Arama sonuçlarınız

1. Düşükİnsan

3600'den 10600kf'ye

Anakartınız Ryzen 5. Nesil destekliyor Intel'e geçmeye gerek yok.Ryzen 5 5600X iyi bir seçim olacaktır.
  2. Düşükİnsan

3600'den 10600kf'ye

Anakartınız nedir?
  3. Düşükİnsan

Toplayabilirmiyim

R3 3100 Piyasada 1100 TL Civarına bulabilirsiniz. Edit: AMD Ryzen 3 3100 Dört Çekirdek 3.60 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
  4. Düşükİnsan

Bu sistem iyimi değilse nasil olmali

Hocam bu sistem olmaz.6000 TL değerindeki sistemde 1030 ve i3 10100f.
  5. Düşükİnsan

GTX 1650 VS RX 570

Bu fiyatlara denk sistem önerir misiniz? Ayrıca i3 10100F ya da R3 3100 Arasında performans farkı benim pek ilgimi çekmiyor zaten Çok fazla AAA oyunlar oynamayacağımdan dolayı.En yüksek ayar takıntım yok orta ayarlar oynarım genellikle.
  6. Düşükİnsan

GTX 1650 VS RX 570

Tek Kanal Ram'i çift yaparım zaten ileri zamanlarda,ssd'ye sadece windows kurulu olacak ek olarak 500 gb 7200rpm hdd var.
  7. Düşükİnsan

GTX 1650 VS RX 570

AMD Ekran kartları için Watmann olaylarını duydum böyle bir olay yaşadınız mı?
  8. Düşükİnsan

GTX 1650 VS RX 570

https://www.gaming.gen.tr/urun/14041/pc-hocasi-gg2-amd-ryzen-3-3100-gigabyte-gtx-1650-4gb-8gb-ram-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/ https://www.gaming.gen.tr/urun/5738/pc-hocasi-gg1-amd-ryzen-3-3100-asus-rog-strix-rx-570-8gb-8gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/ Evet sorum belli hangi sistem daha...
  9. Düşükİnsan

5000TL Herşey dahil pc toplama

Sistemde tercihinize göre ssd ve hdd eksik. Sistemin geleceğini düşünür olursak RX 560 ileride düşük performans verecek bir kart fakat siz yeni nesil oyunları oynamayacağım diyorsanız yeterli bir kart olur. Bu sistemde göz atabilirsiniz link Önerdiğim sistemin inceleme videosuna'da buradan...
  10. Düşükİnsan

Bilgisayarım SSD destekliyormu nasıl anlarım?

Bu bilgisayara hangi marka 240gb ssd önerirsiniz yedek olarakta 7200 rpm 300 gb hdd'de önerirmisiniz?
  11. Düşükİnsan

Anakartım destekliyormu?
  12. Düşükİnsan

Laptop Samsung NP300E-5A S0BTR
  13. Düşükİnsan

Başlıkta belirttiğim gibi nasıl anlarım?
  14. Düşükİnsan

2500 TL Pc Toplama

200 TL civarınada kasa bulabilirsiniz psu ile beraber 580 civarı olur.
  15. Düşükİnsan

2500 TL Pc Toplama

High Power 500W Eco Serisi 80+ Bronz Güç Kaynağı https://m.n11.com/aerocool-500w-80-aktif-pfc-rgb-led-guc-kaynagi-ae-cylnp500-P24350578 Bu ikisine bakabilirsiniz.
  16. Düşükİnsan

2500 TL Pc Toplama

Dark marka psu için kötü yorumlar okumuştum daha bilindik markalara yönelebilirsiniz (Highpower,Aerocool)
  17. Düşükİnsan

2500 TL Pc Toplama

2. El 2x8'de alabilirsiniz.
  18. Düşükİnsan

2500 TL Pc Toplama

Tek slot ram,apuda çok düşük performans verir.Eğer bütçeniz kısıtlıysa 2x4 yapın eğer biraz daha arttırabilirim diyorsanız 2x8 yapın çok daha iyi fps değerleri alabilirsiniz. Anakartada A320m-A pro alabilirsiniz.
  19. Düşükİnsan

RX 550'ye uygun donanımlar

Maalesef 2.el taraftarı değilim sıkıntı çıkarabilir hiç o konulara girmek istemem. RX 550'yi neden tavsiye etmiyorsunuz? 4 GB ve GDDR5 olması yeterli değil mi?
  20. Düşükİnsan

Oyunları en yüksek ayarda oynatacağım diye bir zorunluluk yapmıyorum kendime.RX 550 videolarını izlediğimde gayet iyi performans sunuyor.Zaten oynacağım belli başlı 2-3 oyun var.Csgo,pubg lite,Leauge of legends. Orta ayarlarda açtığı sürece sıkıntı yok
  21. Düşükİnsan

800'ün üstüne çıkmak istemiyorum.
  22. Düşükİnsan

Monitör,kasa ve psu'ya sahibim. RX 550 almayı düşünüyorum onun yanına işlemci olarak Ryzen 3 1200 düşünüyorum. Bu ekran kartına uygun işlemci ve anakart önerilerinizi almak istiyorum. Uygun fiyata 240 gb ssd de istiyorum. Donanımlar fazla pahalıya kaçsın istemiyorum ileri ki zamanlarda gerekli...
  23. Düşükİnsan

Sitemap.xml Hatası

Görsellerde göründüğü gibi hata alıyorum bunu nasıl çözerim?
  24. Düşükİnsan

iPhone 7,Samsung A51

İkinci el düşünmüyorum öneriniz için teşekkürler.
  25. Düşükİnsan

iPhone 7,Samsung A51

Haklısınız kriterleri unutmuşum Çok oyun oynamam pubg ve cod ikilisini oynarım Günün çoğunluğu sosyal medyada geçer iOS'u tercih etmemin sebebi androidden daha stabil olması önceki telefonumda iostu fakat pil konusunda kararsızım 1592470126 ios 14 iPhone 7 için neden son olsun ki? 6s için ios...
  26. Düşükİnsan

iPhone 7,Samsung A51

Bu iki telefondan birini alacağım. Hangisini neden almalıyım hangisini neden almamalıyım? iPhone 7 32 gb A51 128 gb
  27. Düşükİnsan

İBB'den Maskede Büyük Tasarruf :)

İstanbulun nufüsunu baz alın lütfen. 16 Milyon Nufüsa sahip bir şehirden bahsediyoruz 5 milyon değil. İBB'nin açıklamasına göre ve zaten başka bir forum üyesi belirtmişti özel maskeler bunlar. Acil ihale'ye iktidardan'da firma katılabilirdi onlarda ihaleyi alabilirdi ama almamışlar görünüşe göre.
  28. Düşükİnsan

PIN kodumu unuttuğum için yeni sim kart alabilir miyim?

Puk kodunu Türk telekom online işlemlerden bulabilirsiniz.
  29. Düşükİnsan

İBB'den Maskede Büyük Tasarruf :)

Ek olarak, Acil ihale yapılmış.
  30. Düşükİnsan

1800-2500 TL Telefon

Tarifeye ek yaptıracağımdan dolayı indirimli bulabileceğimi sanmıyorum öneriniz için teşekkürler
  31. Düşükİnsan

1800-2500 TL Telefon

Belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın batarya benim için önemli bir kısım. M30S'i uzun zamandır inceliyorum almayı düşünüyorum ancak farklı önerilerede bakmak isterim. Xiaomi konusunda biraz önyargılıyım
  32. Düşükİnsan

1800-2500 TL Telefon

Mevcut telefonum bozulduğundan dolayı başlıkta belirttiğim fiyat bandında telefon önerilerinize açığım. Tercihim daha çok Samsung tarafında.
  33. Düşükİnsan

SDN Forum Çekilişi #4

Katılıyorum
  34. Düşükİnsan

Dizi Önerisi

Netflix'te izleyebileceğim fazla uzun olmayan dizi önerilerine açığım Gerilim,Drama,Korku kategorilerinde olursa daha memnun olurum :D
  35. Düşükİnsan

İşlemcim değiştirilebilir mi?

Sıcaklık sorunlarıyla karşılaşırmıyım yüksek performansta LoL oynarken en düşükte 70-110 fps alıyorum. Sıcaklık değerleriyse; Cpu:81 Gpu:81 Anakart:78-81 derece arası değişiyor ve aldığımdan itibaren hiç termal macun yenilenmedi fan temizlenmedi. Bunlarıda yaparsam düşme olur mu? Sistem...
  36. Düşükİnsan

Ekran kartım hiç iyi değil sizce değer mi ssd ve ram yükseltmesine 520MX
  37. Düşükİnsan

Hocam daha fazla açabilirmisiniz sata3 hm65 chipset felan kusura bakmayın pek fazla bilmiyorum :D
  38. Düşükİnsan

Ram 6 gb ddr3 1333mhz Laptop çok eski ssd takılmaz sanırım Samsung NP 300E5A
  39. Düşükİnsan

İşlemcim i3 2.30 ghz 2350m Eğer işlemcim değiştirebiliyorsa değiştirdiğim işlemci aşırı ısınabilir mi? Değiştirirsem ne tür sorunlarla karşılaşırım?
  40. Düşükİnsan

GTX 1660 vs Radeon RX 5500 XT

Cevabınız için teşekkürler fakat ben almayacağım arkadaşım kararsız ona yardımcı olmak için sordum.
  41. Düşükİnsan

GTX 1660 vs Radeon RX 5500 XT

Sizce gtx 1660 mı daha iyi performans verir Radeon RX 5500 XT THICC II Pro 8 gb 128 bit ekran kartımı
  42. Düşükİnsan

W 8.1 Parlaklık Değişmiyor?

Bilgisayarı yeniden başlattım düzelmedi. Ekran kartınının yazılımını silip tekrar yüklediğimde düzeldi teşekkürler yardım için.
  43. Düşükİnsan

Ekran kartı modelim Nvidia GeForce 520MX Güncellemeyi denemedim henüz çünkü hiçbirşey yapmadan böyle oldu
  44. Düşükİnsan

2 Gün önce LoL oynarken parlaklığı ayarlıyordum daha sonra launchere girdi ve ayarlamam yarıda kaldı alt tab yaptığımda ise parlaklığı değiştirsem bile ekranda hiçbir değişiklik olmuyor.Yardımcı olabilirmisiniz?
  45. Düşükİnsan

Verilen internet hızım neden düştü?

DSLAM Kutusu 250m uzağımızda bulunuyor. 1578493535 Bu akşam arayacağım.Sözleşmem 2021'e kadar eğer 12 mbps veremezlerse 8 mbps kullanıp 16 mbps kullanmaya devam etme gibi bir durum olur mu?
  46. Düşükİnsan

Verilen internet hızım neden düştü?

2019 yaz ayında 8 megabit'ten 16 megabit'e yükseltmiştik bize Hattınıza yalnızca 12 megabit tanıyabiliriz demişlerdi.Gayet rahat rahat kullanıyorduk fakat 3 gündür internet bağlantımız yok İstanbulda şiddetli rüzgar yüzünden bağlantımız koptu.Bugün ben okuldayken Türk Telekom'dan gelmişler adsl...
  47. Düşükİnsan

Mobil uygulama için destek lazım.

Teşekkürler izleyeceğim :)
  48. Düşükİnsan

Öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim Android Studio bilgim henüz yok ama öğrenmemem için bir engelde yok ☺️
  49. Düşükİnsan

Merhaba Sayın Shiftdelete Forum Sakinleri, Bugün size bir şey soracağım/danışacağım. Uzun bir zamandır bu mobil uygulamalar dikkatimi çekiyor,ara sıra acaba bende bir mobil uygulama kursam mı diye düşünmüyor değildim yani. Düşündüğüm mobil uygulama ise insanlara reklam sunacağım ve onlar bu...
  50. Düşükİnsan

Bu istatistik iyi mi?

İnternetim 16 mbps sınırsız Bundan 3 gün önce hiç internet yoktu türk telekom altyapı döşüyordu yakınımıza ulaşılabilir hız önceden 15000+ fakat şimdi görselde ki gibi oldu Bu istatistik iyi mi?
  51. Düşükİnsan

Entegre Grafik Kartının GeForce 520 MX'den fazla performans vermesi?

Sağolun hocam yarın saat 5 gibi deneyip size mesaj atacağım.
  52. Düşükİnsan

Entegre Grafik Kartının GeForce 520 MX'den fazla performans vermesi?

Intel Hd Graphics 3000 Kullanıyorum bunun yanı sıra Nvidia GeForce 520MX Ekran Kartım Var Lol oynarken entegre grafik kartıyla 30-50 arası fps alırken 520mx'le 30 fps bile zorla alıyorum sizce böyle birşey muhtemelmi? (Sürücülerimin hepsi günceldir 2 gün önce bilgisayara temiz format attım.)...
  53. Düşükİnsan

2300 TL Bütçe İle APU Toplama Sistem Önerisi

Arkadaşlar 2300 TL bütçem var apu sistem toplamak istiyorum O kadar şahane bir performans çıkmaz zaten bu kadar paraya oynadığım oyunlar sadece lol ve csgo Önerilerinizi bekliyorum
  54. Düşükİnsan

Bu sisteme göre bu fps normalmi?

Kurulu
  55. Düşükİnsan

Windows 8/8.1 Kullanıcı Kulübü

Hocam xammp ne biliyormusunuz herhangi bir bilginiz varmı?
  56. Düşükİnsan

Hangi Windows Sürümünü Seçmeliyim?

7 desteği bitiyor ya 8 yada 8.1 Şuanda 8.1 kullanıyorum memnunum.
  57. Düşükİnsan

win 10 değilki 8.1 1565353467 8.1 şuanda 1565353508 8.1 şuanda dün zaten w7 home basic 64 bitti şimdi 8.1 hiçbir fark yok
  58. Düşükİnsan

Sorun nerede olabilir?
  59. Düşükİnsan

hocam yükselttim onboard yiyor diye şimdi onboard yemiyor 5.9 kullanilabilir :D
  60. Düşükİnsan

USB Format atamama sorunu

Hocam uefi ile kurulmadı zaten. Samsung recovery solution'da Bilgisayarın ilk alındığı zamanda yedekleme yapılmış. Bende direkt ordan geri yükleme yaptım herşey silindi
  61. Düşükİnsan

Hayır hocam %100 eminim windows 7 home basic ile geldi çünkü 2 hafta önce pcye format attım samsung recover solution ile aldığım zamana götürdü :D
  62. Düşükİnsan

Lol'de en düşük ayarlarda 30 40 fps (ara sıra 3,5 fps) Ets2 10 fps Cs 1.6 40 fps 6 GB DDR3 1333mhz 320 gb hdd [4'e bölünmüş halde] i3 2350m 2.30 ghz GeForce 520mx İntel Hd Graphics 3000 Eskiden onboard ramim'den yiyordu ta'ki format atana kadar ekran kartından yermi onboard? bunu söylememin...
  63. Düşükİnsan

2011 dediğim sonları 2012'nin başları hatta sipariş ettikten 1-2 hafta sonra geldi. Bios'da purchase date 2012 olarak yazıyor.
  64. Düşükİnsan

Hocam boştayken dediğim firefox felan açıkken :D Normalde 1.7'ye kadar düşüyor
  65. Düşükİnsan

Bios modu eski yazıyor sanırım ben legacy kurulum yapmıştım windows home basic'e.Daha sonra 8.1'e update yaptığım için legacy kalmış olabilir
  66. Düşükİnsan

Doğum Günün Kutlu Olsun Special Forces

Doğum Günün Kutlu Olsun :innocent:
  67. Düşükİnsan

Zevklerine bağlı bence çok güzel bir işletim sistemi :D 1565331468 Boştayken 2,2.5 gb ram yiyor işlemcide ise hiç sıkıntı yok Sistemi çok iyi olmayanlar 8.1 tercih etmeli bence
  68. Düşükİnsan

Dün itibariyle 8.1'e geçtim jet gibi çalışıyor maşallahı var tasarımıda hoşuma gitti.
  69. Düşükİnsan

Hocam dediğin gibi bios menümde legacy ve uefi var.
  70. Düşükİnsan

Hocam 16 gb flash belleği biçimlendirdim daha sonra win8.1 64 bit iso yükledim rufus ile mbr tablosu düzeniyle usbye kurdum. Daha sonra Bilgisayarım'a tıklayıp usb'ye girdim setup dosyasını çalıştırdım daha sonra sıfırdan kurulummu yada dosyaları saklayarak mı kurulum diye seçenekler geldi dosya...
  71. Düşükİnsan

Sağolun hocam ama gerek kalmadı usb'ye kurduğumda setup gelmiş ordan kurdum sağolun genede :D
  72. Düşükİnsan

2011 Model Laptop Samsung NP300E5A S0BTR
  73. Düşükİnsan

rufus ile 8.1 iso yazdım usbye biosa giriyorum usb’yi 1. sıraya alıp dvd ve hddyi devre dışı bırakıp çıkıyorum çıktıktan sonra okumuyor usb’yi. Pc eski mbr olarak ayarladım rufusta. Bios’umda çok eski yardımcı olabilirmisiniz
  74. Düşükİnsan

Pc'yi 64 bit nasıl yapacağım?

Pardon yanlis konu :d
  75. Düşükİnsan

2000-2500 tl arasında hangi bilgisayarı toplayabilirim?

Nesi eksik hocam? :D
  76. Düşükİnsan

Win 8 öneririm bu kasaya göre
  77. Düşükİnsan

müzik önerisi en iyi uygulama

Spotify Öneririm verdiğin paraya değer.
  78. Düşükİnsan

Sürüm Önerisi Hakında

Windows 7 Home Basic 64 bit kullan önerimdir. (Şuanda bu işletim sistemini kullaniyorum) Pc'min özellikleri : 6gb ram ddr3 1333 mhz i3 2.30 ghz geforce 520mx hd graphics 5000 320 gb hdd
  79. Düşükİnsan

2000-2500 tl arasında hangi bilgisayarı toplayabilirim?

Ryzen 3 1300X 3.5 GHz 882 TL Kingston 8GB HyperX FURY Black DDR4 3466MHz CL19 Ram 630 tl Samsung 250GB 860 Evo Sata 3.0 SSD 287 TL Gigabyte GA-A320M-S2H AMD A320M 341 TL Gamepower GP-500 APFC 14cm 80+(Bronz) 500W PSU 269 TL Toplam 2409 TL ile bitirebilirsin.
  80. Düşükİnsan

SSD Tavsiyesi

Kingston 120GB HyperX Fury 3D Serisi Sata 3.0 Alabilirsin (Okuma 500MB/Yazma 500MB) Fiyatı Vatan Computer'da 163 TL gibi birşey.
  81. Düşükİnsan

Özelliklerini yazarmısın?
  82. Düşükİnsan

Bu sistemle oyunlarda kötü fps alma?

Eskiden w7 ult. 32 bit kullaniyodum sistem puanim 4.7’di o zamanlar 4 gb ram vardi sistemde simdi 6 gb ram ile 3.3 aliyorum o zaman chromu kaldiriyorum yada yeniden w7 home basic format atsam düzelirmi?
  83. Düşükİnsan

chrome da cryptotab ile ariyo sıkıntı ondamidir? Veya W8 mi formatliyim 1565000554 bu arada işletim sistemim windows 7 home basic orjinal lisansli. Windows 7 Ultimate veya Windows 8, 8.1 yüklesem değişirmi
  84. Düşükİnsan

işletim sistemi veya 32,64 bit ten kaynaklımıdır eskiden w10 kullanıyodum pc cöktü dayanamadi zavalli..Simdi 64 bit yaptim sisteme göre yani islemci baya isiniyor bosta bile ara sira %80 %60 yiyor anlik ?
  85. Düşükİnsan

Daha yeni mis gibi formatladim ne virüsu ?
  86. Düşükİnsan

6 gb DDR3 1333 mhz i3 2350m 2.30 ghz GeForce 520mx Hd Graphics 5000 Bu sistemle Ets2 de 10 fps lolde 25fps ve zulada 27 31 arası fps alıyorum tamam sistem o kadar iyi değil şimdiki pclere göre ama neden böyle?
  87. Düşükİnsan

Windows Bu Diske Yüklenemez

Sağolun hocam ama ben şuanlık Windows 10’dan yana değilim Boştayken çok ram harcıyor eğer şuan ki sorunuda çözemezsem w10 geçerim
  88. Düşükİnsan

Hocam bide W7 Ultimate 32 bit kullanıyordum eskiden Puanım 4,7’di o zamanda 4 gb ramim vardı ve 2,67sini kullanıyordum şimdi ise 6 gb ram fakat 3,7 puan oyunlardaki performans öncekinden bile berbat
  89. Düşükİnsan

Hocam gerek kalmadı ama sağolun. Samsung Recovery İle İlk aldığım hale getirdim cevaplarınıziçin teşekkürler ama yinede bir sorum olacak 6 gb ram var ve boştaylen 7 home basic 3 gb ram yiyor bu miktar ara sıra 3,5 4 gb remide geçiyor problem nedir?
  90. Düşükİnsan

Windows 10 kullanıcısıyım. Bir gün bilgisayarı yeniden başlattığımda srttrail. TXT hatası alıyordum tek çözümü formatmış galiba. USB'ye Windows 10 Media Creation Tool kurdum. Laptopumda tek HDD var ama ikiye ayırmıştım diğeri de yaklaşık 70 GB aile resimleri vb. var. Windows’u nereye kuralım...
  91. Düşükİnsan

Ram sistemde çalışırmı?

i3 2.30 ghz
  92. Düşükİnsan

Ram sistemde çalışırmı?

hocam 32 bitde 8gb mı çalıştırayım ?
  93. Düşükİnsan

Ram sistemde çalışırmı?

Hocam demek istediğim rami çalıştırırmı
  94. Düşükİnsan

Ram sistemde çalışırmı?

Laptopumda 4 gb ddr3 1333mhz ram’im var w10 32 bit yüklü fakat onboard dolayısıyla 2.7’simi kullanabiliyorum sadece ve bu çok düşük bir performans sergiliyor. Yarın gidip 1 gb ddr3 1333mhz ram almayı düşünüyorum 2 slot var diğer slotada taksam toplam 5 gb oluyor.Edindiğim bilgilere göre 32 bit...
  95. Düşükİnsan

Wordpress limit yükseltmek

Merhabalar Wordpress siteme tema yüklemek istiyorum fakat Yüklenen Dosya php.ini Dosyasındaki upload_max_filesize Directive İle Belirtilen Limiti Aşıyor diye bir uyarı geliyor ve yükleyemiyorum çözümü nedir?
  96. Düşükİnsan

İndirme Butonu oluşturma,Link Koyma?

Kendi sitemde oluşturmak istiyorum 1562579659 Aynen böyle Koddları atarmısın rica etsem :D
  97. Düşükİnsan

İndirme Butonu oluşturma,Link Koyma?

Merhabalar şöyle bir buton oluşturmak istiyorum butona bastığımız zaman farklı bir siteye yönlendirecek ve o siteden kullanıcıların indirmesini istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz?
  98. Düşükİnsan

İninal Kart Yeni Sistem

Merhabalar İninal Müşterisiyim Yeni karta geçiş yapmışlar sanal karta geçsem karta nasıl para yüklerim yardımcı olabilirmisiniz?
  99. Düşükİnsan

W10 32 Bitten 64 Bit’e geçiş.

hocam paylaşımlıymış devre dışı bırakayım dedim ekranın şaftı kaydı :tearsofjoy: artık böyle kullanıcaz sağlık olsun. Cevaplarınız için teşekkürler
  100. Düşükİnsan

Hocam Burasımı ? 1561112225 attım hocam
  101. Düşükİnsan

Kusura bakmayın Onboard’ın ne olduğunu bilmiyorum açıklayabilirmisiniz nereden resim çekeceğim?
  102. Düşükİnsan

Hocam 3.90'a bile kurbanım :)
  103. Düşükİnsan

Kişisel verilerim silinirmi?
  104. Düşükİnsan

2011 model Samsung PC NP300E5 lazım olursa siye teknik özellikleride yazayım İntel i3 2.30 ghz Nvidia GeForce 520mx İntel Hd Graphics 3000 4gb ram ddr3 Ekran kartı 1173 mb
  105. Düşükİnsan

W10 32 bit kullanıyorum 4 gb ramin 2.67sini kullanıyorum bundan önceki konuda W10 64 bite geçersem 4 gb kullanabilirim dendi.Bu UEFI format konuları hakkında hic bilgim yok Bu bilgisayara Media Creation Tool kursam ve W10 64 bit kur desem kişisel verilerimi silmeyip 64 bite yükseltirmi
  106. Düşükİnsan

Windows 10’dan 7’ye geçme

Hocam bu 64 bit’e yükseltmeyi nasıl yapıcam kişisel verilerimi koruyarak? Bu UEFI usb olaylarını hic anlamıyorum.Media Creation tool’u yeniden yüklesem ve 64 biti seçsem olurmu? 1561011771 hocam son attığım mesaja bir bakarmısınız bu 64 bite yüksletne olayını
  107. Düşükİnsan

Bu kaldırma olaylarını daha detaylı anlatabilirmisiniz?Yani her açtığımda görev yön.den kapatmak istemiyorum hizmetleri
  108. Düşükİnsan

Sistem Özelliklerinde 32 bit x64 tabanlı fakat şu leptop model öğrenme kısmı felan var ismini hatırlamıyorum x86 tabanlı yazıyordu 64 bit yüklenirmi?
  109. Düşükİnsan

i3 2.30 ghz
  110. Düşükİnsan

32 bit işlemci x64 tabanlı yazıyor fakat başka bir menüde hatırlamıyorum ismini x86 tabanlı yazıyor 64 bit kaldırırmı kaldırsa bile 4 gb ram’in 3.5ini bile kullanabilirmiyim?
  111. Düşükİnsan

4 Gb belleğim vardı Windows 7dede 2.67 kullanabiliyoedum windows 10a güncelledim halen aynı.Windows 10da fazla hizmet olduğu için kasıyor
  112. Düşükİnsan

Merhabalar Bugün hevesle Windows 7 olan bilgisayarımı Windows 10a günceledim media creation tool ile dosyalaı saklı tuttum yani şuan c diskindw windows.old klasörü duruyor. Windows 10’a geçtiğime pişman oldum Windows 7’ye veri kaybı yaşamadan nasıl geçerim?
  113. Düşükİnsan

Blogger'a embed video nasıl ekliyicem?

Merhaba arkadaşlar ben test için bir blog açmıştım dizi sitesi bir dizinin embed linki var "https://vidmoly.me/embed-8e36348he698.html" bunu nasıl video olarak yayına koyabilirim yardımcı olabilirmisiniz?
  114. Düşükİnsan

Satılık Alan Adı.

Öncelikle Selam. Ben bir alan adı satın aldım hevesle yanındada bir hosting. Alan adını alalı 50 gün oldu ve boş boş duruyor. Satılığa çıkartıyım dedim. Alan Adı : Oyunindirsene.xyz Fiyatı 18 Tl'dir. Domain Sağlayıcım Yoncu.com'dur. Kesin Alıcılar Ulaşsın : [email protected]
  115. Düşükİnsan

Hangi Web Site Türünü Açmalıyım Hangisi Daha Çok Tıklanıyo

Oyun İndirme Gibi siteler çok tıklanıyor. Hatta ben bir alan adına sahibim satmayı düşünüyorum. Domain Sağlayıcım Yoncu.com Oyunindirsene.xyz ssl sertifikası ekletmeyi düşünüyordum fakat zamanım olmadı siz ekletebilirsiniz Alan Adı 18 Tl'Ye Satılık. İletişim : [email protected] Buradan...
  116. Düşükİnsan

RAM'IM Neden Böyle?

BIOS'um 2011den kalma Phoenix BİOS, Msconfig'i falan denedimde yok olmuyor maalesef şimdi bios'u deneyeceğim ---- Mesajlar birleştirildi ---- Dediğinizi yaptım fakat hiçbir değişiklik yok.Şimdi BİOS'umu güncelleyeceğim teşekkürler.
  117. Düşükİnsan

Gmail hesabı sorunu

Selam öncekikle hangi telefonu kullanıyorsanız ayarlar kısmına girip Hesaplar kısmına giriniz ardından Google'ı seçiniz önünüze gmail hesapları gelecektir.İstediğiniz gibi silebiliyorsunuz. Tam olduğundan emin değilim ama denemenizde sakınca yok gibi görünüyor
  118. Düşükİnsan

RAM'IM Neden Böyle?

---- Mesajlar birleştirildi ----
  119. Düşükİnsan

BilgisayarımWİN 10 Kaldırırmı?

Çoğu Şey D diskinde C Diskinde o kadar önemli şeyler yok sadece d diski boşalmasın istiyorum D Diski boyutu yaklaşık 70 GB Yedeklemem zor oluyor
  120. Düşükİnsan

Princeps dosya kaybı olabilirmi 2012den beri aile şeylerimizi orada tutuyoruzda?
  121. Düşükİnsan

Kasma yaşanırmı optimizasyon gereklimi?
  122. Düşükİnsan

RAM'IM Neden Böyle?

64 bit kurmak isterim fakat dosya kaybı yaşamadan nasıl kurabilirim?
  123. Düşükİnsan

Öncelikle Merhaba İşlemcim i3 2350, 4 Cpus 2.30 ghz RAM ; 4096 MB Fakat 2670mb kullanılabilir bir önceki konuda yardım istemiştim. Ekran Kartı ; Nvidia Ge Force 520MX , Intel HD Graphics 3000 Ekran Kartı 1.1 gb 2 diskte toplam 172 gb boş alan var.
  124. Düşükİnsan

RAM'IM Neden Böyle?

Öncelikle hepinize selamlar. Bilgisayarıma 2 sene önce format attım Ve bu hale geldi. Ram Normalde 4 gb iken sadece 2,67 kullanabiliyorum çözüm varsa lütfen yardım
  125. Düşükİnsan

İnternet Hızım Nasıl Yükselir?

Selam, Arkadaşlar Benim Bi Yabancı Arkadaşım Var Bu Kadar Upload , Dowloand Hızına Nasıl Sahip Oluyor? Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test Link Bu Lütfen Bakarmısınız?
  126. Düşükİnsan

Ses sorunu

Bilgisayarı kapatıp açtınmı?
  127. Düşükİnsan

Fiyatlar düşer mi?

Dolar dahada yükselecek şimdiden al ??
  128. Düşükİnsan

Klavye çalışmıyor (laptop klavyesi değil)

Aygıt yöneticisi kısmından Klavye bölümünü bul, Üstüne tıkla sol tık yap donanımı kaldır de kaldırdıktan sonra kendisini yükleyecektir donanımı.Eğer olmazsa tekrardan yaz burdan bana ??
  129. Düşükİnsan

Döviz çılgınlığı

Z10 Arkadaşımda gördüm pek değişen birşey yok Samsung çerçevesine benziyor bir yandan Z10
  130. Düşükİnsan

Döviz çılgınlığı

Bende Vestel Venüs V3 5510 Vardı sanırsam Türk Malı Katkımız Olsun Diye Satın Almıştım.Aradan 3-4 hafta geçti neyse baktım telefon şakrj olmuyor Şaşırdım.Söket bozuktur diye söket değiştirdim söketdede sıkıntı yok.Batarya değiştirdim sonunda oldu yetkili servis kullanıcı hatası diyip yolladı...
  131. Düşükİnsan

Huawei P20 Pro hakkında yorumlarınız?

7 Plus Dan p20 pro ya geçiş nedeniniz nedir?
  132. Düşükİnsan

Android Bildirim ile ilgili bir soru

Herhangi bir şekilde fotoğrafı varmı bakabilirmiyiz?
  133. Düşükİnsan

J7 prime oreo 8.0.

Hm tamam teşekkür ederim A7 Almayı Düşünüyorum da :)
  134. Düşükİnsan

J7 prime oreo 8.0.

Aynen öyle 2017 Sürümü Rica Etsem Bakarmısın :)
  135. Düşükİnsan

Döviz çılgınlığı

Casper'dan hiçbirşey almayın Arkadaşımın Casper VİA'sı vardı 8 kez garantiye verdi kullanıcı hatası diye geri dönüş yaptılar.
  136. Düşükİnsan

J7 prime oreo 8.0.

Bu Haber İçin Teşekkür Ederim , J7 Prime'ın Oreo Sürümünü Alması Gayet Güzel.Bu Arada A7 Alacakmı Bilgin Varmı?
  137. Düşükİnsan

Windows 10 çözünürlük sorunu

Windows 10 'da kasma yaşıyormusun? Bende güncellemeyi düşünmüyor değilim Sistem Özelliklerim İntel Core i3. 2. Nesil 2.30 GHZ İntel Hd Graphics 3000 Ekran Kartı 1100 Mb Civarı Yüklü Ram 4 GB [ Kullanılabilir 2,67 GB] 276 GB HDD [ C Ve D toplamları] Nvidia GeForce 520 MX
  138. Düşükİnsan

Max 50-60 TL'ye mouse önerisi

Scalh 2 yıl oldu sorunsuz çalışıyor.Rahat 2m duvardan aşşağı düştü halen sorunsuz :d
  139. Düşükİnsan

ACER A515-51G-51RY

Lenovo PC İstediğin Bilgisayarla Arasında 100 TL fark var.İşlemci İ5 RAM 8GB Harici Ekran Kartı Mevcut 1 TB HDD.Ekran Çözünürlüğü Açısından Acer Daha İyi.İkisindede Nvidia GeForce 150MX Mevcut.Ram Olaraktan Lenovo Daha Üstün.Fakat Lenovo Free/Dos Linux
  140. Düşükİnsan

Oyun Canavarı için Tavsiye

1200 De Olabilirmi? ---- Mesajlar birleştirildi ---- MSI Z370 Gaming Plus LGA 1151 (Soket H4) ATX 64GB DDR4 Anakart Var 750 TL'lik bir fiyatla Bu Sisteme uygunmu diye sorarsan hiçbir fikrim yok
  141. Düşükİnsan

Fiyat Aralığını öğrenebilirmiyim?
  142. Düşükİnsan

1000 - 1500 TL Arası Telefon Önerileri

1329 TL Civarı J7 Prime Öneririm 1500 TL'ye Biraz Daha Ekleyip Uzun Ömürlü Şarj Kapasitesi Ve Hafızası32 GB Olarak A7 Alabilirsin
  143. Düşükİnsan

Bilgisayar Oyun Oynarken Kapanıyor

Büyük İhtimal Isınmadan dolayıdır. AIDA 64 Extreme İndirmeni tavsiye ederim.Oyunu açık bırak ve AIDA 64 Extremeye giriş var işlemci sıcaklığına bak. Buraya Tıklayarak Aida64 Extreme İndirebilirsin
  144. Düşükİnsan

MSI X299 Gaming Pro Carbon AC Intel X299 LGA 2066 ATX 128GB DDR4 Anakart'ı Öneririm Asus Anakartıyla biraz para farkı var. Akıcı Ve Rahat Oyun Oynayabilirsin
  145. Düşükİnsan

Max 50-60 TL'ye mouse önerisi

Ben yaklaşık 2 yıldır Everest SGM X7 Kullanıyorum Diğer mauselere göre biraz ağır kalabiliyor ama gayet güzel fiyatı 50-60 TL gibi birşey.16000 DPI Mevcut , 3x Makro.Bir İleri Sayfaya Atma Butonu Ve Geri Sayfaya atma butonu mevcut ele oturur gayet güzel
  146. Düşükİnsan

TTnet Dowloand/Upload Hızım Çok Düşük

Ben zaten 700kb/sn üstü görsün istiyorum ama 500kb/sn üstü bile nadir hocam.Steam'dan csgo'nun güncellemesini yapacağım 247kb/sn veya 367kb/sn görüyorum.Verdiğimiz Paraya Yazık Değil Mi
  147. Düşükİnsan

Hocam biz diyoruz ki gelirimiz çok fazla sen diyorsun farklı ülke :D ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hocam benim ki size göre daha iyi o zaman?
  148. Düşükİnsan

Phoenix 100 GB yükseltmeyi düşünüyorum ama cayma bedeli ödemeye gerek yokmuş 57 lira olacak sence değermi seninde fikrini almak isterim
  149. Düşükİnsan

Hocam gece gece soruma cevap verdiniz sizede teşekkür ederim sağolun tekrardan
  150. Düşükİnsan

Hocam babam ondan yana değil zaten aylık çok fazla giderlerimiz var farklı bir çözüm yolu yokmu
  151. Düşükİnsan

Hocam zaten 1mb istemiyorum ki ben yeter ki 700kb/sn üstü görsün benim 10kb/sn gördüğüm zamanlar oldu lanet duydum.Sizin fikrinizi almak isterim kotayı 100gb a yükseltmelimiyim ?
  152. Düşükİnsan

Hocam En Yüksek Bu Kadar.Ben 600 üstü hiç görmedim bundan 2 yıl önce vodafone net kullanıcısıydım ttnetden daha berbattı 300kb/sn veriyordu ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hocam zaten benim bildiğim ve araştırdığım olarak 8 megabit internet 1mb üstü görmeli.Ve benim internetle o kadar fazla...
  153. Düşükİnsan

Hocam Mega.nz en yüksek performansı veriyor 500-600 kb/sn
  154. Düşükİnsan

Cevap İçin Teşekkürler Ayın 1'inde kota yenileniyor ve şuan 5mbps geçmiyor sebebi nedir? Daha Düne Kadar Rahat 7.5 8 Görüyordu?
  155. Düşükİnsan

Öncelikle selam arkadaşlar Bizim TTnet ile 2 yıl boyunca anlaşmamız var İnternet Hızımız 8 Megabit , Fakat bir dosya indirirken normal tarayıcıda [Gerek Opera Olsun , Chrome Olsun] 300kb/sn - 500kb/sn alıyorum bu çok düşük Taahhütte 8 Megabit yazıyor 50 GB Kotamız var ve ayda 45.TL Ödüyoruz...