Arama sonuçlarınız

1. I

Google'nin gözden kaçırdığı :)

"Belki bizim tarayıcımızda böyle bi sorun olmaz" mesajıdır.) haklısın, 1.5 u detayın için ayrıca teşekkürler.)
  2. I

Tam 56 MP Fotoğraf Makinesi

Monitör de dayanmaz. Ama kavimler göçü gibi, daha gerisinde olan ürünlerin fiyatına olumlu bir yansıması olur. Çok güzel bir haber.
  3. I

LG Kol Saatinden Telefon Yaptı

Geride bıraktığımız 2008 senesinde, elektronik devrelerde devrim yaratan bir yarıiletken teknolojisine ulaşıldı.Bu teknoloji basitçe, elektronlara kadar manipüle edebilmemize imkan verecek.Bu sayede devrelerin neredeyse tamamını oluşturan yarıiletkenler 100 ve hatta 1000 misli küçülecek. Şu an...
  4. I

SDN Çalışıyor! Yeni tasarım, bu videoda!

SDN 'i çok uzun zamandır takip ediyordum ama bu video'dan sonra üye oldum. Çalışma ortamınız harika, mutlaka harika işler çıkacaktır o ofisten. Template aldık espirisi süperdi.) Ayrıca Troy kamera önünde çok iyi, hazır cevap.Bence artık işin mutfağına dönsün ve yönetmenlik yerine oyunculuk...
  5. I

Milli Piyango Sonuçları

Evde 5 tane çeyrek var, 5'i de o puanla yarışmamıza veda etti.)
  6. I

Ttnet Fatura

Öncelikle fatura 61 ytl'yi geçemez kısmını açıklamak istiyorum. Ben 4440375'i aradığımda da bana aynı şey söylendi, ben de buna güvenerek indirme yaptım (ama burası Türkiye olduğu için çok da abartmadım, başıma geleceği biliyor gibiydim) .İlk faturam 61 civarı geldi, 2.si 81 civarı.Yani burada...