Arama sonuçlarınız

1. Düşükİnsan

GTX 1650 VS RX 570

https://www.gaming.gen.tr/urun/14041/pc-hocasi-gg2-amd-ryzen-3-3100-gigabyte-gtx-1650-4gb-8gb-ram-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/ https://www.gaming.gen.tr/urun/5738/pc-hocasi-gg1-amd-ryzen-3-3100-asus-rog-strix-rx-570-8gb-8gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/ Evet sorum belli hangi sistem daha...
  2. Düşükİnsan

Bilgisayarım SSD destekliyormu nasıl anlarım?

Başlıkta belirttiğim gibi nasıl anlarım?
  3. Düşükİnsan

RX 550'ye uygun donanımlar

Monitör,kasa ve psu'ya sahibim. RX 550 almayı düşünüyorum onun yanına işlemci olarak Ryzen 3 1200 düşünüyorum. Bu ekran kartına uygun işlemci ve anakart önerilerinizi almak istiyorum. Uygun fiyata 240 gb ssd de istiyorum. Donanımlar fazla pahalıya kaçsın istemiyorum ileri ki zamanlarda gerekli...
  4. Düşükİnsan

Sitemap.xml Hatası

Görsellerde göründüğü gibi hata alıyorum bunu nasıl çözerim?
  5. Düşükİnsan

iPhone 7,Samsung A51

Bu iki telefondan birini alacağım. Hangisini neden almalıyım hangisini neden almamalıyım? iPhone 7 32 gb A51 128 gb
  6. Düşükİnsan

1800-2500 TL Telefon

Mevcut telefonum bozulduğundan dolayı başlıkta belirttiğim fiyat bandında telefon önerilerinize açığım. Tercihim daha çok Samsung tarafında.
  7. Düşükİnsan

Dizi Önerisi

Netflix'te izleyebileceğim fazla uzun olmayan dizi önerilerine açığım Gerilim,Drama,Korku kategorilerinde olursa daha memnun olurum :D
  8. Düşükİnsan

İşlemcim değiştirilebilir mi?

İşlemcim i3 2.30 ghz 2350m Eğer işlemcim değiştirebiliyorsa değiştirdiğim işlemci aşırı ısınabilir mi? Değiştirirsem ne tür sorunlarla karşılaşırım?
  9. Düşükİnsan

GTX 1660 vs Radeon RX 5500 XT

Sizce gtx 1660 mı daha iyi performans verir Radeon RX 5500 XT THICC II Pro 8 gb 128 bit ekran kartımı
  10. Düşükİnsan

W 8.1 Parlaklık Değişmiyor?

2 Gün önce LoL oynarken parlaklığı ayarlıyordum daha sonra launchere girdi ve ayarlamam yarıda kaldı alt tab yaptığımda ise parlaklığı değiştirsem bile ekranda hiçbir değişiklik olmuyor.Yardımcı olabilirmisiniz?
  11. Düşükİnsan

Verilen internet hızım neden düştü?

2019 yaz ayında 8 megabit'ten 16 megabit'e yükseltmiştik bize Hattınıza yalnızca 12 megabit tanıyabiliriz demişlerdi.Gayet rahat rahat kullanıyorduk fakat 3 gündür internet bağlantımız yok İstanbulda şiddetli rüzgar yüzünden bağlantımız koptu.Bugün ben okuldayken Türk Telekom'dan gelmişler adsl...
  12. Düşükİnsan

Mobil uygulama için destek lazım.

Merhaba Sayın Shiftdelete Forum Sakinleri, Bugün size bir şey soracağım/danışacağım. Uzun bir zamandır bu mobil uygulamalar dikkatimi çekiyor,ara sıra acaba bende bir mobil uygulama kursam mı diye düşünmüyor değildim yani. Düşündüğüm mobil uygulama ise insanlara reklam sunacağım ve onlar bu...
  13. Düşükİnsan

Bu istatistik iyi mi?

İnternetim 16 mbps sınırsız Bundan 3 gün önce hiç internet yoktu türk telekom altyapı döşüyordu yakınımıza ulaşılabilir hız önceden 15000+ fakat şimdi görselde ki gibi oldu Bu istatistik iyi mi?
  14. Düşükİnsan

Entegre Grafik Kartının GeForce 520 MX'den fazla performans vermesi?

Intel Hd Graphics 3000 Kullanıyorum bunun yanı sıra Nvidia GeForce 520MX Ekran Kartım Var Lol oynarken entegre grafik kartıyla 30-50 arası fps alırken 520mx'le 30 fps bile zorla alıyorum sizce böyle birşey muhtemelmi? (Sürücülerimin hepsi günceldir 2 gün önce bilgisayara temiz format attım.)...
  15. Düşükİnsan

2300 TL Bütçe İle APU Toplama Sistem Önerisi

Arkadaşlar 2300 TL bütçem var apu sistem toplamak istiyorum O kadar şahane bir performans çıkmaz zaten bu kadar paraya oynadığım oyunlar sadece lol ve csgo Önerilerinizi bekliyorum
  16. Düşükİnsan

Bu sisteme göre bu fps normalmi?

Lol'de en düşük ayarlarda 30 40 fps (ara sıra 3,5 fps) Ets2 10 fps Cs 1.6 40 fps 6 GB DDR3 1333mhz 320 gb hdd [4'e bölünmüş halde] i3 2350m 2.30 ghz GeForce 520mx İntel Hd Graphics 3000 Eskiden onboard ramim'den yiyordu ta'ki format atana kadar ekran kartından yermi onboard? bunu söylememin...
  17. Düşükİnsan

USB Format atamama sorunu

rufus ile 8.1 iso yazdım usbye biosa giriyorum usb’yi 1. sıraya alıp dvd ve hddyi devre dışı bırakıp çıkıyorum çıktıktan sonra okumuyor usb’yi. Pc eski mbr olarak ayarladım rufusta. Bios’umda çok eski yardımcı olabilirmisiniz
  18. Düşükİnsan

Bu sistemle oyunlarda kötü fps alma?

6 gb DDR3 1333 mhz i3 2350m 2.30 ghz GeForce 520mx Hd Graphics 5000 Bu sistemle Ets2 de 10 fps lolde 25fps ve zulada 27 31 arası fps alıyorum tamam sistem o kadar iyi değil şimdiki pclere göre ama neden böyle?
  19. Düşükİnsan

Windows Bu Diske Yüklenemez

Windows 10 kullanıcısıyım. Bir gün bilgisayarı yeniden başlattığımda srttrail. TXT hatası alıyordum tek çözümü formatmış galiba. USB'ye Windows 10 Media Creation Tool kurdum. Laptopumda tek HDD var ama ikiye ayırmıştım diğeri de yaklaşık 70 GB aile resimleri vb. var. Windows’u nereye kuralım...
  20. Düşükİnsan

Ram sistemde çalışırmı?

Laptopumda 4 gb ddr3 1333mhz ram’im var w10 32 bit yüklü fakat onboard dolayısıyla 2.7’simi kullanabiliyorum sadece ve bu çok düşük bir performans sergiliyor. Yarın gidip 1 gb ddr3 1333mhz ram almayı düşünüyorum 2 slot var diğer slotada taksam toplam 5 gb oluyor.Edindiğim bilgilere göre 32 bit...
  21. Düşükİnsan

Wordpress limit yükseltmek

Merhabalar Wordpress siteme tema yüklemek istiyorum fakat Yüklenen Dosya php.ini Dosyasındaki upload_max_filesize Directive İle Belirtilen Limiti Aşıyor diye bir uyarı geliyor ve yükleyemiyorum çözümü nedir?
  22. Düşükİnsan

İndirme Butonu oluşturma,Link Koyma?

Merhabalar şöyle bir buton oluşturmak istiyorum butona bastığımız zaman farklı bir siteye yönlendirecek ve o siteden kullanıcıların indirmesini istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz?
  23. Düşükİnsan

İninal Kart Yeni Sistem

Merhabalar İninal Müşterisiyim Yeni karta geçiş yapmışlar sanal karta geçsem karta nasıl para yüklerim yardımcı olabilirmisiniz?
  24. Düşükİnsan

W10 32 Bitten 64 Bit’e geçiş.

W10 32 bit kullanıyorum 4 gb ramin 2.67sini kullanıyorum bundan önceki konuda W10 64 bite geçersem 4 gb kullanabilirim dendi.Bu UEFI format konuları hakkında hic bilgim yok Bu bilgisayara Media Creation Tool kursam ve W10 64 bit kur desem kişisel verilerimi silmeyip 64 bite yükseltirmi
  25. Düşükİnsan

Windows 10’dan 7’ye geçme

Merhabalar Bugün hevesle Windows 7 olan bilgisayarımı Windows 10a günceledim media creation tool ile dosyalaı saklı tuttum yani şuan c diskindw windows.old klasörü duruyor. Windows 10’a geçtiğime pişman oldum Windows 7’ye veri kaybı yaşamadan nasıl geçerim?
  26. Düşükİnsan

Blogger'a embed video nasıl ekliyicem?

Merhaba arkadaşlar ben test için bir blog açmıştım dizi sitesi bir dizinin embed linki var "https://vidmoly.me/embed-8e36348he698.html" bunu nasıl video olarak yayına koyabilirim yardımcı olabilirmisiniz?
  27. Düşükİnsan

Satılık Alan Adı.

Öncelikle Selam. Ben bir alan adı satın aldım hevesle yanındada bir hosting. Alan adını alalı 50 gün oldu ve boş boş duruyor. Satılığa çıkartıyım dedim. Alan Adı : Oyunindirsene.xyz Fiyatı 18 Tl'dir. Domain Sağlayıcım Yoncu.com'dur. Kesin Alıcılar Ulaşsın : ardaadinc2003@gmail.com
  28. Düşükİnsan

BilgisayarımWİN 10 Kaldırırmı?

Öncelikle Merhaba İşlemcim i3 2350, 4 Cpus 2.30 ghz RAM ; 4096 MB Fakat 2670mb kullanılabilir bir önceki konuda yardım istemiştim. Ekran Kartı ; Nvidia Ge Force 520MX , Intel HD Graphics 3000 Ekran Kartı 1.1 gb 2 diskte toplam 172 gb boş alan var.
  29. Düşükİnsan

RAM'IM Neden Böyle?

Öncelikle hepinize selamlar. Bilgisayarıma 2 sene önce format attım Ve bu hale geldi. Ram Normalde 4 gb iken sadece 2,67 kullanabiliyorum çözüm varsa lütfen yardım
  30. Düşükİnsan

İnternet Hızım Nasıl Yükselir?

Selam, Arkadaşlar Benim Bi Yabancı Arkadaşım Var Bu Kadar Upload , Dowloand Hızına Nasıl Sahip Oluyor? Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test Link Bu Lütfen Bakarmısınız?
  31. Düşükİnsan

TTnet Dowloand/Upload Hızım Çok Düşük

Öncelikle selam arkadaşlar Bizim TTnet ile 2 yıl boyunca anlaşmamız var İnternet Hızımız 8 Megabit , Fakat bir dosya indirirken normal tarayıcıda [Gerek Opera Olsun , Chrome Olsun] 300kb/sn - 500kb/sn alıyorum bu çok düşük Taahhütte 8 Megabit yazıyor 50 GB Kotamız var ve ayda 45.TL Ödüyoruz...