Arama sonuçlarınız

1. B

Öneri 25.000tl Laptop Önerisi

Merhaba yakın zamanda laptop almayı düşünüyorum bütçem 25.000 tl civarı tercihen en azRTX 3060 ekran kartı ve 11. 12. nesil intel işlemci düşünüyorum. Sıfır yada az kullanılmış garantili 2. el modeller olabilir. 2. el olarak bu fiyatlara MONSTER TULPAR T7 V25.1.1 RTX 3060 İ7 11800 16GB RAM 1TB...
  2. B

Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Başlıktada gördüğünüz gibi kablosuz kulakiçi kulaklık arıyorum çoğunlukla spor yaparken kullanacağım benim için en önemli etkenler ses kalitesi ve kulaktan kolay kolay düşmemesi yüksek bütçelere çıkabilirim ancak f/p tarzı kulaklıklar önerirseniz daha iyi olur en azındna aldığım zaman fiyatına...
  3. B

Çinden Aldığınız Ürünler

Başlıktada gördüğünğz gibi aliexpress banggood gearbest gibi sitelerden alıp memnun kaldığınız ürünleri yada bu siteler hakkında görüşleri bu konuda paylaşabilirsiniz.Yorumlarınızı ve ürün tavsiylerinizi bekliyorum iyi forumlar.
  4. B

Kulakiçi kulaklık öneri

Başlıktanda gördüğünüz gibi kulakiçi kulaklık arıyorum bütçem 700 tl.Hangi modelleri önerirsiniz?İyi forumlar.
  5. B

Galaxy watch

Sizce galaxy watch almaya değer mi yoksa gear s3 mü alınmalı birde galaxy watch un çıkış fiyatı ve çıkış tarihi ne olur?Yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar.
  6. B

Akıllı saat önerisi

Başlıktada gördüğünüz gibi akıllı saat almayı planlıyorum bütçem yüksek telefonum samsung önerilerinizi bekliyorum.İyi forumlar.
  7. B

2.El Samsung Gear S3 Frontier Alınır Mı

Başlıktada gördüğüniz gibi akıllı saat almayı planlıyorum gear s3 te karar kıldım sizce 2. El alınır mı yada sıfır fiyatına değer mi yorumlarınızı bekliyorum.
  8. B

Gear S3 Frontier

2. El Samsung gear s3 frontier alınır mı yada sıfırına verilecek paraya değer mi?İyi forumlara yorumlarınızı bekliyorum
  9. B

Her Bütçeye Uygun Kulaklık Tavsiyesi

Herkesin işine yarayacak bir konu olucağını düşünüyorum her bütçede bütçenizi belirtip kulaklık önerebilirsiniz.
  10. B

Jabra Kulakiçi Kulaklık Farkı

Jabra elite sport ve jabra 65t kulaklıklar arasında özellik olarak ne farkı var bide bose soundsport kulaklık sizce fiyatını hakediyor mu.İyi forumlar yorumlarınızı bekliyorum.
  11. B

Samsung gear s3 frontier alınır mı

Başlıktada gördüğünüz gibi sizce şuanda gear s3 alınır mı günlük ve spor odaklı kullanıcam fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim iyi forumlar.
  12. B

Kablosuz kulaklık

Ses kalitesi güzel bir müzik kulaklığı arıyorum aklımda 2 adet model var bunlar; Bose soundsport free Beats studio 3 Biri kulakiçi biri kulaküstü ancak sizce müzik kalitesi hangisinin daha iyi olur.İyi forumlar.
  13. B

Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Tavsiye

800 tl civarında kablosuz kulakiçi kulaklık arıyorum günde ortalama 4 saat müzik dinliyorum yolda giderken ve sporda kullanmak için alacağım ses kalitesi ve kulağımdan düşmemesi benim için çok önemli aklımda 4 adet model var Jabra elite sport Bose soundsport Beats powerbeats Sennheiser momentum...
  14. B

Kablosuz hoparlör (speaker) tavsiye

Kaliteli sese sahip f/p müzik için kablosuz hoparlör (speaker) arıyorum 600 tl ye kadar çıkabilirim önerilerinizi bekliyorum.Herkese iyi forumlar.
  15. B

Kablosuz müzik hoparlörü

Kaliteli sese sahip f/p müzik için kablosuz hoparlör (speaker) arıyorum 600 tl ye kadar çıkabilirim önerilerinizi bekliyorum.Herkese iyi forumlar.
  16. B

Kablosız Kulakiçi Kulaklık Tavsiye

800 tl civarında kablosuz kulakiçi kulaklık arıyorum günde ortalama 4 saat müzik dinliyorum yolda giderken ve sporda kullanmak için alacağım ses kalitesi ve kulağımdan düşmemesi benim için çok önemli aklımda 4 adet model var Jabra elite sport Bose soundsport Beats powerbeats Sennheiser...
  17. B

Kablosuz kulakiçi kulaklık öneri

800 tl bütçem var günde yaklaşık 4 saat müzik dinliyorum özellikle sporda kullanmak için kulakiçi kablosuz kulaklık arıyorum önerierinizi bekliyor.Herkese iyi forumlar.