Arama sonuçlarınız

1. K

Lise 12 terk yardım.!!

maalesef okulu biraktim su an komilik yapıyorum. Tam 1 ay oldu. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Saol kardeşim. Senin düşünüp bunu yazmam bile beni mutlu etti . Ama olmaz gururlu bir insanım ben. Bazi insanlar vardır gün gelir yaptığı yardımı yüzünü çarpar. İstemem. Çalışıyorum iş hayatına...
  2. K

Ekonomik kriz, dolar, euro, işsizlik, ne yapacak.

Arkadaşlar bu ekonomik kriz nasıl olacak. Herşeye zam geldi ya... Zengin zenginleşti, fakir dahada fakir bu nedir ya 3 senedir bı ayakkabı alamiyoz . Yardım!!!!! Heralde. Yurtdışı na mi gitsek
  3. K

Lise 12 terk yardım.!!

Meslek reis banka muhasebesi ---- Mesajlar birleştirildi ---- İçin rahat olsun açığa geçtim,
  4. K

Lise 12 terk yardım.!!

Açığa geçicemm ---- Mesajlar birleştirildi ---- Saol hocam cidden içten konuştun... Düşünüyorumm ---- Mesajlar birleştirildi ---- Beynim durma noktasına geldi!!!!!? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Beynim durma noktasına geldi!!!!!? Elbet birgün hayat !!! Elbet birgün!!! Bu konuya mesaj...
  5. K

Lise 12 terk yardım.!!

Çok teşekkür ederim evt meslek lisesi muhasebe finansman alanı. Abla yazdıkların beni çok ama çok mutlu etti cidden. Ama gerçekten önümde iki seçenek var. Ya bırakıcam yada devam. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Deniyicem hocam sağol ---- Mesajlar birleştirildi ---- Denecek hocam Part time...
  6. K

Lise 12 terk yardım.!!

Tmm hocam saolun
  7. K

Lise 12 terk yardım.!!

Babam tek bide onunda yardıma ihtiyacı var o yüzden lise terk hocam sizce mantıklımı
  8. K

Lise 12 terk yardım.!!

Hocam hiç sormayın çalışmaktan başka çarem yok kiralar arttı yine elektrik su doğalgaz belki ilerde zam gelir bilinmez dediğimiz gibi euro dolar. Ne yapıcağımı şaşırdımm hocammm ne yapıcağımı şaşırdım.
  9. K

Lise 12 terk yardım.!!

Umut ama maddiyat bugünkü geçim sıkıntıları bunlarda bi gerçek.
  10. K

Lise 12 terk yardım.!!

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Bu sene lise 12 yim fakat maddi sıkıntılar yüzüden okulu bırakıyorum. Sizce nasıl be duygu. Artık iş hayatına atılıcam. Ve belki içimde hep bi okumanın umuduyla keşke diyerek yaşıyacağım.