsin. Zaten apple samsung gibi firmalarda telefon değişiminde zorluk çıkarıyor artık. Nokia 7.1 Plus aralarında en iyisi diyebilirim.
  69. EnineBoyuna

5000 TL'ye kadar tavsiye

Hayırlı olsun. Kutu içerisinde kablosuz şarj var mı paylaşırsan bizimle seviniriz.
  70. EnineBoyuna

asus zenfone 5z mi lg7 thinQ mi ?

Sizin için hangisi veya hangiler daha önemli, -Pil ömrü Asus+ -Su geçirmezlik, toza dayanıklık hatta askeri dayanıklık LG G7 ThinQ+ -Yazılım güncelleme Asus+ -Düşük SAR değeri LG G7 ThinQ+ -Kamera LG G7 ThinQ+ -Performans milim ile hatta farkedilmeyecek seviyede Asus+ -Fiyat aynı, dizayn...
  71. EnineBoyuna

Xiaomi VS Asus VS Oneplus

xiaomi pocophone f1 tavsiye ederim size. pil sıkıntı olmaz diyorsan kesinlikle G7 thinq.
  72. EnineBoyuna

Google Pixel 2 XL Türkiye'ye gelecek mi?

Keşke gelse bende google pixel 3 almayı düşünüyorum ama bakalım nasıl olacak.
  73. EnineBoyuna

TR garantili Zenfone 5z mi yoksa yurtdışından (Irak) gelme Oneplus 6 mı ??

İkisininde art ve eksi yönleri var. Irak'tan gelen cihazlar piyasaya göre çok ucuz(gerçekten büyük avantaj sağlıyor). Cihazlar arasında Oneplus 6 pil ömrü olarak daha iyi. Ekran parlaklığı olarak da daha iyi. Asus'da oyunlarda ısınması daha fazla oluyor(youtube da bulursun). Yine en büyük...
  74. EnineBoyuna

S8 vs Mi8

Alamadınız mı hala birini :) Mi 8 daha iyi güncellik olarak ama kalite olarak S8 birkaç tık daha iyi. Emin olamıyorsan sakın acele etme bekledikçe fiyat daha hızlı düşer kur artışına göre.
  75. EnineBoyuna

Mi 8 veya Mi Note 3

Mi 8 i çok uygun fiyata almışsın bence elinde tut. Hatta izlenimlerini de paylaşırsın bizimle hayırlı olsun.
  76. EnineBoyuna

Zenfone 5z mi yoksa Lg g7 mi ?

Zenfone 5z yağmur suyuna sıçramaya falan dayanıklı mı merak ettim :rolleyes:
  77. EnineBoyuna

Huawei Mate 10 Lite & iPhone 7 Hangisi?

Ayrıca iyi ses istiyorsan da Oneplus 6 ile Asus Zenfone 5z arasında ciddi fark var. Garanti olayı yadsınamaz birşey dikkatli ol bence muhattap hiç bulamama gibi bir durumda hiçbir şey yapamazsın.
  78. EnineBoyuna

Peki Asus Zenfone 5Z için ne düşünüyorsun ? Oneplus 6 ile karşılaştırılıyor.
  79. EnineBoyuna

LG G7 ThinQ çok güzel telefon her işini karşılar ama oyun diyorsan gün içinde 2. defa şarj edersin. Xiaomi Mi 8 Oyun ve pil performansı olarak çok iyi durumda. tabi su geçirmezlik vs. gibi özellikler yok. Günlük kullanımının ve en çok kullanacağın özelliğin burada tercih sebebi olmalı, senin...
  80. EnineBoyuna

Sınav ve meslek lisesi yüzünden psikolojim bozuldu.

Senin yaşlarda bunalım girmek çok normal kendine bir yol çizeceksin bir uğraş bulacaksın ona yaslanıp devam edeceksin. Şunu unutma sonuna kadar gelmişsin zaten bundan sonrasında özgürsün.
  81. EnineBoyuna

LG G7 ThinQ Kullanıcı Kulübü

Telefon özellikleriyle çok iyi ama en büyük eksisi pil tarafında. muadil olarak cihaz söylesem illa ki onda da eksikler çıkar ama pil telefon için yaşam kaynağı oluyor o da az olunca yaşamaz gibi geliyor. Kullananlar günlük ortalama kullanımla anlatabilir mi pil dayanıklılığının nasıl olduğunu ?
  82. EnineBoyuna

Asus zenfone 5z Sar Değeri?

Güldüm hocam yorumuna :) SAR değeri benimde kafamda maalesef eksi işareti yaratıyor. Zaten çok sağlıklı yaşamıyoruz bir de burdan gol yemeyeyim diyorum.
  83. EnineBoyuna

Lg v30+ alınırmı

V30+ güzel kafanı karıştırmasın diğer cihazlar. Şahsen LG G7 yi tercih ederdim ama onun da pil ömrü maalesef yolda bırakır gibi gözüküyor. Şuan telefon alsam onda bu var şunda şu var derken alamazdım herhalde :)
  84. EnineBoyuna

p20pro vs iphone 8plus

Asus SAR değerleri one plus 6'dan sonra en yüksek kafandan vücudunda kanser ediciyle dolaşacağına al LG g7 kafan rahat olsun.. hem daha kibar bir duruşu var.
  85. EnineBoyuna

p20pro vs iphone 8plus

iphone tasarım olarak kötü ama androidlerin hepsinden daha performanslı çalışıyor bu bir gerçek. kendine biraz daha ayrıca şu özellik de olsa dersen androidlere yönelmelisin ama hepsinden üst düzey karar olsun ekstraya ihtiyacım yok dersen iphone seni asla üzmez. android telefonlarda her zaman...
  86. EnineBoyuna

samsung s9- mi 8- 5t mi

Samsungların ekranda bir siyahlık problemi yaygınlaşmış durumda. yeni telefon alsam bende s9 a yönelirdim ama bu grileri siyaha çevirme işi çok kötü geldi bana :confused: https://forum.shiftdelete.net/threads/galaxy-s9-ekran-sorunu-ile-gundemde.547776/
  87. EnineBoyuna

Mate 20/pro fiyat

Bende herkes gibi güzel ve son model almak isterim alırken/aldığım dönemde ama 8000 tl bir telefona vereceğime maldivlere giderim veya 1 tane motor alırım kalan parayla da yine bir şeyler yaparım.
  88. EnineBoyuna

OnePlus 6 Kullananlar Kulübü

SAR değeri için kanser edici deniliyor :P hadi ondan tırsmadım diyelim neden bu kadar yüksek peki ?
  89. EnineBoyuna

4000 TL ile alınabilecek telefonlar

neden kimse oneplus 6 dan bahsetmiyor bence gayet sağlam hatta en hızlı android telefon piyasadaki.
  90. EnineBoyuna

Sahibinden.com üzerinden dolandırıldım

Sırf moderatörün yaptığı adamlık örneği için yazıyorum. harbi helal olsun.