Arama sonuçlarınız

1. GerekliKullanıcı

Öneri Grafik Tasarım için Laptop önerisi

Kuzenim için laptop bakıyorum taksitle ödeme yapabilecek 5 ila 7 bin tl arası ödeme yapabilir uzun ömürlü olduğunu düşündüğünüz f/p ürün varsa önerirseniz çok iyi olur Bir de grafik tasarım işini pek bilmem ne gibi donanım istediğini de neden bu işlemcilerin ghzleri çok düşük çekirdekten...
  2. GerekliKullanıcı

Billhom Şikayet

Bundan 2 buçuk hafta önce billhom üzerinden cumartesi günü tost makinesi siparişi verdim babam siteye pek güvenmiyerek iban üzerinden yapalım dedi 2 seçenek sunuyordu zaten site ya eft ya da normal ödeme. Bizde havale yaparken açıklama kısmına ürün kodunu yazdık zaten sitede bizden bunu...
  3. GerekliKullanıcı

Spor Önerisi

Sağlık sorunlarımdan dolayı MuayThai bırakmak zorunda kaldım koşu yapmamı doktor önermiyor ben böyle fazla hareket ettirmeye dayalı olmayan ayak üzerinde yapılacak sporlardan istiyorum güç konusunda iyiyim her türlü sporu yapmaya yatkınım fakat varisimden dolayı yapmıyorum okçuluk fln olabilir...
  4. GerekliKullanıcı

Amper sorunu

Telefonumun orijinal şarj kablosunun ucu büküldü zamanla oksitlendi ve koptu bende başka kablo taktım benim telefonum şarj konusunda fazla hassas şarj aletimle biri telefonunu şarj etsin uzun süre ben kullanınca telefonda bozulmalar oluyor zamanla anca geçiyor kablodada aynı baya sinir bozucu...
  5. GerekliKullanıcı

B12 Takviyesi için balık önerisi

Kan tahlili sonucumda b12 vitanimim bayağı düşük çıktı doktor ilaç yazdı fakat ben yinede doğal yöntemlerle de ilaca destekçi olmak isterim sonuçta herkes doğal bir yaşam ister fazla balık tüketmiyoruz normalde ama CarrefourSA da 8 tl ye çipura görünce alasım geldi balıkların b12 vitamini...
  6. GerekliKullanıcı

Netflix vs Blutv vs Puhutv vs Prime video

Yeni TV aldık 4k50" android bir televizyon fakat şuan ytb dışında bir işlevi yok bize tivibu fln işte Yukardaki uygulamalar var bizde fakat hangisini alsam bilmiyorum prime video bana daha iyi geldi 8 tl mi ne fiyatı da var ama dizi bakımından iyi değil Netflix de fiyatı biraz abartı 4 k almaya...
  7. GerekliKullanıcı

KVK Teknik Servis'ten REZİLLLLLİK

GErçekten de rezillik elim ayağım titriyor ilk telefonnu götürdüğümde telefonu sıfırlayıp götürdüm iş çıkışına az kala denk geldim sırf hanımefendinin keyf-i yorgunluğu için bana kağıt bile vermedi yüzüme bile bakmadı sorunları söyledim garantiye verdim telefonu eline aldı sıfırlamışsın dedi...
  8. GerekliKullanıcı

İğrenç Simgeler

Durum malum bunlar bazen böyle oluyorlar. Nedeni hakkında sadece 1 fikrim var ben kısayol tuşlarını laptoptan kaldırdım shell bölümündendi galiba neyse arkadaşlar gerçekten başlıktaki gibi iğrenç duruyorlar az önce masaüstünde sağlamdılar fakat klasör düzenlerken böyle oldu anlamsızca kısayoldan...
  9. GerekliKullanıcı

İsim Değiştirme Hakkınız Olsa Ne Seçerdiniz?

Abi en tilt olunan durum isminle dalga geçilmesi veya isminin kullanabilirlik açısından yetersiz olması mesela benimjki Göktuğ ismin t ve k harfleri yüzünden ilokulda baya sorun olmuştu akranlarım hep dalga geçiyordu hatta ortaokula kadar hiç kimse göktuğ diyemiyor ve yazamıyordu göktu diyip...
  10. GerekliKullanıcı

Ani Kapanışlarda Açılan Tarayacı

Arkadaşlar laptobumu google mozilla fln açıkken kapatırsam bir diğer açışımda kapanıkken ne açıksa o tekrar açıyor ve sinir bozucu bir durum oluyor bunu nasıl engelliyebilirim? Başlangıçta kapalı bu arada mesela chrome
  11. GerekliKullanıcı

Eba Canlı Ders Uygulaması Açılmıyor

Dün sonunda tek kulanımlık şifreyle şifremi oluşturup açtım bu babacan siteyi ama canlı ders için uygulama indiriyorum indirme sihirbazı eksik biraz iyi değil neyse masaüstüne fln gelmedi eba aradım eba fln yazdım çıkmadı sonra x86 dan buldum kısayol çektim masaüstüne tıklıyorum açmıyor abandım...
  12. GerekliKullanıcı

Skyrim Kitap Satma

tam 91 tane kitap var bende okurum satarım fln diye topladım manyak gibi okuduğumda yok satabildiğimde biri yardım edebilir mi nasıl satıcam ben bunları?
  13. GerekliKullanıcı

Bu şarkı bu klibe uyar mı?

Diyeceğiniz müzikler elbet vardır içinizi dökün en çok uyanları da yazabilirsiniz
  14. GerekliKullanıcı

Klibini en sevdiğiniz şarkı?

Sözleri bestesi beatini boşverin abi adamlar klip yapmış diyeceğimiz şarkıları koyun bakalım
  15. GerekliKullanıcı

Xxtentacion Gerçekten de öldü mü?

Hep kafama takılır durur. Abi ölüm videosunda arabada şortu fln değişiyor bence kayıplara karıştı bu adam ilüminati ile fln ne tür alakası var mesela geceye az gizem katalım bari
  16. GerekliKullanıcı

Oppo A52 alınır mı?

Kuzenim şimdi yanımda oppo a52 almada iddalı bende de ax7 vardı oppo candır biliyorum telefon baya güzele benziyor var ımdır fabrikasyon hatası ıvırızı zıvırı nedir tam olarak
  17. GerekliKullanıcı

Troll Nickname

TrollNickname önerisi olanlar var mı?
  18. GerekliKullanıcı

Skyrim Tavsiye

Daha yeni başladım tavsiyeleri olan var mı oyun hakkında bu arada hızlı bir şekilde büyü değiştirilmiyor mu?
  19. GerekliKullanıcı

PP mi düzeltemiyorum

jpg diye mi böyle?
  20. GerekliKullanıcı

:( Talihsizim ve Mutsuzum

Bir insanın başına gelebilcek ne varsa geldi abi ben artık tıkandım doldum daha 16 yaşımda kimseyle anlaşamıyorum intihar etmek istemiyorum ama sıkılmaya başladım Telefonsuzum cüzdanım yok 2 3 haftadır cebim boş dolaşıyorum dolaşmaya kalkıyorum motorla daha bu gün kaza yaptım diz kapağımın üstü...
  21. GerekliKullanıcı

Rütbe sıralaması hakkında

Bu konu yeni gelenler ya da benim gibi bilmiyenler fln için bir bilgi yeri olsun tam olarak forumda nasıl rütbe sıralaması var ve nasıl atlıyoruz ben sadece asistan dekan pro ve benim gibi üyecikleri gördüm mod fln biri aydıntabilir mi?
  22. GerekliKullanıcı

Düşük İşlemci Gereksinimli Oyunlar

Bu konu muhtemelen açılmıştır aynı konu açmak yasak biliyorum ama benim durum farklı 12 Gb ram 3 Gb Vram e sahibim işlemcim 2.2 hp notebook kullanıyorum pişmanım aldığıma minecraft bile kaldırmıyor işlemci hani bunu yapan mühendisler elini vicdanına koyup 2.2 ne abi biz napıyozda mı da demedi...
  23. GerekliKullanıcı

NvidiA?

Cihazım kommple AMD üzerine donanımlı fakat denetim massasında uzun zamandır görüp buraya bu güzel topraklara sormayı unuttuguğum bir durum var nvidia physx var. Biraz araştırdım physx efsane bir şey cihazımın sırf bu yazılım için nvidia ekran kartına sahip olmasın isterdim cpunuzu alıp gpu ya...
  24. GerekliKullanıcı

Laptobum da kaç gb ekran kartı var ?!?

Ben laptobumu 1450 TL ye faturalı bir şekilde askere gidecek birinden aldım 12 gb RAM 8 gb ekran kartı dedi şahıs bi baktım güzel iyi hoş kontrol ettim galiba tam hatırlamıyorum ama ettim. Cihazımda CPU kaynaklı oyunları pek oynuyamıyorum maalesef 2.30 basıyor işlemci ve bu devirde çöp resmen Bu...
  25. GerekliKullanıcı

Kameram buglandı

Gençler öncelikle Selamün Aleyküm... ome tv de milleti trollücem diye spiltcam yaptım ne olduğunu bilen bilir eğlencesini fln :D her neyse gerekli küfrü yediğimi hissettikten sonra uygulamayı sildim fakatt fotoğraftaki sorunlar kaldı splitcam dosyaları silinmiyor System dosyası olarak tanıttpı...
  26. GerekliKullanıcı

Fare İmleci Hatası

Selamün Aleyküm, Öncelikle Arife gününüz hayırlı olsun sayın okurlar, W10 64Bit işletmeli olan laptobumda her cihazıma yaptığım gibi fare imlecimi ışıklı mışıklı yaptım (değiştirdim) Fakat laptobumu açıp kapattıktan sonra fare imleci eski haline döndü bu durum haftalardır var her açışımda fare...
  27. GerekliKullanıcı

Yine Yaptım Düzeltirseniz Sevinirim

Yani yanlışlıkla yaptım evet ama ne blm benim için artık bir altın kural oldu elime geçen her cihaza yanlışlıkla yapıyorum nasıl yaptığımıda bilmiyorum ellerim çok hareketli. Şunu kısayoldan çıkarabilir miyiz?
  28. GerekliKullanıcı

KırmızıNokta

Bu gösterdiğim nokta nın rengi ne anlama geliyor?
  29. GerekliKullanıcı

Gold

Beyler şu üstünü çizdiğim şey ne işe yarıyor
  30. GerekliKullanıcı

PS3

kırdırılmış ps3 aldım harddiske oyun fln attım ama çoğu oyunu açmıyor Fotoyo bakın AÇılan oyunların üstünü çidim Neden açılmıyor? Mıultimanda oyunları göstermiyor(Harddiskte olmasına rağmen) Yardımcı olursanzı sevinirim:D
  31. GerekliKullanıcı

W10 simge sorunu

Arkadaşarlar Robloxu günceliyordum dolarken ekranı fixledi ve simgeler (sağdaki oyunlar) böyle oldu !
  32. GerekliKullanıcı

YouTube Videoları GIF Yapma

Arkadaşlar Bana Youtube daki Videoları Gif Yapabileceğim Yani Kesebileceğim Bİr Site Var mı?
  33. GerekliKullanıcı

W10 Google da yanlışlıkla açtığım sayfa!!!!

Öncelikle Merhabalar ... Laptop un başında canım sıkıldı ve bir şeyler izzliyordum google ı açtım sonra klavyemin sol tarafına bastım yumruğu 5-6 olmadı 8 tuşa tıkladım ( Bastım yumruğu derken hafifçe:D ) Ardından altta ki gördüğünüz safa açıldı bu konu hakkında bana yardımcı olabilirseniz...